Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Možná přihodím malé polínko do diskuze o uzavření či neuzavření extraligy. Padají tu názory, že při uzavření konec odpadne, nebude hrát na doraz, že to Motor vloni vychladil atd. Tak jsem se podíval, jak to ten Motor vloni vychladil. Vychladil to tak, že získal 21,15 % z možných bodů (33 ze 156), hrál s mančaftem o věkovém průměru (de soupisky, IT jsem nezkoumal) 26,4 roku a měl tam pět cizinců (Slováky nepočítám). Kdežto letos o život a tudíž "na plné pecky" hrající Zlín má zatím 21,92% z možných bodů (25 ze 114), hraje s mančaftem o věkovém průměru 25,58 a má vněm 3 cizince (Slováky nepočítám).
No a teď mi řekněte, co je lepší. Vloni se Motor nemusel bát, že spadne, přesto natahal cizince a nepustil tam 15 dvacetiletých kluků. Letos tam má cizince 2. Ale na druhou stranu, nevím, o kolik procent může být Zlín schopen zvednout svůj bodový zisk do konce základní části, ale hraje "o život" a rozdíl mezi nimi a loňským Motorem je jenom v tom, že na hokej Motoru se dalo koukat .....
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No a ještě navážu. Motor vloni prohlásil, že už neposiluje, protože šetří na příští (sestupovou) sezonu. Ušetřil si na dědky Gulaše, Pecha, Vondrku ... A bůh ví, kolik jim musel nasypat. Kdyby se nesestupovalo, určitě by jim minimálně tolik nemuseli dát a našli by nějaké to místečko pro zkoušení mladých.... Když se do těch týmů kvůli strašáku sestupu nedostanou mladý, kdo pak nastoupí a na jaké úrovni bude hrát, až všichni Gulašové, Sobotkové, Pechové, Vondrkové skončí? Na co budeme koukat?
P.S. Myslím, že hokejista, který by si vloni pod Prospalem troufnul vypustit zápas, by musel bejt slušnej pacient... :)
Hezkej rozhovor: https://www.hokej.cz/pech-obsahle-o-mot ... ho/5062307

Taky se v něm dá vyčíst leccos, proč je dnes hokej tam, kde je...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

<pepo>, díky za Pecha. Rád jsem si ho přečetl, protože to je jeden z nejvíc přehlížených hráčů. Měl být už deset let v nároďáku...
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já se přiznám, že jako soupeře ho moc nemusím.. :) Ale hráč to je opravdu dobrej a podle toho rozhovoru to má v hlavě srovnaný a hokej dělá s láskou i po těch letech...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Je dobrej, proto ho jako soupeře nemusíš.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 19 led 2022 13:02 Spis nechapu, ze prodluzuje zrovna tam. Podprumer KHL. Uz jen to, ze se zajimame o takove hrace je dobre. Tyhle tymy jsou financne cca 700k/mesic a vys
Nechci do techto veci tahat politiku:) ale mozna se hodne veci zmeni, pokud Ruda armada opravdu vlitne na Ukrajinu, coz si samozhrejme nikdo normalni nemuze prat, nicmene nasledne bych cekal celkem negativni dopad i na sport/KHL, rekl bych, ze by mozna dost hracu slo jinam, nebo tam neslo z cele rady duvodu..jinak v Rusku jsem stravil hodne casu, je to jenom o penezich, jinak to na normalni ziti opravdu neni, uz vubec ne s rodinou..
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

PL8 píše: 19 led 2022 17:25 Je dobrej, proto ho jako soupeře nemusíš.
Přesně tak. Já ho taky nikdy moc nemusel…ovšem jako soupeře. Každý musí uznat, že hokejista je to fakt dobrej
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Danik23 píše: 19 led 2022 18:00 Nechci do techto veci tahat politiku:) ale mozna se hodne veci zmeni, pokud Ruda armada opravdu vlitne na Ukrajinu, coz si samozhrejme nikdo normalni nemuze prat, nicmene nasledne bych cekal celkem negativni dopad i na sport/KHL, rekl bych, ze by mozna dost hracu slo jinam, nebo tam neslo z cele rady duvodu..jinak v Rusku jsem stravil hodne casu, je to jenom o penezich, jinak to na normalni ziti opravdu neni, uz vubec ne s rodinou..
Bohužel že by někdo do Ruska nešel jen kvůli jejich agresivní mezinárodní politice, tomu nevěřím... Hokejisti hrají pro peníze a kdo zaplatí, tam jdou... Politika jim je u prdele (možná až na nějaké minimální výjimky)... Podívej na pana 68 a jeho více než vřelý vztah k Číně či estébácký Renátě....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Muf píše: 19 led 2022 14:17 Asi ho nevzal s sebou do hampejzu😂
Jako na poradu vedení?

