Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
FOGLIK
Příspěvky: 5179
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 773 krát
Obdržel "To se mi líbí": 355 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 10 led 2022 10:44 Nevidim to tam :) Uvidíme. Tipuju v hajzlu pravou nohu a s levou vubec nic. Hlavne at je v cajku.
Kéž by byl. Tohle může být i v jeho věku pěkný průšvih.
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Podle mě podrážení zcela určitě, navíc pořádná prasárna, protože Dernerovi je 38 let a moc dobře ví, že když někomu takhle zezadu přisedne nohu tak to může skončit fakt blbě.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 10 led 2022 07:59 Odchodem Jakuba odešla z naší defenzivní hry rozvaha - Robertson tam včera lítal jak hadr na holi, sice toho mraky ubruslil, ale také tam vzniká řada chyb.

Vála - ten to tady schytává pravidelně - za mne s větší porcí času prostě ty kopance přicházejí, ale velké chyby dělá např. i Juraj nebo Košťálek, byť ten často zapomíná, že je obráncem :thumbup:

Konec Jakuba za mne velká chyba a jen velmi těžko se bude takový článek nahrazovat a v playoff si na to ještě vzpomeneme :think:
Zrovna v tomhle víkendovým dvojzápase by tam lítal Kuba taky. :) Varani kdyby měli ostatní aspekty hry tak dobrý jako otáčení hry, tak nejsou třetí od konce. Liberec, i když jim to letos moc nejde, tak především doma taky praktikují něco, co nikomu moc nechutná. Nás nevyjímaje.

Pokud chceme hrát konstruktivně a ne jen plácat puky o mantinel ze třetiny, tak chyby občas přijdou. Jen jde o maličkost - najít rovnováhu a neriskovat zbytečně moc.

Třeba Robertson za mě od začátku sezony má výborný herní myšlení, výborně zvládá souboje především na zadním mantinelu, kdy dostane před hráče rameno a pak už z toho dokáže vyjet s pukem na holi. Dlouho ho ale srážely takový zbytečný kudrlinky, kdy za každou cenu chtěl hrát konstruktivně. Vyhrál souboj a následně puk ztratil zbytečně riskantní přihrávkou. Když to vyšlo, šli jsme do přečíslení ve středním pásmu, když to nevyšlo, smrdělo to inkasovaným gólem. Poslední dobou už tu hru má ve větší rovnováze.

Vála střídá lepší a horší chvilky dost viditelně a lidi si samozřejmě všimnou víc těch kiksů nebo neobratností.

Samozřejmě neříkám, že zkušenej bek nebude chybět. Navíc v situaci, že teď máme se zraněným Hrádkem šest beků a za nimi už jen juniory...
lucas003
Příspěvky: 2723
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 134 krát
Obdržel "To se mi líbí": 421 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

subris píše: 10 led 2022 08:25 ... tak prý Nakladala už má na příští sezónu dohodnutyho Kmonicek..
To bylo víceméně jasné, že ho bude hodně chtít. ale manažersky je to pro ně naprostý nesmysl. Mají podepsaného Pavlíka, Blaina a opci na McCormacka. Všechno kvalitní praváci, mladší a levnější než Nakládal. Nakládal pro ně bude něco jako Koukal. Udělá tam jednu možná dvě dobré sezóny a pak už to bude jen ze setrvačnosti dohrávat díky jménu.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

car píše: 10 led 2022 10:46 Podle mě podrážení zcela určitě, navíc pořádná prasárna, protože Dernerovi je 38 let a moc dobře ví, že když někomu takhle zezadu přisedne nohu tak to může skončit fakt blbě.
Nevím no, mě to jako pořádná prasárna nepřijde. Spíš jde potom o ten nešťastný pád (pro Řeku)
Podle mě zákrok na 2 minuty prostě.
Můžeme jen doufat, že koleno bude v pohodě…
#zpatkydosedla
Propulse
Příspěvky: 6697
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 659 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tomaso25 píše: 10 led 2022 10:57 Zrovna v tomhle víkendovým dvojzápase by tam lítal Kuba taky. :) Varani kdyby měli ostatní aspekty hry tak dobrý jako otáčení hry, tak nejsou třetí od konce. Liberec, i když jim to letos moc nejde, tak především doma taky praktikují něco, co nikomu moc nechutná. Nás nevyjímaje.

