Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stingy
Příspěvky: 171
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 208 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

monfils88 píše: 22 bře 2022 20:25 Lidi klid berte to s nadhledem já v první moment když jsem to viděl jsem si řikal že je to blbec to zas bude stopka jak hrom pak jak to ale vysvětlil Antoš tak řikám Ano má pravdu tak zas nesuď te Hostáka/Zárubu myslím si že teď už mají jasno stejně jako my

Spíš bych řešil jak je možné že zápas který jsme měli jasně vyhrát a nakonec jsme prohráli to bych řešil a jak tady někdo nazval důchodce z Budějovic tak ono mít pár zkušených hráču se hodí v týmu my nemáme žádného a hodně na to doplácíme chybí nám Nakly

add Štich neberteho za psychopata prostě má takovou roli kterou plní na 120% rozhodit hráče takových je viz. Marchand nebo takový byl i Avery v normálním životě to není psychopat
A přesně takovej hráč nám v týmu chybí, bohužel.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

To ještě můžeme být rádi, že to dnes nekomentoval Zetek. To zlatej Zenit s Hostákem..
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

na Matěje mělo být 2+2 a hlavně pp 5 na 3 ..sudí dnes hodně slabý článek
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Stingy píše: 22 bře 2022 20:30 A přesně takovej hráč nám v týmu chybí, bohužel.
Mysliš takového zmrda, kterej osekává při přerušení golmána, To by nedal ani Claude Lemieux.

Né díky.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stingy píše: 22 bře 2022 20:30 A přesně takovej hráč nám v týmu chybí, bohužel.
Kdyby jsme ho měli, tak by stále leštil trestnou lavici, protože Pardubice. :wave:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

zdendik píše: 22 bře 2022 20:30 na Matěje mělo být 2+2 a hlavně pp 5 na 3 ..sudí dnes hodně slabý článek
Hodně slabý článek. Ale i nám tam přehlédli nějaké vysoké hole.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Na fb a twiteru onanujou jak by Cam neměl chodit na led, že špatně dopadne... myslim že Cam je má úplně v prdeli..

Za to Štich by se bát měl... mě něco řiká, že to s ním nedopadne dobře..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 22 bře 2022 20:19iSport, O2.
Tak já se už skoro lekl.. :-)))

Dík. Tak věř tomu, že kdybys s ním vedl diskusi o hokeji, uděláš z něj úplného troubu. Už jen takový příspěvek vypovídá hodně, když ho pošle veřejně. Leda by byl zaujatý..
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

Jirka. píše: 22 bře 2022 20:33 Na fb a twiteru onanujou jak by Cam neměl chodit na led, že špatně dopadne... myslim že Cam je má úplně v prdeli..

Za to Štich by se bát měl... mě něco řiká, že to s ním nedopadne dobře..
v pátek je přejedem a neunese to citím to v kostech :dance:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Kdyby někdo šikovný vyrobil na pátek/sobotu nějaký choreo s tématikou Cam/hon na čarodějnice, tak by to bylo super. Nebo možná rovnou s tématikou upálení.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Matess píše: 22 bře 2022 20:28 Hosták se má chovat jako profesionál a ne že hned začne mávat DK a Ujčíkem. Je v televizi a má bejt objektivní
Jako pouštěl jsem si to zpátky a pak jak už to viděli podruhé tak už taky váhali řikali ˇ no no záash do hlavy ˇ ale kdyby to viděl ve studiu jako Antoš tak změní názor
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Zapas, jako byl dnes nepamatuji. Za stavu 1:2 trefime ve treti tretine 3x tyc. Myslim si, ze odskocit na 1:3, tak to dotahnem. Pak jsme meli hrat pres minutu presilovku 5na3. No, neda se nic delat. Prohravame 2:0 na zapasy a jedem domu. Dulezity bude patecni zapas.

Je to k nasrani. Myslim si, ze jsme ani jeden zapas nebyli horsim tymem.

Nedivil bych se, kdyby jsme je pretlacili a postoupili. Tesim se na patek a sobotu, bude to mit grady.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

monfils88 píše: 22 bře 2022 20:25

add Štich neberteho za psychopata prostě má takovou roli kterou plní na 120% rozhodit hráče takových je viz. Marchand nebo takový byl i Avery v normálním životě to není psychopat
To je psychopat.. ty si nepamatuješ snad semifinále s Libercem před 10 lety??
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jirka. píše: 22 bře 2022 20:33 Za to Štich by se bát měl... mě něco řiká, že to s ním nedopadne dobře..
A kdo se toho ujme? Jestli bude Musil out. Ale jsem klidně pro. Ale až za rozhodnutého stavu série.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Omlouvám se světu za to, co jsem tu dneska vyblil za píčovinu o zlatých přenosech na ČT.
Děkuju kolegovi @Ubuntu za tip na tu vychytávku, to by mě napadlo až v příštím životě.

