Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

jimmypop píše: 18 úno 2022 20:52 Nebo dlouho spolehali na toho Radila jako spasne jmeno a on se jim na to vysral.
I to je možné.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... pokud tohle nebylo varování dostatečně před play off a budeme pokračovat v tomto nasazení a výkonech, brzy nás bude čekat dovolená. Pokud kouknu na dnešní sestavu, a s tímhle chceme hrát playoff, nemůžeme uspět. Ano citelne chybí Robertson a Kolic (i ten Nakly by byl znát), Cam, i ten Rohlík, ale dle mě nemáme poskládané tým na typické play off. Doby, tituly 2005, 2010, kdy jsme každého přehráli hokejové jsou pryč. Sem zvědav, kdo se bude srazet, padat po drzce, atak. Nepředpokládám, že zrovna Ondra Roman se bude chtít pretrhnout nebo uspinit a občas, když vidím Cinela, Anděla nevím nevím... Oba jakoby hokejisté, ale nevím nevím, zda v play off budou plátni. Rád bych viděl v sestavě Koffera, který se nebojí hrát do těla, i ten Matýs bude se chtít ukázat a v závěru základní části bych dal prostor i Kusymu. Ty zahraniční plejeri co přišli v lednu velká neznámá, jeden zapas dobrý, pak nic moc, opravdu asi jen doplnění, 5, 6 bek, resp. útočník do třetí čtvrté formace... Risovi to nezávidím, ten tlak na úspěch se bude stupnovat
.... #zadynamo
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Moc by mě zajímal poměr posil HK a PCE finančně co hlava na špalku utratila
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Předvést takovejhle výkon doma v derby je tedy hodně silný kafe. Tohle byla neskutečná ostuda. To nebyl rozdíl třídy, ale dvou. Ve třetí třetině už Mechov nehrál do plných, tak nám dal trochu čuchnout. Mně by ani tak nevadilo, že nás Mechov totálně přehrál. Ale opravdu mi vadí, když nemá pomalu nikdo snahu s tím na ledě něco udělat. Jedna z mála výjimek Říčka. Ze strany trenéru také absolutně žádná reakce na vývoj zápasu. A to se ještě Sergienko málem poslal na kriplkáru.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Richard Král (HC Dynamo Pardubice) „My jsme měli dobré první střídání, pak jsme udělali nesmyslnou chybu, kdy jsme jeli až do rohu, a soupeř přečíslení využil. Od té doby existoval jenom jeden mančaft. Musím říct, že dneska byl Hradec jednoznačně lepší, ať už pohybem, důrazem, prostě vším. Dneska nás ve všem přehráli. Jak se nám víceméně herně dařilo v minulých zápasech, tak dneska jsme propadli. Hradec naprosto zaslouženě vyhrál.“

Ladislav Čihák (Mountfield HK) „Měli jsme dobrý vstup do utkání. Začali jsme gólem a myslím si, že se nám povedlo celé utkání. Kromě malého výpadku na konci druhé třetiny odvedli kluci výborný výkon ve hře pět na pět, oslabení jsme měli dneska výborné. Pomohli jsme si přesilovkou a dneska kluci odmakali celých šedesát minut. Jsme samozřejmě rádi, že jsme takové specifické utkání, kdy tím obě města neskutečně žijí, zvládli.“

Jako dělá si už prdel ? Já si nevšimnul že by se poslední zápasy nějak dařily
🔴⚪
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Richad Pešánů to dnes nezvládl. Ale vůbec.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pec92 píše: 18 úno 2022 21:24 Richard Král (HC Dynamo Pardubice) „My jsme měli dobré první střídání, pak jsme udělali nesmyslnou chybu, kdy jsme jeli až do rohu, a soupeř přečíslení využil. Od té doby existoval jenom jeden mančaft. Musím říct, že dneska byl Hradec jednoznačně lepší, ať už pohybem, důrazem, prostě vším. Dneska nás ve všem přehráli. Jak se nám víceméně herně dařilo v minulých zápasech, tak dneska jsme propadli. Hradec naprosto zaslouženě vyhrál.“

