Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 27 úno 2022 16:33 Sparta suverenne. Dva body od nas. Slusne se rozjizdi. Pro me nejvetsi favorit.

Pamatuju si naskok na ni cca 20bodu.
To je tak mesic zpatky tech 20 bodu. Jsem si rikal, hezky to tam delate s tim rozpoctem. Oh wait?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Autobusák píše: 27 úno 2022 16:48 Dobrý ne ? Skočil po puku jako Petr Čech. :joy:
jj, ten nosil taky helmu :)))
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Když letos "úspěch" nebude, nic se neposere. Jen bych pak zvážil vzít zkušeného (a respektovaného) trenéra a Richarda k němu jako asistenta, aby se učil.

Všichni bychom si ten "úspěch" samozřejmě přáli, ale vzhledem k aktuální situaci je to možná to nejmenší.

Alespoň za mě.
Obrázek Za Dynamo!
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Dvacet bodů sem dvacet bodů tam. Dřív byl tento náskok na Spartu dnes takto skoro ztrácíme na Hradec
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sparta bez problémů s Libercem, Plzeň s Kladnem. To celkem vystihuje kvalitu našich dvou posledních soupeřů, ze kterých nemáme ani bod. Oni ani v těch vzájemných zápasech moc nepředvedly, bohužel na nás to stačilo.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Kula píše: 27 úno 2022 17:14 Dvacet bodů sem dvacet bodů tam. Dřív byl tento náskok na Spartu dnes takto skoro ztrácíme na Hradec
Ani bych se nedivil, že po vyhazovu Nakládala a sérii výher zavládlo i ve vedení uspokojení, jak všechno šlape a ani nikoho nepotřebujeme. Přitom dobře jsme odehráli jenom ten první s Hradcem. Ty zápasy spíš měly být varováním hlavně z toho pohledu, jak nefungovala obrana. A v útoku to v podstatě táhla jenom Musilova lajna, když byl Říčka zraněný.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

digitalmouse píše:Když letos "úspěch" nebude, nic se neposere. Jen bych pak zvážil vzít zkušeného (a respektovaného) trenéra a Richarda k němu jako asistenta, aby se učil.

Všichni bychom si ten "úspěch" samozřejmě přáli, ale vzhledem k aktuální situaci je to možná to nejmenší.

Alespoň za mě.
S tím bych souhlasil, nechat tam Richarda, Havíře, ač to píšu nerad, tak takový model Hradce s Martincem. Úplně si nejsem jistý rolí Sejka, nicméně ten se asi neviděl rok po skončení kariéry na lávce áčka, ačkoliv ten krok z loňska chápu.

