Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dedek verze 3.0

A nekoncime….
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5783
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 816 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dědek to řekl na plnou hubu a velice dobře... tady už se měsíc hraje pro tisící lidí v halaách pro 10 tisíc a více lidí.... Divadla s kapacitou 1000 lidí mohou být našlapaný až po střechu.... Šmejdům na svazu to je jedno, panáci jen sajou co se ještě vysát dá. Jsou tam úplkně k ničemu, jen ruka ruku myje a já na bráchu, brácha na mě... Bříza svaz využíval jen proto, aby měl oporu při volbě na teplý místo ve vedení IIHF. Zábranský tam je hlavně kvůli svýmu Brnu a dotacím na předraženou halu. Hochštapler Pavlík jen kvůli výhodám....
Naposledy upravil(a) tau dne 11 led 2022 15:30, celkem upraveno 1 x.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Bob1900 píše: Dobre pan Dědek. Na svazu a v Brne mit kamose nebudeme. Ale nevadi. Proti vsem, po vzoru jednoho prispevatele zde. Zacinam k nemu mit respekt.
Vyloženě s panem Zábranským kámoši již delší dobu rozhodne nejsou …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3275
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Moc pěkná práce...tohle se pár lidem líbit nebude. S tím co v tom rozhovoru je plně souhlasím.
Obrázek Za Dynamo!
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

FOGLIK píše: 11 led 2022 15:12 Nebo se konečně ten zatuchlý rybník rozhýbe. Můžou rozhodčí tu rovinu ještě víc naklonit ? :)
ano můžou ji naklonit daleko víc
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dedek za me velmi dobre. Kazdy to vi a nikdo nic nerekne nahlas.

Snad se to ted rozhybe.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3275
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Navíc, tohle vše se dá použít i mimo hokej.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1549
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Propulse píše: 11 led 2022 15:32 Dedek za me velmi dobre. Kazdy to vi a nikdo nic nerekne nahlas.

Snad se to ted rozhybe.
:goodpost:

Dědek rulez :thumbup:
Život jde dál...
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

K danému rozhovoru jenom jedna věc, rozhovor o ní sice úplně nebyl, ale lze si z něj vzít porovnání s obchodními domy. Jediné co by kluby obecně, i my, měli se snažit zajistit, aby se pravidla na stadionu dodržovala. To je opravdu jediná věc, která mne vysloveně vadila a myslím že určitě drobně nepomohla, protože když si pustíš ČT sport či O2TV a vidíš 95% lidí bez roušky, respirátoru, tak poté srovnání s obchodním domem, kde ho 95% lidí na hubě má, je prostě smutné. A ano, jsem jeden z těch 5%, co ho vždy měl. Je to to nejméně co mohu pro sebe a pro svoje okolí v rodině, i na stadionu, udělat.
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Propulse píše: 11 led 2022 15:32 Dedek za me velmi dobre. Kazdy to vi a nikdo nic nerekne nahlas.

Snad se to ted rozhybe.
Pokud se pan Záruba a spol nebudou bát o své místečka ,tak by mohlo.

Pan Dědek rozehrál vysokou hru a mooocc mu fandím.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

snorry píše: 11 led 2022 15:30 ano můžou ji naklonit daleko víc
Aby se za chvílí nehrálo kolmo nebo dokonce hlavou dolů..... :)
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

snorry píše: 11 led 2022 15:30 ano můžou ji naklonit daleko víc
Jedine ze by byla kolmo na led.
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

pepa píše: 11 led 2022 15:39 Aby se za chvílí nehrálo kolmo nebo dokonce hlavou dolů..... :)
Byl jsi o minutu rychlejsi. :thumbup:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5783
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 816 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

in-spyder píše: 11 led 2022 15:37 K danému rozhovoru jenom jedna věc, rozhovor o ní sice úplně nebyl, ale lze si z něj vzít porovnání s obchodními domy. Jediné co by kluby obecně, i my, měli se snažit zajistit, aby se pravidla na stadionu dodržovala. To je opravdu jediná věc, která mne vysloveně vadila a myslím že určitě drobně nepomohla, protože když si pustíš ČT sport či O2TV a vidíš 95% lidí bez roušky, respirátoru, tak poté srovnání s obchodním domem, kde ho 95% lidí na hubě má, je prostě smutné. A ano, jsem jeden z těch 5%, co ho vždy měl. Je to to nejméně co mohu pro sebe a pro svoje okolí v rodině, i na stadionu, udělat.
Souhlas s rouškami.... Ale stačí se projít třeba po afi a i tam se producírují lidé bez... A roušku nemusíš mít, pokud konzumuješ potraviny nebo nápoje... Takže tohle se dá v klidu obejít tím, že si v hledišti otevře petflašku s vodou celej zápas bude ucucávat... a nikdo s tím nic neudělá....
A taky je jasný, že není v silách klubu tohle nařízení hlídat.... Neuhlídá se to ani u té "tisícovky", která na hokej chodí teď. Natož když by do hlediště mohly třeba tři tisíce (ve skutečnosti by jich tam bylo pět tisíc). Tohle prostě těch pár pořadatelů a policajtů neuhlídá... To je o lidech, o jejich nezodpovědnosti....
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) situace před OH, roušky...atd

