Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Muf píše: 17 led 2022 07:32 Včera jsem se na jejich zápas letmo koukal. Zcela nezaujatě, řada zákroků na hraně, háčky, sekání, pojem krosček pro rozhodčí asi neznámý pojem....Komunikace p. JJ směrem k rozhodčím, bez komentáře..... Na rovinu, nechtěl bych být fanouškem Zlína a tohle sledovat :think:
Zlín, kdyby něco hrál tak už je před Kladnem....a ještě nasrali plno lidí, tím neodloženým Třincem....aby se extraliga ještě nerozšiřovala...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Stars píše: 17 led 2022 07:44 Zlín, kdyby něco hrál tak už je před Kladnem....a ještě nasrali plno lidí, tím neodloženým Třincem....aby se extraliga ještě nerozšiřovala...
S tím souhlasím, jen tvrdím, že pokud by se praktikoval stejný metr řízení zápasů, tak Kladno v posledních dvou zápasech nebralo pravděpodobně ani bod. Každopádně Kladno je herně po celou sezónu o ten vlásek lepší než Zlín.

Líto mně Zlína rozhodně není a Kladno je mi také šumák :wave:

Současně si myslím, že z 1. ligy nemá nikdo skutečné ambice hrát příští rok extraligu :think:
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

PL8 píše: 16 led 2022 22:07 Všechno beru, chápu to dobře. Vím, že byla řeč o egu PD, ale JP se k tomu egu "přihlásil", že by se ho letos vzdal... A já jenom napsal, že bych se ničeho nevzdával a tak, jak je mančaft i s ohledem na ztráty...atd. oslabený, právě navzdory tomu bych hrál nadoraz. Prospělo by to i některým hráčům...
Nikdy jsem nechtěl, aby byl mančaft složený jen z mladých.... Já jen stojím za tím, že výchova doma je hodně důležitá pro všechny - pro město, pro klub, pro majitele, pro hráče samotné...
Ten "mix", jak o něm píše <Jakub82>, je přece naprosto přirozený.
Teď tady čtu, že Jelínek bude hrát častěji. A já říkám - konečně. Taky má minimálně rok zbytečnou ztrátu...
To je všechno. Odmlčím se raději, než vzbuzovat takové reakce, v podstatě z nepochopení textu. Stejně tak - vím, o čem je hokej a nenechám si vzít své názory, dokud mě někdo ARGUMENTY neudolá... (Vtípek na závěr. Ironie. Nadsázka.)
Má rok "ztrátu" zejména proto, že měl přetržený vazy v koleni...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Musil k dobrym vykonum pridava i body. Uz ted ma temer stejne bodu za 36 zapasu, co v loni za celou sezonu (61)

Posledni 5 zapasu 1+8, 10 zapasu 2+10
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Davejar píše: 16 led 2022 21:59 Kluci...teď si možná budete ťukat na hlavu s tím co napíšu...ale nemyslíte, že třeba Pardubice do tří let nebudou chtět jít hrát KHL???....nový silný majitel, plány na novou halu, ambice, to jak to chodí v českym hokeji...jen podotýkám, nic jsem nečetl, neslyšel, je to jen z mojí palice, KHL dost sleduju a na Lva Praha rád vzpomínám...
No, musím souhlasit. Vše co se pomalu ukazuje by tomu nasvědčovalo, vztahy PD z generalitou, nová hala, business PD, letiště...
Po výkonech mančaftu na domácích zápasech s KVA, KLA... bych se vůbec nezlobil. Soutěž o 15 týmech, kde vzhledem k šíři kvality hráčů hraje kopyto vedle jelita je fakt občas tragická. Absolutně bych byl pro dramatické zúžení sportovní cestou třeba na 10 mančaftů a brutální PR pro Elh jako takovou v médiích. Více peněz pro jednotlivé kluby by znamenalo i možnost opravdu kvalitních hráčů a tím i růst těch našich, tak aby na mezinárodní scéně nekoukali jak vyvorané myši, že se musí bruslit a strážet.
Stalo by za zvážení 11tý tým 20ka? Jako tenkrát na SVK? Otrkat, omlátit.
Ano Čechů by zde hrála možná slabá polovina, odchovanci třeba i jeden jeden nebo dva, ale to přeci za mořem je v NHL podobné ne?
Brutální pravdou je, že cccp nemá v dnešním světě co dělat a už jen z toho důvodu bych byl proti. Po té hokejové by to špatný nebylo. Za mě a teď do mě.
Naposledy upravil(a) David007 dne 17 led 2022 09:28, celkem upraveno 1 x.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Muf píše: 17 led 2022 07:51 S tím souhlasím, jen tvrdím, že pokud by se praktikoval stejný metr řízení zápasů, tak Kladno v posledních dvou zápasech nebralo pravděpodobně ani bod. Každopádně Kladno je herně po celou sezónu o ten vlásek lepší než Zlín.

