Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Unava
Příspěvky: 93
Registrován: 18 kvě 2017 09:29
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Unava »

lidi no tvl takovych prispevku co-kdyby a jak jsme stali za hovno..... tohle v dob titulovych by se tady neobjevilo... ano tak se prohralo nikdo snad necekal ze vyhrajeme 4:0 (dulezite je aspon je jednou zlomit na jejich lede a jestli v 1-2-5-7 zapase je jedno).. za mne lehce slabsi 1tr. ale jinak neni zac se stydet, sance byly a jen to tam ku**a nespadlo, verim ze je zitra dame ! Lidi hlavu vzhuru a pojdme naplnit PA-SO halu at kluci vedi ze jsme s nimi !

PS: uz mne serou komentatori a dalsi jak rikaji ze Honza Kolar NIKDY nedal branku v play-off a ja rikam ze ZITRA PRIJDE !
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Vyhrát druhý zápas QF po prohraném prvním, je jedna z nejobtížnějších věcí v playoffs. Pokud zítra vyhrajeme, Motor zvládneme. O tom jsem přesvědčený.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Jak jsem chtel O2 pochvalit (za ty zabery z hlediste atd., to se mi libilo), tak me akorat nasrali tim komentarem. Proc se furt resi Camara? Ano, nema formu, ale to bylo same Camara tohle Camara tamto... To same Honza Kolar, divili se ze jeste nedal v playoff gol, od neho se snad goly cekaji?
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Dneska klasika. Do půlky zápasu jsme nemastný neslaný. Hrajeme pořádně až druhou polovinu. Ale to už honíme ztrátu. Celou sezónu stejný.
Potom přidáme, ale už je to křečovitý a neproměňujeme šance. Když útočníci nedají ani gól, těžko se vyhrává.

Bez komentáře jsou naše přesilovky. To je příšerný. Zase se budu opakovat, hrajeme to celou sezónu pořád stejně. Neudržíme se v pásmu, ale stejně bude na přesilovce Paulovič a Matýs. Ten povýšil i do formace na power play. Paráda. Hráči 4.lajny mastí přesilovky. To je skutečný unikát.
Výborná je taky sestava ke Camarovi na přesilovku - Matýs, Paulovič a Musil. Kdo z nich je ten konstruktivní centr, který dá střelci Camarovi přihrávku kterou potřebuje, na to jsem doteď nepřišel.

Co k tomu říct víc.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8469
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1117 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jako že je Ovce pičus, to se tu tak nějak vesměs shodneme, ale ta naše Darinka to je vytvor :))
Hej eNHáeL, Ajem hokej žurnalist. Dys is not very klevr to blok mí 🤣🤣🤣😂😂😂
Zapchan
Příspěvky: 217
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Předpokládám že Richard lví srdce do druhého zápasu opět zamíchá útoky a pokud by náhodou nahlédl sem tak já bych mu doporučil tuto verzi.
Poulu bych vrátil k Blumovi a Paulovičovi jako poctivý třetí útok, přestal bych z Pouly dělat nějakého tvůrce hry kterým nikdy nebyl a nebude. Jeho přednosti jsou v poctivé práci a občas nějakém bodovém příspěvku. Lonská sezona a 17 branek byla výjimka.
Takže za mě takto. Camara Kousal Matys- Cienciala Musil Ríčka- Bluma Poula Paulovič a čtvrtý bych nechal jak je Kufr Anděl Pečivo. Obrana i brankář beze změn, tam není co vymyslet než jak to je.. Ke zvážení ještě může být výměna Kousala s Musilem.
Takhle mi ta sestava přijde více vyvážená a srovnal bych více minutáž mezi všechny útoky abychom udrželi vysoké tempo celý zápas.
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pardubak1923 píše: 21 bře 2022 23:24 Jak jsem chtel O2 pochvalit (za ty zabery z hlediste atd., to se mi libilo), tak me akorat nasrali tim komentarem. Proc se furt resi Camara? Ano, nema formu, ale to bylo same Camara tohle Camara tamto... To same Honza Kolar, divili se ze jeste nedal v playoff gol, od neho se snad goly cekaji?
Bohužel v nich Zenit a spol fakt nemají konkurenci. U nich se někdy bojím otázek, jestli platí gól, když puk nejde po ledě.. Ne, to samozřejmě přehráním, zkrátka mají načtenou NHL, o extralize vědí nejhrubější základy, aby vůbec mohli něco mluvit. Ještě že už nehraje Količ I. To bychom slyšeli "perly".. :-))
mach
Příspěvky: 4367
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