A tuším ze to je asi mimo, ale nevím jak reálné by bylo přesvědčit Varaďu, nicméně tuším ze tam bude klauzule, ze nebude působit v jiném extraligovém týmu v ČR. Protože u Varadi by nešlo jen o trénování A týmu, ale i o koncept výchovy mládeže a fungování cele organizace z trenerskeho pohledu. A i myslím, ze to bychom obecně po těch letech, kdy vše šlo do sraček, potřebovali jak sůl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Jakub82 píše: 27 úno 2022 15:59 PL8
Moc tomu nerozumím. Na jednu stranu chceš posouvat náš hokej dopředu a pak napíšeš, že by byla fajn liga se soupeři z Německa, Rakouska, Slovenska atd. To nás asi moc neposune, naopak by to bylo kontraproduktivní.
Pro majitele by to bylo fajn, ale já jsem přesvědčen, že hokej by se měl hrát pro fanoušky, samotný hokej a ne majitele.
Vy máte dost často zafixovaný model - malá soutěž, kvalitnější zápasy. Jenže to tak nefunguje - zejména dlouhodobě. Vždycky by se mělo koukat na velikost základny a z ní vycházet při tvorbě velikostí soutěží. Myslím, že zanedlouho uvidíme například vzestup maďarského hokeje, pokud dáme popud - poroste i polský hokej. Možná jste zaregistrovali současný nárůst množství polských eshopů (v češtině, například)... Proč asi?
A k těm sponzorům. Spolu s globalizací budou rozhodující globální sponzoři - inzerenti. Kaufland už je ve slovenském i českém hokeji. To si fakt myslíte, že by je velká evropská liga odradila?
Samozřejmě, že se hraje pro diváky, ale majitelé hokej musí zaplatit. To by hrálo dnes v Americe jen pár týmů. A spolu s finančním rozpočtem rostou týmy a jsou prakticky hned konkurenceschopné. Samozřejmě - Amerika je Amerika. Ale v podstatě je to dáno tou velikostí (i trhu, nejen územím a obyvatelstvem). Proto i my musíme růst. To, v čem jsme dnes je jen dočasný nesoulad. To se vyřeší za pár let. Není zdaleka potřeba desetiletí.
Vy už, většinou, asi nepamatujete fotbalový PMEZ (Pohár mistrů evropských zemí) ze šedesátých let minulého století. Tehdy "exotické" kluby dostávaly pod hlavu od Reálů a Benfik... Dnes? Tiraspol strašák velikánů. To samé mistrovství světa (koneckonců fotbal i hokej)... A my bychom se dnes měli schovávat od Šumavy po Jeseníky? Proč? Buďme první, buďme organizátoři, budeme u profitů.
Zvláště ty, <Jakube82>, přece sám dobře víš, že jsi v určité době svého sportování potřeboval vyjet ven, mezi další a další soupeře = širší výběr. A pokud by ses prosadil tam, prosadil by ses ve světě...
Tak to vidím já. A prosím vás - nechytejte mě za slovíčka.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Hoší náskok je pryč, tak zabrat, protože jinak první z cílů sezony bude nesplněn. :silent:
Dassty
Příspěvky: 1052
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

No první čtyřka bude ještě poradna sichta.
Sparta hraje 2x se Zlínem, Kladnem a Varama
Plzeň Hraje se Zlínem, Brnem a Varama
Budějovice hrají s Vítkovicemi, Liberecem a Hradcem a s nama

My hrajeme s Budejkama, Olomouci, Trincem a Zlínem
Klíčový bude duel v Budejkach, Sparta má nelepší los, takže černého Petra si vytahneme buď my nebo Plzen. Fakt si to takhle zbytečně posrat…
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

PL8 píše: 27 úno 2022 18:41 Myslím, že zanedlouho uvidíme například vzestup maďarského hokeje, pokud dáme popud - poroste i polský hokej. Možná jste zaregistrovali současný nárůst množství polských eshopů (v češtině, například)... Proč asi?
Marně si lámu, jak souvisí nárůst PL eshopů v češtině s budoucností našeho hokeje. Fakt mě to zajímá
PL8 píše: 27 úno 2022 18:41 A k těm sponzorům. Spolu s globalizací budou rozhodující globální sponzoři - inzerenti. Kaufland už je ve slovenském i českém hokeji. To si fakt myslíte, že by je velká evropská liga odradila?

A globalizace, funguje ona ještě? Neblíží se zas doba separace? Globalizace začíná být nudný šedý pojem :] Kaufland to myslím bude v poklidu sponzorovat dál separátně
PL8 píše: 27 úno 2022 18:41 Samozřejmě, že se hraje pro diváky, ale majitelé hokej musí zaplatit. To by hrálo dnes v Americe jen pár týmů. A spolu s finančním rozpočtem rostou týmy a jsou prakticky hned konkurenceschopné.
S tutím opatrně. Nejdřív bych si zjistil, kolik % dělá v NHL příjem od fans (vstupenky, merch, catering) přímo na zimáku... Zbyněk onehdá mluvil až tuším 80ti procentech?
PL8 píše: 27 úno 2022 18:41 Vy už, většinou, asi nepamatujete fotbalový PMEZ (Pohár mistrů evropských zemí) ze šedesátých let minulého století. Tehdy "exotické" kluby dostávaly pod hlavu od Reálů a Benfik... Dnes? Tiraspol strašák velikánů. To samé mistrovství světa (koneckonců fotbal i hokej)... A my bychom se dnes měli schovávat od Šumavy po Jeseníky? Proč? Buďme první, buďme organizátoři, budeme u profitů.
Já to pamatuji. A fakt se pokouším najít nějaké moudro v tomto argumentu. Nenašel jsem. Je tam jen to, že ti slabší a zaostalí už umí trénovat jako ti slavní a občas ty slavné proženou. Fakt mě nenapadá, proč tu vyrobit EBEL No.II - umělý patvar...fakt asi na Szekesfehervar, Linz a Košice chodit nechci...no, ale třeba se to těm mladším bude líbit. Pro mě by stačilo, aby konečně někdo přišel na to, proč nejde realizovat nadnárodní evropský hokejový pohár, který se mmj už hraje, že.... a mimo vítěze na tom všichni zúčastnění prodělávají. Mmj proto, že to fans moc nebere. Takže hurá na to, Buďme první, buďme organizátoři, budeme u profitů
[/quote]

