Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

fansDKnL píše: 20 úno 2022 18:11 Ty voe teď jedu z Varů, ale poslouchám komentář na radiozurnalu Slavia Bohemka a to je paráda. Záruba by si měl vzít příklad
Patří Ti velké uznání ! Já bych tohle nedal. Jseš prostě fanda tělem i duší, velká poklona ! :clap: :thumbup:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 20 úno 2022 18:14
Mesic bude fungovat strach? Mohl by mi to prosim jako neodbornikovi nekdo vysvetlit?
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

jimmypop píše: 20 úno 2022 18:18 Mesic bude fungovat strach? Mohl by mi to prosim jako neodbornikovi nekdo vysvetlit?
Taky jsem to nepochopil….já s názorem, že obrana momentálně nehraje nic protože chybí Nakladal nesouhlasím.
Když hrál Kolář i Robertson tak obrana šlapala.
Potom vypadli ze sestavy a začalo se to sypat.
Hlavně Robo hrál výborně a pak se zranil…
#zpatkydosedla
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Gumid píše: 20 úno 2022 18:13 Ty už do Varů nejezdi, když tam jsi, prohrajeme.
Jojo, letos podruhé a podruhé prohra. Bacha, teď se to rozvolnilo takže budu všude
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

jimmypop píše: 20 úno 2022 18:18 Mesic bude fungovat strach? Mohl by mi to prosim jako neodbornikovi nekdo vysvetlit?
Strach z toho ze prijde Herman a zase nekoho zmydli.. vzdyt to je jasny ne :D
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

By jsme byli ultra blbci, kdyz jsme celou sezonu treti a v poslednich zapasech to dojebat tak, ze vypadnem z prvni ctyrky :-)
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

jimmypop píše: 20 úno 2022 18:07 Tuto kapitolu uz bychom mohli uzavrit. Borec, co tu podepise milionovou smlouvu, ale uz vi, ze ho to vlastne moc neba...
Takhle jednoduché to bylo, jo? Aha. Aspoň že to byl jediný s milionovou smlouvou, co ho to moc neba...:)
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jakmile skončil Nakládal a zranil se Kolář, tak ta obrana byla špatná, i když jsme ty zápasy vyhráli. Už v tu dobu jsme chybovali a nabízeli soupeřům spoustu šancí. Nejde koukat jenom na výsledky.
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Perníkář píše: 20 úno 2022 18:20 Taky jsem to nepochopil….já s názorem, že obrana momentálně nehraje nic protože chybí Nakladal nesouhlasím.
Když hrál Kolář i Robertson tak obrana šlapala.
Potom vypadli ze sestavy a začalo se to sypat.
Hlavně Robo hrál výborně a pak se zranil…
Fungovalo kulový i za Nakladala! Schválně si pusťte zápasy s ním a bez a pak i s Kolicem a Robertsonem a bez nich... Každý zápas 5x přečíslení proti nám a bránění slotu problém od začátku sezóny.... A je jedno jestli ty tři jsou nebo ne, jediný rozdíl, že ty dva dokáží důrazně bránit před bránou, jinak propadají úplně stejně...
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

David Havíř (HC Dynamo Pardubice) „Z naší strany velice slušná první třetina, dobrý vstup. Sice trošku náhodný gól, ale měli jsme hodně příležitostí. Po naší chybě ve slotu vyrovnání, ve druhé třetině Vary výborným pohybem a trošku šťastným druhým gólem a třetím v přesilovce. Samozřejmě z naší strany přišlo zlepšení do stavu 3:3. Kluci výborně ubránili oslabení ve třech, klobouk dolů, ale v poslední třetině... Řekl bych, že náš sráží individuální chyby. Další věc, šest vyloučených na naší straně, věc co nás trápí. To se venku nemůže stát. Hráli jsme jednu přesilovku, šest proti. To se těžko dá bránit.“
#zpatkydosedla
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak takto nejak vypada muzstvo, ktere se cele rozsype..celkem zajimave, nejvic lituji Frodla, ten uz musi bejt zoufalej, nas herni projev je katastrofa, to jakym zpusobem branime, to je parodie, Havir nema koho co ucit, ten by se mel nejdriv ucit sam, tyto experimenty s trenery/netrenery ty jsou usmevne.., me je treba uplne burt kolik ma Kostalek bodu, ale co me sere opravdu, je to, ze ten koren je predevsim obrance ale tady si dela co chce, nedodrzuje vubec nic, co predvadi smerem do zadu je tragedie celou sezonu, celou radu zapasu na posazeni, vim, ze to tady sliznu, ze jsem mimo, ale tenhle borecek to je neco jako Jagr v Pittsburgu- ten si hraje nejak pro sebe/na sebe a vsechno okolo v prdeli, ani se nedivim, ze ho ve Sparte letos zpet nechteli..., a to je jen jeden pripad za vsechny, opravdu velky hovno, ale urcite budem startovat raketove motory na PO, cekam, jak bylojiz receno vyse,nejake to vyjadreni od majitele, komentuje vse mozne jen ne tu sracku tady..o taskarici s posilama radsi nemluvit..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše: 20 úno 2022 18:14
ono už to "velcí odborníci" ve spojení se jménem Pavel Ryšavý je hóóódně vošajstlich... natož celej ten divnej tvít....
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

