Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... tak jak zítra útoky? Já bych to zkusil takto :-)

Cinel - Poula - Hecl
Paulo- Musil - Kousy
Matýs - Anděl - Rohlík
Kusy - Igor - Koffer
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

subris píše: 05 úno 2022 18:55 ... tak jak zítra útoky? Já bych to zkusil takto :-)

Cinel - Poula - Hecl
Paulo- Musil - Kousy
Matýs - Anděl - Rohlík
Kusy - Igor - Koffer
No Koffer, Kusý i Matýs hráli dneska, tak uvidíme. Ale určitě Ríša nevyřadí Romana, takže všichni tři hrát asi nebudou. Což je škoda, i Denisovi bych dal šanci, když nám teď chybí celý útok..

On ten instinkt oproti třeba Andělovi má. Dnes ta střela z brankové čáry luxusní. Takhle to netrefil snad ani Lecavalier ve SP 2004.. :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 05 úno 2022 16:44 Moc nerozumím, proč se tady teď jde do Hecla. Odehrál vesměs o cca dvanáct zápasů méně než ostatní a stejně patrně překročí hranici deseti branek. A to nastupuje většinou ve třetí nebo čtvrté řadě s "údržbáři", někdy i Romanem. Jako co kdo čeká víc? Doufám, že tady minimálně ty tři roky vydrží. Protože nechat si utéct takového hráče by byla kravina.

Ještě zajímavější je srovnání času na ledě..
A jeste si sem privezl peknou babu ze slovace :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

jimmypop píše: 05 úno 2022 19:21 A jeste si sem privezl peknou babu ze slovace :)
Tu jsem asi neviděl. Tak hlavně nebrat charakterové proutníky.. :-))
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Sweník píše: 05 úno 2022 19:06 No Koffer, Kusý i Matýs hráli dneska, tak uvidíme. Ale určitě Ríša nevyřadí Romana, takže všichni tři hrát asi nebudou. Což je škoda, i Denisovi bych dal šanci, když nám teď chybí celý útok..

On ten instinkt oproti třeba Andělovi má. Dnes ta střela z brankové čáry luxusní. Takhle to netrefil snad ani Lecavalier ve SP 2004.. :-)
A navíc Vrchlabí hraje v pondělí. Po dnešku jsou zase o bod blíž k baráži
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 05 úno 2022 19:06 No Koffer, Kusý i Matýs hráli dneska, tak uvidíme. Ale určitě Ríša nevyřadí Romana, takže všichni tři hrát asi nebudou. Což je škoda, i Denisovi bych dal šanci, když nám teď chybí celý útok..

On ten instinkt oproti třeba Andělovi má. Dnes ta střela z brankové čáry luxusní. Takhle to netrefil snad ani Lecavalier ve SP 2004.. :-)
Kusýho už prosím ne, že dal branku na Slávii na tom nic nemění, já když si vzpomenu, jak si tady obhajoval pořád dokola Machala, Kusý....nic ve zlým, ale mám jiný názor, Kusý je dobrý (možná na 1. ligu), ale to ať hraje Koffer, Matýs, Machač....radši, to jsou pořád doufáme, věříme..... :crazy: :crazy: :crazy:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Sweník píše: 05 úno 2022 19:06 No Koffer, Kusý i Matýs hráli dneska, tak uvidíme. Ale určitě Ríša nevyřadí Romana, takže všichni tři hrát asi nebudou. Což je škoda, i Denisovi bych dal šanci, když nám teď chybí celý útok..

On ten instinkt oproti třeba Andělovi má. Dnes ta střela z brankové čáry luxusní. Takhle to netrefil snad ani Lecavalier ve SP 2004.. :-)

... jo, šanci bych mu taky dal, bez ohledu na to, že dal gól. Horší než Ondra Roman, vedle kterého se topí ostatní, byt nemůže.. Jinak ten dnešní gól sem viděl, jak by řekl zenit, takhle by to trefila jen Kateřina Emmons :)
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 05 úno 2022 19:55 Kusýho už prosím ne, že dal branku na Slávii na tom nic nemění, já když si vzpomenu, jak si tady obhajoval pořád dokola Machala, Kusý....nic ve zlým, ale mám jiný názor, Kusý je dobrý (možná na 1. ligu), ale to ať hraje Koffer, Matýs, Machač....radši, to jsou pořád doufáme, věříme..... :crazy: :crazy: :crazy:
A přesně takhle bys zazdil například Poulíčka. :-)) Děkuji, nechci. Radši vícekrát prověřit.. Obzvláště když máme málo útočníků..