Čoveče, od té akce s tím Jankem a jeho faulem s Kladnem mi PL8 přijdeš, jako by tě něco kouslo, sorry hele
Tesla
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tohle je zajímavý hráč... Vím je to Slovensko viz Heclik ale za mě hodně zajímavý hráč...
https://www.eliteprospects.com/player/2 ... muel-bucek
🔴⚪
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

By mě zajímalo, kolik to Litvínovské Poláky stálo, tahle série...
Jo a z Budějic podle mě stačí bod a odstřihneme je od čtvrtého fleku. Bude to ale fuška.
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

havlitom píše: 27 úno 2022 22:01 By mě zajímalo, kolik to Litvínovské Poláky stálo, tahle série...
Jo a z Budějic podle mě stačí bod a odstřihneme je od čtvrtého fleku. Bude to ale fuška.
Plzeň vyhraje v tragickém Brně, Sparta ve Zlíně a jsme odstřižení i s tvým bodem z Budějek.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) <woe>
Tak dobře:
1) Nárůst polských e-shopů důvtipnému naznačí, že se asi situace v Polsku poněkud změnila. Kdo znal Polsko před dvaceti lety a kdo viděl Polsko teď, uzná, že se tam investuje mnohem víc než u nás. Čtyřicetimiliónový trh, který spolkne návdavkem Česko a Slovensko, už je zajímavý a hlavně - má šanci být stabilní. A když bude Polsko něco zajímat (třeba hokej), budou schopní s tím něco udělat... V Maďarsku (podle Záruby) postavili v uplynulých třech letech (myslím, nevím jestli si ty roky dobře pamatuji...) dvacet zimáků. Asi to nebude kvůli veřejnému bruslení...

2) Globalizace už skončila? To mi nějak uniklo - zejména ve fůzích velkých firem... Kaufland není globální firma? Jestli si to vybavuji dobře, Slovensko bylo dřív než my... Za Zbyňka to byl Globus... Velký trh láká velké investory. Bych řekl... Když Kaufik řekne jdeme do toho a toho, asi to moc separátní nebude, ale třeba se pletu...

3) Myslím, že 80% to nebude, ale je to přes půlku určitě. No a co?
Kdyby se to nerozběhlo a byla to pořád soutěž Velké šestky, asi by to nebylo tak jednoduché. Podívej se, kolik si vydělával třeba Orr...

4) Ty seš dobrej. Tak není tam nic, jen to, že ti slabí už to umějí a "občas" (to je fakt objev) proženou ty slavné... To jsou argumenty jak bič.
Už nejednou jsem psal, jak naši "mistři" plánovitě zakousli evropskou hokejovou ligu... Nadnárodní evropský hokejový pohár nefunguje, protože je projektovaný jako "přípravný, předsezónní". To muselo být každému jasné. Tady by šlo o normální ligu. Peníze jdou jen do seriózních projektů...
Tak jo, zkrouhněte extraligu na 12 a choďte na kolotoč Kladno, Bolka, Kometa. A rozčilujte se nad Mechovem. Pro hokej zase já nevidím v tomhle budoucnost. Ale každej jsme ňákej.
Nevím, proč zmiňuješ Janka. To nebyl faul, natož na osm, sedm zápasů. Vám Ujčík jednou vyhovuje a jednou ne. To je taky písnička.
Já nakonec budu rád, když se tady budou střídat tvítry s fejsbúkama. Sorry.
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

