Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

subris píše: 23 led 2022 19:27 ... Moc sem toho hokeje dnes neviděl, jak byste hodnotili toho Kazacha?
Bude pravděpodobně dobrý na puku, má šikovný rychlejší ruce. Dnes si ještě moc netroufl, ale pár konstruktivních přihrávek přesně do hokejky dal.
Spíše to bude vyvážený obránce, než vyloženě brousek, on i ten vzrůst ho předurčuje spíš do hry.
Jako poslední na modrý si troufl udělat i kličku a jít do nahození, ale trefil shaft hokejky protihráče, což poté naštěstí uhasil.
Na rozehrávku beků, z rohů a zadního mantinelu, před vlastní branku a dál mezi kruhy ještě furt civí, ale asi si zvykne :)) Mimochodem, jsem docela rád, že trenéři to tak chtějí hrát, sice to občas zahoří, ale jinak vyvážíme puk na hokejkách a útočíme z toho.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Liboros píše: 23 led 2022 20:16 Překvapil mě Ondra Roman. Na přesilovce byl dobrej a svoje si odehrál slušně.
Rozhodčí za mě zvládli zápas dobře až na to vyloučení Kofera.
Ondra dnes opravdu obstojně, u něho srážky čekat nemůžeme, ale i ty, dvě, tři dnes byly.
Nápady do přečíslení dobrý, jen párkrát přihrávka za hokejku.
Třeba se vrátí jeho hra před zraněním v prvním utkání.
Vyloučení Koffera jsem nepochopil, může to být tím, že jsem na stadionu nemohl vidět opakovačku.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

tomaso25 píše: 23 led 2022 21:46 Říkejte si, co chcete, ale ten Kanaďan gól dát umí... :grin:

Momentem zápasu je pro mě ale práce Pouly před čtvrtým gólem.

Zlínských fans, snad dnes jeden dokonce byl přímo na zápase ve žlutým dresu, je mi líto, co si tam vyžírají a co si vyžerou až do hořkýho konce..
Potkal jsem žlutý dresy dva a pak ještě jiný dva :)
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

stará hokejka píše: 23 led 2022 23:38 Ondra dnes opravdu obstojně, u něho srážky čekat nemůžeme, ale i ty, dvě, tři dnes byly.
Nápady do přečíslení dobrý, jen párkrát přihrávka za hokejku.
Třeba se vrátí jeho hra před zraněním v prvním utkání.
Vyloučení Koffera jsem nepochopil, může to být tím, že jsem na stadionu nemohl vidět opakovačku.
Ani se ho nedotkl (Koffer). Druhou třetinu jsem byl na balkoně a tam je krásně všechno vidět (hra, ale není z balkonu tak rychlá) a Ondra je dobrý hokejista, ale zdá se mně, že se bojí až moc. Nejvtipnejsi bylo vyloučení Iurie v druhé třetině. Rozhodčí nic neviděl a vyloučil ho až, když podruhé ukázal, že to byla od protihráče simulace.
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tomaso25 píše: 23 led 2022 22:50 Ten Šidlík tomu nasadil korunu. To jsem snad nezažil, aby hráč radši ukončil kariéru, než aby hrál za tým, kam ho vyměnili.

Pochybuju, že se ve Zlíně něco změní. Dnešní rozhovor s jejich primátorem, to je jak u nás v roce 2019. Snůška žvástů, frází, ale on jako "prezident prezidia" nic, jen muzikant. Hlavně že je klub "ekonomicky zdravej".

Pravda, mohl ze slušnosti uvést aspoň rodinné důvody. :)

CL.png
CL.png (480.66 KiB) Zobrazeno 3664 x
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

frysta píše: 24 led 2022 00:17 Pravda, mohl ze slušnosti uvést aspoň rodinné důvody. :)


CL.png
Ten ale nebyl vyměněn. Ten si sem vlezl sám... Proto ty ohledy. :))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

frysta píše: 24 led 2022 00:17 Pravda, mohl ze slušnosti uvést aspoň rodinné důvody. :)


CL.png
:grin: Jenže Corey to tady podepsal dobrovolně a pak úplně nechtěl přiznat, že už na to nemá.

To jsme ale měli krásně čistý dresy. Teda akorát jsme hráli dno tabulky...
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tomaso25 píše: 24 led 2022 00:26 :grin: Jenže Corey to tady podepsal dobrovolně a pak úplně nechtěl přiznat, že už na to nemá.

To jsme ale měli krásně čistý dresy. Teda akorát jsme hráli dno tabulky...
Ale v přípravě byl celkem produktivní :think:
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tomaso25 píše: 24 led 2022 00:26 :grin: Jenže Corey to tady podepsal dobrovolně a pak úplně nechtěl přiznat, že už na to nemá.