Líto mně Zlína rozhodně není a Kladno je mi také šumák :wave:

Současně si myslím, že z 1. ligy nemá nikdo skutečné ambice hrát příští rok extraligu :think:
Aby taky příští rok se neukázalo, a nestala se s přímého sestupu fraška.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Propulse píše: 17 led 2022 09:17 Musil k dobrym vykonum pridava i body. Uz ted ma temer stejne bodu za 36 zapasu, co v loni za celou sezonu (61)

Posledni 5 zapasu 1+8, 10 zapasu 2+10
A Koště se taky pěkně utrhl z řetězu.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

David007 píše: 17 led 2022 09:26 No, musím souhlasit. Vše co se pomalu ukazuje by tomu nasvědčovalo, vztahy PD z generalitou, nová hala, business PD, letiště...
Po výkonech mančaftu na domácích zápasech s KVA, KLA... bych se vůbec nezlobil. Soutěž o 15 týmech, kde vzhledem k šíři kvality hráčů hraje kopyto vedle jelita je fakt občas tragická. Absolutně bych byl pro dramatické zúžení sportovní cestou třeba na 10 mančaftů a brutální PR pro Elh jako takovou v médiích. Více peněz pro jednotlivé kluby by znamenalo i možnost opravdu kvalitních hráčů a tím i růst těch našich, tak aby na mezinárodní scéně nekoukali jak vyvorané myši, že se musí bruslit a strážet.
Stalo by za zvážení 11tý tým 20ka? Jako tenkrát na SVK? Otrkat, omlátit.
Ano Čechů by zde hrála možná slabá polovina, odchovanci třeba i jeden jeden nebo dva, ale to přeci za mořem je v NHL podobné ne?
Brutální pravdou je, že cccp nemá v dnešním světě co dělat a už jen z toho důvodu bych byl proti. Po té hokejové by to špatný nebylo. Za mě a teď do mě.
Jdu do tebe :) Za mě 14 týmů bych nechal. Problém je bohužel jinde. Ato korupce a bratříčkování. Dokud se toto nevymýtí, tak lépe nebude. Pokud bude méně týmů kvalitu to možná zlepší krátkodobě, ale postupně se bude zmenšovat hráčská základna. To samé nechápu proč se zrušil mladší a straší dorost. V té době mají hráči mít brutální progres a pak spolu hrají hráči o tři roky rozdílného věku. Každá změna na svazu co se poslední dobou dělá mě přijde, že nás noří stále do větších .....
Edit: do dnes jsem nepochopil, proč je od NHL výchovné za hráče jen 200 000 USD ( jestli se nepletu) To není moc motivační pro výchovu.
Vše je jen business.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Birky píše: 17 led 2022 08:28 Má rok "ztrátu" zejména proto, že měl přetržený vazy v koleni...
Díky za informaci. To jsem nevěděl, ale stejně měl být (už tedy před zraněním) v kádru áčka a nabírat zkušenosti z extraligy.
Tak ať se mu daří.
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