No nic další den, jdeme do toho jako v sezone 2009 tam jme též prohráli první ČF a pak prislo 12 výher v řadě :rock:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Včera jsem na Twitteru četl, že jak jsme měli TimeOut a Král kreslil na tabulku taktiku, tak to údajně bylo celou dobu na kostce v aréně 🤓
PS.
Ríša tam pečlivě nakreslil taktiku a pak byla bule úplně jinde :-)
Dnes to bude 1:1 !!! Dynamo !!!
#zpatkydosedla
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Perníkář píše: 22 bře 2022 06:23 Včera jsem na Twitteru četl, že jak jsme měli TimeOut a Král kreslil na tabulku taktiku, tak to údajně bylo celou dobu na kostce v aréně 🤓
PS.
Ríša tam pečlivě nakreslil taktiku a pak byla bule úplně jinde :-)
Dnes to bude 1:1 !!! Dynamo !!!
Celou dobu ho snímala kamera, za to může O2 to by si dovolit neměli...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Georgre píše: 22 bře 2022 06:42 Celou dobu ho snímala kamera, za to může O2 to by si dovolit neměli...
No on se pak úmyslně postavil do záběru Činel
#zpatkydosedla
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Perníkář píše: 22 bře 2022 06:48 No on se pak úmyslně postavil do záběru Činel
To už bylo pozdě, to už time out skončil
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Ale schválně si to pusťte ten time out, to byl taky chaos, být hráčema nevím nic....šest koleček na stejný linie, a sám Richard nevěděl co tam psát, ale nejsem trenér, třeba to bylo srozumitelné, ale mě to přišlo, že neví co nakreslit
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dneska to bude asi tezsi zapas nez vcera. Pokud nebudem promenovat presilovky, tak tezko muzem uspet. Verim, ze dnes vyhrajem.

I ja ocekavam promichani sestavou.

Nevim, ale dal bych zpet presilovku, co fungovala. Camara na presilovce s Matysem a Paulovicem se tezko dostane ke strele.

Camara - Musil - Blumel
Ricka - Kousal - Cienciala
Paulovic - Poulicek - Matys
Rohlik - Andel - Koffer
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3968
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 515 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Propulse píše: 22 bře 2022 07:43 Dneska to bude asi tezsi zapas nez vcera. Pokud nebudem promenovat presilovky, tak tezko muzem uspet. Verim, ze dnes vyhrajem.

I ja ocekavam promichani sestavou.

Nevim, ale dal bych zpet presilovku, co fungovala. Camara na presilovce s Matysem a Paulovicem se tezko dostane ke strele.

Camara - Musil - Blumel
Ricka - Kousal - Cienciala
Paulovic - Poulicek - Matys
Rohlik - Andel - Koffer
Byť jsme byli opticky lepší, tak předpokládám, že budeme hořet na Hráškovi - to jsem odhadoval již před předkolem.

Camara - Musil ani Blíma si s ním puk pořádně nevymění - prostě tady je problém, že jediný v týmu schopný mu vyhovět je Kousal a možná Ciencala.

Kousyho "nálady" nás prostě stojí zápasy a bohužel si myslím, že byť se jedná o nadprůměrného hokejistu, tak v příštím roce bude jednání o případném prodloužení smlouvy s ním složitější.

Dostali jsme v předkole i ve čtvrtfinále nejsnadnějšího soupeře, pokud to nezvládneme tak to beru tak, že nám poslední dvě sezóny poslouží k tomu, aby nám ukázaly, kde je potřeba zapracovat a kde jsou chyby. Já je vidím, ale s hodnocením počkám až po konci playoff.. Je to sport, ale Dědek byl na jeho poměry již trpělivý dost. :think:
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Muf píše: 22 bře 2022 08:14 Byť jsme byli opticky lepší, tak předpokládám, že budeme hořet na Hráškovi - to jsem odhadoval již před předkolem.

Camara - Musil ani Blíma si s ním puk pořádně nevymění - prostě tady je problém, že jediný v týmu schopný mu vyhovět je Kousal a možná Ciencala.

Kousyho "nálady" nás prostě stojí zápasy a bohužel si myslím, že byť se jedná o nadprůměrného hokejistu, tak v příštím roce bude jednání o případném prodloužení smlouvy s ním složitější.

Dostali jsme v předkole i ve čtvrtfinále nejsnadnějšího soupeře, pokud to nezvládneme tak to beru tak, že nám poslední dvě sezóny poslouží k tomu, aby nám ukázaly, kde je potřeba zapracovat a kde jsou chyby. Já je vidím, ale s hodnocením počkám až po konci playoff.. Je to sport, ale Dědek byl na jeho poměry již trpělivý dost. :think:
Presne, to je dobry postreh. Jak predkolo, tak CF nejlehci mozni souperi. Pokud by se nepreslo do semifinale tak jednoznacne zklamani.

