Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

JirkaPCE píše: 20 úno 2022 18:54 Zatím to vypadá, že příchodem Švyrjova chtěli zvednout Romanovi sebevědomí, že zase tak zle není a někdo může být i horší. V tomhle konkrétním případě se určitě nedá říct, že by ho Roman nějak táhl dolů, on hraje mizerně s kýmkoli.
V play off jde Roman na tribunu a dopředu Košťálek, to se teď zkouší 😀
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Danik23 píše: 20 úno 2022 18:59 Ty snad narazis na tvrdaka Musila po zakroku na Camaru? :))
No nevím, ale on je snad jediný s Robensonem který se aspoň nebojí ty rukavice sundat...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8630
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Plzen uz osma presilovka a tece 1:5
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

vh9913 píše: 20 úno 2022 19:11 Ma tady nekdo prehled, kdy by se mohli zapojit do treninku zraneni hraci? Pripadne kdy naskoci zpet?

Kolar
Robertson
Rohlik

Dekuji.
Kolář by měl nastoupit koncem února, začátkem března
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

fansDKnL píše: 20 úno 2022 19:32 Kolář by měl nastoupit koncem února, začátkem března
Já to nechápu... Zlomená čelist nepříjemné ale po takové době že by to nešlo s košíkem jo? Takový Pešta v MMA myslím už po 5 týdnech v plné přípravě chytal granáty do hlavy ve sparingu...
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Koukám Mechovskej Ku Klux Klan dneska řádí.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

mach píše: 20 úno 2022 19:34 Já to nechápu... Zlomená čelist nepříjemné ale po takové době že by to nešlo s košíkem jo? Takový Pešta v MMA myslím už po 5 týdnech v plné přípravě chytal granáty do hlavy ve sparingu...
Údajně teď ve čtvrtek dostal od doktora zelenou, takže od zítra trénink s týmem naplno už. Ale chápu, myslel jsem, že bude hrát s košíkem
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... me by spíš zajímalo, jak tady mají hráči postavené výplaty. Je mi jedno kolik kdo bere, ale jestli je základ vysoká částka a pak bonusy za výhry taková zanedbatelná částka, tak bych zoo otočil. Tady máš slušný základ, ale více si vydělas za výhry, góly, atak. Nějaká motivace.. Jestli tady někdo jen kouká na to, zda mu částka přistála na účet, tak je to špatně. To pak musíme být k smíchu, když tu někteří hrají za vysoký plat a na kontě mají dva góly...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Ryšavý na Twitteru:
Ja vidim i problem PCE v tom, ze celkove je to takový měkký tym. Brusli, strili, občas zahraji hezky. Ale TRI, SPA a MHK jsou aktualne jinde. Lepsi se LIB a VIT.
PCE jedou ty svoje vlny
#zpatkydosedla
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Normálně sem v den zápasu nepíši. Ani při úspěchu, po prohrách už vůbec. Ale ten všeobecný defétismus mi opravdu vadí. Jakoby mnozí z nás už zapomněli, že ke konci základní části hraji mužstva zespodu už opravdu play-off. Nikdo nechce sestoupit, nikdo nechce hrát baráž, nikdo nechce ukončit sezónu už v březnu. Selektivní paměť je potvora a přitom naše stíhací jízda, kdy jsme doslova utekli hrobníkovi z lopaty není nikterak starého data. Máme zraněné, v disciplinárním trestu, ale potřebná čtyřka nám opravdu neuteče. To už by se muselo opravdu sejít vše hnědým navrch. A všichni okolo mužstva to ví. Což je ale zároveň neomlouvá. Ale ty nadávky mi vadí, hodně. Spíše mi to přijde jako řešení vlastní frustrace než cokoliv jiného. Když jsme jeli na vlně vítězství, tak byli všichni vynikající a výborní - tedy až na jednoho hráče - u něj je to setrvalý stav a funkci všeobecného hromosvodu si opravdu plní na 120%, bohužel po zásluze
Ale chci být pozitivní. Takže, Autobusáku, prozradil jsi se sám, k zítřejším nejkulatějším kulatinám vše nejlepší, hlavně zdraví, a neboj, on tě hokej v Dědkově podání určitě ještě v budoucnu potěší. I nás ostatní.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Perníkář píše: 20 úno 2022 19:52 Ryšavý na Twitteru:
Ja vidim i problem PCE v tom, ze celkove je to takový měkký tym. Brusli, strili, občas zahraji hezky. Ale TRI, SPA a MHK jsou aktualne jinde. Lepsi se LIB a VIT.
PCE jedou ty svoje vlny
Že jsme hrozně měkký už tady řešíme někdy od října. Ryšavý objevil Ameriku :grinning: Asi by to chtělo před play-off zase někoho vyhodit. Pak bude následovat měsíc strachu. No to bude minimálně finále přátelé.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