FOGLIK píše: 17 led 2022 09:36 Jdu do tebe :) Za mě 14 týmů bych nechal. Problém je bohužel jinde. Ato korupce a bratříčkování. Dokud se toto nevymýtí, tak lépe nebude. Pokud bude méně týmů kvalitu to možná zlepší krátkodobě, ale postupně se bude zmenšovat hráčská základna. To samé nechápu proč se zrušil mladší a straší dorost. V té době mají hráči mít brutální progres a pak spolu hrají hráči o tři roky rozdílného věku. Každá změna na svazu co se poslední dobou dělá mě přijde, že nás noří stále do větších .....
Edit: do dnes jsem nepochopil, proč je od NHL výchovné za hráče jen 200 000 USD ( jestli se nepletu) To není moc motivační pro výchovu.
Vše je jen business.
To je fakt, u nás ty tabulky jsou zhovadilost nejhrubšího zrna
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Bratříčkování, pomáhání, známosti...
Je to tak. A přitom byla možnost to "rozbít" a nastavit férově - viz BPA versus konkurenční nabídka.
Ale to se právě těm bratříčkům a kamarádům nehodí...
Ztratili by vliv a klídeček na svou práci...
I když práci, i k té je musí jeden nejmenovaný majitel nejmenovaného klubu poňoukat... Jeden den něco napíše a oni až na to zareagují...
Založené ruce, cigárko a co se to děje... On nás někdo kritizuje ? Veřejně ? Tož chlapci musíme vyvinout nějakou aktivitu, alespoň nějaké mediální vyjádření jak se snažíme a vyjednáváme... Přece musíme očistit naše jména, že nic neděláme... Pohodičku nám nikdo narušovat nebude...
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

David007 píše: 17 led 2022 09:26 No, musím souhlasit. Vše co se pomalu ukazuje by tomu nasvědčovalo, vztahy PD z generalitou, nová hala, business PD, letiště...
Po výkonech mančaftu na domácích zápasech s KVA, KLA... bych se vůbec nezlobil. Soutěž o 15 týmech, kde vzhledem k šíři kvality hráčů hraje kopyto vedle jelita je fakt občas tragická. Absolutně bych byl pro dramatické zúžení sportovní cestou třeba na 10 mančaftů a brutální PR pro Elh jako takovou v médiích. Více peněz pro jednotlivé kluby by znamenalo i možnost opravdu kvalitních hráčů a tím i růst těch našich, tak aby na mezinárodní scéně nekoukali jak vyvorané myši, že se musí bruslit a strážet.
Stalo by za zvážení 11tý tým 20ka? Jako tenkrát na SVK? Otrkat, omlátit.
Ano Čechů by zde hrála možná slabá polovina, odchovanci třeba i jeden jeden nebo dva, ale to přeci za mořem je v NHL podobné ne?
Brutální pravdou je, že cccp nemá v dnešním světě co dělat a už jen z toho důvodu bych byl proti. Po té hokejové by to špatný nebylo. Za mě a teď do mě.
S tím souhlasím,extraligu by mělo hrát maximálně 12 mužstev ..
Jinak podívej se do soukromé zprávy,ohledně předplatného na isport :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

jenom si dovolím poznamenat, že když by extraligu hrálo 12 mužstev, tak my už ji možná nehrajeme....nebo ji hrajeme kladenským stylem extra->prales->extra->prales....
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Množiny se učí (učily???) děti na prvním stupni ZŠ. Příklad: jestliže extraliga má dohromady 300 hráčů, zcela určitě obsahuje podmnožinu těch nejlepších. Ti nejlepší jsou už teď v každém utkání na place. A já se ptám: Jak se to udělá, když se množina všech hráčů zmenší třeba na 250 hráčů, že budou hrát lépe? A kde máte záruku, že v tom "zmenšení" se neocitnou někteří z té podmnožiny nejlepších (známe své Papenheimské)??? Stačí pár měsíců a všechno se schová a "vyrovná".
Pokud budete chtít tvrdit, že když bude méně, ale "lepších" týmů, že se bude hrát lepší hokej, já se ptám: a to zařídíte bičem nebo cukrem? Proč nehrají už teď? Proč i dnes horší týmy vzdorují lepším a rozdíly nejsou zas až takové. Spíše jsou ve stabilitě získávání bodů. A kdyby náš hokej žil podle spravedlivějšího bodování: 2 body vítězství, 2 body vítězství v prodloužení, 1 bod za prohru v prodloužení a 0 bodů za prohru v základní hrací době, taky by byl obrázek jiný...
Zrušení tabulek a řada dalších názorů včetně tvrdé eliminace protekcionářství, nepotismu = to je jasné, to musí být základ. Jenže jsme v zemi, kde se "všichni tak ňák domluvíme". To je problém.
Zkuste se soustředit spíše na zúžení hřišť i za cenu dalších nákladů s plochou (ale jde to).
Už před pár lety jsem četl posměch Švédů, že tady nemáme nové typy bezpečnějších mantinelů a že tudíž se tady nedají hrát mezinárodní akce... Některé haly se přizpůsobily, některé zůstaly v původních stavech. Dokonce jsem viděl ve švédské lize staré typy mantinelů... Hlavně že se kolem toho dělal takový brajgl... Místo nových mantinelů bych zacpal pár trubek a téměř bezproblémově zúžil mantinely (rohy zůstanou, jsou v NHL normě bez problémů...).
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tansey ma vizaz Joe Thortona, ale nejen to. Co jsem videl, tak hraje furt vepredu a tam je citit. Zajimavej hrac.
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