K zápasu - ráno bych se chtěl probudit s tím, že se to nestalo.
Naposledy upravil(a) Borek dne 22 bře 2022 20:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dynamík Jistič píše: 22 bře 2022 20:37 A kdo se toho ujme? Jestli bude Musil out. Ale jsem klidně pro. Ale až za rozhodnutého stavu série.
Srolovat ho může ve vhodný chvíli kdokoli.. nejradši bych mu udělal sviňárnu klidně sám.. až půjde kolem tunelu..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník píše: 22 bře 2022 20:34 Tak já se už skoro lekl.. :-)))

Dík. Tak věř tomu, že kdybys s ním vedl diskusi o hokeji, uděláš z něj úplného troubu. Už jen takový příspěvek vypovídá hodně, když ho pošle veřejně. Leda by byl zaujatý..
Statistiku má špičkovou, snad i lepší než Zamazal. Ale někdy propadneš té davové histerii.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jirka. píše: 22 bře 2022 20:38 Srolovat ho může ve vhodný chvíli kdokoli.. nejradši bych mu udělal sviňárnu klidně sám.. až půjde kolem tunelu..
Za to ti ten zmrd nestojí. Pak by si nemohl třeba chodit na zimák. On si ho někdo podá.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

monfils88 píše: 22 bře 2022 20:36 Jako pouštěl jsem si to zpátky a pak jak už to viděli podruhé tak už taky váhali řikali ˇ no no záash do hlavy ˇ ale kdyby to viděl ve studiu jako Antoš tak změní názor
Houno, pousteli to asi trikrát online a ZlínoMech to shrnul po třech zhlédnutích.
A navíc ani Antoš nezmínil to, že Camara nastavil rameno a ihned díval se uplně jiným směrem - směrem na toho našeho sněhuláckýho nešťastníka....
Matess
Příspěvky: 671
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Propulse píše: 22 bře 2022 20:36 Zapas, jako byl dnes nepamatuji. Za stavu 1:2 trefime ve treti tretine 3x tyc. Myslim si, ze odskocit na 1:3, tak to dotahnem. Pak jsme meli hrat pres minutu presilovku 5na3. No, neda se nic delat. Prohravame 2:0 na zapasy a jedem domu. Dulezity bude patecni zapas.

Je to k nasrani. Myslim si, ze jsme ani jeden zapas nebyli horsim tymem.

Nedivil bych se, kdyby jsme je pretlacili a postoupili. Tesim se na patek a sobotu, bude to mit grady.
To doufám. Za celej tenhle hon na nás není lepší odpovědi, než kurevskýho pekla na zimáku. Jestli má nějakej fanclub dohnat svůj tým k lepším výkonům a vyrovnání serie, tak je to u nás
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Jirka. píše: 22 bře 2022 20:37 To je psychopat.. ty si nepamatuješ snad semifinále s Libercem před 10 lety??
Njn znám XY Hokejstů co si nazujou brusle a mají zatmění ale přesně v takových zápasech si Štich libuje kde to může provokovat , vyhodit hráče z míry , Camara to udělal skvěle nenechal se od něj rozhodit ale pak na trestný mu ukazuje že brečí a Štich se jenom směje on jenom plní co mu bylo řečeno
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Dizzy píše: 22 bře 2022 20:40 Houno, pousteli to asi trikrát online a ZlínoMech to shrnul po třech zhlédnutích.
A navíc ani Antoš nezmínil to, že Camara nastavil rameno a ihned díval se uplně jiným směrem - směrem na toho našeho sněhuláckýho nešťastníka....
Tak si to pusť ještě jednou
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tenhle zápas jsme měli vyhrát... kupa smůly, tyčky...jim se to dvakrát odrazilo před prázdnou bránu... ale to je holt playoff...
bohužel si myslím, že to neuhrajeme... jeden zápas snad, ale čtyři ne... soupeř má zkušenej tým... a podle mě Budějovice víc chtějí... my jsme takový hodňoučký, slušňoučký, jako kdyby se hrálo 14. kolo základní části... ale tohle je kurvadrát playoff... tam se musí hrát úplně jinak... inu, jaký trenéři, takovej obraz celýho týmu....vloni nás playoffovým hokejem poslala na dovolenou Bolka, letos stejnou hrou Budějovice...
příští zápas(y) počítám bez Camary a kdivíjak na tom je Musil....
bohužel se ukazuje, že nám chybí vyloženě playoffový typy hráčů... jak je vidět, nestačí mít jen naditou šrajtofli... chce to taky mít cit při sestavování týmu...
Naposledy upravil(a) tau dne 22 bře 2022 20:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Matess píše: 22 bře 2022 20:41 To doufám. Za celej tenhle hon na nás není lepší odpovědi, než kurevskýho pekla na zimáku. Jestli má nějakej fanclub dohnat svůj tým k lepším výkonům a vyrovnání serie, tak je to u nás
Před třema lety jsme takhle doma doslova třikrát uvařili Třinec. To byla neskutečná atmosféra. Věřím, že by to mohlo letos dopadnout stejně.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Jaroslav Modrý (České Budějovice): Trenér hostí to zhodnotil správně. Měli jsme ke konci trochu štěstí, ale šli jsme si za tím. Potom jsme si šli pro tu ránu navíc, abychom utkání převrátili na naší stranu. Soupeř byl v celém zápase lepší, jenže to je hokej, to je sport.

Richard Král (HC Dynamo Pardubice): Samozřejmě se mi to hodnotí těžko... Dneska jsme byli celý zápas jednoznačně lepší, za celý zápas jsme si vytvořili mraky šancí, navíc jsme vstřelili tři nebo čtyři tyčky. V celém utkání jsme udělali dvě chyby, ale dostali jsme tři góly. Můžu pogratulovat soupeři k vítězství, ale kluci odehráli skvělý zápas, odmakali to, já jim dneska nemám co vytknout. My nyní máme dva na to se sebrat. Doma budeme hrát teď dva zápasy, bude nás hnát deset tisíc fanoušků a chceme vyhrát, na pátý zápas se sem vrátíme.
Zamčeno