To jsme ale měli krásně čistý dresy. Teda akorát jsme hráli dno tabulky...
Možná si až u nás uvědomil, že ten sport vůbec nepochopil. :)
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Jakub82 píše: 23 led 2022 23:49 Ani se ho nedotkl (Koffer). Druhou třetinu jsem byl na balkoně a tam je krásně všechno vidět (hra, ale není z balkonu tak rychlá) a Ondra je dobrý hokejista, ale zdá se mně, že se bojí až moc. Nejvtipnejsi bylo vyloučení Iurie v druhé třetině. Rozhodčí nic neviděl a vyloučil ho až, když podruhé ukázal, že to byla od protihráče simulace.
Přesně tak. Koukal jsem na přenos. Koffer byl faulovaný hráč za brankou.
Chtěl vyloučit Rohlíka…mimochodem za to, že zastavil u Okála dostal ty 2 minuty za hrubost.
Nesmysl prostě :-)
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 818 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Zlína mně teda líto není...pytlikujou to tam stejně zoufale, jako před pár lety my... a upřímně, pokud by jsme tehdy sestoupili, líto by mně nás nebylo... protože co si budem povídat, byli jsme marní a trapní a sestup jsme si zasloužili...měli jsme óóóbrkliku v barážích... a podobně marnej a zoufalej je letos Zlín... jen bohužel pro ně nemají to poslední stébélko v podobě baráže... jsou holt nejhorší, sestup si zaslouží. někdo do toho spadnout musí, ve Zlíně tomu šli výrazně naproti....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: 24 led 2022 07:06 Zlína mně teda líto není...pytlikujou to tam stejně zoufale, jako před pár lety my... a upřímně, pokud by jsme tehdy sestoupili, líto by mně nás nebylo... protože co si budem povídat, byli jsme marní a trapní a sestup jsme si zasloužili...měli jsme óóóbrkliku v barážích... a podobně marnej a zoufalej je letos Zlín... jen bohužel pro ně nemají to poslední stébélko v podobě baráže... jsou holt nejhorší, sestup si zaslouží. někdo do toho spadnout musí, ve Zlíně tomu šli výrazně naproti....
Přesně napsané....nikdo by nás nelitoval
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 23 led 2022 22:50 Ten Šidlík tomu nasadil korunu. To jsem snad nezažil, aby hráč radši ukončil kariéru, než aby hrál za tým, kam ho vyměnili.

Pochybuju, že se ve Zlíně něco změní. Dnešní rozhovor s jejich primátorem, to je jak u nás v roce 2019. Snůška žvástů, frází, ale on jako "prezident prezidia" nic, jen muzikant. Hlavně že je klub "ekonomicky zdravej".
To je ten Sidlik, co se par let zpet slozil s rodici, aby se vyplatil za 1,2 mega ze smlouvy v Jihlave? A pak mu taky sousedovic Mirek vypovedel smlouvu kvuli pandemii? Takova pekna tecka za tou jeho karierou.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

I to město, ať se to některým líbí nebo ne, pomohlo.....teď je vidět, že v klubu je pevná ruka, a to za města nebylo, každý si dělal co chtěl.....(viz. kauza Nakládal, nevím, kde byla pravda, ale nevyšlapuješ podle majitele, tak jdi, Mandát to samé)

Ve Zlíně nadávají na město, ale když si neseženou svého pana Dědka, tak to město ten hokej tam udrží, i když v 1. lize...ale udrží, a v dnešní době, někoho sehnat.....

Pan Dědek na otázku, proč jste šel do Pce?
Byl jsem na utkání s Vítkovicemi, a tady bylo 9 tis. lidi.....i když jsme byli poslední, tak tenhle faktor to zpustil, a diky za to

I když je to jenom sport, tak ten sestup, plno fanoušků to má jako součást života......vzpomenu si, když padal z bundesligy Mnichov1860, jak fanoušci brečeli na tribunách....jsou to emoce, vztek, beznaděj....nadávky
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

jimmypop píše: 24 led 2022 07:50 To je ten Sidlik, co se par let zpet slozil s rodici, aby se vyplatil za 1,2 mega ze smlouvy v Jihlave? A pak mu taky sousedovic Mirek vypovedel smlouvu kvuli pandemii? Takova pekna tecka za tou jeho karierou.
2,5 Jihlavě
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 818 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

„Co bude ale s naší halou?“ říkají politici na plán Dědka

Většinový majitel HC Dynamo Pardubice Petr Dědek před Vánoci oznámil, že by rád postavil v Pardubicích novou hokejovou arénu. Politici se zatím k jeho plánu staví opatrně. Největší strach mají o to, co bude s enteria arenou, pokud by z ní v budoucnu odešli hokejisté.