Vám se zdá, že máte aktuální informace z IIHF? Bříza tam je jako jeden z nejvyšších a kdy byl u nás naposledy slyšet? Já jsem četl vyjádření obav od Němce Reindla. Nic víc.
A s rouškami by to mělo být jasně u konce - pokud se nepletu, Omikron už u nás také opanoval veřejnost, odborníci říkají, že se mu nedá vyhnout... Tak proč si způsobovat zdravotní problémy díky hadru na xichtě? To odborníci také veřejně říkají...
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

PL8 píše: 11 led 2022 15:57 ad) situace před OH, roušky...atd

Vám se zdá, že máte aktuální informace z IIHF? Bříza tam je jako jeden z nejvyšších a kdy byl u nás naposledy slyšet? Já jsem četl vyjádření obav od Němce Reindla. Nic víc.
A s rouškami by to mělo být jasně u konce - pokud se nepletu, Omikron už u nás také opanoval veřejnost, odborníci říkají, že se mu nedá vyhnout... Tak proč si způsobovat zdravotní problémy díky hadru na xichtě? To odborníci také veřejně říkají...
:goodpost: :rock: :pivko:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3275
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Já očkovaný jsem, za nedlouho jdu na třetí. Opatření dodržuju, ale...už jsem k tomu všemu nějakej...je mi to už nějak jedno a dost věcí - právě třeba to o čem mluví Dědek - mě už i sere. Dalo by se o tom mluvit hodiny, proč ano a proč ne atd. Ale už začínám mít jeden možná nepopulární názor: povinné očkování a následné zrušení opatření.
Obrázek Za Dynamo!
Danik23
Příspěvky: 715
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 234 krát
Obdržel "To se mi líbí": 200 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Dedek dobre, podstata problemu jasna a konecne to nekdo otevrene rika, jen nevim, mozna - alespon pro me- z formy jeho podani, to trochu vyzniva jako dost osobni, treba smerem k Zabranskemu, coz myslim neni uplne potreba...
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

pepa píše: 11 led 2022 15:39 Aby se za chvílí nehrálo kolmo nebo dokonce hlavou dolů..... :)
S článkem souhlas a plná podpora panu Dědkovi.
Nakonec si splníme sen, hrát na té sjezdovce do kopce, kdy naše kisna bude dole. Očekávám už v pátek s Kladnem obvyklou tlačenku Jarynboys, podpořenou tímto článkem pana majitele a s hvězdnou dvojicí sudích Pražák, Ulehla.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1549
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Danik23 píše: 11 led 2022 16:04 Dedek dobre, podstata problemu jasna a konecne to nekdo otevrene rika, jen nevim, mozna - alespon pro me- z formy jeho podani, to trochu vyzniva jako dost osobni, treba smerem k Zabranskemu, coz myslim neni uplne potreba...
Jen ať jim naloží, všem... když to nikdo jiný nedělá.
Jen houšť a větší kapky :thumbup:
Život jde dál...
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PL8 píše: 11 led 2022 15:57 ad) situace před OH, roušky...atd

Vám se zdá, že máte aktuální informace z IIHF? Bříza tam je jako jeden z nejvyšších a kdy byl u nás naposledy slyšet? Já jsem četl vyjádření obav od Němce Reindla. Nic víc.
A s rouškami by to mělo být jasně u konce - pokud se nepletu, Omikron už u nás také opanoval veřejnost, odborníci říkají, že se mu nedá vyhnout... Tak proč si způsobovat zdravotní problémy díky hadru na xichtě? To odborníci také veřejně říkají...
Add roušky: není to pravda, nezpůsobuješ si tím zdravotní problémy a existuje několik studií o tom, že to tak není. Zeptej se odborníků, v tomto případě doktorů, kteří je nosí několik let mnohdy denně, na operačním sále. Obzvláště zde mluvíme o krátkodobém nošení, nasazení, po dobu zápasu. Prokazatelně to snižuje, neříkám eliminuje, riziko přenosu. Ty většinou v těchto otázkách a odpovědích jedeš alternativní linii (nevyčítám, takových lidí je hodně a znám jich také hodně, ale prostě nejsou relevantní argumenty)

