Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Už včera měla Bolka dost šancí na výhru, nakonec to i s kupou štěstí a zebří slepotou zloději uhráli, ale strach z nich teda nešel... Dneska po 4 minutách 2:0, k tomu 5min přesilovka za nefaul Stránskýho a hovno z toho. Druhou třetinu se nestačili divit, jak kolem nich lítaj, ještě víc vykulený jak my loni. Bolka prokázala obrovskou mentální sílu, klobouk dolů, stejně jako před Kácou. Přidal dalších 40 minut, zatím.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 20 bře 2022 19:41 Jinak pokud je pravda, že Blain zkolaboval v kabině, to bych nepřál ani MHK. Snad se to nepotvrdí a bude v pořádku..
Přesně, zranění by to bylo dost vážné, to je důležitější než sport.. Ani bych se neposmíval že prohráli.. jako jsem rád.. ale možná se přestali soustředit na hokej kvůli tomu.. nikdy nikdo neví, co se pak může stát nám..

Myslím si že mechov nakonec postoupí, ale bude to 4:3 na zápasy.. osobně bych se na semifinále s něma těšil.. ale to je ještě samozřejmě strašně daleko
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Prý to byl Cingel a propíchlá plíce, což je dost nebezpečné. Tady jde v rivalita stranou. Hodně zdraví a ať mě sereš zase jenom na ledě.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 20 bře 2022 18:53 Se klidne může stat, ze shorime jak papir a vychutnaj si nase drave mladi "starci" Pech a spol. Tipuju ze Gulas nic moc, ale Mižu hodně zamíchá karty v serii
Sérii zamíchá Hrachovina, jak se vyspí.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Za mě tedy ten Stránský fauloval a dostal svůj trest oprávněně

Ad pan Smoleňák. Ubožák. Asi si myslí že je král, když sekne nebo krosčekuje každého, kdo se kolem něj mihne. Takovýho blba v týmu opravdu chceš :]

Bolka ožila. Mešugesové musej máknout, za stavu 2:0 si mysleli, že už je dnes hotovo. Nebylo. A příště může být hůř. Nj, play off hoši, nová soutěž...
Tesla
Bob1900
Příspěvky: 540
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Tak jsem si rikal, zda to karma vraci Kacovi za ty roky u nas vcetne "odvazneho" podpisu a behem par vterin to zase otocila. :-(
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jakub82 píše: 20 bře 2022 19:58 Prý to byl Cingel a propíchlá plíce, což je dost nebezpečné. Tady jde v rivalita stranou. Hodně zdraví a ať mě sereš zase jenom na ledě.
Díky za info a souhlas. Pneumotorax je nebezpečný. Naštěstí řešitelný. Horší by byla nějaká skrytá choroba...

No nic, zítra začínáme my. Stav 1:1 po dvou zápasech bych asi bral.. ;-)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Marodi jsou již fit ?
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 20 bře 2022 20:26 Díky za info a souhlas. Pneumotorax je nebezpečný. Naštěstí řešitelný. Horší by byla nějaká skrytá choroba...

No nic, zítra začínáme my. Stav 1:1 po dvou zápasech bych asi bral.. ;-)
Mě by nevadil 0:2 :) A v sobotu to oslavit :)
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

FOGLIK píše: 20 bře 2022 20:28 Mě by nevadil 0:2 :) A v sobotu to oslavit :)
Buďme realisté. Jak zpívá jedná má oblíbená kapela, "It Can Happen". A kéž by. Ovšem vnímám zkušenost a sílu kádru soupeře, také by mohli jít do trháku oni. Za mne jdou proti sobě fakt neskutečně vyrovnané kádry. Ale také se těším.. :-)
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Tak píšou na jejich fóru, že rentgen nic nezjistil. Což je teda podle mě ještě horší, protože prý měl záchvat a tekla mu krev z úst a to není úplně v pohodě.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... mi-to.html