Ladislav Čihák (Mountfield HK) „Měli jsme dobrý vstup do utkání. Začali jsme gólem a myslím si, že se nám povedlo celé utkání. Kromě malého výpadku na konci druhé třetiny odvedli kluci výborný výkon ve hře pět na pět, oslabení jsme měli dneska výborné. Pomohli jsme si přesilovkou a dneska kluci odmakali celých šedesát minut. Jsme samozřejmě rádi, že jsme takové specifické utkání, kdy tím obě města neskutečně žijí, zvládli.“

Jako dělá si už prdel ? Já si nevšimnul že by se poslední zápasy nějak dařily
Říká víceméně, to je ta lepší varinta pro bídně.
vokurkovec
Příspěvky: 25
Registrován: 18 úno 2022 21:30
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vokurkovec »

ztráta, zmar a zoufalství...
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jak by řekl Hlinka, hlavně se z toho neposrat :)
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jen co nemůžu moc pochopit je ,,výkon" bojovníků Musil, Poulíček
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Nedostávají teď třeba naloženo od Mocka? Jinak si ten bezkrevnej výkon nedokážu vysvětlit ..
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Kula píše: 18 úno 2022 21:38 Jen co nemůžu moc pochopit je ,,výkon" bojovníků Musil, Poulíček
Za dnešek si označení “bojovník” zaslouží jen Řeka
#zpatkydosedla
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Po Novým Roce se povídalo ,že posílíme před playoff, bohužel jen jsme doplnili o druhořadé hokejisty , které jsme tady vídali v době temna,tím pádem nám dalo vedení najevo , že tuhle sezonu o titul hrát prostě nebudeme, uvidíme jaké plány budou na příští sezónu
cam22
Příspěvky: 96
Registrován: 04 led 2022 12:36
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 30 krát

Re: Hokej

Příspěvek od cam22 »

Košťálek byl dneska nalitej??Toho otráveného lenochoda s 23 co bere tři kila už nepouštět ani na zimak a rusáka(není to Kňazev??)poslat první letadlem domů.A za Musila hrál kdo v jeho dresu?????Dneska velký špatný všichni a všechno........
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

blby je, ze jsme dnes dokonale predvedli, co na nas bude v PO platit. Duraz v osobnich soubojich (my snad nevyhrali dneska jedinej) ..... Bohuzel pochybuju, ze se nasemu realizaku zrovna s timto podari neco udelat. Nemame na to typově hrace (az na par vyjimek - Cam, Musil, Robertson....).
Hokejove to v PO nepujde a umlatit to neumime. Do PO jsem v tomto ohledu skeptik. Fandit ale samozrejme budu.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

zeno píše: 18 úno 2022 22:26 blby je, ze jsme dnes dokonale predvedli, co na nas bude v PO platit. Duraz v osobnich soubojich (my snad nevyhrali dneska jedinej) ..... Bohuzel pochybuju, ze se nasemu realizaku zrovna s timto podari neco udelat. Nemame na to typově hrace (az na par vyjimek - Cam, Musil, Robertson....).
Hokejove to v PO nepujde a umlatit to neumime. Do PO jsem v tomto ohledu skeptik. Fandit ale samozrejme budu.
Třeba to byl zastírací manévr 😂
#zpatkydosedla
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Perníkář píše: 18 úno 2022 21:40 Za dnešek si označení “bojovník” zaslouží jen Řeka
Hele, Řeka nevím, no. Zrovna jeho brzký gól naše až moc ukolébal... :)

Chtěl jsem původně napsat, že jsem už dlouho neviděl tak odevzdaný tým a beznaděj a ono to není zase až tak dlouho. Celé PO s Bolkou a předchozích 7 let nebo kolik. Pardubický hokej potřebuje razantní změny! :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Po zápase jsme se na pivu bavili úplně o jiných věcech, než byl dnešní zápas. To je tak asi k dnešnímu zápasu.

Když se 59 minut zápasu jen účastníš, není co řešit.

Bylo by dobrý se trochu sebrat a zabrat...
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Je to taková trochu loterie. Když budeme komplet a klíčoví hráči trochu ve formě, tak můžeme porazit úplně každého v lize. Ale zároveň naopak můžeme klidně vyletět ve čtvrtfinále třeba v 5 zápasech s kýmkoliv mi přijde :))
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Přečíst si jen tohle forem, leckdo nabude dojmu, že to je Litvínova, Zlína či spol. Ještě bych vyhodil Richarda, a spílal vedení jako posledních 7 let nebo kolik. Prohrálo se, prohrálo. Byla to sračka, byla. Otázka čtvrtfinále či tedy nově i předkola, zdali nevyhučíme, ano je na místě. Doplácíme na úzký kádr, doplácíme. Některé posily nejsou ok, no nejsou, některé dokonce ok i jsou nad očekávání ...

