Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Itchy píše: 15 led 2022 01:25 Tihle ti hosi vcetne Nedveda jsou jeden velkej bizar. Podle nich by sla napsat knizka Jak to kur@a nedelat.

Aneb kdyz neni charisma, tak tam dej aroganci a buranstvi….

Ono nakonec ty dresy s tim “svedskym lvickem” budou to nejlepsi na co koukat… :crazy:
Co by tam chtěl Chlapík dělat? Vždyť by jim totálně zkurvil věkový průměr.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

ať je to Kousal nebo Camara nebo kdokoliv jiný hráč si musí umět udělat respekt i sám například takový neboštík Maurice Richard by o tom mohl napsat knížku kdyby ještě žil :)
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Mne to kolikrat prijde, jak v tom jednom dilu Okresniho preboru, kdy rozhodci cekali, az hrac neco rekne. A pak alou do sprch. V tehle sezone uz trikrat. Vcera Cam, jednou Nakly a jednou Risa do tri. Komu jinemu se to v sezone stalo? Nasi mekci rozhodne nejsou, pamatuju si jedno stridani z posledniho domaciho klani s Plzni, kdy zrovna tvoriva lajna rozdala 5 slusnych hitu. Dva Adam, dva Cam a jeden Kousy. A bylo krasne videt, jak to Plzenakum nechutna a vydesene koukali na vse strany, odkud prileti dalsi rana...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

kvůli covidu odkládají své zápasy pardubičtí basketbalisté i florbalisté.....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: 15 led 2022 07:51 kvůli covidu odkládají své zápasy pardubičtí basketbalisté i florbalisté.....
Tak za chvili i hokejky...
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Když si vzpomenu na Zbyňka, jak si ho hráči chválili za servis, co jim poskytl....a pak tam vidím playboye Edu....
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

FOGLIK píše: 15 led 2022 00:04 Za dnes , to nebyl hokej , to byl boj. Taktika Kladna jasná . Destrukce a něco urvat z brejků. Na to se blbě hraje. Za mě na Camaru jasný faul. Camara už byl bez puku. V podstatě za mě podobná situace jako u Machaly akorát tam nebyl třetí do party. Je teď evidentně vidět taktika od soupeřů Cama rozhodit. Tady se brečí, jak jsme měkký tým, ale po tom prasáckém faulu na Kousyho, když vystartoval Cam, tak najednou zase , že to bylo zbytečné a že mohla být přesilovka, i když rozhodčí ruku nezvedl. Někteří fakt nevíte co chcete. Já se dnes teda vrátil bez hlasu. Rozhodčí, když odcházeli, tak měli dnes asi i nahnáno. Nechápu jak je možné , že pokaždé domácí tým má míň přesilovek než soupeř u nás. A kdo si myslí, že hokej není stejná žumpa jako fotbal, tak je za mě naivní. Možná to bude ještě v některých ohledech ještě horší.
To si mozna nerozumime, pokud to je reakce na muj postreh :) Ja rikam jedno, jak na Camaru tak na Kousala se posledni dobu souperi cim dal vic zameruji (jijich dulezitost, forma a take to ze maji povest hracu, kteri by se mozna nechali vytocit..), oni se o sebe postaraj, ale podle me by to melo fungovat tak, ze pokud Ti neustale chodi do nejlepsiho utocnika/u, nebo ho celkem prasacky narazi na mantak, tak by proste mela prijit odveta a ta by mela byt od korenu typu Valy, Zdrahala atd., maj na to postavy, silu a pokud budou vylouceny je to asi lepsi nez kdyz Ti bude sedet prvni lajna cela nebo nekdo neustale z ni, protoze musi sam trestat zakroky na sebe, vcera me toho Kousala bylo az lito jak to bylo komicke, Melka ho napuli na mantak, Kousal kouka- rozhodci nic, spoluhraci nic, tak se sebere a jede Melku nahanet sam, tohle je dle me spatne, ale chapu ze to vidi kazdy jinak, dle me je jedno jestli tam je Andel, nebo mladej bek, maj na melku naskakt a hotovo, pripomelo me to zapas s Trincem, kdy Marcinko obratil v brankovisti Frodla do kotoulu, a nasi na to koukli, jak tam lezi a jeli stridat..tak asi tak a v PO bude hur..
p.s. a vubec nevycitam Antoninoj a Kousaloj, ze do toho sli, aby jsi me rozumel, snad Antonin nedostane kazensky mentalni trest od Richarda:))
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Kazach potvrzen oficiálně....
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše: 15 led 2022 08:22 Kazach potvrzen oficiálně....
Kua to už aby si člověk i o víkendu dával budíka
vh9913
Příspěvky: 391
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Tak z tohodle prestupu jsem trosku rozpacity. Chapu, ze jsme -2 s Nakladalem a zranenym Hradkem a musel se sehnat nekdo narychlo. Ale uprimne, cekal jsem lepsiho hrace. Uvidime, nebudu soudit predem, at se dari :modlitba:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

