Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Dynamík Jistič píše: 19 bře 2022 19:23 To nemají v Mechově jinou bránu? Že to musej drátovat?
Víc se na auto nevešlo, kostka a 2 branky.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 342 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Tak ještě tu díru do ledu a bude to komplet...

Obrázek

Obrázek
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Já souhlasím s Matýsem, na přesilovce působil velmi sebevědomě. On i Rohlík už je může hrát. Ti kluci umí s pukem neskutečné věci, jen to převést do zápasů.. ;-)

Ad příchody: Já nikde nepsal, že by byl Radil špatný nákup, jen by měl podepsat už letos, a ne za nesmyslnou raketu typu 800k... Proto jsem taky psal, že Flek by se mi tu zamlouval víc. Byl by nejspíše za 2/3 toho platu, navíc je to fakt poctivý dříč. Těch není nikdy dost..

Ráďa by třeba udělal 40 bodů, ale dohrával by kariéru, k tomu kafíčka, výlety, pohoda jazz.. Tak na mne aspoň působí, protože to má v hlavě srovnané. On je podle mne hokejista spíš napůl, hlavou je úplně jinde. Není každý navrátilec bojovník jako Količ, který by za tým dýchal..

Edit: Tohle je samozřejmě jen můj subjektivní pocit, nemusím mít vůbec pravdu. Třeba se vrátí a pojme to jako obrovskou misi za titulem, který dlouho nevyhrál. Rád se mu pak omluvím..
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Ten Novotny tam mezi ne fakt skvele zapadl. Blici smajlik.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Hvězda Bakoš v Třinci mimo sestavu z výkonnostních důvodů. Vládík Svačina ho vytlačil ze sestavy :))
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 19 bře 2022 19:33 Já souhlasím s Matýsem, na přesilovce působil velmi sebevědomě. On i Rohlík už je může hrát. Ti kluci umí s pukem neskutečné věci, jen to převést do zápasů.. ;-)

Ad příchody: Já nikde nepsal, že by byl Radil špatný nákup, jen by měl podepsat už letos, a ne za nesmyslnou raketu typu 800k... Proto jsem taky psal, že Flek by se mi tu zamlouval víc. Byl by nejspíše za 2/3 toho platu, navíc je to fakt poctivý dříč. Těch není nikdy dost..

Ráďa by třeba udělal 40 bodů, ale dohrával by kariéru, k tomu kafíčka, výlety, pohoda jazz.. Tak na mne aspoň působí, protože to má v hlavě srovnané. On je podle mne hokejista spíš napůl, hlavou je úplně jinde. Není každý navrátilec bojovník jako Količ, který by za tým dýchal..

Edit: Tohle je samozřejmě jen můj subjektivní pocit, nemusím mít vůbec pravdu. Třeba se vrátí a pojme to jako obrovskou misi za titulem, který dlouho nevyhrál. Rád se mu pak omluvím..
Já bych se za ten názor s Radilem neomlouval. Určitě nemá zapotřebí, aby po něm Dědek šlapal, jako šlapal po Zohornovi. Ráďa se tomu asi raději vyhne. A Zohy to dohraje raději jinde. Radil ano, ale ne za raketu, to by bylo dobrý... a tomu tedy moc nevěřím

Flek je dobrej hráč, v naší lize by ho bral myslím skoro každý

No, Mešugy se zapotili, výhra je výhra, ale eMBéčka play off zase umí. Mešugy to nedostanou zadarmo
Tesla
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Já se obávám, že to mohla bolka zdramatizovat, kdyby včera vyhrála, teď už je mechov dá možná i 4:0, to samé třinec vítek, těch pět zápasů na doraz a den volna bude znát, stejně jako loni. Uvidíme, ale tipuju, že série favoritů budou jednoznačný, kdo se zapotí budeme my a motor, možná trochu Sparta.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

V novým magazínu je rozhovor s Čonkou.

Kromě jinýho tam říká, že před dvěma lety to tady byl hnůj, kterej bylo třeba vykydat. K vyklízení kostlivců tam říká, že "už neexistují žádné černé fondy, které tu měly v minulosti své místo."

A k mládeži tam říká, že nejsou "úplně spokojeni", kde se nachází. Udělají něco s personální a organizační strukturou.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

car píše: 20 bře 2022 08:52 Já se obávám, že to mohla bolka zdramatizovat, kdyby včera vyhrála, teď už je mechov dá možná i 4:0, to samé třinec vítek, těch pět zápasů na doraz a den volna bude znát, stejně jako loni. Uvidíme, ale tipuju, že série favoritů budou jednoznačný, kdo se zapotí budeme my a motor, možná trochu Sparta.
Dneska Hradec i Trinec soupere rozjedou jako sane hovno.
Vždy jen Dynamo!
maggot.87
Příspěvky: 59
Registrován: 10 zář 2021 22:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od maggot.87 »

Zdravím, omlouvám se, že jsem nezachytil, ale jak lze dobít permanentku? Musím fyzicky na pokladnu? S tím mám z časových důvodu problémy. Díky za info
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Asi tady budu v opozici proti všeobecnému přesvědčení, že bychom měli postoupit. Mě bohužel naše hra v předkole vůbec nepřesvědčila. Můj tip:
MECH - MBL 4:1
TRI - VIT 4:1
SPA - LIB 4:2
MCB - PCE 4:2
Budu rád, když se spletu.
76marek
Příspěvky: 272
Registrován: 04 srp 2014 16:21
Dal "To se mi líbí": 11 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 76marek »

maggot.87 píše: 20 bře 2022 11:47 Zdravím, omlouvám se, že jsem nezachytil, ale jak lze dobít permanentku? Musím fyzicky na pokladnu? S tím mám z časových důvodu problémy. Díky za info
Přes internet. Vyberete svoje sedadlo, bude to chtít zadat číslo permice. Pak lze vložit do košíku a zaplatit kartou. Vstupenka přijde do emailu.
maggot.87
Příspěvky: 59
Registrován: 10 zář 2021 22:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od maggot.87 »

