Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Reakce na <Jimmypopa>:

"Asi tak. Být Dědkem, tak letos potlačím ego, a na nějakej pokus o boj o titul se vzhledem k okolnostem (Nakládal, zranění, dostupnost opravdu velkých jmen v KHL...) vyseru a nasypu to az na příští sezónu."

Nevím, jak jste porozuměli textu <Jimmypopa>, na který jsem odpovídal. Píšu tam někde o tom, že jsem proti tomu, aby se přivedl Camara? Nejsem proti tomu, jsem proti tomu, aby se boj o titul změnil ze sportu samotného jen na nakupování hráčů. Camara tady letos je, hraje dobře, tak nevím proč by on & ti, kteří jsou teď a budou do konce sezóny v mančaftu, měli rezignovat na úspěch? Nechte je a povzbuzujte je, aby hráli o titul i letos. Vy vlastně vzkazujete Camarovi, že jste sice rádi, že je tady, ale TEĎ to na boj o titul prostě není. Camara nestačí. A já říkám: neřešte to, bojujte tak, jak vám osud rozdal karty.
Myslel jsem, že už mě trochu znáte.
<Sweniku>, ty jsi mně napsal: "Vždyť napsal, že by si to měli uhrát kluci letos bez posil, čili i obouchat mladé hráče." V <Jimmypopově> komentu není ani jedno z toho, co mu vkládáš do úst... Nebo neumím číst já...
<Jakube82>, Jaká doba je už pryč a nevrátí se? Nic takového jsem o "té době" netvrdil. Že se potlačuje výchova doma, na to jsem si už zvykl, ale nikdy se s tím neztotožním, ale v mé reakci na <Jimmypopa> o tom nebylo ani slovo.
Já nechci, aby se borci učili "takticky" vypouštět sezóny...
Pokud jste mi nerozuměli, tak se omlouvám...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

jimmypop píše: 16 led 2022 15:03 Asi tak. Být Dědkem, tak letos potlačím ego, a na nějakej pokus o boj o titul se vzhledem k okolnostem (Nakládal, zranění, dostupnost opravdu velkých jmen v KHL...) vyseru a nasypu to az na příští sezónu.
Ještě bychom mohli pustit pár hráčů týmům ze špičky tabulky a něco ušetřit... :grin:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Prostřednictvím <Valdy> jsem si přečetl, že <Jakub82> si myslí, že Jelínek teď (možná zatím???) nemá na to, aby hrál extraligu. A to je to, co jsem kritizoval. Vídal jsem ho v utkáních juniorky a rozhodně na to měl (už se, <Jakube82> osvoboď od těch školních floskulí o získávání zkušeností...a dalších keců). Tak to prostě nefunguje. Když nadějný dostihový kůň bude "soutěžit" s valachy z JZD - to bylo dřív Jednotné zemědělské družstvo - jen abys věděl... - taky nikdy nic nevyhraje. To je princip získávání zkušeností...
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak samozřejmě je to věc názoru, někdo si třeba myslí, že i s tímhle kádrem můžeme třeba uhrát finále, někdo to vidí jinak. Může se stát, že bychom to uhráli i s tímhle, ale pokud se podaří posílení o dva kvalitní útočníky a jednoho obránce, tak ta šance bude větší. Že to nemusí dopadnout i s posílením je jasné, ale ta pravděpodobnost je podstatně vyšší. Titul koupit nejde, ale kvalitní kádr se nakoupit musí. A čím větší kvalita, tím vetší šance na úspěch.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 16 led 2022 16:51 Reakce na <Jimmypopa>:

"Asi tak. Být Dědkem, tak letos potlačím ego, a na nějakej pokus o boj o titul se vzhledem k okolnostem (Nakládal, zranění, dostupnost opravdu velkých jmen v KHL...) vyseru a nasypu to az na příští sezónu."

