Hospoda aneb vše mimo hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Je přinejmenším zvláštní, když městu NSA doručí v pátek 31. prosince 2021 ve večerních hodinách, výrazně mimo pracovní dobu, výzvu k doplnění informací s lhůtou pro odpověď do pěti dnů od doručení,“ upozornil náměstek primátora Jan Nadrchal.

Zdroj: https://pardubicky.denik.cz/zpravy_regi ... speje.html

Náměstek primátora, to je materiál k pohledání. Pracovalo to stvoření někdy v soukromém sektoru? Má povědomí, kdy doručuje stát prostřednictvím DS? 2 dny mu nestačí na doplnění?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Jsem v očekávání, jak tohle dopadne.

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2651
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Pick »

Gumid píše: 24 led 2022 19:59 Jsem v očekávání, jak tohle dopadne.
...... великая война? :bang:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Autobusák »

pepina.jpg
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Zvládá centra, křídlo i obranu. Na titul to letos v Brně nevypadá, ale zase mají Oskara.

https://zena.aktualne.cz/celebrity/cesk ... f6b220ee8/
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 25 led 2022 20:02 Zvládá centra, křídlo i obranu. Na titul to letos v Brně nevypadá, ale zase mají Oskara.

https://zena.aktualne.cz/celebrity/cesk ... f6b220ee8/
Tak v téhle disciplíně naštěstí umíme neustále produkovat nové talenty a držet se na nejvyšší světové úrovni :pivko:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Haas odpovídá Kolovratníkovi.

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 01 úno 2022 19:24 Haas odpovídá Kolovratníkovi.

Osobně si nedělám iluze u nikoho v politice, ani z těch, který jsem volil. Člověk by měl politikovi z principu nedůvěřovat, to je můj už ustálenej postoj. I tomu, koho volil, protože slepá víra (navíc v člověka, kterýho osobně neznám) je zkázonosná věc. Elektrokolovratníka jsem samozřejmě nevolil ani jednou. Ale on je neskutečně slizká kreatura. a že jich člověk už hezkou řádku pamatuje. Je na něm ale někdy nechtěně vtipný, že má o sobě neuvěřitelně vysoký mínění, myslí si, že je nad každým, každej se mu má klanět, teda s výjimkou těch, kterým sám podlézá. A pak se twitteru, kterej si obhospodařuje sám, chová často jako uražený děcko, v lepším případě adolescent. Takový to, dám 7 emotikonů, abych vypadal nad věcí. Blokace za ironii, kterou bere jako útok na svůj majestát. Stínovej ministr, po osmi letech falešný skromnosti, lísání, podbízení se. Jenže lokaj zůstane lokajem.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od digitalmouse »

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/so ... .seznam.cz

Tak kdo napadne (napadl) i oblast kulturních a sportovních akcí?
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Tohle dosávají sportovci s covidem na celý den v "hotelu" při karanténě. Pokud nejsi sportovec, dostaneš "normální" stravu.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Autobusák »

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od av69 »

Destinace pro olympiádu nemohla býti zvolena lépe, podívejte na ty krásná panoramata.
peking.jpg
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Muf »

Tak dnešní zážitek. Jedu a za Bohdanči vidím stát kamion uprostřed silnice. Přibrzdím a v tom na mne mává pěkná, ale vážně pěkná slečna. Zastavuju a slečna na mne spustí španělsky a ptá se na angličtinu, tak tedy zjistím co chce. V tom přijde s kamionu ještě hezčí, což vážně nečekáš. V momentě, kdy nedokážu vysvětlit nabízím slečnám, ať jedou za mnou a dovedu je na místo vykládky.... všude tam jsou cedule zákaz nad 11m atd.... Vše dobře a počestně dopadlo s pozvánkou na drink v Córdobě. Odměnou selfie se slečnami kamarádovi. Ten asi nechápe 👍😛😁
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Itchy »

Co by za to Hanč a Vrbata dali, že?

https://www.idnes.cz/oh/peking-2022/rem ... -2022_ikuc
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Ti kreténi útočí na odstavený reaktor.

Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

Usankciovaná hovada, už je jim asi všechno jedno. Tohle podělali všichni. A Putin je blázen... Tedy po dnešku si to myslím.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Sali67 píše: 24 úno 2022 20:59 Hlavně se ukáže kdo je kdo a kdo to myslí s kolektivní bezpečností vážně.....
Stále dost zemí dává přednost ziskům před soudržností. Itálie proti zákazu luxusního zboží, němec má strašně nainvestováno u rusa a madar si to nechce klasicky rozházet nikde. Pouze stará dobrá anglie tak nějak drží stále stejný tvrdý směr. Ještě že je po volbách u nás. Dovedete si představit hami a surikatu?

Evropa se nedokáže dohodnout nikdy.

"Rusko se bude moci zúčastnit letošního ročníku mezinárodní písňové soutěže Eurovize, přestože dnes zahájilo invazi na sousední Ukrajinu. Organizátoři uvedli, že se jedná o kulturní, nikoli politickou akci. Na květnovou událost, která se má konat v italském Turíně, tak dostanou pozvánku Ukrajina i Rusko, informoval server BBC News."

Švýcaři se zdrží okamžitých sankcí proti Rusku
https://www.reuters.com/world/europe/sw ... 022-02-23/
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Nedělejme si iluze, u Ukrajiny se doufá, že Rusáka co nejvíc pocuchá a že Rusák bude mít s jejím obsazením a následnou tvrdou pacifikací potíže... Ukrajina není a nikdy nebude členem EU nebo NATO. Víme to my, ví to Rusák. Putin už, zdá se, rezignoval na zlepšování životní úrovně, to je moc těžká práce a navíc to není taková zábava jako to, co dnes rozjel na Ukrajině...

Celá situace však zas a znova potvrzuje, že nikdo nesmí žít v iluzi neměnných hranic. Že agresivní výboje do Evropy 21. století nepatří. Přinejmenším na jejím východě patří. Bohužel. Ruská akce na Ukrajině je poslední varování, že přinejmenším budou členský státy NATO plnit základní požadavky. Tedy třeba neochcávat výdaje na armádu.

Jediný, co Rusáka má potenciál v aktuálním tamním politickým nastavení, je chrastění zbraněmi, připravenost a rychlost.

Ukrajina je bohužel slabej kus.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Putin je novodobej Hitler a měli by ho postavit ke zdi a utratit jako prašivyho čokla.

Je jasný že tohle Ukrajina asi dlouho neubrání, ale mělo by se jí pomoct v nejvyšší možný míře tak, aby to nemělo větší důsledky pro ostatní.

Ukrajina dřív nebo později bude členem NATO, jen to bude chvilku trvat.

Srát na (nejen) Ukrajinu je chyba. Je potřeba je maximálně materiálně podpořit a pokud se "Putler" začne roztahovat dál, udeřit maximálně tvrdě a nekompromisně. Ten zmrd se jen tak nezastaví.

Toto je jen a pouze můj osobní názor. Můžu se v určitých věcech mýlit, jako u hokeje. Ale toho zmrda nesnáším a přeju mu ať shoří v pekle.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Caesar »

s jídlem roste chuť. nyní zabere Ukrajinu, pak si řekne o další lokace. Když mu to prochází... Sankce jsou neúčinné už od roku 2014.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od tomaso25 »

S jídlem samozřejmě roste chuť, ale ona Ukrajina je sama o sobě dost velký sousto.

Bohužel o osudech států a tím i lidí často rozhoduje, kde leží a v jaký době...

My měli tu historickou kliku, kdy se otevřelo historický okénko pro to, že (nejen) nás Rusák hodně nerad pustil z okovů (dnes toho lituje má nás za zrádce jeho údajný dobroty) a my téměř okamžitě přešli do druhýho tábora. Ukrajina tuhle kliku mít nemohla. Už kvůli svýmu vývoji, kdy byli u moci prozápadní, ale taky proruský politici.

Různý analogie jsou sice atraktivní, ale kromě toho, že v nich spousta věcí vypadá stejně, tak jiný už tolik nelícují.