PARDUBICE Vrchlabský miliardář Petr Dědek bude zřejmě v říjnu bedlivě sledovat výsledky komunálních voleb v Pardubicích.

Složení zastupitelstva totiž bude mít velký vliv na to, zda se mu v Pardubicích podaří postavit za miliardy novou arénu. A už nyní je jisté, že pokud budou mít v nové koalici velké slovo Piráti, mohl by mít docela problém. „Doufám, že nám tady nová hala nevyroste,“ řekl na posledním jednání zastupitelstva Jan Hrubeš z Pirátské strany.

V ostatních stranách tak striktní nejsou. I když třeba lídr Pardubáků František Brendl má obavy, kolik bude případná nová hala město stát. „Pokud by v Pardubicích vznikla nová moderní hala, tak by to město samozřejmě zvedlo. Zřejmě by se jednalo o nejmodernější arénu v zemi a to s sebou nese bonusy. Ovšem jak znám pana Dědka, tak se musíme velmi zajímat o to, kolik za ni město zaplatí. Jasné je, že Petr Dědek umí vyjednávat, a už nám to nechal pocítit,“ uvedl Brendl.

Podle Dědka je nutné halu postavit, aby se hokejový klub mohl dál rozvíjet. Rád by totiž z Dynama udělal organizaci evropského formátu. „Byla by to nejmodernější hala v Evropě. Natrvalo by Dynamo usadila ve špičce českého hokeje a vytvořila by zázemí pro další růst klubu,“ uvedl Petr Dědek s tím, že má vybrané tři lokality, kde by aréna pro 15 tisíc lidí mohla stát. Dosud se nejvíce mluví o pozemcích v areálu dostihového závodiště. „Zatím odhaduji výši investice na zhruba tři miliardy,“ dodal podnikatel, který však musí politikům v nejbližší době odpovědět na klíčový dotaz. Ten se týká toho, zda město má investovat do stávající haly, tak jak ho k tomu zavazuje akcionářská smlouva.

„Jak je to s našimi závazky v akcionářské smlouvě s panem Dědkem? Musíme skutečně stavět třetí ledovou plochu nebo opravovat bufety? Abychom neinvestovali zbytečně do haly, která už pro hokej třeba nebude fungovat, byť si to osobně nepřeji,“ uvedl Jan Hrubeš.

Podle náměstka primátora Jana Mazucha z ODS, který zároveň sedí v dozorčí radě Dynama, je možné, že některé práce by město nakonec skutečně nemuselo platit. „Musíme analyzovat, co by znamenalo, kdyby v aréně nehráli hokejisté. Také musíme zjistit, co by to znamenalo pro další sporty. Pana Dědka jsme požádali, aby nám řekl, co bude od města potřebovat. Co se týče investic do enteria areny, tak bufety opravit musíme, aby hala mohla dát fungovat. Ovšem třeba rekonstrukci restaurace Hattrick bychom se pokusili odložit, i když to zatím docela předbíhám,“ řekl zastupitelům náměstek Mazuch.

Analýzu musí zpracovat vedení Rozvojového fondu

A právě další využití enteria areny může být dalším problémem, který by mohl politiky donutit výstavbu nové haly nepodporovat. Prakticky všichni oslovení se totiž shodovali na tom, že celá akce nesmí dopadnout tak, že zimní stadion zůstane prázdný a začne chátrat. To je třeba případ Třince. „Zatím mám k celé věci velmi málo informací. Důležité ale bude, jestli se nám podaří najít náplň pro naši enteria arenu,“ uvedl radní za KDU-ČSL Vít Ulrych.

Využití haly bez hokeje už zkoumají v Rozvojovém fondu, kterému enteria arena patří. Právě od něj si politici slibují klíčové odpovědi. „Předpokládám, že budeme hotovi do léta. Úkol nás zprvu docela překvapil, ale můžu říct, že se nám rýsují už dvě docela zajímavé možnosti, jak halu využít. Jsme ale teprve na začátku celého procesu,“ uvedl šéf Rozvojového fondu Ondřej Šebek, který je zároveň místostarostou na prvním obvodu za ODS.