Naposledy upravil(a) Gumid dne 19 led 2022 18:17, celkem upraveno 1 x.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tau píše: 19 led 2022 18:04 Bohužel že by někdo do Ruska nešel jen kvůli jejich agresivní mezinárodní politice, tomu nevěřím... Hokejisti hrají pro peníze a kdo zaplatí, tam jdou... Politika jim je u prdele (možná až na nějaké minimální výjimky)... Podívej na pana 68 a jeho více než vřelý vztah k Číně či estébácký Renátě....
Tak to mas pravdu, tech by bylo asi opravdu pomalu, to je mi jasne.., myslel jsem to spis tak, ze pokud by nasledne byla prijata vsechna opatreni o kterych se spekuluje, vcetne bankovnich restrikci, vliv na menu, inflaci atd., tak by to zcela jiste zasahlo ekonomiku KHL, rekl bych, ze dost zasadne, uz to nekolikrat take bylo videt, ze ruzne vnejsi vlivy se odrazily do ekonomiky sportu a cele rady ruskych klubu v KHL (vcetne problemu pro nektere majitele..), ale je to jen samozhrejme spekulace/uvaha, ja doufam, ze nic takoveho nenastane,
J. Jagr- no comment...pro me uz tragikomicka figurka dost dlouho..
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tau píše: 19 led 2022 18:04 Bohužel že by někdo do Ruska nešel jen kvůli jejich agresivní mezinárodní politice, tomu nevěřím... Hokejisti hrají pro peníze a kdo zaplatí, tam jdou... Politika jim je u prdele (možná až na nějaké minimální výjimky)... Podívej na pana 68 a jeho více než vřelý vztah k Číně či estébácký Renátě....
Nemá on nakonec tu 68 na počest invaze? :)
V Rusku se měl dobře, s Čínou navázal velmi slíbnou spolupráci.. :)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Salák pokračování. :-) https://tv.blesk.cz/video/7448663/alexander-salak.html
Smutný to příběh. Nechápu proč se ještě chlubí svou blbostí. :roll:
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Autobusák píše: 19 led 2022 18:26 Salák pokračování. :-) https://tv.blesk.cz/video/7448663/alexander-salak.html
Smutný to příběh. Nechápu proč se ještě chlubí svou blbostí. :roll:
Na to se hodí takové to klasické pořekadlo:

Když už šlápneš do hovna, tak aspon nešoupej nohama…

Tohle je až Řepkovic kategorie…
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Autobusák píše: 19 led 2022 18:26 Salák pokračování. :-) https://tv.blesk.cz/video/7448663/alexander-salak.html
Smutný to příběh. Nechápu proč se ještě chlubí svou blbostí. :roll:
Ty kráso, tohle snad není možný :thumbup: Doporučuji i část s paní Míšou.... :wave:
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

Autobusák píše: 19 led 2022 18:26 Salák pokračování. :-) https://tv.blesk.cz/video/7448663/alexander-salak.html
Smutný to příběh. Nechápu proč se ještě chlubí svou blbostí. :roll:
Nikdy jsem ho nemusel. To je fakt blb, tohle mít v kabině to musí být výhra :crazy:
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Tak má trocha do diskusního mlýna o budoucí podobě ELH:
- uzavřít,
- 16 týmů mně nevadí, ale dvě konference se zachováním regionálních derby (tzn. my versus Mech v jedné konferenci),
- platové dno (platový strop bych neřešil, když v tom chce někdo utopit prachy, ať má možnost),
- povinnost mít záložní tým (první nebo druhá liga) ,
- laboroval bych s počtem cizinců v extralize - zvýšit versus snížit nebo to nechat tak.
TenPravej
Příspěvky: 352
Registrován: 22 pro 2020 13:25
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od TenPravej »