K 1938 je výborná kniha (a to jsem na to téma přečetl skoro všechno, co se mi kdy dostalo pod ruku) Mnichov 1938 Krize appeasementu. Smutný a poučný čtení nezabarvený emocionálními narativy. Podrobná líčení s Hitlerem na Obersalzbergu a později v Godesbergu jsou šílený čtení, kdy osud milionů lidí záleží na psychickým rozpoložení několika lidí v místnosti... Bohužel nakonec jsme jen lidi a psychopati a sociopati v takových situacích mají zásadní výhodu nad těmi relativně slušnými a normálními. Méně se bojí, víc riskují, sahají po mnohem věrohodnějších výhrůžkách...

V každým případě. V 38. jsme byli smluvním (byť v případě UK nepřímým) partnerem západu, kterej se z vlastní slabosti (Francie o dva roky později prohrála svou vlastní válku za 6 týdnů) rozhodl nás hodit přes palubu. V 68. jsme byli ve východním bloku a Pražskýmu jaru na západě nikdo nedával naději a bral to jako vnitřní přestřelku komančů. A (nejen) dnešní geopolitický postavení Ukrajiny? Složitý. Země neuvěřitelných rozporů a kontrastů bez zázemí aliance, zato s Rusákem ze tří stran...
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 24 úno 2022 22:47 S jídlem samozřejmě roste chuť, ale ona Ukrajina je sama o sobě dost velký sousto.

Bohužel o osudech států a tím i lidí často rozhoduje, kde leží a v jaký době...

My měli tu historickou kliku, kdy se otevřelo historický okénko pro to, že (nejen) nás Rusák hodně nerad pustil z okovů (dnes toho lituje má nás za zrádce jeho údajný dobroty) a my téměř okamžitě přešli do druhýho tábora. Ukrajina tuhle kliku mít nemohla. Už kvůli svýmu vývoji, kdy byli u moci prozápadní, ale taky proruský politici.

Různý analogie jsou sice atraktivní, ale kromě toho, že v nich spousta věcí vypadá stejně, tak jiný už tolik nelícují.

K 1938 je výborná kniha (a to jsem na to téma přečetl skoro všechno, co se mi kdy dostalo pod ruku) Mnichov 1938 Krize appeasementu. Smutný a poučný čtení nezabarvený emocionálními narativy. Podrobná líčení s Hitlerem na Obersalzbergu a později v Godesbergu jsou šílený čtení, kdy osud milionů lidí záleží na psychickým rozpoložení několika lidí v místnosti... Bohužel nakonec jsme jen lidi a psychopati a sociopati v takových situacích mají zásadní výhodu nad těmi relativně slušnými a normálními. Méně se bojí, víc riskují, sahají po mnohem věrohodnějších výhrůžkách...

V každým případě. V 38. jsme byli smluvním (byť v případě UK nepřímým) partnerem západu, kterej se z vlastní slabosti (Francie o dva roky později prohrála svou vlastní válku za 6 týdnů) rozhodl nás hodit přes palubu. V 68. jsme byli ve východním bloku a Pražskýmu jaru na západě nikdo nedával naději a bral to jako vnitřní přestřelku komančů. A (nejen) dnešní geopolitický postavení Ukrajiny? Složitý. Země neuvěřitelných rozporů a kontrastů bez zázemí aliance, zato s Rusákem ze tří stran...
Pěkně jsi to shrnul. Tady není co dodat.

Snad jen k té Francii za šest týdnů, to provedl hlavně Guderian a jeho tanky. Neskutečné..
Asi už v knihovně máš jeho "zpověď", ale kdyby náhodou ne, doporučuji Vzpomínky generála. Nebýt umanutého Hitlera, Rusové by pravděpodobně prohráli. A teď si vyber, co by pro nejen nás bylo lepší.. Pochybnosti jsou povolené ve všech směrech.. :-)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hospoda aneb vše mimo hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... .seznam.cz

A zase němci, co tahají nitky....
Odpovědět