Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Blbý je, že my nejsme schopni vyhrát zápas, kde jsme lepší..
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... stich.html

Můžeme si říkat že je to magor a je.... Ale u nás nevidím podobného hráče který by rozvířil vody na druhé straně stejně jako to dělá on... Bambus to samé dělal v Play Off 2012 sice slovně ale dostal se protihráčům pod kůži... Takový hráč co rozhodí soupeře se na Play Off hodí dvojnásobně... A taky u nás nevidím nikoho kdo by šel a rozbil mu tu jeho debilní tlamu... Tady nám chybí důrazný útočník například ve 4 lajně jako byl třeba Cecek... Jsem zvědavý na pátek, ale věřím že štěstí už se taky přikloní i k nám a doma sérii dorovname i když to bude fuška
🔴⚪
Zapchan
Příspěvky: 217
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Pec92 píše: 23 bře 2022 00:20 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... stich.html

Můžeme si říkat že je to magor a je.... Ale u nás nevidím podobného hráče který by rozvířil vody na druhé straně stejně jako to dělá on... Bambus to samé dělal v Play Off 2012 sice slovně ale dostal se protihráčům pod kůži... Takový hráč co rozhodí soupeře se na Play Off hodí dvojnásobně... A taky u nás nevidím nikoho kdo by šel a rozbil mu tu jeho debilní tlamu... Tady nám chybí důrazný útočník například ve 4 lajně jako byl třeba Cecek... Jsem zvědavý na pátek, ale věřím že štěstí už se taky přikloní i k nám a doma sérii dorovname i když to bude fuška

Naprostý souhlas, na tohle je třeba myslet při skládání kádru na příští sezonu. V současném kádru může podobnou funkci zastat Adam Musil , toho ale potřebujeme na ledě a ne na trestné lavici a Robertson. Chce to získat i fyzické hráče typu Davida Musila, Vlacha nebo Jelínka.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4870
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 808 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak jsem se z toho vyspal a nevidim to porad tak tragicky. Jen komplikovane. Bylo videt ze Motor prehravame. Ted doma v cervenobilym pekle je snad dame. Porad je to jen o 2 a ne matchbol, kde pak zapas bude uz hodne nerovozni. Musime uhrat patek, nejlip v suchym dresu at se zase sebevedomi trochu nakopne a pokud budeme odjizdet do Budejek za stavu 2:2 tak uz to zlomime
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Já věřím furt stejně…po víkendu 2:2 a celkově 2:4 nebo 3:4 pro nás.
Další věc je, že půl zápasu hraje Motor na 3 lajny.
Co se týče pohybu tak jsme jednoznačně lepší a musíme je ujezdit.
Chtělo by to protrhnout střeleckou smůlu….a to se nám doma povede 💪
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Tak jsem se z toho vyspal..je to zatím jenom 0:2. Doma pořád věřím ve dvě výhry. Ten duchodcovský ansámbl u nás narazí, už včera nestíhali a není možný, aby se jich štěstí drželo tak dlouho. Tak v pátek na značkách snad i s Camem a Adamem.
Tesla a Devils
mirkaa
Příspěvky: 42
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 24 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Včera jsem ani raději nic nepsala..Doma.je dáme...Štěstí už si vybrali..Teď se karta otočí.Udelat atmosku a ono to pujde..
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kdyz se na to kouknu zpetne, tak jsme bud strasny blbci, nebo jsme si vcera vybrali strasnou smulu a nebo asi oboji.

Problem je, pokud nebud Musil a Camara, to by do dalsich zapasu bylo oslabeni.

Dulezity bude patek, doma je potreba je zmacknout a prejet.

Vcera jsme to mohli dohrat za stavu 1:3 nebo 1:4 a byl by klid.

Verim, ze vcerejsek na nas bude mit opacny efekt a naopak nas to semkne a nakopne.

Listku na oba zapasy zbyva dost, snad se to vyproda.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1695
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

štěstí přeje připraveným. To my nejsme! To je fičák v prvním kole
Vždy jen Dynamo!
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Caesar píše: 23 bře 2022 07:41 štěstí přeje připraveným. To my nejsme! To je fičák v prvním kole
Tohle prislovi je strasny nesmysl. Ja jsem ready neustale a stesti nikde :D
zdendik
Příspěvky: 141
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

Propulse píše: 23 bře 2022 07:39 Kdyz se na to kouknu zpetne, tak jsme bud strasny blbci, nebo jsme si vcera vybrali strasnou smulu a nebo asi oboji.

