Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Hradec má dobrý mužstvo, ale na můj vkus, je to už velká cizinecká legie, ale to už je ve světě všude, a nejenom v hokeji, máme nahráno, do konce základní části můžou hrát mladíci, jak o život
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 16 led 2022 19:03 Pro mě je první jako třetí lajna... Zhruba řečeno.
A právě proto bych v této sezóně rozhodně nevydával příkaz, že potlačujeme ego (obrazně <Jimmypopovými> slovy...
A ještě k tomu čekání na Godota (titul) - jak dlouho, třeba, čekají NYRangers na viditelný postup v playoffs? A je to jeden z nejbohatších týmů v lize. Téměř všechno se koupit a téměř nic se nedá koupit...
Já bych, například, pod tvým vedení nechtěl hrát - abys mi v lednu oznámil, že na to sereme, že na vítězství nehrajeme. Rozumíš mi, o čem DNES mluvím? Nic víc, nic míň.
To je zajímavé, já třeba s tímto vším souhlasím. Až tedy na odsouzení Jp...

Přece hlavně dnes už nemůžeš být tak naivní, aby sis myslel, že vedení přijde do kabiny a hráčům řekne, že letos na to kašleme. Ba naopak, situace na trhu není růžová, být PD, ještě dám klukům motivaci, že když to v této sestavě s mladými zvládnou, bude na konci velká odměna.. Ubere páru, kterou celou sezónu přidává. A ti hráči určitě nic nevypustí, mají jedinečnou šanci udělat si jméno, něco vyhrát již v tomto věku.. To je snad velmi sportovní.. ;-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Tvl Smidak 29 minut po takovy pauze
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8
Proč mám názor, že je dobré mít všeho tak akorát? Myslím tím mladé, střední generaci, zkušené.
U všech posledních mistrů to tak bylo. Třinec, Liberec i Brno. Měli mladé své hráče např. Kovařčikove, Kurovsky, Nečas atd.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Sweník píše: 16 led 2022 18:46 Díky za příspěvek, já to mám úplně stejně, taky na ně nedám dopustit. A to jsme fakt většinou krom toho finále mydlili dno tabulky.

Můj názor je, že tihle mladí všichni vyrostli díky revoluci a hromadnému odchodu zkušených opor za hranice. Jinak by jich asi také moc nehrálo a hlavně by to na nich nestálo v tomhle věku pod 25 let. Si vezmi třeba Paterovce, kolik jim tenkrát bylo, a už táhli Kladno na špici tabulky. Bohužel tohle těžko český hokej zopakuje, protože tehdy jsme těžili z obrovské základny a hlavně ještě nezrušeného fungujícího systému výchovy dětí. Akademie jsou teď proti tomu slabý odvar..

Edit: Ačkoliv vlastně nevím, kdy se ten systém výchovy zrušil. Možná už právě v té době..
Ja se taky nechci poustet do rozboru vychovy mladeze :)) Nerozumim tomu az tak, jen si rikam ...tehda odesli temer vsichni schopni a ti mladi to tu tenkrat chytli za pacesy a "nic se nestalo".(a nejen v Pardubicich nebo ve vychodnich Cechach vcetne HK, coz je proste ctvr-mega-metropole s velkym potencialem a i v ty dobe by to asi obe mesta s extraligou nezvladla). No me jen napadlo jestli by neslo naladit podobnou situaci na dnes ...trosku jsem se zasnil :)
Proste - mame ted v mladezi (treba v sirsim kraji) Blazky, Hejduky, Kudrny, Martince atd? Nebude jich treba tolik jako tehdy, ale tim spis je treba je najit. A spis jsem optimista, dyk tech mladejch - aspon v juncich - neni tak malo mi pripadne.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

jimmypop píše: 16 led 2022 19:23 Tvl Smidak 29 minut po takovy pauze
Olympionik musí vydržet hodně. :thumbup:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Jakub82 píše: 16 led 2022 19:29 PL8
Proč mám názor, že je dobré mít všeho tak akorát? Myslím tím mladé, střední generaci, zkušené.
U všech posledních mistrů to tak bylo. Třinec, Liberec i Brno. Měli mladé své hráče např. Kovařčikove, Kurovsky, Nečas atd.
Já nemám nic proti tvým názorům, respektuji tě. Ale třeba o tom, co píšeš v tomto komentu, jsme se přece vůbec nebavili...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 16 led 2022 19:19 To je zajímavé, já třeba s tímto vším souhlasím. Až tedy na odsouzení Jp...