Emil Havránek píše:Tak má trocha do diskusního mlýna o budoucí podobě ELH:
- uzavřít,
- 16 týmů mně nevadí, ale dvě konference se zachováním regionálních derby (tzn. my versus Mech v jedné konferenci),
- platové dno (platový strop bych neřešil, když v tom chce někdo utopit prachy, ať má možnost),
- povinnost mít záložní tým (první nebo druhá liga) ,
- laboroval bych s počtem cizinců v extralize - zvýšit versus snížit nebo to nechat tak.
Nemůže bejt tolik týmů na tom úrovni, to prostě nejde, není tady tolik hráčů, sotva to stačí na těch 15 týmů..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Autobusák píše: 19 led 2022 18:26 Salák pokračování. :-) https://tv.blesk.cz/video/7448663/alexander-salak.html
Smutný to příběh. Nechápu proč se ještě chlubí svou blbostí. :roll:
výměna manželek hadr....to jeho zlatíčko, dobrá zlatokopka :crazy: :crazy: :crazy:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars píše: 19 led 2022 19:27 výměna manželek hadr....to jeho zlatíčko, dobrá zlatokopka :crazy: :crazy: :crazy:
Popravdě je mě Saši líto. Mít doma takhle nechutně vychcanou a manipulatívní bábu je neštěstí.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Autobusák píše: 19 led 2022 19:37 Popravdě je mě Saši líto. Mít doma takhle nechutně vychcanou a manipulatívní bábu je neštěstí.
tak přece mu ji nepřidělili na Pragoexportu ;-)
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

fido píše: 19 led 2022 19:03 Ty kráso, tohle snad není možný :thumbup: Doporučuji i část s paní Míšou.... :wave:
Neměl jsem sílu to dokoukat. Kolik že mu je? 17?
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Ty jo, tolik morálně čistých jedinců, mám z toho velkou radost, jako by se fanouškům Tesly vyhýbala realita dnešní doby, kdy se lidi buď vůbec neberou, nebo když se vezmou, tak to polovina párů do pár let zabalí... prostá reprodukce kus za kus, tj aby po těch dvou dospělých vyrostly alespoň dvě děti - domorodci...to je spíš v rovině snu. A tenhle jednoduchej kluk zplodil pět dětí... U mě za to má respekt. I když to má s typickou zlatokopkou. Která si asi taky na nic moc nehraje

Paráda. Až bych řekl, že tu bude číst pár fans
toho Virgilia v originále

Sašu nejdu hájit. Jednoduchý kluk, který se nikdy nezabýval ničím jiným, než hokejem. Kolik takových najdeme mezi profi hokejkami? 80% .... 90%? Po ofiko večeři se šli podívat do bordelu na holé zadky...tak si patrně nešli ani zapíchat... manželka ho vyzvedne autem? Podle titulků i načasování jsem čekal, že se to stalo někdy před týdnem. A ono to bylo už 29.12.
Komu to slouží? Koho dalšího a kdy předhodí Sparta pisálkům? Ta další jména vyplují. Jestli Sparta Sašu nepustí, může si manželka pustit hubu na špacír. Lže se všude stejně. Prý super kabina....merde

Mmj loni si ho sem tuším někteří přáli.. teď mu tu někteří nasazují psí hlavu. Vtipné...nebo ne?

Kdo jsi bez viny, hoď kamenem. Saša mi nevadí, ani to není můj oblíbenec. Ale nevidím, že by kradl, vraždil.. prostě se choval jako hokejka, kdo by od něj čekal víc. Tmelení kolektivu se mmj dělá,, mimo teambuildingy, také u piva. V Čechách, co vím, určitě jo ..
Tesla
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

PL8 píše: 19 led 2022 17:25 Je dobrej, proto ho jako soupeře nemusíš.
Ja ho vzdy uznaval jako hokejistu, ale vadila mi na nem jedna vec. Byl schopny prihrat faul a kdyz mu to zebry nepiskly, chodil zalovat. Bylo to v obdobi, kdy uz hral prvni lajny ve Sparte. Jinak v pravych Budejkach klobouk dolu. I v 39 letech...
Zamčeno