76marek píše: 20 bře 2022 12:19 Přes internet. Vyberete svoje sedadlo, bude to chtít zadat číslo permice. Pak lze vložit do košíku a zaplatit kartou. Vstupenka přijde do emailu.
Díky moc
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

maggot.87 píše: 20 bře 2022 13:52Díky moc
Akorát nechápu když se dobije permice , že se musí ještě tisknout vstupenka. To by mohli ošetřit.
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

PCE.MAN píše: 20 bře 2022 11:57 Asi tady budu v opozici proti všeobecnému přesvědčení, že bychom měli postoupit. Mě bohužel naše hra v předkole vůbec nepřesvědčila. Můj tip:
MECH - MBL 4:1
TRI - VIT 4:1
SPA - LIB 4:2
MCB - PCE 4:2
Budu rád, když se spletu.
Já se bohužel k tobě přidám. Jasně, nějaký pokrok tam byl a serie s Vary i díky tomu, že to bylo jen na 33 zápasy určitě lepší než jít po tragickém závěru rovnou do čtvrtfinále, ale 2x nás Motor vyklepl, v posledním zápase s nimi jsme byli naprosto tragický. Hlava dělá hodně a já se obávám, že to v ní mít trochu budou. Motor má sice staříky, ale ty pořád jsou dost nebezpeční a hlavně do play-off jak dělaný. Hrozně bude záležet na tom jestli se nám z úvodních 2 zápasů podaří získat aspoň jeden zápas. Pokud to bude 2:0 pro Motor tak už to bude hodně špatný, ale samozřejmě možný je všechno a třeba v pondělí bude na ledě úplně jiný tým...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

FOGLIK píše: 20 bře 2022 14:27 Akorát nechápu když se dobije permice , že se musí ještě tisknout vstupenka. To by mohli ošetřit.
Protože se asi permice nedobije, nebo spíš neuměj udělat, aby část permic byla zelená a jiná zase červená a proto jednoduše stopnou všechny permice a kup si lupen. Nebo jak to je. Když losovali permice, tak taky všechny svítily zeleně a bylo to na tobě, jestli půjdeš i když Tě nevylosovali, nebo budeš poctivě sedět doma.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

car píše: 20 bře 2022 15:01 Protože se asi permice nedobije, nebo spíš neuměj udělat, aby část permic byla zelená a jiná zase červená a proto jednoduše stopnou všechny permice a kup si lupen. Nebo jak to je. Když losovali permice, tak taky všechny svítily zeleně a bylo to na tobě, jestli půjdeš i když Tě nevylosovali, nebo budeš poctivě sedět doma.
Coz je ovsem nedostatek, protoze pred lety kdyz jsme hravali play off tak to normalne fungovalo. Dokonce v zacatku kdy jeste byla platba online ne uplne bezna tak mel clovek vyrtualni ucet kam si nabijel penize a ty pak pouzili na platbu za permosku. Takze to co je nyni je krok dozadu.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

fido píše: 20 bře 2022 14:30 Já se bohužel k tobě přidám. Jasně, nějaký pokrok tam byl a serie s Vary i díky tomu, že to bylo jen na 33 zápasy určitě lepší než jít po tragickém závěru rovnou do čtvrtfinále, ale 2x nás Motor vyklepl, v posledním zápase s nimi jsme byli naprosto tragický. Hlava dělá hodně a já se obávám, že to v ní mít trochu budou. Motor má sice staříky, ale ty pořád jsou dost nebezpeční a hlavně do play-off jak dělaný. Hrozně bude záležet na tom jestli se nám z úvodních 2 zápasů podaří získat aspoň jeden zápas. Pokud to bude 2:0 pro Motor tak už to bude hodně špatný, ale samozřejmě možný je všechno a třeba v pondělí bude na ledě úplně jiný tým...
Tak to vidíme podobně už tři.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PCE.MAN píše:Asi tady budu v opozici proti všeobecnému přesvědčení, že bychom měli postoupit. Mě bohužel naše hra v předkole vůbec nepřesvědčila. Můj tip:
MECH - MBL 4:1
TRI - VIT 4:1
SPA - LIB 4:2
MCB - PCE 4:2
Budu rád, když se spletu.
Taky budu rad když spletu, ale vidím všechny série na 4:0, jen teoreticky my bychom něco uhrát, pze nemáme těch pět zápasu v nohách.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak v Hradci se hraje asi nejlepší hokej co si koupili extraligu... Play off a oni dnes očekávají 5500 diváků 😀
🔴⚪
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Netroufnu si hodnotit hru, nemám moc čas sledovat ostatní týmy, ale zaznamenal jsem v bráně Hradce toho labilního jedince z Varů. Tipnu si, že jim tu sérii zvládne okořenit. Jen se Bolka musí aspoň na chvíli dostat do vědní. :)
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Boleslav na ručník, drží je golman
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
cam22
Příspěvky: 96
Registrován: 04 led 2022 12:36
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 30 krát

Re: Hokej

Příspěvek od cam22 »

To hradecký bezzubý prase co souboj tak krosček 🤪
JiriK
Příspěvky: 773
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 328 krát
Obdržel "To se mi líbí": 90 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

fido píše: 20 bře 2022 16:22 Boleslav na ručník, drží je golman
5 min přežili, mohlo by je to nakopnout
Zamčeno