Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8
Přesně tak syn Radima. Pana Jaegra jsem měl hrozně rád. Je to strašně fajn chlap.
Djokovič je jeden z nejlepších hráčů všech dob v hře hlavou (myslím tím psychiku) napříč všemi sporty! V tomto směru se z něho stal génius.
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

doma pět dětí, pěknou manželku a chodí po bordelech.... to je teda manžel a táta k pohledání.... blbej jak putštok...
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tau píše: 19 led 2022 08:21 doma pět dětí, pěknou manželku a chodí po bordelech.... to je teda manžel a táta k pohledání.... blbej jak putštok...
On i jako clovek stoji za hovno. Tady se to ukazalo :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše: 19 led 2022 08:21 doma pět dětí, pěknou manželku a chodí po bordelech.... to je teda manžel a táta k pohledání.... blbej jak putštok...
Saša, Saša jede
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

jimmypop píše: 19 led 2022 08:24 Saša, Saša jede
A pry tam nebyl sam, par spoluhracu se slo taky sklouznout :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 19 led 2022 08:29 A pry tam nebyl sam, par spoluhracu se slo taky sklouznout :-)
Podivat. Určitě jenom podivat. Na čumendu :))
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Bohušu byla i cesta kolem světa? :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 19 led 2022 08:53
Voni se asi se Sašou tak nějak zasloužej navzájem :))

Míša a Sáša, takový mazlivý, viď? :))
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Extraliga se na pár dnů pozastavila (zpomalila) - tak místo toho bulvárek ? :roll:
Ale jo, je to brankář, takže se to vlastně asi týká malinko hokeje... A vlastně i toho předchozího tématu dnešních dětí, mládeže, instáčů, soc.sítí, jejich vzorů, "celebrit" v uvozovkách...
Tož tedy odpouštím vám....
Přeji nám všem dobré ráno !
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Borec musí bejt už dost zoufalej :grr:

Obrázek

Z diskuze na isport
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Orosená_desítka píše: 19 led 2022 09:30 Přeji nám všem dobré ráno !
Neblázni kolego, teď jsem měl oběd a dávám si kafíčko. :-)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Borek píše: 19 led 2022 09:34 Borec musí bejt už dost zoufalej :grr:

Obrázek

Z diskuze na isport
Ještě zapomněl přidat kýbl puků. :-)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Autobusák píše: 19 led 2022 09:34 Neblázni kolego, teď jsem měl oběd a dávám si kafíčko. :-)
Tak to máme obdobně - taky je pro mě ráno o 4 hodiny dřív než teď, takže opravuji : hezké "skoro-poledne" mne a kolegovi Autobusákovi...
Příště si na to dám pozor... :clap:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 19 led 2022 08:21 doma pět dětí, pěknou manželku a chodí po bordelech.... to je teda manžel a táta k pohledání.... blbej jak putštok...
Pěkná snad i je, ale její aktivita na instáči, to je žrádlo. Se Sašou se k sobě hodí. :smile:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »



Konečně je to napadlo...
Obrázek Za Dynamo!
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Ale s tím Camarou by mohli udělat aspoň nějaké video když prodlouží.. třeba něco jak měl Musil tak na ten styl.. podle mě to nestojí jen za jeden článek na web..
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

