Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

jimmypop píše: 11 úno 2022 21:28 Na koho byly oba ty DKU zakroky?
Holland na Rohlíka a Cam na Šika.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

jimmypop píše: 11 úno 2022 21:28 Na koho byly oba ty DKU zakroky?
Šik/Rohlík
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamík Jistič píše: 11 úno 2022 21:30 Holland na Rohlíka a Cam na Šika.
Si jeste vyberou oba pardálové mlady kluky 👎👎👎
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Zrovna pár dní zpět v podcastu povolené uvolnění říkal Rohlík, jak s Hollandem hráli na Psku Call of duty .
Tesla a Devils
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dynamík Jistič píše: 11 úno 2022 21:25 Musím říci, že se mi opravdu hodně líbil Petgrave. Postupem času jsem se těšil na každý jeho střídání. A teď ten Cam no. Chápu, že by frustrovanej, po tom stromu, ale tohle bylo fakt prasácký. A Hollanda jsem měl rád, když u nás hrál. Ale tohle byl z jeho strany totální úlet. Jestli nedostane o poznání vyšší trest než Camara, tak je Ujčík hovado.

Tipuju, že Holland dostane třeba o zápas nebo dva menší trest a neměl bych s tím problém. Vyšší trest bych pro něj teda obhajoval obtížně. Camara ať si posedí a trochu srovná. Evidentně to potřebuje a před PO snad dostane správnou medikaci. :)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

digitalmouse píše: 11 úno 2022 21:20 Cam ho "škrtl" zřejmě zápěstím a smůla byla že byl protihráč hodně v předklonu. Proto to zřejmě bylo bez následků. Tohle bude těžký posoudit, na kolik to vyjde zápasů. Každopádně to nebezpečný bylo, o tom žádná.



Holland jasný rameno do obličeje, ještě je tam malinko vidět pohyb ramena směrem nahoru

Viděl jsem asi 10x

Camara bez diskuze faul. Tady budeme rádi, když to nebude víc než 2 zápasy stopka

Holland - tady je to dle mne 5 minut za následek střetu. Další trest pro hráče nečekám.
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Nechci to nějak hrotit ale ještě že ten Šír se lekl a už se pomalu skláněl jinak kdyby ho Cam trefil v takové rychlosti na přímo tak by ho zmrzačil to už by bylo o zdraví ale díky že se mu nic nestalo může vyfásnout bez trestu max 1 zápas
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Muf píše: 11 úno 2022 21:39 Holland - tady je to dle mne 5 minut za následek střetu. Další trest pro hráče nečekám.
Vidíš a třeba Ryšavý má úplně opačný názor. Uvidíme, co Ujčík.

A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Otázkou je, zda Cam dokáže dlouhodobě udržet nerva. Každý soupeř do něho půjde, a já se obávám, že to Cam nedokáže. On to má již jako automatismus, bez přemýšlení. Podle mne další pohovory nikam nepovedeu.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Cam bez diskuze, tam to byl faul a uvidíme jak se to posoudí. Šel po něm dost nebezpečně.

Holland nešel po puku ale po hráči a trefil ho ramenem do hlavy. Když se to porovná s Jankem, tak by měl dostat podobný trest.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Dynamík Jistič píše: 11 úno 2022 21:43 Vidíš a třeba Ryšavý má úplně opačný názor. Uvidíme, co Ujčík.

Už jsem tu zmínil jedno jméno z NHL...Raffi Torres. Podobné zákroky. Jelikož si nedal říct, fasoval tolik že mu to ukončilo kariéru.
Obrázek Za Dynamo!
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

digitalmouse píše: 11 úno 2022 21:46 Cam bez diskuze, tam to byl faul a uvidíme jak se to posoudí. Šel po něm dost nebezpečně.

Holland nešel po puku ale po hráči a trefil ho ramenem do hlavy. Když se to porovná s Jankem, tak by měl dostat podobný trest.
Ano, pokud Jank dostal 7, Holland by se měl pohybovat okolo stejné výše. Což zároveň znamená pro Camaru návrat až v PO.
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Já trochu jinak. Nijak neomlouvám co provedl Cam, byl to faul. O tom žádná. Ale. Ale ať mě nikdo neříká že kdyby rozhodčí odpiskal zákrok o tři minuty dřív, tak se nic nestalo. Neříkejte mi že ten zákrok na Cama byl čistý. Borec podle mě vyskočil, hokejka v obou rukách a přímo na krk nebo hlavu.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Koukám na tabulku. V Litvajzu a bolševik v Olomouci by měli být trochu v nervech, jak po nich Jarous jede. Vary maji tři zápasy k dobru, ty se z toho asi vydrapou, ale Litvínov jde baraži celkem naproti.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

