Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Dynamík Jistič píše: 22 bře 2022 20:45 Před třema lety jsme takhle doma doslova třikrát uvařili Třinec. To byla neskutečná atmosféra. Věřím, že by to mohlo letos dopadnout stejně.
Přesně. Byla to první sezona, na kterou jsem začínal chodit pravidelněji i když ještě ne do kotle. A ta atmosféra, co tady tenkrát byla na Třinec byla neuvěřitelná. Na rozdíl od Třince, kterej byl už v tu dobu válec je Motor hratelnej a oba zápasy jsme byli lepší. Furt si stojím za svým tipem 4:2
in-spyder
Příspěvky: 1749
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 329 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Cam vs Hollweg, rozdíl je v tom, ze Hollweg měl nějakou roli a Cam má jinou roli. Tohle je proste pruser pro nas, pze tahle nálepka je blbě, pze Cam má davat góly a řeší se jeho prusery a ne góly, který nedává. A upřímně si proste pokládám otázku jestli je lepší Cama mít nebo nemít.

A jak se všude nese, ze nám chybí hráč tipu Šticha, a proste ja v týmu tyhle hráče bych nechtěl, pořad je to hokej, měla by rozhodovat taktika, hraci na ledě, hokejovost a ne to, ze někdo bude provokovat tak, ze už to těm rozhodčím je blby ho vylučovat a tak se to bere jako standard. Ty rozhodčí už proste to berou od nej jako standard, čili klidně muže vletet na odcházejícího hrace, dat mu pesti a za tohle ho nechají.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

karfi píše: 22 bře 2022 20:46 Jaroslav Modrý (České Budějovice): Trenér hostí to zhodnotil správně. Měli jsme ke konci trochu štěstí, ale šli jsme si za tím. Potom jsme si šli pro tu ránu navíc, abychom utkání převrátili na naší stranu. Soupeř byl v celém zápase lepší, jenže to je hokej, to je sport.

Richard Král (HC Dynamo Pardubice): Samozřejmě se mi to hodnotí těžko... Dneska jsme byli celý zápas jednoznačně lepší, za celý zápas jsme si vytvořili mraky šancí, navíc jsme vstřelili tři nebo čtyři tyčky. V celém utkání jsme udělali dvě chyby, ale dostali jsme tři góly. Můžu pogratulovat soupeři k vítězství, ale kluci odehráli skvělý zápas, odmakali to, já jim dneska nemám co vytknout. My nyní máme dva na to se sebrat. Doma budeme hrát teď dva zápasy, bude nás hnát deset tisíc fanoušků a chceme vyhrát, na pátý zápas se sem vrátíme.
Aspoň on si to přizná, když fanoušci Budějic ne
speedmetal
Příspěvky: 1174
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

karfi píše: 22 bře 2022 20:46 Jaroslav Modrý (České Budějovice): Trenér hostí to zhodnotil správně. Měli jsme ke konci trochu štěstí, ale šli jsme si za tím. Potom jsme si šli pro tu ránu navíc, abychom utkání převrátili na naší stranu. Soupeř byl v celém zápase lepší, jenže to je hokej, to je sport.

Richard Král (HC Dynamo Pardubice): Samozřejmě se mi to hodnotí těžko... Dneska jsme byli celý zápas jednoznačně lepší, za celý zápas jsme si vytvořili mraky šancí, navíc jsme vstřelili tři nebo čtyři tyčky. V celém utkání jsme udělali dvě chyby, ale dostali jsme tři góly. Můžu pogratulovat soupeři k vítězství, ale kluci odehráli skvělý zápas, odmakali to, já jim dneska nemám co vytknout. My nyní máme dva na to se sebrat. Doma budeme hrát teď dva zápasy, bude nás hnát deset tisíc fanoušků a chceme vyhrát, na pátý zápas se sem vrátíme.
Jenom aby jsme ho po tom sobotním nehnali ze zimáku.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8574
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 507 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1168 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamík Jistič píše: 22 bře 2022 20:35 Kdyby někdo šikovný vyrobil na pátek/sobotu nějaký choreo s tématikou Cam/hon na čarodějnice, tak by to bylo super. Nebo možná rovnou s tématikou upálení.
Loni Kosťa, letos Cam. Největší desperáti, co do té naší slušné soutěže pod dohledem Vikyho Kudličky, zavádějí nešvary. Hrozně zajímavé, že v civilním životě dozajista inteligentni kluk Dáda Štichů (WTF názor), kterej v Litvínově zmlátí plejmejkra Estephana , protoze prohravaj, nikomu nevadí
mach
Příspěvky: 4382
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 100 krát
Obdržel "To se mi líbí": 279 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