K ty rozsireny/zuzeny nebo i uzavreny extralize ...vdecna diskuze :)
Mam to hodne podobne jako nektery z vas tady - priklad Pardubic z pred nekolika let je proste prilis desivy!
Ale nejsem uplne proti.
Na druhou stranu tezko soudit jak se kluby rozhoduji v techto podminkach - kdyby (!) byla soutez uzavrena, byly financni zaruky (bezdluznost - to by treba Sparta hrat nemohla, hm), platove stropy smerem dolu i nahoru, jasne specifikovane naroky na halu, mladez, uzavreni atd., tak by se videlo kolik klubu by rado hralo a opravdu mohlo hrat. V teto situaci bych byt Trebici, Jihlavou, Vsetinem, Slavii o extralize snil, mozna i mluvil, ale radsi bych hral na spicce o ligu niz.
Me treba pripada i schudny model 12 tymu v extralilze a 12 v prvni lize, kde by byly kluby fakt kvalitni v obou soutezich, pricemz by platila vyse uvedena pravidla. Treba by mohl probihat i nejaky "pohar", kde by dochazelo ke konfrontaci obou soutezi, cast sezony by mohla byt rozsirena o "top 4" z prvni ligy formou nejakeho turnaje nebo proste prolinaci/preklenovaci souteze, mohlo by to byt zajimave pro divaky.
Zadnou odbornou studii se scenari o tom, kolik by tato zeme "unesla" tymu v extralize a za jakych podminek zatim nikdo nezverejnil, jako tema pro FTVS, VSE nebo jinde by to mohlo byt celkem zajimavy :)
Stingy
Příspěvky: 171
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 208 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Pcehockeyfan25 píše: 19 led 2022 10:05 Ale s tím Camarou by mohli udělat aspoň nějaké video když prodlouží.. třeba něco jak měl Musil tak na ten styl.. podle mě to nestojí jen za jeden článek na web..
Jestli by o to měl vůbec Cam zájem, já když ho vždy vidím třeba na děkovačkách, tak se bavím :wave:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Valda píše: 19 led 2022 10:08 K ty rozsireny/zuzeny nebo i uzavreny extralize ...vdecna diskuze :)
Mam to hodne podobne jako nektery z vas tady - priklad Pardubic z pred nekolika let je proste prilis desivy!
Ale nejsem uplne proti.
Na druhou stranu tezko soudit jak se kluby rozhoduji v techto podminkach - kdyby (!) byla soutez uzavrena, byly financni zaruky (bezdluznost - to by treba Sparta hrat nemohla, hm), platove stropy smerem dolu i nahoru, jasne specifikovane naroky na halu, mladez, uzavreni atd., tak by se videlo kolik klubu by rado hralo a opravdu mohlo hrat. V teto situaci bych byt Trebici, Jihlavou, Vsetinem, Slavii o extralize snil, mozna i mluvil, ale radsi bych hral na spicce o ligu niz.
Me treba pripada i schudny model 12 tymu v extralilze a 12 v prvni lize, kde by byly kluby fakt kvalitni v obou soutezich, pricemz by platila vyse uvedena pravidla. Treba by mohl probihat i nejaky "pohar", kde by dochazelo ke konfrontaci obou soutezi, cast sezony by mohla byt rozsirena o "top 4" z prvni ligy formou nejakeho turnaje nebo proste prolinaci/preklenovaci souteze, mohlo by to byt zajimave pro divaky.
Zadnou odbornou studii se scenari o tom, kolik by tato zeme "unesla" tymu v extralize a za jakych podminek zatim nikdo nezverejnil, jako tema pro FTVS, VSE nebo jinde by to mohlo byt celkem zajimavy :)
Mne tak nějak vyhovuje víc soupeřů a tak i více zápasů... Já jsem pro tento větší počet týmů v nejvyšší soutěži...
Nechci vidět za sezonu určitého soupeře "osmkrát" v ZČ na úkor jiných týmů...Za mne 14 až 16 určitě.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

PL8 píše: 19 led 2022 00:08 <Jakube82>, respektuji tě. Viděl jsi na AUSOPEN2022 Lehečku proti Dimitrovovi? Nebo třeba Altmeiera proti Zverevovi? Nedostali to zadarmo, a přesto, že jde o hodně rozdílné žebříčkové postavení, hvězdy si mákly. Tak to má být.
Já si na rozdíl od tebe myslím, že v Extralize se maká. To, v čem je problém, jsou spíš: hra a rozhled v ní a některé dovednosti.
Ale proč hráči, kteří mají za sezónu 4 - 5 gólů nevyužijí slaboty Kladna a Zlína a nedají jim v zápase třeba tři čtyři góly nebo alespoň nahrávky? Prostě u nás je hokej na vysoké úrovni a velmi vyrovnaný. Proto chci, aby se tam dostali <Jakubové25>, kteří nejsou z bohatých rodin a normálně nemají šanci? (Proto chci, aby se teď v době coronavirové hrálo za každou cenu - taky by se mohli představit noví hráči.). Rozumíš mi?
To, že jsi byl tak dobrý a nikam to nevedlo, tě přece musí štvát! Máš děti? Asi makají jak vzteklí, ne?
Škoda, že jsi nemohl vyjet na nějaký satelit, třeba bys ho vyhrál a na další už bys dostal pozvánku... To je ta šance. Proto já chci, aby co nejvíc kluků hrálo hokej a mělo šanci se dostat výš a výš.
Říct o nějaké vrcholové soutěži u nás, že nestojí za nic, je velmi odvážné. Jak to poznáš? Co hodnotíš?
S tím souhlasím. I teď se stává, že spousta nadějných juniorů a dorostenců to zabalí, protože nevidí cestu dál. Místo nich hrají první lajny protekční děti. Problém je , že celý hokej u nás je nemocný.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

A nehledal tam Saša jenom svoji mladší sestru, aby ji vytáhl ze spárů tohoto života?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jakub82 píše: 19 led 2022 11:29 A nehledal tam Saša jenom svoji mladší sestru, aby ji vytáhl ze spárů tohoto života?
A protože je Saša pro svou zlatou povahu v kolektivu oblíben, tak se mu nabídli spoluhráči, že mu půjdou pomoct tuto delikátní záležitost vyřešit.

A mediální mr*ky z toho dělají škandál... Pche...
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tomaso25 píše: 19 led 2022 11:48 A protože je Saša pro svou zlatou povahu v kolektivu oblíben, tak se mu nabídli spoluhráči, že mu půjdou pomoct tuto delikátní záležitost vyřešit.

A mediální mr*ky z toho dělají škandál... Pche...
To by se v Pcích nikdy nestalo.... :)
Zamčeno