Nevím, jak jste porozuměli textu <Jimmypopa>, na který jsem odpovídal. Píšu tam někde o tom, že jsem proti tomu, aby se přivedl Camara? Nejsem proti tomu, jsem proti tomu, aby se boj o titul změnil ze sportu samotného jen na nakupování hráčů. Camara tady letos je, hraje dobře, tak nevím proč by on & ti, kteří jsou teď a budou do konce sezóny v mančaftu, měli rezignovat na úspěch? Nechte je a povzbuzujte je, aby hráli o titul i letos. Vy vlastně vzkazujete Camarovi, že jste sice rádi, že je tady, ale TEĎ to na boj o titul prostě není. Camara nestačí. A já říkám: neřešte to, bojujte tak, jak vám osud rozdal karty.
Myslel jsem, že už mě trochu znáte.
<Sweniku>, ty jsi mně napsal: "Vždyť napsal, že by si to měli uhrát kluci letos bez posil, čili i obouchat mladé hráče." V <Jimmypopově> komentu není ani jedno z toho, co mu vkládáš do úst... Nebo neumím číst já...
<Jakube82>, Jaká doba je už pryč a nevrátí se? Nic takového jsem o "té době" netvrdil. Že se potlačuje výchova doma, na to jsem si už zvykl, ale nikdy se s tím neztotožním, ale v mé reakci na <Jimmypopa> o tom nebylo ani slovo.
Já nechci, aby se borci učili "takticky" vypouštět sezóny...
Pokud jste mi nerozuměli, tak se omlouvám...
Je to v komentu kolegy Starse. A on s ním souhlasí. Takhle jsem to pochopil já. Ale samozřejmě nemohu psát za něj..
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Nikita první gol za mech.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 16 led 2022 16:55 Ještě bychom mohli pustit pár hráčů týmům ze špičky tabulky a něco ušetřit... :grin:
Povánoční výprodej v Enteria aréně :))
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jinak koukal jsem na to zranění Količe, je to čas přenosu cca 55:30 a trefil ho nešikovně Pytlík.. Dost nešťastné..
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 16 led 2022 17:28 Jinak koukal jsem na to zranění Količe, je to čas přenosu cca 55:30 a trefil ho nešikovně Pytlík.. Dost nešťastné..
To mohl zustat v tom Finsku o fous dyl
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

SLaveek píše: 16 led 2022 16:07 Jako karmu za pátek cítím, že Plzeň dnes Kladno rozstřílí jak prase
Kluci z Nagána si pomůžou
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 16 led 2022 17:16 Nikita první gol za mech.
Tak to zachvilku bude Ryšavý onanovat na Twitteru a jestli dá ještě jeden bude to i s výstřikem 👍👍😂
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mach píše: 16 led 2022 17:32 Tak to zachvilku bude Ryšavý onanovat na Twitteru a jestli dá ještě jeden bude to i s výstřikem 👍👍😂
Pavel možná "zabrečet" i čtyřikrát za sebou.. :-))
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Už se nad ním Ryšavý na twitteru rozplývá. Já jsem tedy z toho zápasu viděl jenom útržky, ale přirovnávat jeho bruslení k Ďalogovi, to mu tedy hodně fandí.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8
Nikde jsem nepsal, že jsi psal něco o Camarovi. Asi tě vážně nechápu, ale Tvoje představa, že každý rok bude hrát x hráčů v juniorském věku v A týmu je prostě totální blbost. Letos jsme na tom nejlépe v celé ELH. My máme v týmu nejvíce mladých hráčů. A představa, že bude někdo dávat x milionů ročně a bude čekat jestli mu nedoroste vítězný tým za x let je úsměvná. Když dá každý rok čuchnout a zapojí do týmu mladé nadějné talenty tak super. Rohlík hraje v Áčku třetí rok a jednou z něho bude dobrý hráč, ale sám vidíš, že je to max na třetí pětku.
Koffer, Hrádek, Vála, Urban, Blumel, Rohlík dostali letos velkou šanci a to není málo. Samozřejmě Blumel tam patří zcela pravém do prvních lajn.
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