tau píše: 22 bře 2022 20:44 tenhle zápas jsme měli vyhrát... kupa smůly, tyčky...jim se to dvakrát odrazilo před prázdnou bránu... ale to je holt playoff...
bohužel si myslím, že to neuhrajeme... jeden zápas snad, ale čtyři ne... soupeř má zkušenej tým... a podle mě Budějovice víc chtějí... my jsme takový hodňoučký, slušňoučký, jako kdyby se hrálo 14. kolo základní části... ale tohle je kurvadrát playoff... tam se musí hrát úplně jinak... inu, jaký trenéři, takovej obraz celýho týmu....vloni nás playoffovým hokejem poslala na dovolenou Bolka, letos stejnou hrou Budějovice...
příští zápas(y) počítám bez Camary a kdivíjak na tom je Musil....
bohužel se ukazuje, že nám chybí vyloženě playoffový typy hráčů... jak je vidět, nestačí mít jen naditou šrajtofli... chce to taky mít cit při sestavování týmu...
Ale za co by mel dostat Cam stopku fakt nevím snad jen za dres jinak tomu nerozumím..
denyip
Příspěvky: 660
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 65 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Gumid píše: 22 bře 2022 20:03
Já zase neviděl udělat Šticha za 10 let hokejovou akcii a to myslím bez nadsázky
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3149
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 771 krát
Obdržel "To se mi líbí": 423 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

A já navrhuju teda, v pátek a v sobotu(pokud teda bude ještě hrát) vypískat toho megazmrda psychopata ŠTICHA při každým kontaktu s pukem.. jako fandové ho musíme zašlapat do země..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

S chladnou hlavou lze říct, že dnešek zase jednou ukázal, že když nemáš nějakou základní herní pohodu, tak na tebe i přes dřinu nakonec i hajzl spadne. Tyčky, ze kterých by tam na podzim nebo v lednu aspoň jedna spadla. Vyrovnání po odrazu, vítěznej gól nepotřebuje komentář.

To, co se s mančaftem stalo od konce ledna, si žádá hodně velkou vnitřní analýzu, ať už to dopadne v téhle sérii, jak chce. V pátek se do ní buď vrátíme nebo si zopákneme loňskej rok. Nic mezi tím není.
Kely
Příspěvky: 1343
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

monfils88 píše: 22 bře 2022 20:43 Tak si to pusť ještě jednou
Richard Král (Pardubice): „Hodnotí se mi to těžko, protože jsme byli celý zápas jednoznačně lepší. Vytvořili jsme si mraky šancí, dali jsme asi tři čtyři tyčky. Za celý zápas jsme udělali asi dvě chyby a dostali jsme tři góly. Smekám, kluci odehráli skvělý zápas. Nemám jim prakticky co vytknout. Je to samozřejmě rána pro tým, ale věřím, že se z toho dokážeme oklepat. Máme dva dny na to, abychom se sebrali. Hrajeme dva zápasy doma a budeme chtít oba vyhrát. Věřím, že to otočíme.“
frysta
Příspěvky: 3458
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 287 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Jirka. píše: 22 bře 2022 20:51 A já navrhuju teda, v pátek a v sobotu(pokud teda bude ještě hrát) vypískat toho megazmrda psychopata ŠTICHA při každým kontaktu s pukem.. jako fandové ho musíme zašlapat do země..
Tak to si moc nezapískáš. :)
speedmetal
Příspěvky: 1174
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Běžte už do prd.. s celým Štichem. Se vám dostal podkůži a to oni potřebují. V pátek jim nasypeme pět branek a jede se dál.
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Jirka. píše: 22 bře 2022 20:51 A já navrhuju teda, v pátek a v sobotu(pokud teda bude ještě hrát) vypískat toho megazmrda psychopata ŠTICHA při každým kontaktu s pukem.. jako fandové ho musíme zašlapat do země..
To by ten debil někdy musel hrát s pukem.
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Velky problem bude, jestli prijdem o Musila a Cama. Trosku se nam to rozesira. Ani jeden zapas jsme si dle meho nezaslouzili prohrat. Nebo aspon dneska urcite ne. Dneska to byly Budejky, kdo mel to stesti na sve strane. V sedmem zapase to budem treba zase my. :-)