24cenda píše: 11 úno 2022 21:51 Já trochu jinak. Nijak neomlouvám co provedl Cam, byl to faul. O tom žádná. Ale. Ale ať mě nikdo neříká že kdyby rozhodčí odpiskal zákrok o tři minuty dřív, tak se nic nestalo. Neříkejte mi že ten zákrok na Cama byl čistý. Borec podle mě vyskočil, hokejka v obou rukách a přímo na krk nebo hlavu.
Podle mě mu dal Gulaši úplně čistý hit…ale viděl jsem to naživo…nevím jak ze záznamu
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

24cenda píše: 11 úno 2022 21:51 Já trochu jinak. Nijak neomlouvám co provedl Cam, byl to faul. O tom žádná. Ale. Ale ať mě nikdo neříká že kdyby rozhodčí odpiskal zákrok o tři minuty dřív, tak se nic nestalo. Neříkejte mi že ten zákrok na Cama byl čistý. Borec podle mě vyskočil, hokejka v obou rukách a přímo na krk nebo hlavu.
Čistej strom, podle mě, Cam čuměl do do ledu. Viděl jsem to přímo pod sebou.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jako, těžko říct. Nejsem a nikdy nebudu odborník. Ale když si vezmu za jakou "píčovinu" dostal Cam dva zápasy a pak vezmu dnešní zákrok, tak ano, flastr si zaslouží. Ale brát to jako recidivu...je jasný že se Viky bude činit, ale můj skromný odhad je kolem 5.

U Hollanda nevím, jak to má úplně s minulostí, ale jak bylo řečeno - pokud to budeme srovnávat s Jankem tak by měl dostat podobný trest.

Jinak všichni víme jakej je Viky kokot, když dostal flastr Tronča (R.I.P.) za tu tatranku Béďovi. Všude jinde by se tomu disciplinárky smály.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Perníkář píše: 11 úno 2022 21:55 Podle mě mu dal Gulaši úplně čistý hit…ale viděl jsem to naživo…nevím jak ze záznamu
Gulaši učebnicový čistý, hokejová lahůdka.
Obrázek Za Dynamo!
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Když na ty zápasy tak koukám tak to vypadá, že i přes ten váš posměch přece jen nakonec vyjde jako vítěz Dušan :D. Sergijenko je defenzivní bek, jak dělanej, takovej tady nebyl hodně dlouho. Petgrave mě dneska hrozně bavil, to jeho bafnutí na jednoho Brňaka mě bude bavit ještě dlouho. A Igor je mladej, rychlej, šikovnej hráč, co dokáže vytvořit hodně šancí svým pohybem a celkem kvalitním přehledem. Líbí se mi všichni 3 a jsem si jistej, že taky všichni 3 budou mít v play-off důležitou roli.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Igor má hlavně výbornou střelu. Ve třetí třetině to "nahazoval" od modré a to byla slušná rána. Čiliak vůbec nevěděl jak to chytil.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

av69 píše: 11 úno 2022 20:19 Mimochodem Petgrave bude nakonec taky dobrá posila. Je hodně ofenzivní, bude si muset hlídat, aby to so utocenim občas neprehanel na úkor defentivy, ale jinak to v sobě má :-)
Ja se na nej zameril a prijde mi jako strasne chytry hokejista. Skvely odhad, kdy ma jet dopredu, kdy zustat, kdy dat telo nebo kdy zkusit vypichnout. Kez by takto pokracoval.
Naposledy upravil(a) Bob1900 dne 11 úno 2022 22:54, celkem upraveno 1 x.
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

A viděli jste tu prasárnu myslím Zbořila na Petegrava? 🤔
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

mach píše: 11 úno 2022 22:13 A viděli jste tu prasárnu myslím Zbořila na Petegrava? 🤔
Prý mu dal krosček na hlavu. Doufám, že trest dostane taky.
Nebyl to náhodou on, kdo si cvrknul do kalhot, když na něj Petgrave bafnul ?
#zpatkydosedla
mach
Příspěvky: 4386
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Perníkář píše: 11 úno 2022 22:14 Prý mu dal krosček na hlavu. Doufám, že trest dostane taky
Já viděl teda, že k němu z boku mimo hru přijel a ramenem do xichtu nebo do brady ale úplně bokem. Prostě magor
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

mach píše: 11 úno 2022 22:18 Já viděl teda, že k němu z boku mimo hru přijel a ramenem do xichtu nebo do brady ale úplně bokem. Prostě magor
Rasista se projeví rychle. Nakonec si z něj ještě málem posral kalhoty :D
Zamčeno