Hrajeme az na Hecla a Dennise v kompletni sestave. Neni cas na vymluvy. Dnes urvat jeden zapas.
OnPce
Příspěvky: 244
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 53 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Zohornové to doklepou ve Švédsku asi až do důchodu, což mně vůbec nevadí, v dresu Komety jsem se na ně doma netěšil, stejně jako by mě nebavil pohled na Radila ve sparťanském triku.
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Tak jsem se v ČB probudil a dnes vyhrajeme. Někteří nadávají na Camaru, ale co má ten kluk dělat? Musil ten hraje na sebe a Kousy je mimo.
Poula si moc bere kapitánství a taky špatný. Takže dva klíčové střední útočníky bez formy.
A ještě jedna věc. Moc lehčích soupeřů ve 1/4 než jsou ČB potkat nejde. Nejenom letos.
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 157
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 31 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Jakub82 píše: 22 bře 2022 08:24 Tak jsem se v ČB probudil a dnes vyhrajeme. Někteří nadávají na Camaru, ale co má ten kluk dělat? Musil ten hraje na sebe a Kousy je mimo.
Poula si moc bere kapitánství a taky špatný. Takže dva klíčové střední útočníky bez formy.
A ještě jedna věc. Moc lehčích soupeřů ve 1/4 než jsou ČB potkat nejde. Nejenom letos.
Kéž by jsi měl pravdu . Taky věřím, že dnes to urveme,ale bude to těžký. Co jsem si všiml včera při zápasu bylo to, že náš tým neměl PO emoce v sobě, žádné nažavení, prostě hráli a když snižovali na 2:1 tak radost byla hodně skromná.Možná je můj subjektivní pocit,ale myslím si,že uvnitř týmu nebude dobrá nálada
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Propulse píše: 22 bře 2022 08:22 Presne, to je dobry postreh. Jak predkolo, tak CF nejlehci mozni souperi. Pokud by se nepreslo do semifinale tak jednoznacne zklamani.

Hrajeme az na Hecla a Dennise v kompletni sestave. Neni cas na vymluvy. Dnes urvat jeden zapas.
Dneska vyhrajeme ...a serie skončí 4.2 pro nás.

Pokud budeme k sobě upřímní ,tak nejslabší dvojice ve 3/4 je ta naše a to o parník.
Jsem přesvědčen ,že Budějky dáme a pak se bude opakovat naše lonské vypadnutí 4:0...4:1
Pokud chceme příští rok hrát o titul ,čeká nás ještě hodně práce .Důležité bude se z toho poučit.

Už víme ,že extraliga se nedá hrát s Pochobradským,Kratochvílem ,Moučkou a jim podobní .A to samé se dá napsat o přesilovkách s Paulovičem ,Matýsem ,Heclem a koneckonců půl sezony s Romanem .
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

PCE.MAN píše: 21 bře 2022 23:38 Dneska klasika. Do půlky zápasu jsme nemastný neslaný. Hrajeme pořádně až druhou polovinu. Ale to už honíme ztrátu. Celou sezónu stejný.
Potom přidáme, ale už je to křečovitý a neproměňujeme šance. Když útočníci nedají ani gól, těžko se vyhrává.

Bez komentáře jsou naše přesilovky. To je příšerný. Zase se budu opakovat, hrajeme to celou sezónu pořád stejně. Neudržíme se v pásmu, ale stejně bude na přesilovce Paulovič a Matýs. Ten povýšil i do formace na power play. Paráda. Hráči 4.lajny mastí přesilovky. To je skutečný unikát.
Výborná je taky sestava ke Camarovi na přesilovku - Matýs, Paulovič a Musil. Kdo z nich je ten konstruktivní centr, který dá střelci Camarovi přihrávku kterou potřebuje, na to jsem doteď nepřišel.

Co k tomu říct víc.
Naprostý souhlas, to je likvidace Cama. Musíme se navrátit k púvodnímu složení přesilovky, bez Kousala. Ten od podepsání nové smlouvy s Camem nemá zájem na spolupráci s ním. Kousal by byl rozdílový hráč, ale má svoji hlavu a tady se mu to žere. Když byl v zahraničí, tak mimo prvního angažmá v KHL, tak s ním všude vymetli po polovině sezony. Jak vloni, tak letos před PO přestal hrát. Nutně potřebujeme 2 centry, pokuď chceme jít výš a ne sem shánět hráče, odchovance, kteří sem jdou dohrát karieru
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Vsechny nase strely 51 proti 23.. jednou takova prevaha a kolik z nich bylo opravdu nebezpecna? Mne tam chybel tlak do brany, bylo to vsechno takove na pul. Do prostred nebo co Hrachovina videl.
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Propulse píše: 22 bře 2022 09:01 Vsechny nase strely 51 proti 23.. jednou takova prevaha a kolik z nich bylo opravdu nebezpecna? Mne tam chybel tlak do brany, bylo to vsechno takove na pul. Do prostred nebo co Hrachovina videl.
Přesně tak, to jsem včera také neviděl.
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 434 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já si strašně rád čtu ty věštby tady. :)
V sobotu: Hradec vyhrál - smázne Bolku 4:0
V neděli: Hradec prohrál - Bolka ho dá 4.1 nebo 3.2
Včera : Prohráli jsme - rupneme 4.0, Tomášek 5 bodů - to je hráč pro play off, udělá Jandačovi titul
Jsem zvědavej na dnešek .... :thumbup: :crazy:
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

pepa píše: 22 bře 2022 09:59 Já si strašně rád čtu ty věštby tady. :)
V sobotu: Hradec vyhrál - smázne Bolku 4:0
V neděli: Hradec prohrál - Bolka ho dá 4.1 nebo 3.2
Včera : Prohráli jsme - rupneme 4.0, Tomášek 5 bodů - to je hráč pro play off, udělá Jandačovi titul
Jsem zvědavej na dnešek .... :thumbup: :crazy:
Predikce musí být.
Zamčeno