speedmetal píše: 27 úno 2022 22:13 Plzeň vyhraje v tragickém Brně, Sparta ve Zlíně a jsme odstřižení i s tvým bodem z Budějek.
Já Ti rozumím, ale psal sem o Budějicích. Jesi chtějí být čtvrtí, musí v úterý za tři body.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Sileny co se deje ...a to jsem mel vikend skoro bez internetu

No nic, ja vim, ze vsechno stoji penize a musi byt hlavne vule a zdroje. Ale nejaka forma evropsky hokejovy ligy by se mi libila.
Spousta kluku se bud vrati, nebo se bude chtit vratit.
Svedi, Fini, Cesi, Slovaci, Svycari, Nemci, Slovinci ...k nim dalsi jako Norsko, Pobalti, Britanie, Francie, Italie, kdokoliv ...pevne doufam, ze i Ukrajina.

MS jednou 4 roky (mozna obnovit ME), do toho akce Svetovy pohar, Olympiada (tam bych to nechal ciste juniorsky nebo treba U23) ...

Ten sport by se siril. A me asi prave o to jde, ikdyz, mohl by za tim byt i nejaky ekonomicky plan, co ja vim. Udelat kolem toho show. Ale mohlo by to i spoustu lidi zamestnat.
24-26 kol v cesky/ceskoslovensky lize, pak play-off ...dle umisteni by se postupovalo dal mezi evropske souteze a tymy, porazeni by hrali s temi z mene hokejove rozvinutych zemi. Zadari se - prijede Jokerit, nezadari - pojede se do Brasova nebo Brixenu.
Nas Svaz by musel zacit neco fakt delat a uz by to nebyl ten "cesky rybnicek".
Je holt ted takova doba na utopicke/naivni myslenky ...ale me by se to asi fakt libilo. Jen mi tam nepasuje, ze v dobach Green Dealu a energeticky situace budovat zimaky kdyz se otepluje ...ale spis jen nevyuzivame moznosti, ktere jsou a jedeme v kolejich.

Pritom! Nedavno mrzlo, trvalo to kratce ...ale tolik lidi s hokejkou a pukem na rybniku s mantinely z vyhrnutyho snehu jsem dlouho nevidel. Je to super zimni sport, ktery proste lidi bavi!

A Pink Floyd je fakt dobra muzika! :)
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Tak Hasek uz je v ruskych mediich oznacovan jako nacista.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Nechápu jak se ptají ruských sportovců jako například Ovečkina a dalších ,jaký mají názor na válku na Ukrajině,jako co od nich chtějí slyšet ???
Většina z nich řekne že s válkou nesouhlasí ale víc se k tomu nechtějí vyjadřovat a já se jim vůbec nedivím,mají v Rusku rodiny nemůžou otevřeně říct co si o Putinovi myslí...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Nevíte někdo, jestli vyzvali všechny naše hráče hrající v Rusku, Bělorusku, aby zrušili kontrakty a vrátili se domů? Nějak mi to asi uniklo. Četl jsem Sedláka, ale ten domů nechtěl... Víc jsem nezaregistroval (kromě Ovečkina, samozřejmě)...
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

PL8 píše: 28 úno 2022 14:56 Nevíte někdo, jestli vyzvali všechny naše hráče hrající v Rusku, Bělorusku, aby zrušili kontrakty a vrátili se domů? Nějak mi to asi uniklo. Četl jsem Sedláka, ale ten domů nechtěl... Víc jsem nezaregistroval (kromě Ovečkina, samozřejmě)...
Já myslím, že vláda vyzvala všechny občany ČR, aby se vrátili z Ruska a Běloruska domů. Snad to nepletu.
Zamčeno