JirkaPCE píše: 16 led 2022 17:48 Už se nad ním Ryšavý na twitteru rozplývá. Já jsem tedy z toho zápasu viděl jenom útržky, ale přirovnávat jeho bruslení k Ďalogovi, to mu tedy hodně fandí.
Já jen nechápu, všichni říkají jak je to super kaufa a vynikající útočník, ale proč by to tak skvělý hráč podepisoval na Slovensku však mohl jít Německo, Finsko, Švédsko, Rakousko vše je lepší jak Slovač. Tak kurva kde je háček? 🤔🤔
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

mach píše: 16 led 2022 17:57 Já jen nechápu, všichni říkají jak je to super kaufa a vynikající útočník, ale proč by to tak skvělý hráč podepisoval na Slovensku však mohl jít Německo, Finsko, Švédsko, Rakousko vše je lepší jak Slovač. Tak kurva kde je háček? 🤔🤔
Přesně, všechny tyhle ligy jsou před tou slabou slovenskou. Hráč v ideálním věku nejspíš to zase takový zázrak nebude, jak by si pan pisálek přál.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

PL8
Vůbec mně nevadí s Tebou diskutovat a samozřejmě máme oba právo na svůj názor. Který z nich je správný se asi nikdy nedozvíme, ale to vem čert.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Hoši hoši, copak, kyselé hrozny? Závist, že se Mešugům zadařily nákupy, když už si neuměli vychovat svoje hráče? Málokdo před sezónou tipnul, jak vysoko budou v ZČ. Daří se jim to. Když už je tedy musí někdo mermomocí rozebírat, máte až takový blok? :] Prostě se jim to povedlo... A s přihlédnutím, že se tak údajně jede low cost, Mirek se prý upozadil ... noojooo, jsou na tom dobře, no...chce někdo kapesníček? :]
Tesla
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

woe píše: 16 led 2022 18:18 Hoši hoši, copak, kyselé hrozny? Závist, že se Mešugům zadařily nákupy, když už si neuměli vychovat svoje hráče? Málokdo před sezónou tipnul, jak vysoko budou v ZČ. Daří se jim to. Když už je tedy musí někdo mermomocí rozebírat, máte až takový blok? :] Prostě se jim to povedlo... A s přihlédnutím, že se tak údajně jede low cost, Mirek se prý upozadil ... noojooo, jsou na tom dobře, no...chce někdo kapesníček? :]
Ty jsi vůbec nepochopil jak jsem to myslel, ale tobě to vysvětlovat asi nemá smysl :wave:
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Na tohle jsem posledni dobou narazil, na koho se chodilo a kdo nas "tahnul" v ty prvni polovine 90tek. A nebyla to vzdy uplna ostuda :)
Nechci tim nic rikat, ale treba to jen nekoho zaujme. Tem klukum bylo kolem 20-25, a uz to na nich stalo. A jo, nekteri z nich byli i od sousedu, a treba na Kudrnku nebo Tomase budu vzdy vzpominat (a uz jsem to tu psal, letos mu celkem drzim palce - tak a ted do me :) , a to mam Pardubice fakt na prvnim miste).

Tak tady nejproduktivnejsich pet hracu dle sezon:

1991-92
P.Martinec (20), Pospisil (21), Weber (21), Kral (21), Slavik (34)
1992-93
Kral (22), Pavlas (25), Pospisil (22), Zadina (21), Weber (22)
1993-94
Kral (23), Zadina (22), Sejba (31), Pospisil (23), Blazek (18)
1994-95
Pospisil (24), Kral (24), Zajic (26), Sejba (32), Hejduk (19)
1995-96
Kudrna (20), Lubina (29), Pospisil (25), Blazek (20), Hejduk (20)
1996-97
Blazek (21), Lubina (30), Hejduk (21), T.Martinec (23), S.Prochazka (23)
1997-98
Hejduk (22), T.Martinec (24), Kudrna (22), Blazek (22), Malinsky (25)
1998-99
Kudrna (23), T.Martinec (25), Blazek (23), S.Prochazka (25), Jancarik (26)

