Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Dassty píše: 16 led 2022 13:19 Kolář 4 týdny out…
Minimalne... Slusne se nam to rozpada.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Hlavně ať je Kolář na playoff. Tu čtyřku už musíme dát i s tím výrazným oslabením obrany. Jak je to teď rozehráno, tak o ten přímý postup už se můžeme připravit jedině sami přístupy k zápasům. Snad tyhle dva poslední domácí zápasy byly dostatečným varováním, že je potřeba k nim přistoupit jinak, i když jsme vyhráli. Příště už těžko bude stačit hrát jenom posledních deset minut ve třetí třetině.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Šumperk odkládá zápasy, včera proti nim hrálo plno našich kluků. Něco mi říká, že nás to brzy také nemine..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Doufejme, že jsme v tom zápase přišli jenom o Koláře. Jeho zranění sice bylo nešťastné, ale pak tam byly další zákroky hodně za hranou, ale ti hráči zápas dohráli, tak snad budou v pohodě.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Dassty píše: 16 led 2022 13:19 Kolář 4 týdny out…
A teď ještě koho za něj..
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pcehockeyfan25 píše: 16 led 2022 14:45 A teď ještě koho za něj..
nechal bych hrát mladý, co sem pořád někoho tahat, teď je doba, je nechat hrát....větší porci pro Jelínka, Oliva...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Stars píše: 16 led 2022 14:58 nechal bych hrát mladý, co sem pořád někoho tahat, teď je doba, je nechat hrát....větší porci pro Jelínka, Oliva...
Asi tak. Být Dědkem, tak letos potlačím ego, a na nějakej pokus o boj o titul se vzhledem k okolnostem (Nakládal, zranění, dostupnost opravdu velkých jmen v KHL...) vyseru a nasypu to az na příští sezónu.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Dassty
Příspěvky: 1042
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Bikhu píše: 16 led 2022 15:11 Zlín karanténa

https://www.hokej.cz/zlin-je-v-karanten ... je/5062306
Hrajeme s nima v neděli. Jsme zvědavý, kdo jim teď odloží zápasy. :D
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak oni by sem už do obrany nikoho tahat nemuseli, pokud by si někdo nepotřeboval něco dokazovat. Pokud nechceme dopadnout jako loni, tak kvalitního obránce potřebujeme.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

SLaveek
Příspěvky: 12
Registrován: 30 pro 2020 10:47
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od SLaveek »

Jako karmu za pátek cítím, že Plzeň dnes Kladno rozstřílí jak prase
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... tygr se pěkně zakousl do rudocha
.... #zadynamo
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

SLaveek píše: 16 led 2022 16:07 Jako karmu za pátek cítím, že Plzeň dnes Kladno rozstřílí jak prase
Kéž by. Přál bych Zlínu, aby se před ně nakonec dostali, ale budou to mít těžké.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

jimmypop píše: 16 led 2022 15:03 Asi tak. Být Dědkem, tak letos potlačím ego, a na nějakej pokus o boj o titul se vzhledem k okolnostem (Nakládal, zranění, dostupnost opravdu velkých jmen v KHL...) vyseru a nasypu to az na příští sezónu.
Nechápu, proč se "oficiálně" vysrat na sport? Co se děje? Titul se dá koupit? Proč do toho "sypat"? Vás nebaví sport? Vy nejste zvědaví na to, co borci dovedou sami za sebe? Musíte přivést Pastrňáka, abyste vyhráli? Pak jo, pak se na to vyserte VY, kteří takhle "PŘEMÝŠLÍTE". Nechte borcům jejich hru, ať hrají sami o své výsledky.
Tohle pohybování figurkami po mapě bojiště přímo nesnáším a to je přesně důvod všech sraček světa. <jimmypope>, hrál jsi někdy bandy na ulici?
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

subris píše: 16 led 2022 16:17 ... tygr se pěkně zakousl do rudocha
No koukám na to. Dneska si asi zachyta i Olda Cichoň ze Sokolova. Sparta teda fakt letos bídná.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

<Bikhu>, díky za odkaz, moje chyba, že jsem tohle absolutně nevěděl - před Zdráhalem opravdu hluboká poklona. Kdo neví, jak takový život vypadá, netuší, jakou hodnotu má to, co Zdráhal dokázal.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Pl8
Jak si to představuješ? Ta doba je dávno pryč a už se nikdy nevrátí. A díky tomu jsme tu mohli vidět hráče jako Camara aj. Promiň, ale občas tě dost nestíhám.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Zdráhal je velký sympaťák.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 16 led 2022 16:20 Nechápu, proč se "oficiálně" vysrat na sport? Co se děje? Titul se dá koupit? Proč do toho "sypat"? Vás nebaví sport? Vy nejste zvědaví na to, co borci dovedou sami za sebe? Musíte přivést Pastrňáka, abyste vyhráli? Pak jo, pak se na to vyserte VY, kteří takhle "PŘEMÝŠLÍTE". Nechte borcům jejich hru, ať hrají sami o své výsledky.
Tohle pohybování figurkami po mapě bojiště přímo nesnáším a to je přesně důvod všech sraček světa. <jimmypope>, hrál jsi někdy bandy na ulici?
Vždyť napsal, že by si to měli uhrát kluci letos bez posil, čili i obouchat mladé hráče. Čekal bych, že zrovna ty takovou myšlenku podpoříš.