tak to nejspíš vypadá, že zítra jsme bez hokeje :crazy: :thumbdown:
Victor
Příspěvky: 12
Registrován: 11 říj 2021 16:30
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Victor »

Nezkoušel jste někdo jít na permici, která nebyla vylosována? :-) Projdu? :-D
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

zdendik píše: 17 led 2022 11:26 tak to nejspíš vypadá, že zítra jsme bez hokeje :crazy: :thumbdown:
A z jakého důvodu ?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jestli ligu bude hrát 12 nebo 14 klubů, to je detail, kterej úpadek sám o sobě nezastaví. Stejně jako Slávkovo desatero nebo institut akademie, se kterými jsme to snad mysleli dobře, ale dopadlo to jako vždycky. Klíčový problémy leží jinde, to víme, umíme je i pojmenovat, ale deus ex machina se ne a ne objevit...

Ale v počtu účastníků se musí změnit aspoň to základní. Počet týmů sudej a maximálně 14 účastníků. Playoff vrátit do stavu před covidem. Šest přímo do čtvrtfinále, další čtyři do předkola.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Orosená_desítka píše: 17 led 2022 11:31 A z jakého důvodu ?
Omikron chodí okolo...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

...omlouvám se, ale zapomněl jsem na dvě věci:
1) Účast U20 ve slovenské extralize se ukázala jako slepá kolej. Nakonec to dopadlo tak, že do první ligy zařadili U18. To bych řekl, že by se mohlo ukázat jako lepší cesta, i když. Stejně se ti dorostenci učí hlavně prohrávat...

2) Dvanáct týmů jsme měli v době Československa, ale rozhodující byl počet hráčů v systému. Nikde jsem nesehnal tuto statistiku, ale dovolím si odhadnout podle tehdejších zimních stadiónů, že počet registrovaných hokejistů byl na 2/5, maximálně na polovině (i se Slovenskem) hráčů, než je dnes.
Podle oficiálních statistik IIHF, dnes má Czechia 95.163 dospělých hráčů a 30.290 juniorských hráčů (předpokládám, že jsou to všichni mládežníci). K tomu máme 200 (!!!) krytých hal. Slovakia má dnes 1.670 dospělých hráčů (!!!) a 8.848 juniorských hráčů. Na Slovensku je 74 krytých hal (!!! - na tento počet hráčů -> už cítíte ten náš neprospěch třeba v poměru s dospělými hráči???) a dokonce 28 otevřených hřišť, zatímco u nás je v evidenci 8 otevřených hřišť. Je možné, že mládežníci se tam dostanou pravděpodobně na led snadněji, než u nás.

Z toho se musí vyjít při stanovení optimálního počtu týmů v soutěžích. Já si dovolím tvrdit, že při tomto stavu nemůže být problém "živit" v naší extralize 18 týmů. Jen ať se borci smekají. A uvidíte, jak najednou vyrostou hráči tam, kde by to nikdo nečekal.
Jenže proti tomu stojí všechny ty negativní vlivy v našem hokeji. To by se musel zvýšit počet agentů a jiných šíbrů, aby hráče stačili "skautovat" a blbnout jim hlavy.
Jak už jsem říkal, moje heslo je: Více řízeného chaosu.
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

tomaso25 píše: 17 led 2022 11:36 Omikron chodí okolo...
tak tak... :thumbdown:
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