Pokud chceme hrát konstruktivně a ne jen plácat puky o mantinel ze třetiny, tak chyby občas přijdou. Jen jde o maličkost - najít rovnováhu a neriskovat zbytečně moc.

Třeba Robertson za mě od začátku sezony má výborný herní myšlení, výborně zvládá souboje především na zadním mantinelu, kdy dostane před hráče rameno a pak už z toho dokáže vyjet s pukem na holi. Dlouho ho ale srážely takový zbytečný kudrlinky, kdy za každou cenu chtěl hrát konstruktivně. Vyhrál souboj a následně puk ztratil zbytečně riskantní přihrávkou. Když to vyšlo, šli jsme do přečíslení ve středním pásmu, když to nevyšlo, smrdělo to inkasovaným gólem. Poslední dobou už tu hru má ve větší rovnováze.

Vála střídá lepší a horší chvilky dost viditelně a lidi si samozřejmě všimnou víc těch kiksů nebo neobratností.

Samozřejmě neříkám, že zkušenej bek nebude chybět. Navíc v situaci, že teď máme se zraněným Hrádkem šest beků a za nimi už jen juniory...
Ja to vidim s Robertsonem stejne. Mne osobne se v hodne zapasech libil a chvalil jsem ho. Ted hraje snad nejlepe z cele sezony.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 746
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 291 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Obvykle přes noc vychladnu, dneska ne... Podle mýho by se to ani s tou objektivitou nemělo přehánět, dyť jsme tady hyperkorektnější než aktivisti... Jebat se mezi sebou to jo, ale vidět likvidační zákroky na naše klíčový hráče? Já ti nevím no, asi ne, možná, těžko říct... Tak na rovinu - ten libereckej dobytek bylo to nejhorší, co nás letos potkalo. Radši bych, kdyby je za to seřezali, nebo to aspoň zkusili, než dva body.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Faul to samozřejmě byl.... Libereckej moc dobře věděl, co dělá....Najet takhle zezadu do nohou je prasárna srovnatelná s klasickým faulem na koleno... Možná o to horší, že hráč o ataku zezadu neví a nemá šanci se nijak připravit....
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8429
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 482 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1096 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

A jelita na CT se v reportazi ani nezminili o zraneni stale jeste nej strelce ELH, pokud se nepletu. Nebyla vhodna doba asi. Si to vlastne udelal sam
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Borek píše: 10 led 2022 12:29 Obvykle přes noc vychladnu, dneska ne... Podle mýho by se to ani s tou objektivitou nemělo přehánět, dyť jsme tady hyperkorektnější než aktivisti... Jebat se mezi sebou to jo, ale vidět likvidační zákroky na naše klíčový hráče? Já ti nevím no, asi ne, možná, těžko říct... Tak na rovinu - ten libereckej dobytek bylo to nejhorší, co nás letos potkalo. Radši bych, kdyby je za to seřezali, nebo to aspoň zkusili, než dva body.
Ono to máš těžký ....Včera se tady psalo ,kdo se umí porvat ,má to velký ALE

Camara-Musil jsou na ledě od toho ,aby rozhodovali zápasy (ted se tak děje) a ne aby si ubírali síly na poštuchování (což se nám stalo vloni PO Zohy,pak neměl sílu na to co byl brán) od toho tam mají být jiní hráči ,třeba Paulovič, .ale pokud to nemáš v povaze máš problém.
To nepočítám ,že mužeš dostat stopku na pár zápasu a při našem uzkém kádru ,sebevražda.

Pokud chceme finále ,tak musíme posílit hráči kvalit KHL 2 utočníky a 1 obránce ,

Letošní forma Blumela je na PO 4 lajna a hraní oslabení.Paulovič to samé . Přesilovky od nich špatné .Blumel stříli ze všeho ,někdy ukvapeně .....