Dnes je tezky srovnavat hokej s tehdejsi dobou, ale presto jsem rad, ze jsou ty kluci v zaprahu uz od juniorskych let. Pokud na to maji.
Nema cenu opakovat, ze posledni roky tomu moc nepraly ...
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Valda píše: 16 led 2022 18:32 Na tohle jsem posledni dobou narazil, na koho se chodilo a kdo nas "tahnul" v ty prvni polovine 90tek. A nebyla to vzdy uplna ostuda :)
Nechci tim nic rikat, ale treba to jen nekoho zaujme. Tem klukum bylo kolem 20-25, a uz to na nich stalo. A jo, nekteri z nich byli i od sousedu, a treba na Kudrnku nebo Tomase budu vzdy vzpominat (a uz jsem to tu psal, letos mu celkem drzim palce - tak a ted do me :) , a to mam Pardubice fakt na prvnim miste).

Tak tady nejproduktivnejsich pet hracu dle sezon:

1991-92
P.Martinec (20), Pospisil (21), Weber (21), Kral (21), Slavik (34)
1992-93
Kral (22), Pavlas (25), Pospisil (22), Zadina (21), Weber (22)
1993-94
Kral (23), Zadina (22), Sejba (31), Pospisil (23), Blazek (18)
1994-95
Pospisil (24), Kral (24), Zajic (26), Sejba (32), Hejduk (19)
1995-96
Kudrna (20), Lubina (29), Pospisil (25), Blazek (20), Hejduk (20)
1996-97
Blazek (21), Lubina (30), Hejduk (21), T.Martinec (23), S.Prochazka (23)
1997-98
Hejduk (22), T.Martinec (24), Kudrna (22), Blazek (22), Malinsky (25)
1998-99
Kudrna (23), T.Martinec (25), Blazek (23), S.Prochazka (25), Jancarik (26)

Dnes je tezky srovnavat hokej s tehdejsi dobou, ale presto jsem rad, ze jsou ty kluci v zaprahu uz od juniorskych let. Pokud na to maji.
Nema cenu opakovat, ze posledni roky tomu moc nepraly ...
Díky za příspěvek, já to mám úplně stejně, taky na ně nedám dopustit. A to jsme fakt většinou krom toho finále mydlili dno tabulky.

Můj názor je, že tihle mladí všichni vyrostli díky revoluci a hromadnému odchodu zkušených opor za hranice. Jinak by jich asi také moc nehrálo a hlavně by to na nich nestálo v tomhle věku pod 25 let. Si vezmi třeba Paterovce, kolik jim tenkrát bylo, a už táhli Kladno na špici tabulky. Bohužel tohle těžko český hokej zopakuje, protože tehdy jsme těžili z obrovské základny a hlavně ještě nezrušeného fungujícího systému výchovy dětí. Akademie jsou teď proti tomu slabý odvar..

Edit: Ačkoliv vlastně nevím, kdy se ten systém výchovy zrušil. Možná už právě v té době..
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 16 led 2022 18:46 Díky za příspěvek, já to mám úplně stejně, taky na ně nedám dopustit. A to jsme fakt většinou krom toho finále mydlili dno tabulky.

Můj názor je, že tihle mladí všichni vyrostli díky revoluci a hromadnému odchodu zkušených opor za hranice. Jinak by jich asi také moc nehrálo a hlavně by to na nich nestálo v tomhle věku pod 25 let. Si vezmi třeba Paterovce, kolik jim tenkrát bylo, a už táhli Kladno na špici tabulky. Bohužel tohle těžko český hokej zopakuje, protože tehdy jsme těžili z obrovské základny a hlavně ještě nezrušeného fungujícího systému výchovy dětí. Akademie jsou teď proti tomu slabý odvar..