Snad se to v patek a v sobotu vyprodano a udela se poradny kotel. Ja za dnesek nemuzu nic vytknout, i dobre takticky, makali. Hrasek si to dobre postavil, jo, jsem nasranej, dost :)
zdendik
Příspěvky: 142
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

Jirka. píše: 22 bře 2022 20:51 A já navrhuju teda, v pátek a v sobotu(pokud teda bude ještě hrát) vypískat toho megazmrda psychopata ŠTICHA při každým kontaktu s pukem.. jako fandové ho musíme zašlapat do země..
+ jim nasypat poradnej pridel a on to pak neunese
vh9913
Příspěvky: 403
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Propulse píše: 22 bře 2022 20:55 Velky problem bude, jestli prijdem o Musila a Cama. Trosku se nam to rozesira. Ani jeden zapas jsme si dle meho nezaslouzili prohrat. Nebo aspon dneska urcite ne. Dneska to byly Budejky, kdo mel to stesti na sve strane. V sedmem zapase to budem treba zase my. :-)

Snad se to v patek a v sobotu vyprodano a udela se poradny kotel. Ja za dnesek nemuzu nic vytknout, i dobre takticky, makali. Hrasek si to dobre postavil, jo, jsem nasranej, dost :)
Proč bychom přišli o Cama? Vždyť to nebyl žádný faul. :) S Musilem to je horší, nevšiml sis, při čem se zranil?
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

vh9913 píše: 22 bře 2022 20:57 Proč bychom přišli o Cama? Vždyť to nebyl žádný faul. :) S Musilem to je horší, nevšiml sis, při čem se zranil?
Za me to faul nebyl a uz vubec ne nejaky trest. Ale zname Ujcika.

Muska vubec netusim..
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

speedmetal píše: 22 bře 2022 20:54 Běžte už do prd.. s celým Štichem. Se vám dostal podkůži a to oni potřebují. V pátek jim nasypeme pět branek a jede se dál.
Presne, napraskat jim a paty zapas u nich urvat. Ja tomu porad verim. Budejky nas ani v jednom zapase neprehraly. Dame je.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1702
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 76 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

hrozný hovna.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1702
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 76 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

speedmetal píše: 22 bře 2022 20:54 Běžte už do prd.. s celým Štichem. Se vám dostal podkůži a to oni potřebují. V pátek jim nasypeme pět branek a jede se dál.
když vidím jeden a půl měsíce jejih schopnosti, tak ti nevím jestli zvládnem pět kusů.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 270
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 29 krát
Obdržel "To se mi líbí": 196 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Nechci být špatným prorokem, ale vidím to na 2-3 zápasy. Protože Pardubice, protože Camara, protože recidiva. Protože Ujčík. A nikdo ani nemrkne. Je spokojený, když může Pardubice osrat a po té mediální blamáži předhodí Camaru davu.
Kula
Příspěvky: 2149
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 826 krát
Obdržel "To se mi líbí": 272 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jen aby se tak trochu neopakovala historie - onahdá nás rozhodil Duda teď začíná Štich
Kely
Příspěvky: 1343
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Kula píše: 22 bře 2022 21:05 Jen aby se tak trochu neopakovala historie - onahdá nás rozhodil Duda teď začíná Štich
Duda byl hokejista ,tohle je .....

Ale on pro Budějky odvádí práci na co byl vzatý ....

Vyhrajeme serii 4:2 ..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3149
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 771 krát
Obdržel "To se mi líbí": 423 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Kely píše: 22 bře 2022 21:09 Duda byl hokejista ,tohle je .....

Vyhrajeme serii 4:2 ..

Štich je běžně toto : https://www.hokej.cz/stichovo-besneni-m ... vi/5063452
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Zamčeno