Edit: A ani Machalu jsem neobhajoval, jen jsem psal, že by si měl vše nejdřív srovnat v hlavě. Třeba se to nepovede.. A Kusý to samé, i když u něj cítím víc talentu.

Edit2: Ještě jedna věc, ti kluci jsou v nejdůležitější částí kariéry furt zranění. To jim taky moc nepomohlo.. Byla by jich škoda, hlavně Denise Kanea#88.. ;-)
Naposledy upravil(a) Sweník dne 05 úno 2022 20:20, celkem upraveno 1 x.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 05 úno 2022 20:11 A přesně takhle bys zazdil například Poulíčka. :-)) Děkuji, nechci. Radši vícekrát prověřit.. Obzvláště když máme málo útočníků..

Edit: A ani Machalu jsem neobhajoval, jen jsem psal, že by si měl vše nejdřív srovnat v hlavě. Třeba se to nepovede.. A Kusý to samé, i když u něj cítím víc talentu.
snad nechceš srovnávat Poulu s Kusým......tam je celkový přístup, úplně jiný....pochybuji, že na sobě pracuje, jako Poula, oni i fanoušci Vrchlabí na něj nadávají, že je to lempl.....24 let, a žádný posun
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 05 úno 2022 20:19 snad nechceš srovnávat Poulu s Kusým......tam je celkový přístup, úplně jiný....pochybuji, že na sobě pracuje, jako Poula, oni i fanoušci Vrchlabí na něj nadávají, že je to lempl.....24 let, a žádný posun
A kdy na sobě Poula začal makat? Tipuji 22-23.. Hele, já z nikoho hvězdu nedělám, jen nemám rád tyhle unáhlené závěry. Řeka třeba zjistil, že hokej fakt má rád, až někdy v 27? Co že to dělal? Sestavoval skútry? Kusýmu by tohle taky možná pomohlo.. Možná není studijní typ, takže mimo hokej by ho byla škoda. Ale musí se nejdřív ukázat i v pralese. Není asi blázen, aby si myslel, že v tomhle kádru má na základ už letos..

Dej mu aspoň rok po všech těch zdravotních problémech, třeba překvapí i sám sebe.. ;-)
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak Kusýmu bych dal šanci taky. On je hokejovej a víc než jeho ,,konkurence" nebýt zranění tak by možná hrál stabilně. Je taky pravda, že je složitější povaha.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kula píše: 05 úno 2022 20:31 Tak Kusýmu bych dal šanci taky. On je hokejovej a víc než jeho ,,konkurence" nebýt zranění tak by možná hrál stabilně. Je taky pravda, že je složitější povaha.
Mně se vždy líbilo jeho hokejové myšlení. Něco jako třeba Činel, ale on chce dávat víc gólů. Občas střílel zběsile jako letos Blüma. Ti kluci mají oba dobrou střelu, ale moc na to tlačí..

Kusý už by teď mohl vědět, co vlastně chce..
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Sweník píše: 05 úno 2022 20:37 Mně se vždy líbilo jeho hokejové myšlení. Něco jako třeba Činel, ale on chce dávat víc gólů. Občas střílel zběsile jako letos Blüma. Ti kluci mají oba dobrou střelu, ale moc na to tlačí..

Kusý už by teď mohl vědět, co vlastně chce..
Kusý je i taková hračička nájezdy a tak
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Stars píše: 05 úno 2022 20:19 snad nechceš srovnávat Poulu s Kusým......tam je celkový přístup, úplně jiný....pochybuji, že na sobě pracuje, jako Poula, oni i fanoušci Vrchlabí na něj nadávají, že je to lempl.....24 let, a žádný posun
Jasně Poula asi víc maká a je tam kde je díky dřině. Na druhou stranu hokejově je Kusý úplně jinde než Poula. Odepsat hráče s takovou technikou a hokejovým myšlením nevím no. Ve Vrchlabí na něj fans nadávají spíš už tak nějak automaticky, na druhou stranu je to jedinej hráč, kterej tam je na přesilovce schopen něco vymyslet..
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Kusému nejspíš končí smlouva, smůlu na zranění má, ale nemyslím si, že dostane novou. Podobný případ jako Machala nadějný začátek a od té doby to šlo spíš dolů.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Kusý je velice dobrý hokejista, ale do devadesátek. Jeho bruslení prostě nestačí na moderní hokej. Zkusit ho před Play off proč ne.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kluci, jak jsem psal, dal bych mu rok. Nejlépe smlouvu s dvouletou opcí. A klidně ať hraje i ve Vrchlabí, s tím musí počítat a zabojovat o áčko.
Ale tady spoléhám na Dušana. Ten umí dát další šanci.. ;-)

