Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"...Kotouče se neodrážely, jak jsme si přáli,“ povídal i kouč Filip Pešán.

Samozřejmě to vytrhávám z kontextu, ale i tak vypustit z huby tuhle větu...

Na diskuzi o svým konci u repre není ještě připraven, porážku se Švýcary totiž nečekal.
Sweník
Příspěvky: 13935
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1121 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 15 úno 2022 12:53 Pokud si to dobre pamatuju tak rekl, pokud se tam ani nepostoupi..
A teď toho trpce lituje.. :-)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1193
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1118 krát
Obdržel "To se mi líbí": 354 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Když jsem se rozhodl, že naši hokejovou reprezentaci na OH začnu sledovat až od čtvrtfinále - co to pro mne znamená ?? :think:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6142
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

tau píše: 15 úno 2022 13:03 teď je otázka koho případně za Pešána? a bude "ten někdo" ochotný do toho jít? a změní se vůbec něco s příhodem jinýho trenéra?
Nezmění se nic. Český hokej má dlouhodobý velký problémy, který nikdo neřešil. A nevyřeší je ani změna na postu trenéra repre....
Píše se to po každým turnaji... český hokej smrdí od hlavy... a bohužel si myslím, že zdaleka ještě nejsme na absolutním dně.....
Je to tak. Nejsme na dně. Podle mého by mohl na dno dosáhnout Sláva. Sláva Lener.

Podle mého jsme tam neměli špatné hokejisty. Akorát ti koučové mi přišli nějací divní.
Tesla
pepa
Příspěvky: 2070
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 429 krát
Obdržel "To se mi líbí": 248 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Georgre píše: 15 úno 2022 12:40 Jedno pozitivum tu je, dokud bude Petr Dědek majitelem Pardubic, on je pro mě záruka, že se český hokej změní....myslím, že ho teď už všichni budou brát vážně...

Oni už ho vážně berou a proto mu hází klacky pod nohy kde mohou. A budou se držet u vesla a hlavně u koryta hlava nehlava. Oni potřebují sosat a někteří vlastníci klubů s nimi drží basu, protože jim to tak vyhovuje. Že hokej upadá, je jim jedno. Možná by e to trápilo, kdyby se zapřestup dobrého hokejisty ven platili peníze jako ve fotbale, ale takhle jim to je úplně jedno. Dokud dostanou prachy za TV práva, přijde pár diváků a přijde nějaká dotace na podporu sportu a tak, budou spokojení.... Snaha o změnu nebude.. :thumbdown:
in-spyder
Příspěvky: 1732
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Že je hokej tam kde je, je fakt. Ale vracím se právě k té nominaci, protože stojím si za tím, že se prostě mělo dát šanci mladším a tak vlastně z letošní olympiády zbyde jen hláska o mladících Hyky, Sedláka s Lencem. Neříkám že by to skončilo jinak, ale aspoň by ten Bluma, Chlapík a další nasbírali zkušenosti na mezinárodní scéně na specifickém turnaji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pepa
Příspěvky: 2070
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 429 krát
Obdržel "To se mi líbí": 248 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Propulse píše: 15 úno 2022 11:11 Ja asi pujdu proti proudu ale mne se to nelibi ani trosku. Navic se mi nelibi tahle hra na tom malem kluzisti. Same sermovacky s hokejkama. Zadny prostor na hezkou akci, kombinaci, klicku. Nevim, nebavi me to vubec.
Souhlasím, podle mně ti hráči už to technicky nedávají. Moc zápasů NHL nevidím, takže je možné, že nemám štěstí na kvalitní hru, ale když už občas něco shlédnu, většinou je to jen honění puku kolem bednění.... Tady si stoupnou čtyři Dánové na modrou a nikdo neprojede.... Chybí mi kombinace, individuální obejití protihráče ...
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

woe píše: 15 úno 2022 13:14 Podle mého jsme tam neměli špatné hokejisty. Akorát ti koučové mi přišli nějací divní.
Máme hokejisty, kteří hrají nejvyšší soutěže v Evropě jako KHL, SHL, Liiga. Kdybychom měli tak špatné hokejisty tak si je tam přeci netahají.
Jasně nejsme TOP jako Rus, Švédsko, Finsko nebo Kanada, USA ale rozhodně nemáme tým na to, abychom ani do toho čtvrtfinále nedošli -> tam už je to pak 50/50.


Za Říhy se na to dalo aspoň koukat, za Pešana to bylo čiré zoufalství a v podstatě každý zápas mi přišlo, jako kdybychom nastupovali už za stavu 0:2 pro soupeře. Lovení puků po mantinelech nahazování puků do 4 Švýcarů, pochybuji, že by jim tohle v těch ligách někdo říkal, že to takhle mají slepě pořád dělat.
Naposledy upravil(a) fido dne 15 úno 2022 13:23, celkem upraveno 1 x.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Orosená_desítka píše: 15 úno 2022 13:12 Když jsem se rozhodl, že naši hokejovou reprezentaci na OH začnu sledovat až od čtvrtfinále - co to pro mne znamená ?? :think:
Jen trochu trpělivosti. Možná čtyři roky, možná osm, možná dvanáct...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3338
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 356 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Na odlehčenou a pravdivé zároveň 😁

Obrázek Za Dynamo!
frysta
Příspěvky: 3410
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 267 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dědkův apel je vtipný. První týden v prostředí českého hokeje? :) Šel bych dál a žádal o hodně radikální změny!