vh9913 píše: 15 led 2022 08:30 Tak z tohodle prestupu jsem trosku rozpacity. Chapu, ze jsme -2 s Nakladalem a zranenym Hradkem a musel se sehnat nekdo narychlo. Ale uprimne, cekal jsem lepsiho hrace. Uvidime, nebudu soudit predem, at se dari :modlitba:
Ja tomu to tipu posileni take prilis nerozumim, kdyz uz teda, tak mame nejakou spolupraci s Vrchlabim, proc se tyto veci neresi timto zpusobem (co hraje ten Buran? druhou ruskou? ale Voronez je hezke mesto, byl jsem tam nekolikrat..:), ale tak uvidi se, at se dari..
vh9913
Příspěvky: 391
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Danik23 píše: 15 led 2022 08:34 Ja tomu to tipu posileni take prilis nerozumim, kdyz uz teda, tak mame nejakou spolupraci s Vrchlabim, proc se tyto veci neresi timto zpusobem (co hraje ten Buran? druhou ruskou? ale Voronez je hezke mesto, byl jsem tam nekolikrat..:), ale tak uvidi se, at se dari..
Je to VHL, o stupen mene, nez KHL. Takze druha ruska. Ted je otazka, proc druha ruska. Na KHL letos nemel? Docela i divoky stridani klubu, no uvidime.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Já mu věřím že bude hrát v pohodě ve 3 páru s Kolicem.... Solovyev hrál taky VHL a teď ve Vitkach 20 zápasu a 18 bodů .... Snad mělo vedení taky šťastnou ruku 👍
🔴⚪
mach
Příspěvky: 4318
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Takže jsme minus dva obránci s držením hole na pravo a přivedeme levaka, takže máme jen Košťálka a Jelínka jako praváky 🤔
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

mach píše: 15 led 2022 08:46 Takže jsme minus dva obránci s držením hole na pravo a přivedeme levaka, takže máme jen Košťálka a Jelínka jako praváky 🤔
Jo tohle je asi pravda no... Škoda že nehraje na praváka 👍
🔴⚪
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

vh9913 píše: 15 led 2022 08:30 Tak z tohodle prestupu jsem trosku rozpacity. Chapu, ze jsme -2 s Nakladalem a zranenym Hradkem a musel se sehnat nekdo narychlo. Ale uprimne, cekal jsem lepsiho hrace. Uvidime, nebudu soudit predem, at se dari :modlitba:
Dost možná mínus tři
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

fansDKnL píše: 15 led 2022 08:51 Dost možná mínus tři
On ten Jakub Nakladalu bude chybet a dost, ne ze ne...
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

No taky jsem rozpacity .. nesud zbozi podle obalu , ale vic rusky vypadat nemuze a nevypada , ze by byl abstinent...My potrebujeme durazneho obrance, ktery umi pritvrdit...vcera Dotchin sejme Poulu .. Vala , ktery ma parametry na to z 2 m kouka...
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Tak vítej, Ďuro :))
Pardubice ole
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

Pec92 píše: 15 led 2022 08:44 Já mu věřím že bude hrát v pohodě ve 3 páru s Kolicem.... Solovyev hrál taky VHL a teď ve Vitkach 20 zápasu a 18 bodů .... Snad mělo vedení taky šťastnou ruku 👍
S Kolicem si dost pravděpodobně nezahraje - je po operaci se zlomenou čelisti......
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Popp26 píše: 15 led 2022 09:08 S Kolicem si dost pravděpodobně nezahraje - je po operaci se zlomenou čelisti......
V tom pripade okamzite nekoho dalsiho ... Prichazel v dobe jeste pred zranenim Kolare...
Emil Havránek
Příspěvky: 859
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Nejlépe je v průběhu zápasu zdržet komentářů. Ale ne každý to tak má. :-)
Přihodím svůj pohled a začnu soupeřem. Kladno začalo hrát zcela jinak, už minulý zápas to bylo vidět, začali víc bojovat. nu a ruku v ruce s naším lehkým podceněním, že se porazí sami, ano, bylo tam, se nebylo ve výsledku co divit. Nadávat na rozhodčí je fanouškovské i módní zároveň a svézt se na ně dá ledasco, ale hlavní příčinou průběžného stavu rozhodně nebyli oni a ani nehráli v zápase hlavní roli. Obecně i mně laikovi připadá jejich úroveň slabší, ale mohu se mýlit. Onen fotbalový trend, kdy i rozhodčí zhodnotí zápas, klidně i den poté, by se mi líbil. Snad na to přijdou v blízké budoucnosti i hlavy pomazané. Hokeji i diváckému pohledu na rozhodčí by to jedině prospělo.
A ještě jeden poněkud blbý tip a spekulace. Pokud Roman včera byl mimo sestavu a nabízíme ho k výměně, tak sousedi nabízí třeba Orsavu, to ať raději zůstane tak jak to je teď.
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

denyip píše: 15 led 2022 09:11 V tom pripade okamzite nekoho dalsiho ... Prichazel v dobe jeste pred zranenim Kolare...
Ano, vím a jednoznačně souhlas, bohužel nám to vzadu dost prořídlo :crazy:
Zamčeno