Ale aspoň jsme fakt všímaví fanoušci... :-)))
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Nevíte jak marodi? S jakou sestavou nastoupíme? Co Propulse?
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 20 bře 2022 20:36 Buďme realisté. Jak zpívá jedná má oblíbená kapela, "It Can Happen". A kéž by. Ovšem vnímám zkušenost a sílu kádru soupeře, také by mohli jít do trháku oni. Za mne jdou proti sobě fakt neskutečně vyrovnané kádry. Ale také se těším.. :-)
Jsem realista :) ale to nemá s přáním nic společného :)
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

fido píše: 20 bře 2022 14:30 Já se bohužel k tobě přidám. Jasně, nějaký pokrok tam byl a serie s Vary i díky tomu, že to bylo jen na 33 zápasy určitě lepší než jít po tragickém závěru rovnou do čtvrtfinále, ale 2x nás Motor vyklepl, v posledním zápase s nimi jsme byli naprosto tragický. Hlava dělá hodně a já se obávám, že to v ní mít trochu budou. Motor má sice staříky, ale ty pořád jsou dost nebezpeční a hlavně do play-off jak dělaný. Hrozně bude záležet na tom jestli se nám z úvodních 2 zápasů podaří získat aspoň jeden zápas. Pokud to bude 2:0 pro Motor tak už to bude hodně špatný, ale samozřejmě možný je všechno a třeba v pondělí bude na ledě úplně jiný tým...
Přesně. Takhle to vidím taky. Klíč teď bude uhrát jeden zápas v Budějkách. Pokud tam prohrajeme oba, tak je konec. Venku ale hrajeme blbě. Nemá cenu si lhát do kapsy. Ten zápas ve Varech jsme první třetinu hráli taky pěkný prd, pak jsme dali dva góly z ničeho. Až od druhé třetiny jsme začali bruslit.
Pokud v Budějkách zase nastoupíme s tím laxním přístupem a flákáním bez bruslení, tak po první třetině nebude o co hrát. Motor dva týdny odpočíval. Hráče mají starší, ale po takové pauze to v pohodě odbruslí.
Musí se nám uzdravit marodi a všichni musí makat naplno. Potom máme šanci a může se to hrát klidně na sedm zápasů. Pokud ale budeme venku předvádět ten náš "standard", tak u nich nemáme šanci vyhrát.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2061
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 16 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Ahoj, potřeboval bych 2 lupeny na sobotu, nevíte někdo o něčem, na balkon, případně dekuju
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

hans68 píše: 20 bře 2022 22:53 Ahoj, potřeboval bych 2 lupeny na sobotu, nevíte někdo o něčem, na balkon, případně dekuju
Koukám, že to je pěkně vybrakované v úterý půjdou do prodeje permice co se neaktivovali. Já nepůjdu v pátek, tak můžu zatím pustit.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2061
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 16 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Já už na pátek mám, ale chtěl bych jet i v sobotu 😂
Koda.N
Příspěvky: 6
Registrován: 20 říj 2021 23:59

Re: Hokej

Příspěvek od Koda.N »

Do čtvrtfinále s Komunálem dej Tesla gol soupeřům hlavy na kolena sraž jejich dresy roztrhej
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tak jsme se dozvěděli, že Novotný pořád seká.....není sekani faul?
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Stars píše: 20 bře 2022 23:56 Tak jsme se dozvěděli, že Novotný pořád seká.....není sekani faul?
To záleží na úhlu pohledu :) a na soupeři ...
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tady je zase pesimistů, ještě se nezačalo a už že na ně nemáme, že prohrajeme, atd...sakra jsme Pardubice ne? Tak hlavu vzhůru, je to 0:0 a jedno utkání urveme, kluci nejsou blbý, ví o co hrají...já klukům věřím, ať sem třeba jediný tady, ale jsme prostě Pardubice, tak fandíme a ne pesimisticky, play off je jiná soutěž, než ZČ.

Dneska vyhrajeme 2:4...Cam dá dva góly...Frodo to zavře a bude naše hvězda
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jsem asi neco prehlidnul, ale ja teda furt myslim ze favorit jsme my. Jakoze ano, dostali jsme od nich 2x klepec, ale to jsme byli labilni az beda ale jinak jsme az na ten vypadek v posledni ctvrtine hrali vic nez slusne. Neco se stestim, ale to kazdej. Vrati se nam marodi, bude plnej barak, jsme zregenerovany, nevim proc bychom se meli bat Motoru tvl. Trinec, Spartu pochopim. Motor nas preskocil na posledni chvili a co jsem cetl na jejich foru, tak myslim, ze sami cejtej, ze zadarmo to nebude. Maji holt vyhodu zacatku doma, ale to s velkou slavou narusime uz dneska. DYNAMO!!!!
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Tady se vyrojilo připosraných.. (pesimistů). Vždyť jsou to jenom Budějovice. Potkat v semifinále Spartu tak se snad i poserete.
Hlavy nahoru.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

A imo jsme na tom o tridu (spis 2) lepe nez loni pred Bolkou. Tam to smrdelo predem. Tady spis pomalu koukejme jak hraje Hradec :-D
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Zamčeno