Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Dotchin, Melka - podnět na DK. Klidně bych to zkusil.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

depresive píše: 14 led 2022 22:13 Chtít je krásná vlastnost, ale osobní a "firemní" věci nejsou to samé...
Já se jen snažím to korigovat a... víš jak to myslím.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Nic, jedeme dál. V březnu si na nějaký Kladno ani nevzpomeneme 😀
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 481
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

dobytek Melka a dobytek Dotchin v Buly nezajem, hlavne 3x zminit ze Camara povalil Jagra
1950 - forever :whistle:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jinak se kdyžtak omlouvám pokud je někdo dotčen tím jak to myslím a chci jak by to tu mělo fungovat.

Děkuji všem co sem chodí a přispívají sem.

Děkuji všem co přispěli na chod fóra, jsem opravdu z celého ❤️ vděčný. Ale samozřejmě všem tady, nejen přispěvatelům.

Díky moc všem.
Obrázek Za Dynamo!
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Bob1900 píše: 14 led 2022 22:43 Dnes pochvala jen za otoceny vysledek a Kloudymu. Nasi hrali deset minut z 65, za to palec dolu. Kousy s Camem at si daji mokrej hadr na hlavu. Chapu pocit krivdy, ale my je potrebujeme na lede, ne na trestny. Jsou to PANI hokejisti. Koste brani strasidelne, ale ta parada na konci s kontrolou kostky a naslednym zrychlenim... Jak by rekl jeden sexy mozek, kdo to ma. Zebry nekomentuju. Nechci podlehnout stihomamu, ze to byl programove cileny vykon. A Jardy je mi lito. Hraje, protoze nic jineho nema a navic musi kvuli sponzorum. Respekt k jeho kariere, ale ted je to az trapne, jak jsou mu odpousteny hacky, kdyz nestiha mladsi soupere.
A neni celej problem v tom, ze jsme neskutecne meky? Sestreli naseho nejlepsiho utocnika Camaru, a vubec nic se nedeje, nikdo po Kladenakoj nevystartuje, proste nic, bejt to Plekanec nebo Jagr, tak jsou vsichni v sobe, to same na Kousala, nebezpecny narazeni, skocil nekdo na toho Melku? Kdyby se do toho nepustil sam Kousal a nepridal se zase Camara, tak se nic nedelo, nevim, ale tohle je proste problem, mozna by to chtelo trochu zdrave agresivity a postavit se jeden za druheho, a to me chybi, nakonec se perou nejlepsi utocnici a tim se take vyradi ze hry.., fungovat by to ale melo jinak..
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Danik23 píše: 14 led 2022 23:05 A neni celej problem v tom, ze jsme neskutecne meky? Sestreli naseho nejlepsiho utocnika Camaru, a vubec nic se nedeje, nikdo po Kladenakoj nevystartuje, proste nic, bejt to Plekanec nebo Jagr, tak jsou vsichni v sobe, to same na Kousala, nebezpecny narazeni, skocil nekdo na toho Melku? Kdyby se do toho nepustil sam Kousal a nepridal se zase Camara, tak se nic nedelo, nevim, ale tohle je proste problem, mozna by to chtelo trochu zdrave agresivity a postavit se jeden za druheho, a to me chybi, nakonec se perou nejlepsi utocnici a tim se take vyradi ze hry.., fungovat by to ale melo jinak..
Tohle říkám snad už dvě sezóny.
Obrázek Za Dynamo!
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

digitalmouse píše: 14 led 2022 23:07 Tohle říkám snad už dvě sezóny.
Ja take, nemame takto stavenej team a je to dle me nase slabina...ale tak to musi videt i ty nahore..
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Žádnej přátelák to teda dneska nebyl... padlo už tady k němu asi všechno, tož ještě jenom :thumbup: borci se vzkazem.