Edit: Mně přijde, že na ty kluky někdy moc spěcháte. Ale ne každý hráč je zralý už ve 24 letech, hlavně v Česku je ten vývoj pomalejší, nejsme Kanada a nikdy jsme ani nebyli..
Tady si musíme dát s hráči větší práci. Ne je odepsat hned po 20 letech věku.
Mimochodem ani Dopita nebo Patera ve dvaceti nebyli hvězdy, dospívali postupně..
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník píše: 05 úno 2022 21:45 Kluci, jak jsem psal, dal bych mu rok. Nejlépe smlouvu s dvouletou opcí. A klidně ať hraje i ve Vrchlabí, s tím musí počítat a zabojovat o áčko.
Ale tady spoléhám na Dušana. Ten umí dát další šanci.. ;-)

Edit: Mně přijde, že na ty kluky někdy moc spěcháte. Ale ne každý hráč je zralý už ve 24 letech, hlavně v Česku je ten vývoj pomalejší, nejsme Kanada a nikdy jsme ani nebyli..
Tady si musíme dát s hráči větší práci. Ne je odepsat hned po 20 letech věku.
Mimochodem ani Dopita nebo Patera ve dvaceti nebyli hvězdy, dospívali postupně..
Z mladých se mi teď nejvíc líbí Rohlík, ale smlouvu na příští sezónu ještě nemá a žádný insider ještě nic o něm, byla by hrozná škoda kdyby on šel.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 05 úno 2022 21:45 Kluci, jak jsem psal, dal bych mu rok. Nejlépe smlouvu s dvouletou opcí. A klidně ať hraje i ve Vrchlabí, s tím musí počítat a zabojovat o áčko.
Ale tady spoléhám na Dušana. Ten umí dát další šanci.. ;-)

Edit: Mně přijde, že na ty kluky někdy moc spěcháte. Ale ne každý hráč je zralý už ve 24 letech, hlavně v Česku je ten vývoj pomalejší, nejsme Kanada a nikdy jsme ani nebyli..
Tady si musíme dát s hráči větší práci. Ne je odepsat hned po 20 letech věku.
Mimochodem ani Dopita nebo Patera ve dvaceti nebyli hvězdy, dospívali postupně..
srovnáváš hráče, který ani srovnat nejdou....Dopita Patera vs Kusý.....já bych si to přál, aby se chytil, ale nevěřím tomu
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 05 úno 2022 22:15 srovnáváš hráče, který ani srovnat nejdou....Dopita Patera vs Kusý.....já bych si to přál, aby se chytil, ale nevěřím tomu
To není přece srovnání hráčských kvalit, jde mi o věk. To jsi určitě pochopil.. Dnes je úplně jiný hokej, takový Patera by tady dostal naloženo jako Roman a byl by rád za prales. :-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pcehockeyfan25 píše: 05 úno 2022 22:00 Z mladých se mi teď nejvíc líbí Rohlík, ale smlouvu na příští sezónu ještě nemá a žádný insider ještě nic o něm, byla by hrozná škoda kdyby on šel.
O Rohlíka by byla velká škoda přijít. Snad nenaletí na sliby nějakého klubu, že tam dostane víc času na ledě a rychleji se někam posune. Třeba Boleslav takhle ráda ostatním přetahuje mladé nadějné hráče. Přitom tam spíše stagnují jako například Pýcha nebo už tam ani nejsou jako například Dufek. Navíc Rohlík tady dostává dost prostoru i třeba ve vyšších lajnách, když někdo vypadne.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tak základní část KHL skončila a např. Radil má po sezóně...
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

lucas003 píše: 06 úno 2022 00:54 Tak základní část KHL skončila a např. Radil má po sezóně...
A co tím chceš říct,my přece máme Igora ....🙄
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Tak kdyby Radil chtěl hrát za Pardubice, tak za ně hraje, teď za ně hrát nechce, nebo lépe řečeno chce hrát jinde, tak za nás nehraje. Tam asi netřeba hledat jiné důvody a pitvat to.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Vím, že se ta diskuse nikdy nevedla, ale proč se u nás nemůže konec přestupního termínu posunout třeba na posledního února? Vím, že do severských soutěží bylo v minulosti možné přestupovat i v únoru. U nás je dlouho zaveden konec ledna. V KHL snad Silvestr, nevím to přesně?
Jinak se nám Vrchlabí bohužel začíná namáčet do záchranářských prací. Jen připomínám, že se přímo sestupuje od 14-tého místa dál, 13-tý tým hraje baráž.
Zamčeno