Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13946
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 15 led 2022 16:27 Vrchlabí dobrá sestava
Tak to bude zase Heclikův koncert, možná si to pustím.. ;-)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4433
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Sekačky měni s B.Bystricou



Mechov není Moskva. :-)

https://www.cas.sk/clanok/918081/rusky- ... -manzelke/
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4433
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Hecl gol.
Dynamo-forever
Příspěvky: 473
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 64 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Autobusák píše: 15 led 2022 17:14Hecl gol.
Tomu to moc přeju, vzal to tu za správnej konec. Nesmírně šikovnej, skromnej, pracovitej hráč v dobrým věku. Doufám, že tu zůstane i v případě zkvalitňování sestavy na příští, stoletou sezonu klubu.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2733
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 606 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

jen jestli není Špryňar přehnaně optimistickej.....
Pavel Ryšavý
@rypv13
Nikita Scerbak byl na draftu jen o misto horsi nez David Pastrnak... Mel valet v Montrealu, od ted bude hrat za
@MountfieldHK
. "M" jako "M"...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3965
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Pick píše: 15 led 2022 17:23 jen jestli není Špryňar přehnaně optimistickej.....
Myslím, že na extraligu se jedná o kvalitního hokejistu. U těchto hráčů kteří takto "putují" je však téměř vždy v něčem háček, třeba jako Camara a jeho povaha a celá řada dalších drobností. Však s tím máme bohaté zkušenosti.

Každopádně Kmoníček má celkem dobrou ruku při výběru hráčů. Jsem na něj zvědavý.
Naposledy upravil(a) Muf dne 15 led 2022 17:53, celkem upraveno 1 x.
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 603 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

posila to bude velká pro Hradec, slušná cizinecká legie, zatím šlapou
JirkaPCE
Příspěvky: 3547
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 401 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Koukám na statistiky těch hráčů Banské Bystrice a náš nedávný první top centr Bubela už je podprůměr i ve slovenské lize.
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 603 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Kloudy kloudy....
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4433
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Milan pustil pěknou bramboru.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3965
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Autobusák píše: 15 led 2022 18:04 Milan pustil pěknou bramboru.
Ten se po tom nahození do pásma asi vzbudil :crazy:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pokud Cam zůstane, tak budu hodně překvapen. Jednak Ríša A. Naši ligu musí mít za mafiánský spolek. Včerejší "představení" sudích... Jágrova "čistá" hra... fakt si musí říkat, že jsem tu Východ. A fakt jsme. Takže v ELH zůstane, pokud nesežene práci jinde a samozřejmě za víc. Jinak bude upalovat.
Tesla
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7480
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 579 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník
Příspěvky: 13946
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Cam klidně může podepsat. Chce úspěch, naši ligu už zná. A my rovněž víme, jaké má vrtochy. Docela dobře to k sobě pasuje. Ideální by bylo, kdyby si ho nějaká holčina ochočila jako ta v Plzni Asterixe.. ;-)

Jinak přenos z Vrchlabí se mi líbí, tam si komentátor s nějakou nestranností fakt hlavu neláme. :-D
frysta
Příspěvky: 3422
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

PL8 píše: 15 led 2022 16:21 ad) junioři do Vrchlabí
To bych nedělal. Pokud jsou perspektivní, musí jít do extraligy. Do Vrchlabí ať si vezmou perspektivní hráče z vrchlabské (krkonošské) juniorky. Zní to asi blbě, ale jsem o tom přesvědčený.
Jelínek měl od začátku hrát v Pardubkách. Jako junior to byl absolutně moderní bek. Dnes už to tak nevypadá a bude se muset prosazovat tím, že nedostává góly... Škoda.
Sledovali jste mladého Galvase v jeho premiéře v NHL?

ad) a ještě k <frysta> a Jank
Jank se nikam nerozjížděl, byl ve svém normálním herním pohybu. Rozjet se znamená úplně něco jiného. Stojím si za tím, že to nebyl ani faul, natož pak do oblasti hlavy. To je stejně vypovídající termín jako do oblasti Polabí... Do hlavy to nešlo, spíš opravdu mezi klíční kosti... Ujčík si to může nazývat jak chce - jde jen o jeho vědomí a svědomí.

Jank stál od buly na modré. Celou dobu Machalu sleduje a ve chvíli, kdy je Machala v souboji s dalším hrářem, udělal jasný pohyb dopředu, aby ho trefil. Můžeme se samozřejmě dohadovat, s jakou intenzitou atd.
Suchánek naopak byl v pohybu, zastavil se a zapřel.
Já tedy mezi těmi situacemi rozdál celkem vidím, bez ohledu na nesmyslné výroky Ujčíka. :)
depresive
Příspěvky: 87
Registrován: 06 srp 2014 08:42
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od depresive »

Malá odbočka na východ. Michalovce - Spišská Nová Ves to musí být derby, pobili se po utkání a potom ještě venku, že museli dojet i policisté.
https://hkduklamichalovce.sk/clanok846- ... identu.htm
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Vrchlabí sestava jako zvon a prohra. Klouček teda slabota v tý první lize
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Kula píše: 15 led 2022 19:49 Vrchlabí sestava jako zvon a prohra. Klouček teda slabota v tý první lize
Tak Kloudy i v ELH tak nezáří...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1472 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