Add tau: v tom co píšeš máš pravdu, nicméně co si budeme povídat, jediné co pro to konkrétně náš klub udělal, bylo to, že asi po několika zápasech, kdy to bylo úplně bez reakce, zobrazil 1x za třetinu spot na kostce, kde zkraje vždy dal nějakého člověka, kdo roušku měl na sobě a co si budeme povídat, okamžitě byl terčem posměchu. Nebyl tam vidět proaktivní přístup, zkrátím to, sralo se na to úplně. Vím, že docílit 95% je nereálné, ale pořád je lepších třeba 50% než 5%. Obchoďáky: nebyl jsem v AFI dlouho, ale procházel jsem teď v Brně přes Vaňkovku, hlavák, na zelný trh a řekl bych že ve Vaňkovce 99%, přes hlavák kde to je takové rozporuplné (venku/vevnitř) tak 80% a venku kupodivu docela velké procento to na sobě mělo. Samozřejmě ne každý to má správně nasazeno, ale velká většina ano. To je statistika a pravděpodobnost, prostě 5% je méně než 50% a než 95%.
dáda74
Příspěvky: 235
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Pcehockeyfan25 píše: 11 led 2022 14:48 Zaráží mě, že kluby nemají ze svazu žádné informace, co se děje, jaké jsou další postupy, co vás čeká...
„Pro mě strkají hlavu do písku. Viceprezidentem svazu je i chytrý pan Zábranský z Brna. Vždycky vyskočí, zkritizuje Pešána, Hadamczika , Vrbatu, Lenera , koho se mu zachce. Teď by měl být vidět, pracovat, místo toho je jako viceprezident schovaný v Brně, pro hokej nedělá vůbec nic. Zábranský vystoupí, když potřebuje podpořit estébáka Krále, ale aby plnil svoji funkci ve výkonném výboru a fungoval jako viceprezident svazu? Nevíte o něm. Vadí mi to.“

Svaz podle vás pro hokej nedělá dost?
„Král na to už kašle. Ale jasně, tak ať dělají jeho viceprezidenti. Nechtějí, aby se v létě volil nový prezident svazu, chtějí si dva roky řídit svaz sami. Jestli takhle budou Bříza, Pavlík a Zábranský řídit svaz ale dál, no tak to potěš. Ať teď stojí v řadě na vládě a bojují za hokej. Zatím jsem tam neviděl ani jednoho.“
Ale zabranskemu to ovoce nese. Dotace na halu schválena , musi to posvetit tihle matlove, ty rozlobit nesmíš....
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Kdyby se na zimáku vyžadovalo nasazení roušky stejně vehementně, jako se zakazuje vstup s občerstvením, alespoň v našem sektoru, tak by to šlo...

S vyjádřeními pana Dědka většinou souhlasím, ale třeba počet diváků na posledních zápasech, který do očí bijícím způsobem překračoval povolených tisíc, je za mně už trošku za hranou. Neříkám, že nemám k tomu nařízení výhrady a opravdu se mi to nezdá smysluplné, omezit plošně na 1000 bez ohledu na velikost prostor atd., ale takovéto ostentativní porušování se mi taky moc nelíbí..
Naposledy upravil(a) pepa dne 11 led 2022 16:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dědek za mě trefně.

V čele svazu dožívá otráveně frajer, co by se hodil na roli upocenýho vypečenýho vedoucího samoobsluhy v retro seriálu o 80. letech, ve výkonným výboru navolení komplet jeho milci, kteří si honí vlastní kšefty. A oficiálně za svaz jedná jednotka neschopnosti parazit Hnilička, kterej je schopen akorát blbě plkat a objíždět rauty, ale je to kluk z Nagana.

Pro stát jsou hromadný akce ideální terč, jak ukázat, že něco dělají, "bojují s virem". Ovšem teda chtít po sportu (a kultuře), aby sám přišel se sebedestruktivními pravidly, která posléze ministr milerád schválí, to je další perla a že jich už za ty skoro dva roky bylo tolik. A to se snažím být nad věcí a nešťourat do každý maličkosti.

Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Jak chteji resit lidi kterym jeste nemuze byt podana 3. davka - ti proste nebudou moct nebo jak?
Zamčeno