Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Pida11 píše: 08 úno 2022 15:00 A já musím za sebe říct, že mě to naopak neskutečně baví a rád si na zápas s Američankama přivstanu :)
Celkove ta pozitivni atmosfera týmu a jak se jedna snazila za druhou...
Pokud jde o snahu, bojovnost, nasazení a celkově "good vibes" kolem týmu, tak vůbec nejsme ve sporu a absolutně souhlasím. Navíc mám rád i Pacinu. Všechno super, "jen" ten samotný hokej mě prostě tolik nebaví, to je celé.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Mám stejný názor. Holky bojují, šly určitě hodně nahoru, ale hrají o něco hůře než dorostenci a za mně nevidím jediný důvod proč koukat v TV na "dorostence" a to ani ne ty nejlepší.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já už se těším, až se někdo parametrů Ondry Vály neprosadí z AHL do NHL, dostane z toho depku, zjistí, že se cítí jako žena, nechá se přeoperovat a pak nastoupí do NWHL, nebo jak se to jmenuje..... to bude sranda...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Perníkář píše: 08 úno 2022 13:38 Bacha na to :-D HOT NEWS
na kávesu tvl. I am done
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nechci nikoho urazit, ale ženský hokej, je neskutečná plácaná.....
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

pepa píše: 08 úno 2022 16:14 Já už se těším, až se někdo parametrů Ondry Vály neprosadí z AHL do NHL, dostane z toho depku, zjistí, že se cítí jako žena, nechá se přeoperovat a pak nastoupí do NWHL, nebo jak se to jmenuje..... to bude sranda...
No jasně. Celý ten sranda proces podstoupit kvůli NWHL je zajímavá představa. Víš, že to není jen o tom projít si úřady, že jo? :)
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

frysta píše: 08 úno 2022 17:28 No jasně. Celý ten sranda proces podstoupit kvůli NWHL je zajímavá představa. Víš, že to není jen o tom projít si úřady, že jo? :)
Jasně... :) Já si jen vzpomněl na toho plavce, co z něj teď plavadlo a plavkyně v USA kvůli němu přestávají závodit.. Myslel jsem to jako legraci, ale teď, když se nad tím zamýšlím podruhé, mi trochu zmrzl úsměv..... Asi by to ten sport docela semlelo. Naštěstí jeden jedinec v kolektivním sportu to nerozvrátí tolik, jako v tom plavání... Hokej by snad byl odolnější....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

monfils88 píše: 08 úno 2022 15:30 Já teď nevím jestli je u nás na střídave starty ten Litvynov když hraje za Vrchlabí tak kdyžtak do obrany jeho
blbost...Litvynov s Pardubicemi nemá nic společnýho...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. to vypadá, že v pátek bude muset nastoupit i Havíř :)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

subris píše: 08 úno 2022 19:05 .. to vypadá, že v pátek bude muset nastoupit i Havíř :)
A na oslabení Rolínek. :-)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Normálně to složíme, nebál bych se.
Zdráhal - Mikuš
Košťálek - Vála
Sergijenko - Petgrave
junek..

Máme kliku, že ten kádr je dost široký.

Edit: I když tipuji, že Sergijenko s Válou budou prohození..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 08 úno 2022 19:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

subris píše: 08 úno 2022 19:05 .. to vypadá, že v pátek bude muset nastoupit i Havíř :)
no a jestli se nedej bože zraní gólmani, tak nastoupí ten legendární....
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

tau píše: 08 úno 2022 18:34 blbost...Litvynov s Pardubicemi nemá nic společnýho...
...no ale s Litvínovem teď nově toho Růžu jo :joy:
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) holčičí hokej
Budu nepříjemný.
Nevím, do jaké míry umíte hokej, jak dobře dovedete vystřelit golfákem z jízdy nebo dát do jízdy nahrávku. Ostří ale vůči holkám jste. Prý plácaná...
Co myslíte, jak se cítím já, když tady po vás čtu pěknou řádku hrubých gramatických chyb? Někdy máte zmatek i ve stylistice... A to se bavíme o mateřském jazyce, který jste rozhodně ve svém životě studovali.
Omlouvám se předem, nemyslím to ani osobně ani ve zlém. Jen jako "argument". Holky si naše zlehčování jejich hokeje nezaslouží, fakt se dostaly na vysokou úroveň. Většina z nich našla místo v zámořském hokeji, díky svému umění dostaly některé z nich stýpko, některé za mořem už vystudovaly... Já si je cením i za tu kombinaci.
Ještě jednou - nezlobte se a neberte to osobně...
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Sweník píše: 08 úno 2022 19:12 Normálně to složíme, nebál bych se.
Zdráhal - Mikuš
Košťálek - Vála
Sergijenko - Petgrave
junek..

Máme kliku, že ten kádr je dost široký.

Edit: I když tipuji, že Sergijenko s Válou budou prohození..
No mě přijde, že Vála se razantně zlepšil právě od doby, co hraje se Sergijenkem.
Takže ti dva rozhodně spolu :-)
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Trápím se u Litvínova s Olomoucí a je to hrůza. Nedá se na to dívat. Jestli Litvinovu odejde Zdráhal a další tak je to pro mě s Kladnem největší favorit na padáka příští sezónu. I když Jarda to nějak splácá a má podporu rozhodčích tak možná Litvajz je ten největší.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Liboros píše: 08 úno 2022 20:16 Trápím se u Litvínova s Olomoucí a je to hrůza. Nedá se na to dívat. Jestli Litvinovu odejde Zdráhal a další tak je to pro mě s Kladnem největší favorit na padáka příští sezónu. I když Jarda to nějak splácá a má podporu rozhodčích tak možná Litvajz je ten největší.
Boleslav s Kladnem to bylo taky pošušňáníčko.