Problem je, pokud nebud Musil a Camara, to by do dalsich zapasu bylo oslabeni.

Dulezity bude patek, doma je potreba je zmacknout a prejet.

Vcera jsme to mohli dohrat za stavu 1:3 nebo 1:4 a byl by klid.

Verim, ze vcerejsek na nas bude mit opacny efekt a naopak nas to semkne a nakopne.

Listku na oba zapasy zbyva dost, snad se to vyproda.
Jestli nebude Cam tak je Ujčík totálně nekompetentní osoba protože by dal trest pouze za jméno Camara..nebyl to žádný faul.
Jak tu již někdo psal pokud by byl Záruba či Hosták nějaký den jako komentátoři dal bych jim jasně najevo co si o nich fans PCE myslí ..včera jasně tendenční komentování po celý zápas.
To samé Štich, ale tam je to jasné že dostane co proto :dance:
Naposledy upravil(a) zdendik dne 23 bře 2022 08:40, celkem upraveno 1 x.
FOGLIK
Příspěvky: 5188
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 780 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

zdendik píše: 23 bře 2022 08:36 Jestli nebude Cam tak je Ujčík totálně nekompetentní osoba protože by dal trest pouze za jméno Camara..nebyl to žádný faul.
Jak tu již někdo psal pokud by byl Záruba či Hosták nějaký den jako komentátoři dal bych jim jasně najevo co si o nich fans PCE myslí ..včera jasně tendenční kometování po celý zápas.
To samé Štich, ale tam je to jasné že dostane co proto :dance:
Štich shodí rukavice a začne řezat hráče který se nebrání a má to za 2 min. K smíchu.
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Hokej

Příspěvek od Mech »

Nic neni ztraceno,ale v patek se musi zadupat do ledu i se Stichem-ukazka kam ten náš hokej spěje,když hraje takový hokejista a rozhodčí nic...At dopadne sezona jak chce Dynamu schází tvrdý sportovní,generální manažer co bouchne do stolu a zacne jednat.Ať směrem do kabiny,svazu rozhodčím.Pokud pristi rok ritul tak posilit o dva beky a Vala,Zdrahal 7beci,Vrchlabí.Útok doplnit o 1lajnu Musil + 2 noví hráči,2 utok posila-Kousal-Camara,pce hráči typu jako Matys musi hrat 4lajnu a Vrchlabí.Ale v kadru musi být 10výborných útočníků.Zranění a není kde brát. Ten motor se o DYNAMO zadre!!!
Pida11
Příspěvky: 605
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Propulse píše: 23 bře 2022 07:39 Kdyz se na to kouknu zpetne, tak jsme bud strasny blbci, nebo jsme si vcera vybrali strasnou smulu a nebo asi oboji.

Problem je, pokud nebud Musil a Camara, to by do dalsich zapasu bylo oslabeni.

Dulezity bude patek, doma je potreba je zmacknout a prejet.

Vcera jsme to mohli dohrat za stavu 1:3 nebo 1:4 a byl by klid.

Verim, ze vcerejsek na nas bude mit opacny efekt a naopak nas to semkne a nakopne.

Listku na oba zapasy zbyva dost, snad se to vyproda.

Tak tak, já sem prostě pořád někde vzadu přesvědčenej, že je s tímhle dáme. Oba dva zápasy jsme je přehrávali, jen naše využívání šancí je tristní..a přesilovky ještě horší...

A nebo mám v sobě ještě 1.5 promile a vidím to jen hodně optimisticky :sweat_smile:
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

lucas003 píše: 22 bře 2022 23:39 Blbý je, že my nejsme schopni vyhrát zápas, kde jsme lepší..
Tak stane se. Blbý je, když se ti to stane x krát z sezónu.

Další věc je prostě ty závěry. To už je taky po x té kdy jsme si nechali prohrát zápas místo toho, abychom dali do prázdný nebo to prostě ubojovali. Vždycky zalezeme a myslíme si, že to někde u mantinelu zalehneme a čas uteče. To ale můžeš dělat tak posledních 20 sekund zápasu a ne minutu a půl do konce.

Obecně nám nejde vyhození puku z našeho obranného pásma, buď je to icing, nebo si zbytečně zavaříme. Přitom to je věc, která se dá nacvičit jak vyhodit puk, aby to nebyl icing, nebo jak rešit nějaký situace v rohu u mantinelu.