Ale vážně všichni chcete, že po letech sraček do toho přijde majitel, který nějaký ty peníze má, ale bezhlavě je také nepouští, že všechno jiné než semifinále či první trojka je naprosto špatně? Řada lidí z klubu se aktuálně dostala také do situace, v které nikdy nebyla, v situaci užších favoritů ligy. Majitel v té situaci nebyl, trenérský štáb v tom nebyl, řada hráčů, ba dokonce většina, tam nebyla, jen ten Ondra Heřmanů, ten asi jo ..

EDIT: nechci si číst, že první trojku vyhlásil majitel, jasně že vyhlásil, protože to jsou ambice a ty je potřeba mít. Až po sezóně půjde vyhodnotit výsledek, průběh a ambice.

Jako ne, neobhajuji to za každou cenu, ale jsem ten, který vidí tu sklenici poloplnou, než poloprázdnou a z některých slov zde bych mohl nabýt dojmu, že by nás raději viděli na dně, jako v předchozích několika letech, že by to bylo lepší.
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

in-spyder píše: 18 úno 2022 23:51 Přečíst si jen tohle forem, leckdo nabude dojmu, že to je Litvínova, Zlína či spol. Ještě bych vyhodil Richarda, a spílal vedení jako posledních 7 let nebo kolik. Prohrálo se, prohrálo. Byla to sračka, byla. Otázka čtvrtfinále či tedy nově i předkola, zdali nevyhučíme, ano je na místě. Doplácíme na úzký kádr, doplácíme. Některé posily nejsou ok, no nejsou, některé dokonce ok i jsou nad očekávání ...

Ale vážně všichni chcete, že po letech sraček do toho přijde majitel, který nějaký ty peníze má, ale bezhlavě je také nepouští, že všechno jiné než semifinále či první trojka je naprosto špatně? Řada lidí z klubu se aktuálně dostala také do situace, v které nikdy nebyla, v situaci užších favoritů ligy. Majitel v té situaci nebyl, trenérský štáb v tom nebyl, řada hráčů, ba dokonce většina, tam nebyla, jen ten Ondra Heřmanů, ten asi jo ..

EDIT: nechci si číst, že první trojku vyhlásil majitel, jasně že vyhlásil, protože to jsou ambice a ty je potřeba mít. Až po sezóně půjde vyhodnotit výsledek, průběh a ambice.

Jako ne, neobhajuji to za každou cenu, ale jsem ten, který vidí tu sklenici poloplnou, než poloprázdnou a z některých slov zde bych mohl nabýt dojmu, že by nás raději viděli na dně, jako v předchozích několika letech, že by to bylo lepší.
Nic ve zlém, ale viděl jsi vůbec dnešní hokej?
Protože dneska ta sklenice nebyla ani poloprázdná, ani poloplná. Byla prázdná. Total nic, nula, shit. Je otázka, jestli mechov, který má teď fazónu a hraje opravdu dobře, předvedl svůj výkon sezóny, kdy nám nedal vůbec čuchnout, nebo naší zahráli fakt těžkou bídu. Navíc doma.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Dynamo-forever píše: 19 úno 2022 00:18 Nic ve zlém, ale viděl jsi vůbec dnešní hokej?
Protože dneska ta sklenice nebyla ani poloprázdná, ani poloplná. Byla prázdná. Total nic, nula, shit. Je otázka, jestli mechov, který má teď fazónu a hraje opravdu dobře, předvedl svůj výkon sezóny, kdy nám nedal vůbec čuchnout, nebo naší zahráli fakt těžkou bídu. Navíc doma.
Viděl, psal jsem, byla to sračka. A k dnešku, dle mne kombinace naší těžké bídy a kvality Mechova, kde řekněme si to na rovinu, ten kádr mají někde jinde, nemyslím jmény, ale typologicky hráči, kombinace "malých mrštných, velkých statných". Však se to taky snaží od krádeže z jihu čech ladit tak, aby jim to sedlo. A musím nepokrytě uznat, že letos jim to sedlo.