Obrázek
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Anry píše:Nechápu, že tu Kula se svými hokejovými názory někoho sere. Já se naopak po přečtení jeho příspěvků několikrát vrátit zpátky na zem. Dnes slepená sestava, navrátilci z marodky, oslabená obrana plus koštěho 'KO" na chudinku plekyho = krásné dva body.
Já se obávám že to KO bude potrestano Ujčou na pár zápasů.
https://tv.isport.cz/?jwsource=cl

A jestli je Količ zraněnej tak to je velký problém.
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

digitalmouse píše: 14 led 2022 23:07 Tohle říkám snad už dvě sezóny.
Tak samozřejmě jak říkáš, dostáváme zápas co zápas namleto, ale jsme třetí. Co je lepší?
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Vůči rozhodčím jsem nesmířlivý. Dlouho. Dnes ale musím říct, že nesolili nás. Pomáhali Džegrovi. A kdyby tam byl místo nás třeba Mechov, zase by pomáhali Jágrovi - (dostat se alespoň do baráže). To si fakt myslím. A zase jsem tam viděl spousty miniaturních krosčeků - bez odezvy sudích.
Jinak si myslím, že v mači šlo dnes o jinou věc. Vytvořím příběh o spřízněných duších a trucu hráčů. Možná se jim to povedlo, možná ne úplně, ale sílu ukázali. To je dobré znamení a myslím, že se nás už teď liga bojí.
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Liboros píše: 14 led 2022 23:16 Já se obávám že to KO bude potrestano Ujčou na pár zápasů.
https://tv.isport.cz/?jwsource=cl

A jestli je Količ zraněnej tak to je velký problém.
Já bych to spíš viděl na nějakou solidní seriálovou roli pro plekyho..
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 481
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

PL8 píše: 14 led 2022 23:24 Vůči rozhodčím jsem nesmířlivý. Dlouho. Dnes ale musím říct, že nesolili nás. Pomáhali Džegrovi. A kdyby tam byl místo nás třeba Mechov, zase by pomáhali Jágrovi - (dostat se alespoň do baráže).
souhlas, sam sem si rikal ze ty chudaci co je pripadne chytnou v barazi se maji na co tesit
1950 - forever :whistle:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Tak nějak si vybavuju, že o měkkosti pardubickýho hokeje čtu, slyším tak 20 let. Občas to byla pravda, na který se shodneme všichni. Občas je to asi i víc pocit. Mně dnes naši přišli všechno možný, ale měkký teda moc ne. Ony i ty reakce vyplývají ze hry, rozestavení hráčů, kdo zrovna na ledě je, částečně i pokynů. Třeba při ataku na Bobbyho jsme zrovna nějak prostřídávali. Zrovna tam byli Anděl, jako bek mladej Jelínek. A takhle to jde rozebírat situaci po situaci. Dnes tam i díky způsobu řízení zápasu probublávaly emoce už od první třetiny. Cestu, jak to dovést do vítěznýho konce, se složitě najít podařilo a nemyslím, že jsme z ledu slezli nějak zmlácený.

Jasný, pak můžeš udělat to, že tam další střídání pošleš někoho se záměrem někoho trefit jako odplatu. To tady moc v módě není a navíc všichni víme, že to smrdí oslabením. A v zápase, kde je to o gól nebo se dohání skóre, to úplně není dobrá taktika, jak zápas otočit.

Mně se dnes z těch fyzických střetů nejvíc zamlouval ten Musilův s Dotchinem před gólem na 3-3. Jak tam pak Dotchin stál jak idiot a akorát nadával.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Borek píše: 14 led 2022 23:10 Žádnej přátelák to teda dneska nebyl... padlo už tady k němu asi všechno, tož ještě jenom :thumbup: borci se vzkazem.

Obrázek
Přílohy
Camara.png
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 738 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Kula píše: 14 led 2022 22:09 Jestli dnes bylo na zimáku 1000 lidí tak už zde nikdy nic nenapíšu :grinning: :rofl:
Bylo , přesně 1000 :)
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 738 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Rahmed píše: 14 led 2022 22:47 Richard Král (Pardubice): „Nebyli jsme spokojení s první polovinou utkání. Myslím, že jsme zápas trochu podcenili a doufali, že to bude jednoduché. Takový není žádný zápas v extralize. Chci na druhou stranu pochválit tým za neskutečnou bojovnost ve třetí třetině. Ubránili jsme oslabení ve třech i ve čtyřech a nakonec rozhodli v prodloužení. Víc zápas komentovat nechci.