Další věc je přesilovky. Byť včera bylo zlepšení, tak prostě na PO se musíš na přesilovky připravit, protože ty rozhodují tyhle zápasy. Musíš poslat to nejlepší a mít třeba 2,3 varianty jak to hrát. Na lavici máme Krále, Sýkoru, dva výborné hráče do přesilovky a stejně poslední zápasy a hlavně ten první v PO hrozná bída.

Nevím, přijde mi, že ten tým nemá Král pod kontrolou a kolikrát nám to ukazuje nesmyslnými tahy, kdy raději pošle hráče z formy/mlaďáka, než aby tam dal to nejlepší, ale tohle stráží nejen jeho, ale hlavně celý tým.

Šance pořád je, ale bez Musila a Camary to bude těžký. Chce to hrát jednoduše, bruslit a střílet, hlavně se nepouštět do té plácaný v rozích.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Alda001
Příspěvky: 103
Registrován: 26 lis 2018 19:51
Bydliště: Pardubice
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alda001 »

Ještě taková věc, asi se trochu rozepíšu. Třeba semnou budete nesouhlasit ale takhle to vidím já.
Jsou tu nějaké negace na Matýse, že proč je na přesilovce a tak, teď tu padlo ať mlaďáci, Matýs atd hrajou čtvrtou lajnu. K čemu? Jak pak maj mít ti kluci progres a zvykat si na dospělej hokej kterej je úplně jinde a na extraligovej hokej kterej je o parník před chance ligou? Co těm klukům co by na to měli a jakože Matýs by na to měl, neříkám typy hráčů jako Pochobradský atd co na to nemaj co jim dá za zkušenosti když se v zápase sklouznou na 10 minut a do důležitých momentů nezasáhnou. Ano beru že se můźou vyhrát ve Vrchlabí kde minuty dostanou ale to je furt nic oproti extralize a hře v předních patrech tabulky. Prostě je potřeba ať ti nejnadějnější v Dynamu Rohlík a Matýs ať hrajou výš, Rohlík dobře, třetí lajna a hraje oslabení, ale Matýs taky ať hraje výš a i přesilovku ať hraje, Rohlík to samé, těm klukům to dá dost a nejde vychovávat nadějné mladé hràče čtvrtou lajnou a 10ti minutama za zápas. Neříkám všichni, pro některé mlaďáky je čtvrtá lajna strop ale pro hráče s viditelným potenciálem být platný je čtvrtá lajna a pár minut zabíjejících.
Tak to je ve všech sportech a vemu třeba mou zkušenost pár let nazpět kdy jsem v dorosteneckém věku sportoval závodně. V dorostu jsem hràl pravidelně většinu zàpasu a když si mě a další kluky vytáhli na zápas za dospělé chlapi tak jsme hráli minimálně a moc nám to nedalo. Ano postupně jsme se oťukávali abysme si začali zvykat, ale do zkušeností a do progresu jako takovýho to nic moc nedá.
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

fido píše: 23 bře 2022 08:46 Tak stane se. Blbý je, když se ti to stane x krát z sezónu.

Další věc je prostě ty závěry. To už je taky po x té kdy jsme si nechali prohrát zápas místo toho, abychom dali do prázdný nebo to prostě ubojovali. Vždycky zalezeme a myslíme si, že to někde u mantinelu zalehneme a čas uteče. To ale můžeš dělat tak posledních 20 sekund zápasu a ne minutu a půl do konce.

Obecně nám nejde vyhození puku z našeho obranného pásma, buď je to icing, nebo si zbytečně zavaříme. Přitom to je věc, která se dá nacvičit jak vyhodit puk, aby to nebyl icing, nebo jak rešit nějaký situace v rohu u mantinelu.

Další věc je přesilovky. Byť včera bylo zlepšení, tak prostě na PO se musíš na přesilovky připravit, protože ty rozhodují tyhle zápasy. Musíš poslat to nejlepší a mít třeba 2,3 varianty jak to hrát. Na lavici máme Krále, Sýkoru, dva výborné hráče do přesilovky a stejně poslední zápasy a hlavně ten první v PO hrozná bída.

Nevím, přijde mi, že ten tým nemá Král pod kontrolou a kolikrát nám to ukazuje nesmyslnými tahy, kdy raději pošle hráče z formy/mlaďáka, než aby tam dal to nejlepší, ale tohle stráží nejen jeho, ale hlavně celý tým.