Přece hlavně dnes už nemůžeš být tak naivní, aby sis myslel, že vedení přijde do kabiny a hráčům řekne, že letos na to kašleme. Ba naopak, situace na trhu není růžová, být PD, ještě dám klukům motivaci, že když to v této sestavě s mladými zvládnou, bude na konci velká odměna.. Ubere páru, kterou celou sezónu přidává. A ti hráči určitě nic nevypustí, mají jedinečnou šanci udělat si jméno, něco vyhrát již v tomto věku.. To je snad velmi sportovní.. ;-)
<Sweniku>, takhle naivní jsem nebyl nikdy, i když jsem zažil nejrůznější situace v tomto duchu... Ale tohle tady "vypustí" fanoušek, který imrvére řeší sestavy, icetime... zná opravdu dobře prostředí, hráče, jejich kvalitu i nedostatky...atd. Nikdo by neměl nikdy říct, že potlačujeme svoje ega... JP to řekl jako svůj příspěvek k sezóně. A já to prostě nechci vzít za své. Já mám radši srdcaře, kteří jdou pokaždé vyhrát a když se prohraje, řeknou si, dobrá, vyhrajeme příště. Všichni rozumní to pochopí, i tu prohru. Chci být hrdý na "svůj" mančaft (já ho mám svůj od roku 1965), který jde pokaždé vyhrát, i když je to OBČAS s menším úsilím, co bych lhal...
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Ti fotbalisti to je taky banda, všechny odchovance vyhází. Viz. Mužík v Bolce, Šejvl v Chrudimi, Huf na lavičce atd. a tahaj tam samé hostovačky furt dokola, Jak nějaká farma pro dvacítku repre. Dorost FK Pce po podzimu vede ligu, tak jsem zvědav jestli to vůbec bude v áčku někdy v příštích letech vidět..Pitterovi už fans dávají v diskuzích céres, že chtěl i hokej a přitom nemá prachy na to nějakého hráče koupit pro fotbal.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

woe píše: 16 led 2022 18:18 Hoši hoši, copak, kyselé hrozny? Závist, že se Mešugům zadařily nákupy, když už si neuměli vychovat svoje hráče? Málokdo před sezónou tipnul, jak vysoko budou v ZČ. Daří se jim to. Když už je tedy musí někdo mermomocí rozebírat, máte až takový blok? :] Prostě se jim to povedlo... A s přihlédnutím, že se tak údajně jede low cost, Mirek se prý upozadil ... noojooo, jsou na tom dobře, no...chce někdo kapesníček? :]
Mně je ta jejich cizinecká legie ukradená. Jenom jsem vyjádřil názor, že tady přijde nějaký cizinec ze slabé slovenské ligy a experti na twitteru z něj už dělají top hráče soutěže. I když od dua Ryšavý, Špryňar to nepřekvapuje.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

lucas003 píše: 16 led 2022 20:36 Pitterovi už fans dávají v diskuzích céres, že chtěl i hokej a přitom nemá prachy na to nějakého hráče koupit pro fotbal.
Tak to není žádná novinka....
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8
Od začátku jsem to myslel tak, že se nedá hrát s mladými a že je potřeba mix hráčů a dal jsem příklad nejlepších týmů posledních let. Zůstanu u Třince. Mají tam poslední roky top hráče (Kundrátek, Stránský, Špaček aj.), potom slušnou střední generaci a mladé hráče v počtu tří max čtyřech.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 16 led 2022 20:23 <Sweniku>, takhle naivní jsem nebyl nikdy, i když jsem zažil nejrůznější situace v tomto duchu... Ale tohle tady "vypustí" fanoušek, který imrvére řeší sestavy, icetime... zná opravdu dobře prostředí, hráče, jejich kvalitu i nedostatky...atd. Nikdo by neměl nikdy říct, že potlačujeme svoje ega... JP to řekl jako svůj příspěvek k sezóně. A já to prostě nechci vzít za své. Já mám radši srdcaře, kteří jdou pokaždé vyhrát a když se prohraje, řeknou si, dobrá, vyhrajeme příště. Všichni rozumní to pochopí, i tu prohru. Chci být hrdý na "svůj" mančaft (já ho mám svůj od roku 1965), který jde pokaždé vyhrát, i když je to OBČAS s menším úsilím, co bych lhal...
Ale řeč byla o egu PD. A tam přece všichni máme obavy, aby se nezbláznil a nekupoval i cizince, čili za každou cenu letos udělat placku.