Logicky by se nabízelo, kdyby si halu za svou vzali třeba basketbalisté. Ti tam od roku 2006 poměrně pravidelně hráli. Velké zápasy v aréně odehráli v rámci evropských pohárů i hráči Nymburka a nastoupila v ní opakovaně také reprezentace. Ovšem současné vedení BK Pardubice se do haly pro 10 194 lidí nehrne. „Šéf basketbalistů Pavel Stara mi už říkal, že enteria arena je pro ně moc veliká a trvají na tom, aby město postavilo novou halu v rámci projektu Dukla sportovní,“ řekl primátor Pardubic Martin Charvát s tím, že jednání se teprve rozbíhají.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 818 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ondra už má dvě zajímavé možnosti, jak halu využít.... Takže jsem klidnej.... :-)))))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 24 led 2022 09:18 Ondra už má dvě zajímavé možnosti, jak halu využít.... Takže jsem klidnej.... :-)))))
Jak Ondráše znám, tak jeho varianty jsou Aquapark nebo stadion pro Sáblíkovou k jejím 50. narozeninám.

Realitou by pak byla chátrající ruina a Ondráš by krčil rameny, že to měl perfektně promyšlený, ale lidi mu do toho hodili vidle.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 24 led 2022 09:45 Jak Ondráše znám, tak jeho varianty jsou Aquapark nebo stadion pro Sáblíkovou k jejím 50. narozeninám.

Realitou by pak byla chátrající ruina a Ondráš by krčil rameny, že to měl perfektně promyšlený, ale lidi mu do toho hodili vidle.
Pesimisti. :nene:

V nejhorsim pomuze Hnilda.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Koukam na rozhovor s Pepikem Jandacem.

Je to pry vsechno takovy divny a zapeklity :-)

A pak hrde prohlasi, ze meli s Kladnem doma aspon bodovat. Fucking hell, aspon zabodovat….?

Tipac je ma furt jako kandidata c2 na titul. Myslim ze jsou vedle jak ta jedle. Nemaji na to moral a to dlouhodobe. Driv meli peknou zkladni cast, ale letos ma general v gatich uz i pred Kladnem.

Asi zase pred play off posili. Myslim, ze jim pradoxne muze pomoct zahranicni golman, kterej se z toho nepodela.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2650
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 567 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

V hokejový Spartě, je něco stejně shnilýho jako v tý fotbalový. Peníze jsou, ale výsledky stojej dlouhodobě +/- za stejný hovno. To už není normální. Ale tak jestli jsou všichni včetně sponzorů tak nějak spokojený, tak zase jako proč ne....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Itchy píše: 24 led 2022 10:20 Koukam na rozhovor s Pepikem Jandacem.

Je to pry vsechno takovy divny a zapeklity :-)

A pak hrde prohlasi, ze meli s Kladnem doma aspon bodovat. Fucking hell, aspon zabodovat….?

Tipac je ma furt jako kandidata c2 na titul. Myslim ze jsou vedle jak ta jedle. Nemaji na to moral a to dlouhodobe. Driv meli peknou zkladni cast, ale letos ma general v gatich uz i pred Kladnem.

Asi zase pred play off posili. Myslim, ze jim pradoxne muze pomoct zahranicni golman, kterej se z toho nepodela.
Josífek je taková záhadná postava českýho hokeje. Když člověk čte jeho jednotlivá vyjádření, tak často není důvod nesouhlasit. Ale vždy když se to spojí do jednoho celku, tak z toho vyjde taková neslaná nemastná břečka s tím jeho posmutnělým kukučem.

Sparta už zkoušela i zahraniční gólmany, kteří se neměli ze sparťanskýho brankářskýho bermudskýho trojúhelníku podělat. Měli tam Fina, měli tam Taylora, kterej si přinášel z KHL velmi solidní čísla. Ničemu to nepomohlo.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 24 led 2022 10:35 Josífek je taková záhadná postava českýho hokeje. Když člověk čte jeho jednotlivá vyjádření, tak často není důvod nesouhlasit. Ale vždy když se to spojí do jednoho celku, tak z toho vyjde taková neslaná nemastná břečka s tím jeho posmutnělým kukučem.

Sparta už zkoušela i zahraniční gólmany, kteří se neměli ze sparťanskýho brankářskýho bermudskýho trojúhelníku podělat. Měli tam Fina, měli tam Taylora, kterej si přinášel z KHL velmi solidní čísla. Ničemu to nepomohlo.
tak pak bych zkusil středně negramotnýho českýho gólmana
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: 24 led 2022 10:45 tak pak bych zkusil středně negramotnýho českýho gólmana
Nějaké tipy?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 818 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

jimmypop píše: 24 led 2022 10:49Nějaké tipy?
Jeden už nějakej ten pátek nechytá, ale za veterány si občas lapne a ve Spartě by nebyl nováčkem, už tam před lety několik zápasů odchytal...
Zamčeno