PL8 píše: 17 led 2022 10:49 Množiny se učí (učily???) děti na prvním stupni ZŠ. Příklad: jestliže extraliga má dohromady 300 hráčů, zcela určitě obsahuje podmnožinu těch nejlepších. Ti nejlepší jsou už teď v každém utkání na place. A já se ptám: Jak se to udělá, když se množina všech hráčů zmenší třeba na 250 hráčů, že budou hrát lépe? A kde máte záruku, že v tom "zmenšení" se neocitnou někteří z té podmnožiny nejlepších (známe své Papenheimské)??? Stačí pár měsíců a všechno se schová a "vyrovná".
Pokud budete chtít tvrdit, že když bude méně, ale "lepších" týmů, že se bude hrát lepší hokej, já se ptám: a to zařídíte bičem nebo cukrem? Proč nehrají už teď? Proč i dnes horší týmy vzdorují lepším a rozdíly nejsou zas až takové. Spíše jsou ve stabilitě získávání bodů. A kdyby náš hokej žil podle spravedlivějšího bodování: 2 body vítězství, 2 body vítězství v prodloužení, 1 bod za prohru v prodloužení a 0 bodů za prohru v základní hrací době, taky by byl obrázek jiný...
Zrušení tabulek a řada dalších názorů včetně tvrdé eliminace protekcionářství, nepotismu = to je jasné, to musí být základ. Jenže jsme v zemi, kde se "všichni tak ňák domluvíme". To je problém.
Zkuste se soustředit spíše na zúžení hřišť i za cenu dalších nákladů s plochou (ale jde to).
Už před pár lety jsem četl posměch Švédů, že tady nemáme nové typy bezpečnějších mantinelů a že tudíž se tady nedají hrát mezinárodní akce... Některé haly se přizpůsobily, některé zůstaly v původních stavech. Dokonce jsem viděl ve švédské lize staré typy mantinelů... Hlavně že se kolem toho dělal takový brajgl... Místo nových mantinelů bych zacpal pár trubek a téměř bezproblémově zúžil mantinely (rohy zůstanou, jsou v NHL normě bez problémů...).
Ty množino, když nejlepší nahraje dřevákovi, kde bude celá akce? Ale když nahraje další 250 tak se mu treba přihrávka vrátí na hokejku
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

David007 píše: 17 led 2022 11:43 Ty množino, když nejlepší nahraje dřevákovi, kde bude celá akce? Ale když nahraje další 250 tak se mu treba přihrávka vrátí na hokejku
To s tou nahrávkou, to už tady řešíme dvacet let. A kde to je dnes? Zřejmě ti studovaní trenéři, kteří objíždějí i zahraniční stáže v horoucích peklech zatím nepochopili, v čem je problém. Asi jsi příznivec pardubického hokeje, tak se podívej, kdo a jak nahrává a kdo a jak přijímá v Dynamu. I ti, které si tak ceníte. Podívej se na to bez fandovských brýlí, a pak to napiš. Koho vyhodíš a koho necháš? Pokud se ti to zdá jako kruciální problém hokeje (souhlasím s tebou), tak musíme asi začít "oslovovat" jiné.
S dřeváky mám svoji zkušenost. Rodiče, kteří se chodí dívat na juniory, tak pravidelně titulují hlavně čtvrtou lajnu.
A když jsi tak obeznalý, tak mi řekni, proč ty hráče nezkusí vyměnit za jiné? Juniorky jsou plné hráčů a kluby místo toho kupují dřeváky ze zahraničí...
Statistika je opravdu věda.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

No tak chlapi nehádejte se....

Jestli chceme úspěchy bude to zde takto namixované + doplňování posilami ........ a budeme nahoře (když si to vždy vše sedne)
Dvě tři lajny mladých ať za (pro) nás v tu chvíli obehrávají týmy na 8-mém až 15-tém místě extraligy a vršek druhé ligy. A my si tam pro ty nejlepší šáhneme... /prosím berte to trochu s nadhledem co píši a čtěte mezi řádky - samozřejmě Rohlík, Matěj Blumel atd... ale také Robertové Říčkové a spol.. Jinak ty Třince a Sparty prohánět nebudem/
Zamčeno