Já ho svým způsobem chápu, Koště, Činel, Cam a další určitě nejsou levní hráči. Tak chce úspěch už letos. Navíc nebýt jich, tak se možná plácáme dole jako Vary a další. Investoval před sezonou hodně, díky tomu už nebrousíme dno.

Ale teoretické potlačení ega PD by mohlo znamenat rozvinutí ega týmu, který teď máme k dispozici. Možná to píšu divně, nicméně doufám, že to jde pochopit. Vše "zlé" pro něco dobré. Třeba se ti kluci naopak uvolní a v play-off zahrají skvěle. A nemusí to přece být hned titul.. Ostatně ani ke stému výročí s velkými nákupy to nemusí dopadnout dobře.

Ba naopak, já třeba tipuji velký průser. Protože tým je živý organismus, nic nejde přesně naplánovat. A roubovat samé top hráče do jinak celkem dobře fungujícího mužstva, to těžko klapne okamžitě. Nejsme Vsetín a Dědek fakt už v této době nemá možnost přivést hráče, co tenkrát zaplatil Zubík..

Já si radši počkám a rád se nechám mile překvapit. Na druhou stranu, jasně, že bych jednoho až dva top hráče na další sezónu přivítal. I tak si určitě mladí kluci zahrají. Tady zase věřím Ríšovi.. ;-)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Jelínek by teď měl hrát pravidelně.
Davejar
Příspěvky: 191
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Kluci...teď si možná budete ťukat na hlavu s tím co napíšu...ale nemyslíte, že třeba Pardubice do tří let nebudou chtět jít hrát KHL???....nový silný majitel, plány na novou halu, ambice, to jak to chodí v českym hokeji...jen podotýkám, nic jsem nečetl, neslyšel, je to jen z mojí palice, KHL dost sleduju a na Lva Praha rád vzpomínám...
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Davejar píše: 16 led 2022 21:59 Kluci...teď si možná budete ťukat na hlavu s tím co napíšu...ale nemyslíte, že třeba Pardubice do tří let nebudou chtět jít hrát KHL???....nový silný majitel, plány na novou halu, ambice, to jak to chodí v českym hokeji...jen podotýkám, nic jsem nečetl, neslyšel, je to jen z mojí palice, KHL dost sleduju a na Lva Praha rád vzpomínám...
To by bylo úplně k ničemu. KHL může být za pár let zase jenom ruská. Je to liga postavená na egu ruských miliardářů. A já chci chodit nba Kometu, Spartu atd.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 16 led 2022 21:31 Ale řeč byla o egu PD. A tam přece všichni máme obavy, aby se nezbláznil a nekupoval i cizince, čili za každou cenu letos udělat placku.

Já ho svým způsobem chápu, Koště, Činel, Cam a další určitě nejsou levní hráči. Tak chce úspěch už letos. Navíc nebýt jich, tak se možná plácáme dole jako Vary a další. Investoval před sezonou hodně, díky tomu už nebrousíme dno.

Ale teoretické potlačení ega PD by mohlo znamenat rozvinutí ega týmu, který teď máme k dispozici. Možná to píšu divně, nicméně doufám, že to jde pochopit. Vše "zlé" pro něco dobré. Třeba se ti kluci naopak uvolní a v play-off zahrají skvěle. A nemusí to přece být hned titul.. Ostatně ani ke stému výročí s velkými nákupy to nemusí dopadnout dobře.

Ba naopak, já třeba tipuji velký průser. Protože tým je živý organismus, nic nejde přesně naplánovat. A roubovat samé top hráče do jinak celkem dobře fungujícího mužstva, to těžko klapne okamžitě. Nejsme Vsetín a Dědek fakt už v této době nemá možnost přivést hráče, co tenkrát zaplatil Zubík..