Edit: Ačkoliv vlastně nevím, kdy se ten systém výchovy zrušil. Možná už právě v té době..
Jenže kdo tu chce koho vychovávat. Myslím si, že kdyby se všem u hokeje dalo sérum pravdy a nechali promluvit, tak nám tu bude špatně. Zájem o výchovu tu většinou není, vychovat max. děti lidí od hokeje a pak ty co jsou schopni za to zaplatit. Tímto sítem projde hodně málo těch co neměli to štěstí na zázemí.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Koukám na zápas Vítkovice : Litvínov a podle záběru to vypadá, že ani nedokázali naplnit kótu diváků .
A Moravec to je teda fakt rétor:)
Naposledy upravil(a) FOGLIK dne 16 led 2022 18:58, celkem upraveno 1 x.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Tak jsem se kvůli tomu Šterbakovi kouknul na Hradec. Jasný asi to není žádná velká posila, ale jako doplnění týmy to je dobrý. Na to že to byl jeho první zápas tak se mi docela líbil.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Jakub82 píše: 16 led 2022 17:52 PL8
Nikde jsem nepsal, že jsi psal něco o Camarovi. Asi tě vážně nechápu, ale Tvoje představa, že každý rok bude hrát x hráčů v juniorském věku v A týmu je prostě totální blbost. Letos jsme na tom nejlépe v celé ELH. My máme v týmu nejvíce mladých hráčů. A představa, že bude někdo dávat x milionů ročně a bude čekat jestli mu nedoroste vítězný tým za x let je úsměvná. Když dá každý rok čuchnout a zapojí do týmu mladé nadějné talenty tak super. Rohlík hraje v Áčku třetí rok a jednou z něho bude dobrý hráč, ale sám vidíš, že je to max na třetí pětku.
Koffer, Hrádek, Vála, Urban, Blumel, Rohlík dostali letos velkou šanci a to není málo. Samozřejmě Blumel tam patří zcela pravém do prvních lajn.
My jsme si nějak "nepadli do noty", ačkoli se neznáme (já nevím, kdo jsi...). Ale prosím tě o jednu věc: ačkoli s nastupujícím stářím cítím určité změny v mé paměti, nezkoušej to se mnou stylem co kdo řekl a neřekl. Tady je tvůj "zahajovací" koment dnešní přestřelky:

"Pl8
Jak si to představuješ? Ta doba je dávno pryč a už se nikdy nevrátí. A díky tomu jsme tu mohli vidět hráče jako Camara aj. Promiň, ale občas tě dost nestíhám."

Takže takto jsem reagoval na tvoje slova o Camarovi... Poznamenal jsem k němu, že mi tady nevadí...
Vůbec do dnešního dne nemotej moje vidiny s juniory. Je dobře, že osud nás donutil s mladými hrát a jen se ukazuje, že je to správná cesta... Hájil jsem Kloučka, Jelínka, nepoznám, jestli Rohlík je max na třetí lajnu. To poznáte vy, kteří se tím dennodenně zaobíráte. To já téměř nikdy nedělám, protože trenérova představa je jeho výsostné právo... Pro mě je první jako třetí lajna... Zhruba řečeno.
A právě proto bych v této sezóně rozhodně nevydával příkaz, že potlačujeme ego (obrazně <Jimmypopovými> slovy...
A ještě k tomu čekání na Godota (titul) - jak dlouho, třeba, čekají NYRangers na viditelný postup v playoffs? A je to jeden z nejbohatších týmů v lize. Téměř všechno se koupit a téměř nic se nedá koupit...
Já bych, například, pod tvým vedení nechtěl hrát - abys mi v lednu oznámil, že na to sereme, že na vítězství nehrajeme. Rozumíš mi, o čem DNES mluvím? Nic víc, nic míň.
Zamčeno