subris píše: 20 úno 2022 19:46 ... me by spíš zajímalo, jak tady mají hráči postavené výplaty. Je mi jedno kolik kdo bere, ale jestli je základ vysoká částka a pak bonusy za výhry taková zanedbatelná částka, tak bych zoo otočil. Tady máš slušný základ, ale více si vydělas za výhry, góly, atak. Nějaká motivace.. Jestli tady někdo jen kouká na to, zda mu částka přistála na účet, tak je to špatně. To pak musíme být k smíchu, když tu někteří hrají za vysoký plat a na kontě mají dva góly...
Maji spis bonusy za playoff a pripadny uspech tymu
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

mě to naše mužstvo přijde všelijaké, jenom ne play off tým....snad se pletu, možná s tím Jelínkem, jak tu někdo psal, by nemusel být špatný nápad
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

No hlavně je vidět, že co se týče útoku tak je to o 2 hráčích a to Řeka a Cam. Ostatním se bude stačit na ně zaměřit. Ikdyž my se teď porazíme těma kiksama co předvádíme samy. Navíc mi přijde, že to už máme v hlavách, že to nejde.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Bohuzel, posledni zapasy jsou strasne. Nechapu, proc centra cpeme do 4. lajny k Romanovi, tam proste nikdo nikdy nic nepredvede. Petgrave si spise nez body ze Slovenska prenesl trestne minuty, tam "exceluje" porad, proste se mi zatim nelibi. Aby to nezapadlo, tak zatim ani Bakos v Trinci nic extra, 5z 0+1 a dneska hral ve 4. lajne.
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Já bych řekl, že takhle prahbídně do obrany hrajeme až na výjimky celou sezónu. Jen to díky Frodlovi nebylo po dvou třetinách rozhodnutý a bylo stále o co hrát a dařilo se to v závěru urvat na svou stranu. Tohle prostě nemohlo fungovat pořád, kór s tou hráčskou absencí. Hlavně aby byl tým do PO kompletní. Věřím, že nám kluci ostudu dělat nebudou..
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

fido píše: 20 úno 2022 20:20 No hlavně je vidět, že co se týče útoku tak je to o 2 hráčích a to Řeka a Cam. Ostatním se bude stačit na ně zaměřit. Ikdyž my se teď porazíme těma kiksama co předvádíme samy. Navíc mi přijde, že to už máme v hlavách, že to nejde.
A to myslíš, že týmy se na ně celou sezonu nezaměřují a v play-off budou hrát najednou jinak ?? :)
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Nebylo by špatný sondovat Zdráhala z Litvínova končí mu smlouva ... 41z a 37b .... 26 let...
🔴⚪
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Pardubak1923 píše: 20 úno 2022 20:53 Bohuzel, posledni zapasy jsou strasne. Nechapu, proc centra cpeme do 4. lajny k Romanovi, tam proste nikdo nikdy nic nepredvede. Petgrave si spise nez body ze Slovenska prenesl trestne minuty, tam "exceluje" porad, proste se mi zatim nelibi. Aby to nezapadlo, tak zatim ani Bakos v Trinci nic extra, 5z 0+1 a dneska hral ve 4. lajne.
Poskládání čtvrté lajny mně hlava nebere delší dobu.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Jeste k trenerum. Je zbytecne je vyhazovat ted, vyhodil se vubec nekdy trener z 3. mista pred blizicim se playoff? Nechal bych je se ukazat, navic uz Rysavy psal jak by to melo byt, pokud konec ve ctvrtfinale tak vyhazov, pokud v semifinale tak se bude premyslet a po finale ho nechaji, a ja s tim takhle souhlasim.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pec92 píše: 20 úno 2022 21:55 Nebylo by špatný sondovat Zdráhala z Litvínova končí mu smlouva ... 41z a 37b .... 26 let...
Podepsany uz jinde
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Propulse píše: 20 úno 2022 22:23 Podepsany uz jinde
V extralize? Tipuji buď Sparta, Třinec, Liberec a nebo Hradec
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Prý v Kometě končí Mueller. Nepůjde k nám?
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Alex145 píše: 20 úno 2022 22:30 Prý v Kometě končí Mueller. Nepůjde k nám?
Hrac, ktery potrebuje prvni utok a k 30ti min icetime. Rozdilovej je, bral bych ho ale rok dva zpet :)
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

lucas003 píše: 20 úno 2022 21:12 A to myslíš, že týmy se na ně celou sezonu nezaměřují a v play-off budou hrát najednou jinak ?? :)
Myslím si, že rozhodně míň než v PO.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Zamčeno