Šance pořád je, ale bez Musila a Camary to bude těžký. Chce to hrát jednoduše, bruslit a střílet, hlavně se nepouštět do té plácaný v rozích.
Přijde mi, že prostě neumíme vyhrávat. Podobných zápasů je prostě moc. Od Budějovic jsem čekal víc. Oni hrajou hovno a vedou 2:0. Tam z toho včerejška musí mít strašnou srandu. Místo aby to bylo 1:4 1:5 a konec, tak to dopadne takto....
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Ještě jedna věc. Když už to při power play vyhazujeme na ty icingy, tak nechápu proč to asopn nezkusí na bránu. Kolář nebo kdo tam měl sám puk na holi a dá to do rohu na icing..
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Taky zajímavé vlákno

FandaPCE
Příspěvky: 1
Registrován: 23 bře 2022 10:40

Re: Hokej

Příspěvek od FandaPCE »

Pravda, naše fandění v obou zápasech byla bohužel fraška🙈
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7693
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

lucas003 píše: 23 bře 2022 10:25 Taky zajímavé vlákno

Bohužel docela trefný. Po blbý prohře někdo sahá až k hysterii. Je to pořád jen hokej, kurva. Taky mě to mrzí, obzvlášť třeba včerejšek, kde jsme měli vyhrát 4-1, ale vem to čert. To, že pak někteří mají skoro z porážek zvláštní radost, to už taky tak je. To už je takovej kolorit. Asi všude.

Na stojáka už taky nějaký roky chodím, i když na západní stranu sektoru. Vidím za ty roky fungování kotle. Není to moc šťastnej pohled. Nějakej lídr, kterej by tomu dal trochu nějakou myšlenku, chybí dlouhodobě. Někteří to vzdali a rozumím jim, protože úsilí do toho vložený se ti nevrátí, respektive vrátí, ale tak nějak jinak a dost hořce. Chápu, že část lidí jsou dá se říct fanatici. Že vedle hokeje nic jinýho vlastně asi ani nemají. Taky beru, že takoví lidí jsou potřeba, protože jinak by nefungovalo organizovaný fandění. Ale přístup výhra super, prohra naopak katastrofa všech katastrof. Nevím, no, Část sezony na severu v komornějším složení přinesla taky pár zážitků. Ten samej nachcanej týpek, co svítí jako sluníčko, když vyhrajeme, tak vyřvává do čuráků, když to nevyjde. Jasný, koupil si permici, ale...
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jestli dostane Camara trest, tak nás to třeba i paradoxně semkne. Daleko větší problém bude jestli nebude moct hrát Musil..
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 750
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

lucas003 píše: 23 bře 2022 10:25 Taky zajímavé vlákno

A co kdyby si příště ten borec, kterej miluje hokej hlavně proto, že v něm neexistuje remíza, místo toho kádrování vzal na hokej vlajku...
subris
Příspěvky: 3178
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 305 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Ujcik ať jde do pr*el, jestli bude Cama trestat. Žádný mrtvý, pravý nebo slepý úhel sem nenašel :)... Spíš by měl řešit toho bezmozka Sticha, tihle hráči, co nechtějí hrát hokej, ale jen někoho řezat český hokej nepotřebuje...
.... #zadynamo
Dassty
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Borek píše: 23 bře 2022 11:34 A co kdyby si příště ten borec, kterej miluje hokej hlavně proto, že v něm neexistuje remíza, místo toho kádrování vzal na hokej vlajku...
Myslím, že tady nejde o žádné kadrovani, ale popsání situace a jeho názor na to. A ja s nim souhlasím. Někdy se stydím, jaká hysterie se odehrava na sociálních sítích, když někdo něco řekne proti Dynamu. Útoky typu “další expert” apod. Diskuze by měla mít nějakou úroveň. Pokud se jedna o konstruktivní kritiku, tak nevidím důvod proč s tím někdo nemuze vyjít ven. Pokud se jedna jen o možnost si do nás kopnout, dá se jistá obrana pochopit. Ale zase, mělo by to mít nějakou úroveň než jen hloupé urážení druhého. To se pak člověk snižuje na jeho, možná i pod jeho úroveň.

A i fandeni by mělo mít nějakou úroveň. Rypnout si do soupeře slušnou a vtipnou formou. Vymyslet něco originálního.
Viz třeba choreo tenkrát v Hradci, HC Mlha Mechov a na pokřik není vás slyšet odpověď není vás vidět. Vzhledem k mlze, která se na jejich stadionu objevuje.

Hlavně by měl člověk mít na paměti, ze jde pořad jen o hokej. Porážky mrzi, ale ke sportu patří.

Jinak naše největší slabina jsou presilovky. To ze se Motoru předvedl famózní obrat se stane jednou za 50 zapasu. Ale kluci musí zabrat na presilovkach, tam můžou tu sérii zlomit.
Zamčeno