V Brně mají dobré maskoty :pivko:
PL8
Příspěvky: 2153
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

frysta píše: 15 led 2022 19:40 Jank stál od buly na modré. Celou dobu Machalu sleduje a ve chvíli, kdy je Machala v souboji s dalším hrářem, udělal jasný pohyb dopředu, aby ho trefil. Můžeme se samozřejmě dohadovat, s jakou intenzitou atd.
Suchánek naopak byl v pohybu, zastavil se a zapřel.
Já tedy mezi těmi situacemi rozdál celkem vidím, bez ohledu na nesmyslné výroky Ujčíka. :)
Hele, <frysto>, je jasné, že bek NIKDY nestojí na místě jako tvrdé "Y". A Jank, samozřejmě, Machalu jako hráče s pukem sledoval. Pokud by ne, jako trenér bych ho jebal - viz PCE-KLA, když kladenští beci nechali zcela volného hráče před kasou (vyrovnání na 3:3)...
Ale Jank se na něj rozhodně nerozjel se zatemnělou myslí s tím, že ho takhle vypne... V té hře proti němu vyjel a dopadlo to tak, jak to dopadlo. A ten kontakt byl rozhodně v pořádku. Pravidla by se měla PSÁT & VYKLÁDAT co možná nejpřesněji. V pravidlech by prostě neměly být vágní termíny jako je oblast... Jak je ohraničíš oblast na lidském těle? Buď je to do hlavy nebo do ramene nebo do prsou.
Já se nechci hádat, ale chci, aby se už jednou provždy tohle narovnalo. Jasný casebook a nazdar. Díval ses do toho z NHL, který sem na forum dal <digitalmouse>? Tam jsou ty legální a nelegální situace jasné...
Ahoj, nic ve zlém, bavíme se tady nakonec o kořenovi, který mi je ukradený...
PL8
Příspěvky: 2153
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Klouček
To se dalo čekat. Prapůvod dneška je v době před třemi lety... Tam se tenkrát rozhodlo, že to bude mít dnešní průběh. Je to škoda. Mohl být o pěkný kus dál.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5339
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 460 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

PL8 píše: 15 led 2022 21:19 ad) Klouček
To se dalo čekat. Prapůvod dneška je v době před třemi lety... Tam se tenkrát rozhodlo, že to bude mít dnešní průběh. Je to škoda. Mohl být o pěkný kus dál.
Ona tam v zivote skoci tu a tam nejaka ta prekazka. Tolik bych to nedramatizoval. Kral mu navic dava pomerne slusnej prostor takze je to jen na Koudym.

Kazdej dostane co si zaslouzi?
Sweník
Příspěvky: 13946
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 15 led 2022 21:19 ad) Klouček
To se dalo čekat. Prapůvod dneška je v době před třemi lety... Tam se tenkrát rozhodlo, že to bude mít dnešní průběh. Je to škoda. Mohl být o pěkný kus dál.
Tak pořád je dál než třeba Vejmelka v tomhle věku.. Záleží na něm, jak si s kariérou poradí. A taky na štěstí..

Janka už pls neřešte. Stejně tam shoda nikdy nebude. I kdyby to nebyl faul, jindy hrál jako čuně, tak dostal po čuni. A ať si to Ujčík nazývá, jak chce. Tyhle hráče už si zkrátka nikdo v moderním hokeji nepřeje. A nechytej mě za každé slůvko, dík. :-)
frysta
Příspěvky: 3422
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

PL8 píše: 15 led 2022 21:17 Hele, <frysto>, je jasné, že bek NIKDY nestojí na místě jako tvrdé "Y". A Jank, samozřejmě, Machalu jako hráče s pukem sledoval. Pokud by ne, jako trenér bych ho jebal - viz PCE-KLA, když kladenští beci nechali zcela volného hráče před kasou (vyrovnání na 3:3)...
Ale Jank se na něj rozhodně nerozjel se zatemnělou myslí s tím, že ho takhle vypne... V té hře proti němu vyjel a dopadlo to tak, jak to dopadlo. A ten kontakt byl rozhodně v pořádku. Pravidla by se měla PSÁT & VYKLÁDAT co možná nejpřesněji. V pravidlech by prostě neměly být vágní termíny jako je oblast... Jak je ohraničíš oblast na lidském těle? Buď je to do hlavy nebo do ramene nebo do prsou.
Já se nechci hádat, ale chci, aby se už jednou provždy tohle narovnalo. Jasný casebook a nazdar. Díval ses do toho z NHL, který sem na forum dal <digitalmouse>? Tam jsou ty legální a nelegální situace jasné...
Ahoj, nic ve zlém, bavíme se tady nakonec o kořenovi, který mi je ukradený...
Ano, to uznávám, že je vágní a ani bych si nedovolil tvrdit, že ho Jank chtěl až takhle vypnout. Jen porovnávám ty dvě situace a popisuju, v čem vidím rozdíl. Ono i na tom zákroku na Cama by se v klidu dalo mluvit o bránění ve hře, jak tak sleduju "trend".
Dassty
Příspěvky: 1043
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Kolář 4 týdny out…
Zamčeno