Já si radši počkám a rád se nechám mile překvapit. Na druhou stranu, jasně, že bych jednoho až dva top hráče na další sezónu přivítal. I tak si určitě mladí kluci zahrají. Tady zase věřím Ríšovi.. ;-)
to PL8
Nechtěl jsem se k tomu radši vůbec vyjadřovat. Tady to kolega Swen shrnul (poněkolikáté) vcelku přesně, trefně a názorně.
Make long story short - vůbec jsi nepochopil myšlenku, patrně ani kontext, kdy jsem reagoval na post kolegy přede mnou a překroutil jsi to úplně jiným směrem. Nechme to už prosím být. Nebo ještě lépe, slovy Ondry Vetchého z Báječných let pod psa: ,,Vyserme se na to!"
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 16 led 2022 21:31 Ale řeč byla o egu PD. A tam přece všichni máme obavy, aby se nezbláznil a nekupoval i cizince, čili za každou cenu letos udělat placku.

Já ho svým způsobem chápu, Koště, Činel, Cam a další určitě nejsou levní hráči. Tak chce úspěch už letos. Navíc nebýt jich, tak se možná plácáme dole jako Vary a další. Investoval před sezonou hodně, díky tomu už nebrousíme dno.

Ale teoretické potlačení ega PD by mohlo znamenat rozvinutí ega týmu, který teď máme k dispozici. Možná to píšu divně, nicméně doufám, že to jde pochopit. Vše "zlé" pro něco dobré. Třeba se ti kluci naopak uvolní a v play-off zahrají skvěle. A nemusí to přece být hned titul.. Ostatně ani ke stému výročí s velkými nákupy to nemusí dopadnout dobře.

Ba naopak, já třeba tipuji velký průser. Protože tým je živý organismus, nic nejde přesně naplánovat. A roubovat samé top hráče do jinak celkem dobře fungujícího mužstva, to těžko klapne okamžitě. Nejsme Vsetín a Dědek fakt už v této době nemá možnost přivést hráče, co tenkrát zaplatil Zubík..

Já si radši počkám a rád se nechám mile překvapit. Na druhou stranu, jasně, že bych jednoho až dva top hráče na další sezónu přivítal. I tak si určitě mladí kluci zahrají. Tady zase věřím Ríšovi.. ;-)
Všechno beru, chápu to dobře. Vím, že byla řeč o egu PD, ale JP se k tomu egu "přihlásil", že by se ho letos vzdal... A já jenom napsal, že bych se ničeho nevzdával a tak, jak je mančaft i s ohledem na ztráty...atd. oslabený, právě navzdory tomu bych hrál nadoraz. Prospělo by to i některým hráčům...
Nikdy jsem nechtěl, aby byl mančaft složený jen z mladých.... Já jen stojím za tím, že výchova doma je hodně důležitá pro všechny - pro město, pro klub, pro majitele, pro hráče samotné...
Ten "mix", jak o něm píše <Jakub82>, je přece naprosto přirozený.
Teď tady čtu, že Jelínek bude hrát častěji. A já říkám - konečně. Taky má minimálně rok zbytečnou ztrátu...
To je všechno. Odmlčím se raději, než vzbuzovat takové reakce, v podstatě z nepochopení textu. Stejně tak - vím, o čem je hokej a nenechám si vzít své názory, dokud mě někdo ARGUMENTY neudolá... (Vtípek na závěr. Ironie. Nadsázka.)
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

KHL doufám ne. To je tak leda cesta do finančních problémů, jak už se přesvědčil český i slovenský zástupce.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

jimmypop píše: 16 led 2022 22:06 to PL8
Nechtěl jsem se k tomu radši vůbec vyjadřovat. Tady to kolega Swen shrnul (poněkolikáté) vcelku přesně, trefně a názorně.
Make long story short - vůbec jsi nepochopil myšlenku, patrně ani kontext, kdy jsem reagoval na post kolegy přede mnou a překroutil jsi to úplně jiným směrem. Nechme to už prosím být. Nebo ještě lépe, slovy Ondry Vetchého z Báječných let pod psa: ,,Vyserme se na to!"
Přečti si ještě jednou svoje a moje komenty. Nic jsem nepřekroutil. Reagoval jsem na tvoji autorskou poznámku. Ne na tvoji reakci na kolegu před tebou - o něm dosud nebylo ani slovo. Budeš se asi muset naučit (zvláště pro mě) psát polopaticky.
Souhlas - vyserme se na to.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Kluci si jenom odpocnou a do play off se vlitne zostra ;-) zadnej strach.