A další sezóna? Kdo ví, co bude...

Se Zdráhalem samozřejmě souhlas. :thumbup:
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Dneska sice nehrajeme, ale je komu fandit, né že né. Plzeň a Kometa do toho! ✊😁
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

V mechu nemá kdo o komerční přestávce uklízet led ? :crazy:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Podívejte kolik hráčů vyrostlo za Kusého a ten je rozhodně neprosazoval. A proč? Hráči věděli, že to nemají zadarmo a museli makat. Teď byste tam dávali hráče jen kvůli věku. Jelínek vypadal slušně, ale rozhodně to ještě není hráč pro ELH. Už tak máme dva mladé v obraně (Vála, Hrádek) a to bohatě stačí. To samé v útoku. Mládí si musí áčko vydřít jako za Kuseho KKP, Bobby, Radil atd.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Me porad ochod Kuby mrzi, ted se seslo s tim, ze jsou zraneni dalsi dva kluci (zkusenej Kolic a nadejnej Hradek), v Motoru je celou sezonu Bucko a pak mladaci, z nich napriklad takovy Jelinek tu uz mel hrat ligu delsi dobu a mohl byt dal.
Na PO to neni optimalni, ale treba nas to spoji vic (nejhorsi je vzpominka na PO z roku 2004 a jak s nami vyjela Plzen).

Tak prichazi kazassky Rus. Nemyslim si ze Jurij je spatnej hokejista, spis to vypada na pohodovyho typka, co svou kvalitu ma - ale porad me to vraci k tomu, co jsem psal po odchodu Kuby: porad je zajimavejsi hrat s odchovanci. Jurij ale prisel jako DOPLNENI tymu, coz muze znamenat vse - mame uzky kadr, chybi nam presne schopnosti nove prichoziho. Doplneni kadru chapu i tak ze prisel Tonda, kdysi treba Divoch, Pivko nebo Somik.

Otazky jsou dve:
Bude ted pod novym majitelem vic klidu pracovat s mladymi? A to vcetne draftu tymu Tomas Urban nyni, nebo Kautik pred par lety?
A ta druha - kolik mame vlastne nasmlouvanych kluku na stridavy starty? Nikde jsem o tom nenasel zminku (stejne jako loni). Je to ted v Covidu problem? Ostatni kluby si ale hrace s 1.ligy stahuji ...v tomto smeru mame "pouze" Vrchlabi?

PL8: Pasta v nasem tymu, proc ne? :) Kdysi jsem byl rad za Krejcu, a hodne jsem si veril, ze Kusy dotahne aspon na sezonu ci dve Dvoraka z Budejovic. Jen bych to nerad mel jako P.R. posilu, proste pokud by Pasta nekde na golfu rekl Dedkovi: "Hele, me se to co se ted deje v Pardubicich laka", tak proc ho nebrat :) Ale vim, kam tim miris ...

Super odkaz na Zdrahala. Navic si vybral hodne dobrej obor nebo aspon skolu, tohle je ted celkem v kurzu a bude vic. U neho fakt pomyslny "kloboucek" a drzim palce dal!
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Jakub82 píše: 16 led 2022 16:36 Podívejte kolik hráčů vyrostlo za Kusého a ten je rozhodně neprosazoval. A proč? Hráči věděli, že to nemají zadarmo a museli makat. Teď byste tam dávali hráče jen kvůli věku. Jelínek vypadal slušně, ale rozhodně to ještě není hráč pro ELH. Už tak máme dva mladé v obraně (Vála, Hrádek) a to bohatě stačí. To samé v útoku. Mládí si musí áčko vydřít jako za Kuseho KKP, Bobby, Radil atd.
To souhlas, ale ...preci jen skauting nejakym zpusobem fungoval. Zatimco skauting z let 2014-2019 byl az na vyjimky typu Trejbal nebo Kautik, horsi. Ted pry Urbana vyhledl Sejcek, nevim kdo privedl Kaplana ktery snad i rok nehral. Spis mi to pripada jako "automatika", ze lepsi kluci prijdou az ve vyssim veku z Chrudimi, Chocne, podorlicka atd., vubec mam pocit, treba okresy jako Trutnov nebo Nachod uz zasobuji primarne HK.
Zamčeno