Jasná pokuta 20k pro Ríšu :nanana:
Mohl napsat víc. Klidně na pokutu přispěju.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 738 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Za dnes , to nebyl hokej , to byl boj. Taktika Kladna jasná . Destrukce a něco urvat z brejků. Na to se blbě hraje. Za mě na Camaru jasný faul. Camara už byl bez puku. V podstatě za mě podobná situace jako u Machaly akorát tam nebyl třetí do party. Je teď evidentně vidět taktika od soupeřů Cama rozhodit. Tady se brečí, jak jsme měkký tým, ale po tom prasáckém faulu na Kousyho, když vystartoval Cam, tak najednou zase , že to bylo zbytečné a že mohla být přesilovka, i když rozhodčí ruku nezvedl. Někteří fakt nevíte co chcete. Já se dnes teda vrátil bez hlasu. Rozhodčí, když odcházeli, tak měli dnes asi i nahnáno. Nechápu jak je možné , že pokaždé domácí tým má míň přesilovek než soupeř u nás. A kdo si myslí, že hokej není stejná žumpa jako fotbal, tak je za mě naivní. Možná to bude ještě v některých ohledech ještě horší.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Jinak kde byl dnes Roman? To je zas zraněnej nebo co?
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Tak hlavně celá ta situace s Kousym popořadě: Kousy naražený na manťák, minimálně 2min. Následně Kousy si jede to vyřídit to s Melkou, jdou do sebe oba, do toho se tam motá Jágr a "strká" do Kousyho. K němu "z boku, skoro zepředu" přijede Tonda, Jágr stále mele Kousyho jako třetí, tak mu Tonda dá kravatu, následně na Tondu skáče Dotchin, toho se snaží odtáhnout tuším Košťálek, ale to už je nic.

Když bych byl hodně smířlivý tak dvě vyloučení u nás (Kousy, Tonda) a tři u nich (Melka naražení, Jágr zapojení třetí a Dotchin jako zapojení třetí), ale spíše by měl dostat ještě Melka navíc za potyčku s Kousym. Výsledek všichni známe a Nadnu bych doporučoval přestav mluvit o srabáctví, protože v tomhle případě se spíše jako srabáci zachovali oni.

Jinak povinné studium pro všechny naše fanoušky, bude se hodit, kdyby nám začal lítat tlak nahoru/dolů.
https://www.wikiskripta.eu/w/Test_na_nakloněné_rovině
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Dassty píše: 14 led 2022 22:45 Co Jan Kolář? Nedohral - nějak vážné? To by nám ještě chybělo.

Hradila by měli vetovat.
Dostal pukem.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"Sere mě, že to nevyšlo. Nevím proč, nikdo mi nevolal. Snažil jsem se udělat maximum. Nevadí mi hrát ani do těla ve 4. lajně, ale to nemohli vědět, protože jsme žádný pohovor neměli. Je to trochu zvláštní. Chtěl bych hrát," říká Chlapík.

Playboy s Filoušem mají komunikaci s hráči hodně propracovanou...
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Dnes nakonec cenné 2 body.
Dnešní hokej mě bavil mělo to náboj a spousty emocí které vás pořádně vtáhnou do zápasu se šťastným koncem pro nás.
Přesně jak tady někteří píšou dnes jsme přitvrdili a mě se to líbilo. Jasný Camara a Kousal jsou velmi kvalitní útočníci ale brečí se že nikdo nepřitvrdí a pak když ano tak zase že tito to dělat nemají.
Záleží kdo je na ledě a mě se jejich emoce líbili.
Třeba Musil se mě zdálo že se dneska docela držel.
Snad bude Kolář v pořádku.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 15 led 2022 01:08 "Sere mě, že to nevyšlo. Nevím proč, nikdo mi nevolal. Snažil jsem se udělat maximum. Nevadí mi hrát ani do těla ve 4. lajně, ale to nemohli vědět, protože jsme žádný pohovor neměli. Je to trochu zvláštní. Chtěl bych hrát," říká Chlapík.

Playboy s Filoušem mají komunikaci s hráči hodně propracovanou...
Tihle ti hosi vcetne Nedveda jsou jeden velkej bizar. Podle nich by sla napsat knizka Jak to kur@a nedelat.

Aneb kdyz neni charisma, tak tam dej aroganci a buranstvi….

Ono nakonec ty dresy s tim “svedskym lvickem” budou to nejlepsi na co koukat… :crazy:
Zamčeno