EDIT: jen upřesním, že ten můj komentář nebyl ani tak k dnešnímu zápasu, i když vlastně jo, protože vždycky takovýto zápas se objeví řada tónů komentářů (a já je všechny respektuji, nevytýkám, jen říkám svůj pohled), jak kdyby to bylo celou sezónu na nic, kádr špatný, trenéři špatní, a ... jen bych doplnil, že jsme "stále třetí".
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

in-spyder píše: 18 úno 2022 23:51 Přečíst si jen tohle forem, leckdo nabude dojmu, že to je Litvínova, Zlína či spol. Ještě bych vyhodil Richarda, a spílal vedení jako posledních 7 let nebo kolik. Prohrálo se, prohrálo. Byla to sračka, byla. Otázka čtvrtfinále či tedy nově i předkola, zdali nevyhučíme, ano je na místě. Doplácíme na úzký kádr, doplácíme. Některé posily nejsou ok, no nejsou, některé dokonce ok i jsou nad očekávání ...

Ale vážně všichni chcete, že po letech sraček do toho přijde majitel, který nějaký ty peníze má, ale bezhlavě je také nepouští, že všechno jiné než semifinále či první trojka je naprosto špatně? Řada lidí z klubu se aktuálně dostala také do situace, v které nikdy nebyla, v situaci užších favoritů ligy. Majitel v té situaci nebyl, trenérský štáb v tom nebyl, řada hráčů, ba dokonce většina, tam nebyla, jen ten Ondra Heřmanů, ten asi jo ..

EDIT: nechci si číst, že první trojku vyhlásil majitel, jasně že vyhlásil, protože to jsou ambice a ty je potřeba mít. Až po sezóně půjde vyhodnotit výsledek, průběh a ambice.

Jako ne, neobhajuji to za každou cenu, ale jsem ten, který vidí tu sklenici poloplnou, než poloprázdnou a z některých slov zde bych mohl nabýt dojmu, že by nás raději viděli na dně, jako v předchozích několika letech, že by to bylo lepší.
V zásadě cajk, jen doplním jednu věc.
Vyhlásil do 3 let titul? Vyhlásil. Nutil ho někdo? Nenutil. Druhý rok se blíží k závěru. Hele, možná ho uděláme už letos, ale spíš to vypadá, že to celé ladí opravdu až na výročí. :)
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

dnešní zápas ukázal hlavně jak je to velká špatná když chybí hráč jako Camara nic méně už by jsme měli také zapnout mode play off dneska špatný co naděláme hodit to za hlavu další zápas může být jak z říše snů :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Zápas jsem neviděl (až na poslední půlku třetí třetiny). Nehodnotím úroveň, ale spíš vaše názory. Dal jsem palec nahoru několika vašim odlišným názorům - jen proto, abych jim vyjádřil podporu, protože si myslím, že úroveň výkonů Dynama opravdu poznáte. Sledujete je přece pozorně už dlouho...
Nejsem překvapený, že zápasy hodnotíte tak rozporuplně v porovnání s některými vašimi nedávnými názory, když se podle vás dařilo... To se snadno zpívají oslavné chorály... Jenže skutečnost je pestřejší než monotónní ryk vítězných fanfár...
Nepřipadá vám divné, že hráč, který dostává pravidelně stejný plat za všechny měsíce sezóny, hraje tak střídavě? Mně tedy jo a jsem přesvědčený, že to "zapínání" playoffs módu není tak snadné. Velmi by mě zajímalo, jak to ten hráč dělá. To dnes šel do zápasu s Hradcem (je to přece nesmiřitelné sportovní derby!!!), že se nemusí?
Nebylo to třeba vyjádření názoru o úrovni našeho současného hokeje ve světle olympiády? (Pokus o nejapný žert...)
Zvláštní to ale je. Myslel jsem si, že ta kolísavost (především nasazení) už je prostě pryč, že ztotožnění se s majitelovými představami je jednoznačné. Nemusí se pokaždé dařit, ale naplno se musí hrát pokaždé. Z vašich hodnocení se mi to nezdá.
Je to varování, máte pravdu.
Zamčeno