komické lednové posílení + Roman, zranění a je to ve sračkách, otázka jestli to hlavní trenér zvládá....ale když čtu dnešní hodnocení havíře, žádný problém není
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Stars píše: 20 úno 2022 18:35 komické lednové posílení + Roman, zranění a je to ve sračkách, otázka jestli to hlavní trenér zvládá....ale když čtu dnešní hodnocení havíře, žádný problém není
V podstatě neposílil nikdo. Kam zmizel ten Stoljarov ve Spartě? Eště sem si ho nevšiml, je zaparkovanej ve čtvrtý brázdě jako ten náš Kňazev.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

havlitom píše: 20 úno 2022 18:45 V podstatě neposílil nikdo. Kam zmizel ten Stoljarov ve Spartě? Eště sem si ho nevšiml, je zaparkovanej ve čtvrtý brázdě jako ten náš Kňazev.
mě ostatní nezajímají, nevím, za kým tohle jde....ale vyhozený peníze, nebo to mohli hrát junáci
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

nechápu Krále s Romanem, to jako hraje, jenom, aby nás byl nějaký počet?
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

havlitom píše: 20 úno 2022 18:45 V podstatě neposílil nikdo. Kam zmizel ten Stoljarov ve Spartě? Eště sem si ho nevšiml, je zaparkovanej ve čtvrtý brázdě jako ten náš Kňazev.
No, ale oni na ty Sparte maj mozna trochu vice na vyber, bych rekl..posili ti co chteji hrat o titul, vcetne Hradce, ja za sebe nase posily ani nejak moc rozebirat nechci, jak jsem jiz rikal, casy, kdy se ,,posilovalo,, timhle zpusobem bych radsi zapomnel..
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Stars píše: 20 úno 2022 18:35 komické lednové posílení + Roman, zranění a je to ve sračkách, otázka jestli to hlavní trenér zvládá....ale když čtu dnešní hodnocení havíře, žádný problém není
Zatím to vypadá, že příchodem Švyrjova chtěli zvednout Romanovi sebevědomí, že zase tak zle není a někdo může být i horší. V tomhle konkrétním případě se určitě nedá říct, že by ho Roman nějak táhl dolů, on hraje mizerně s kýmkoli.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Perníkář píše: 20 úno 2022 18:27 David Havíř (HC Dynamo Pardubice) . Další věc, šest vyloučených na naší straně, věc co nás trápí. To se venku nemůže stát. Hráli jsme jednu přesilovku, šest proti. To se těžko dá bránit.“
Ted nevim jestli si stezuje na svy hrace nebo na zebry. Ale uz by snad v tyhle fazi mohli byt kluci zvykli.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sparta ani po navratu olympioniku + posily Tomaska taky zadna hitparáda. Z vikendu o bod vic nez tragicky my.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Možná v ostatních top týmech slíbili odměny už za základní část a ne jen za PO, tak se nebojej zranit. Poučení do další sezóny. :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Moravcik v souboji spis dostal, ale tady respekt.

Ne zadny pojd, chces, pujdes, mozna…..
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 20 úno 2022 18:57 Moravcik v souboji spis dostal, ale tady respekt.

Ne zadny pojd, chces, pujdes, mozna…..
Ty snad narazis na tvrdaka Musila po zakroku na Camaru? :))
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... snad to Cam v utery pozvedne, a odehraje víc mi už než po prvním trestu. Bohužel někteří útocnici jalovi, ať herně nebo střelecký. Chybí góly z loňské sezony od Blumy a Paulovice. A daleko víc bych čekal od Anděla, pokud chce tu hrát, tak tohle je na čtvrtou pětku, kde by měli hrát Rohlík, Koffer, Matýs, Zeman a další.. Romana už nepočítám. Od něj už víc nečekám..
.... #zadynamo
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Ma tady nekdo prehled, kdy by se mohli zapojit do treninku zraneni hraci? Pripadne kdy naskoci zpet?

Kolar
Robertson
Rohlik

Dekuji.
Zamčeno