Posedlosti hrat jen s odchovanci netrpim, ale myslim ze mame solidni split prave odchovancu, mladych, starsich a “dovozovych”. Nemyslim ze bychom meli lajnu uplnych top hracu, mozna dva nebo tri.

Jelinek a dalsi v zakladni casti fajn. Play off vidim spis na zkušenost. Pro play off bych o cca dva kusy posilil.

Mirek od vedle se zkusene ( po mnoha extempore) drzi vzadu a funguje to. Ale i proto, ze je mech nahore. Myslim ze bude stacit vyletet ve ctvrtfinale a budou si trhat obcanky…
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Kladno se již bojí o regulérnost soutěže, tedy jeho trenér, jsem zvědav za jak dlouho se o regulérnost bude bát jeho majitel, tipnul bych to tak po dvou vítězných špílech Zlína. Pravda, nechtěl bych být zase v jejich pozici, a jsem rád za ty příjemnější starosti, jako třeba dohadování nepochopení myšlenky jimmypopa v “odpískání” titulových ambicí při nedostatku v kádru (ano, pochopil jsem jak to myslel). Díky za to, pane Dědku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

in-spyder píše: 16 led 2022 23:39 Kladno se již bojí o regulérnost soutěže, tedy jeho trenér, jsem zvědav za jak dlouho se o regulérnost bude bát jeho majitel, tipnul bych to tak po dvou vítězných zápasech Zlína...
no to se ozvali ti praví.... je nabíledni, že Zlínu pomáhá Morava.... ale Jarynovu partu drží sudí a klucí já na bráchu ze svazu... takže těžkej kalibr....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 17 led 2022 07:23 no to se ozvali ti praví.... je nabíledni, že Zlínu pomáhá Morava.... ale Jarynovu partu drží sudí a klucí já na bráchu ze svazu... takže těžkej kalibr....
Včera jsem se na jejich zápas letmo koukal. Zcela nezaujatě, řada zákroků na hraně, háčky, sekání, pojem krosček pro rozhodčí asi neznámý pojem....Komunikace p. JJ směrem k rozhodčím, bez komentáře..... Na rovinu, nechtěl bych být fanouškem Zlína a tohle sledovat :think:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 16 led 2022 21:31 Ale řeč byla o egu PD. A tam přece všichni máme obavy, aby se nezbláznil a nekupoval i cizince, čili za každou cenu letos udělat placku.

Já ho svým způsobem chápu, Koště, Činel, Cam a další určitě nejsou levní hráči. Tak chce úspěch už letos. Navíc nebýt jich, tak se možná plácáme dole jako Vary a další. Investoval před sezonou hodně, díky tomu už nebrousíme dno.

Ale teoretické potlačení ega PD by mohlo znamenat rozvinutí ega týmu, který teď máme k dispozici. Možná to píšu divně, nicméně doufám, že to jde pochopit. Vše "zlé" pro něco dobré. Třeba se ti kluci naopak uvolní a v play-off zahrají skvěle. A nemusí to přece být hned titul.. Ostatně ani ke stému výročí s velkými nákupy to nemusí dopadnout dobře.

Ba naopak, já třeba tipuji velký průser. Protože tým je živý organismus, nic nejde přesně naplánovat. A roubovat samé top hráče do jinak celkem dobře fungujícího mužstva, to těžko klapne okamžitě. Nejsme Vsetín a Dědek fakt už v této době nemá možnost přivést hráče, co tenkrát zaplatil Zubík..

Já si radši počkám a rád se nechám mile překvapit. Na druhou stranu, jasně, že bych jednoho až dva top hráče na další sezónu přivítal. I tak si určitě mladí kluci zahrají. Tady zase věřím Ríšovi.. ;-)
S tímhle souhlasím na 100%. Pokud si dovolím být neskromný, řeknu, že je to vlastně detailizovaný můj vstupní názor - odpověď <Jimmypopovi> - čímž to vlastně začalo... Jo, máš 100% pravdu a doufám, že takhle nějak přemýšlí VŠICHNI rozumní.
Zamčeno