:crazy:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8
Holt máme každý jiný názor. Nevidím jediný důvod proč bych ho zde nemohl napsat. A tahat sem gramatiku? Ano, občas tady jsou slušné úlety, ale vážně tě to tak trápí?
A teď k tomu jádru. Hokejistky musí dřít jako každý jiný sportovec, do toho ještě studují či pracují, takže klobouk dolů. Ale za mě se na to nedá koukat a nevidím důvod proč bych na to měl mít jiný názor.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Liboros píše: 08 úno 2022 20:16 Trápím se u Litvínova s Olomoucí a je to hrůza. Nedá se na to dívat. Jestli Litvinovu odejde Zdráhal a další tak je to pro mě s Kladnem největší favorit na padáka příští sezónu. I když Jarda to nějak splácá a má podporu rozhodčích tak možná Litvajz je ten největší.
Jen aby APK ligu neuzavřelo, a já si tipnu na 90%, že se tak stane, že liga bude brzo uzavřená a padat se nebude
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Georgre píše: 08 úno 2022 20:59 Jen aby APK ligu neuzavřelo, a já si tipnu na 90%, že se tak stane, že liga bude brzo uzavřená a padat se nebude
Může se to stát, ale doufám že k tomu nedojde. Ideální by bylo ještě zúžit na dvanáct, ale to bude utopie. Aby hráči museli prokázat nějakou kvalitu, když budou extraligu hrát. Pořád by to asi někteří lepili hokejisty s prvoligovou kvalitou, ale aspoň by jich ubylo. Snad aspoň nepošlou úroveň extraligy ještě níž, tím že ji uzavřou.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Jakub82 píše: 08 úno 2022 20:48 PL8
Holt máme každý jiný názor. Nevidím jediný důvod proč bych ho zde nemohl napsat. A tahat sem gramatiku? Ano, občas tady jsou slušné úlety, ale vážně tě to tak trápí?
A teď k tomu jádru. Hokejistky musí dřít jako každý jiný sportovec, do toho ještě studují či pracují, takže klobouk dolů. Ale za mě se na to nedá koukat a nevidím důvod proč bych na to měl mít jiný názor.
V poho.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

PL8 píše: 08 úno 2022 19:46 ad) holčičí hokej...
Úplně v pohodě, naprosto beru, co jsi napsal. Myslím, že všichni plně respektujeme dřinu, kterou holky podstupují a že jim všichni přejeme úspěch. Jen se některým z nás ten hokej holt nelíbí. Prostě máme každý jiný názor, od jejich výměny tu fórum přeci je, vše dobré :pivko:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PL8 píše: 08 úno 2022 19:46 ad) holčičí hokej
Budu nepříjemný.
Nevím, do jaké míry umíte hokej, jak dobře dovedete vystřelit golfákem z jízdy nebo dát do jízdy nahrávku. Ostří ale vůči holkám jste. Prý plácaná...
Co myslíte, jak se cítím já, když tady po vás čtu pěknou řádku hrubých gramatických chyb? Někdy máte zmatek i ve stylistice... A to se bavíme o mateřském jazyce, který jste rozhodně ve svém životě studovali.
Omlouvám se předem, nemyslím to ani osobně ani ve zlém. Jen jako "argument". Holky si naše zlehčování jejich hokeje nezaslouží, fakt se dostaly na vysokou úroveň. Většina z nich našla místo v zámořském hokeji, díky svému umění dostaly některé z nich stýpko, některé za mořem už vystudovaly... Já si je cením i za tu kombinaci.
Ještě jednou - nezlobte se a neberte to osobně...
Já jsem tvůj častý oponent, tak zareaguji i na toto. Nebudu hodnotit holky, mám to vlastně svůj názor, možná bych to porovnal jako holčičí fotbal vs holčičí hokej a zde je prostě vidět, že ten fotbal je o kousek dále (rozdíl ženy vs muži). Ale vlastně nemám vůbec nic proti tomu, že to je na olympiádě, protože olympiáda by měla být právě o tom, že tam budou i tyto sporty. Vlastně to je podstata olympionismu, nejenom srovnávání mezi outsidery, ale i v různých, nechci napsat slovo "alternativních", sportech.

Ale na tvém příspěvku mne "vadí" srovnávání holek na olympiádě a češtiny. Bylo by fér, kdyby jsi věděl, že je někdo tady učitel či lingvista, respektive se "tím živí či je profesionál", tak pak ano, tohle srovnávej. A nesrovnávej to prosím na fóru, kde řada lidí píše z mobilů. A z vlastní zkušenosti mohu říci, že je to pěkná maturita napsat smysluplný a hlavně gramaticky správný text na mobilu. Rozumějme různé automatické opravy, automatické slovníky, navrhování slov či diktování příspěvku (které mnohdy často používám já). Tam jde opravdu gramatika mnohdy mimo.

Děkuji za pochopení, nechci se cítit jako někdo druhořadý tím, že to prostě občas nenapíšu správně.
Zamčeno