Ne, trenér to nespasí. Říha si taky po MS stěžoval na gólmany. Tehdy měli k dispozici hráče z NHL a stejně vůči CAN vypadali jako junioři. Já si myslím, že máme dost špičkových hráčů. Problém je v nižších patrech pyramidy. Půjde tam nejspíš Varaďa, ale určitě ještě někoho napadne zkusit Růžičku. :)
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

digitalmouse píše: 15 úno 2022 13:25 Na odlehčenou a pravdivé zároveň 😁

Nevymyslel to náhodou tenkrát Voráček ? :wave:
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3338
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 356 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Perníkář píše: 15 úno 2022 13:31 Nevymyslel to náhodou tenkrát Voráček ? :wave:
To netuším 😃
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8425
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 482 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1090 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

digitalmouse píše: 15 úno 2022 13:25 Na odlehčenou a pravdivé zároveň 😁

Tak to mame po nepratelskych divacich + mediich, chabe strelbe, stesticku na odrazene kotouce dalsi relevantni pricinu neuspechu, se kterou Pesi s Medou a plzenskou klikou nemohli nic delat.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

ona celá olympiáda bude jedno český fiasko.... dvě medaile, získaly je holky, který si svůj sport dělají víceméně po svém a nějakými národními sportovními svazy se nenechají otravovat.
biatlon, hokej, veškerý lyžování (kromě Ledecké), snowboarding - všechno zoufalost...
pár slušných nebo velice dobrých výsledků bylo, ale celkově zatím velká bída...
lucas003
Příspěvky: 2723
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 134 krát
Obdržel "To se mi líbí": 421 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

frysta píše: 15 úno 2022 13:28 Dědkův apel je vtipný. První týden v prostředí českého hokeje? :) Šel bych dál a žádal o hodně radikální změny!

Ne, trenér to nespasí. Říha si taky po MS stěžoval na gólmany. Tehdy měli k dispozici hráče z NHL a stejně vůči CAN vypadali jako junioři. Já si myslím, že máme dost špičkových hráčů. Problém je v nižších patrech pyramidy. Půjde tam nejspíš Varaďa, ale určitě ještě někoho napadne zkusit Růžičku. :)
Dědkův apel ale nemá s trenéry nic společného a žádá právě ty radikální změny..
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8425
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 482 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1090 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše: 15 úno 2022 13:38 ona celá olympiáda bude jedno český fiasko.... dvě medaile, získaly je holky, který si svůj sport dělají víceméně po svém a nějakými národními sportovními svazy se nenechají otravovat.
biatlon, hokej, veškerý lyžování (kromě Ledecké), snowboarding - všechno zoufalost...
pár slušných nebo velice dobrých výsledků bylo, ale celkově zatím velká bída...
A to vše nejpočetnější vypráva v historii!!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

jimmypop píše: 15 úno 2022 13:42 A to vše nejpočetnější vypráva v historii!!
tak to hlavně díky hokejistkám...

spíš si říkám, jestli by méně nebylo lépe... jasně, olympismus atd... a když sportovci splnili nominační kritéria, mají právo na účast a proč by tam teda nejeli, že jo... jenže jaký asi ty nominační kritéria jsou, když pak v ostrý soutěži obsadí padesátý místo....
frysta
Příspěvky: 3410
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 267 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

lucas003 píše: 15 úno 2022 13:42 Dědkův apel ale nemá s trenéry nic společného a žádá právě ty radikální změny..
Já to pochopil. Taky proto jsem to od sebe oddělil. Jeho apel je takový vyprázdněný evergreen, mohli bychom to psát dokonce každý měsíc.

Ohledně trenérů jsem reagoval na debatu, že musí Pesan pryč. Chybět mi nebude, stejně jako předchozích 10 lodivodů. Poslední úspěch udělal Had.
Pec92
Příspěvky: 2343
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 445 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8425
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 482 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1090 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše: 15 úno 2022 14:05 tak to hlavně díky hokejistkám...

spíš si říkám, jestli by méně nebylo lépe... jasně, olympismus atd... a když sportovci splnili nominační kritéria, mají právo na účast a proč by tam teda nejeli, že jo... jenže jaký asi ty nominační kritéria jsou, když pak v ostrý soutěži obsadí padesátý místo....
No, když jsem vcera poslouchal v TV sebehodnoceni vykonu Pančochové a nejakejch kraso sourozencu, tak jsem si rikal, na cem jedou a v jakejch vzdusnejch zámcích ty lidi zijou.
Danik23
Příspěvky: 723
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 242 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

No v prvni rade pokud budou chytat brankari s takovou vykonosti jako Hrubec , tak nemame opravdu sanci..
Myslim si, ze s hracema co CR ma to tak tragicke neni a to v kontextu vsech lig vcetne NHL, je jich mene, ale ze by se nedal dat dohromady team co by byl konkurence schopny to si opravdu nemyslim, trochu problem vidim v tech vsech diletantech kolem az po vedeni svazu estebakem :).., tak toxicke prostredi jake dokazali vytvorit za posledni mesice Kral, Pesan a Nedved (a cely komparz kolem) to se opravdu nevidi...a bude hur az to prevezme dalsi karierni blb Hnilicka, protoze to pro nej uz sijou.. k zbliti..
Bob1900
Příspěvky: 543
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Jeste ze je Jára Cimrman tak velkorysy a nechce po nasi repre poplatky za pouzivani jeho frustracni kompozice...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5333
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 456 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 15 úno 2022 13:03 teď je otázka koho případně za Pešána? a bude "ten někdo" ochotný do toho jít? a změní se vůbec něco s příhodem jinýho trenéra?
Nezmění se nic. Český hokej má dlouhodobý velký problémy, který nikdo neřešil. A nevyřeší je ani změna na postu trenéra repre....
Píše se to po každým turnaji... český hokej smrdí od hlavy... a bohužel si myslím, že zdaleka ještě nejsme na absolutním dně.....
Rozhodne jsme se k nemu zas uspesne o kousek priblizili..:
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Bažina nemá dno ...
Zamčeno