Tohle je můj pohled na PO.
Aninka
Příspěvky: 48
Registrován: 08 led 2020 18:50
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Aninka »


Borek píše:Obvykle přes noc vychladnu, dneska ne... Podle mýho by se to ani s tou objektivitou nemělo přehánět, dyť jsme tady hyperkorektnější než aktivisti... Jebat se mezi sebou to jo, ale vidět likvidační zákroky na naše klíčový hráče? Já ti nevím no, asi ne, možná, těžko říct... Tak na rovinu - ten libereckej dobytek bylo to nejhorší, co nás letos potkalo. Radši bych, kdyby je za to seřezali, nebo to aspoň zkusili, než dva body.
A už se něco bližšího o Říčkovi ví? Nevím, jestli to bylo to nejhorší, co nás potkalo, spíš bych měla strach z tý rány na Cama. V pátek jsem (teprve) poslouchala Povolené uvolnění - ten lékařský díl. Říkali tam, že Cam už otřes mozku měl, spíš bych možná měla strach z toho, aby to nebyl do budoucnosti třeba problém. Víme, jak ti kluci s otřesy mozku pak dopadají, ono se to pomalu plíží a pak jednoho dne to prostě nejde... Obrázek

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk

Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Borek píše: 10 led 2022 12:29 Obvykle přes noc vychladnu, dneska ne... Podle mýho by se to ani s tou objektivitou nemělo přehánět, dyť jsme tady hyperkorektnější než aktivisti... Jebat se mezi sebou to jo, ale vidět likvidační zákroky na naše klíčový hráče? Já ti nevím no, asi ne, možná, těžko říct... Tak na rovinu - ten libereckej dobytek bylo to nejhorší, co nás letos potkalo. Radši bych, kdyby je za to seřezali, nebo to aspoň zkusili, než dva body.
Tohle ale není o hyperkorektnosti, se kterou hrubě nesouhlasím, ale o nějakém pohledu na situaci. Fakt v tom zákeřnost nevidím, prostě souboj o puk, kde byl atakující hráč pozdě. Ano, faul na dvě minuty jo, ale jinak nevím... Likvidační faul - těžko soudit. Následky jsou ale hodně špatné. :problem:
Mnohem víc mi vadil faul ramenem do rypáku Camarovi. A neodpískaná vysoká hůl v držce Robertsona jakbysmet.
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 58 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Borek píše: 10 led 2022 12:29 Obvykle přes noc vychladnu, dneska ne... Podle mýho by se to ani s tou objektivitou nemělo přehánět, dyť jsme tady hyperkorektnější než aktivisti... Jebat se mezi sebou to jo, ale vidět likvidační zákroky na naše klíčový hráče? Já ti nevím no, asi ne, možná, těžko říct... Tak na rovinu - ten libereckej dobytek bylo to nejhorší, co nás letos potkalo. Radši bych, kdyby je za to seřezali, nebo to aspoň zkusili, než dva body.
Faul to jednoznacne byl. Nechapu, proc se klub alespon nepokusil o protest a nepodal podnet DK. Dtto na faul na Cama - treti do souboje+utok na hlavu.....I kdyby to nejspis zametli pod koberec,alespon bychom ale ukazali,ze si nenechame tak uplne sr.t na hlavu..... Co se tyka odvety hned na hristi, souhlasim s nazorem, ze ti hraci,kteri by toho byli schopni (Musil, Camara), jsou tu od neceho jinyho. A bijce ze ctvrty lajny, u ktereho by nam az tak nevadila pripadne stopka na nekolik zapasu,proste nemame......A jeste jedna poznamka-docela me prekvapuje (a kvituju to), jak se Cam vetsinou drzi a pri hranicnich zakrocich na nej pri jeho vybusne povaze dokaze drzet nervy na uzde.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3302
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 524 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

jimmypop píše: 10 led 2022 12:56 A jelita na CT se v reportazi ani nezminili o zraneni stale jeste nej strelce ELH, pokud se nepletu. Nebyla vhodna doba asi. Si to vlastne udelal sam
Přesně to mě včera napadlo taky. Tomu se říká kvalitní novinařina.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6710
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 598 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nakly, jak bude moc chybět se ukáže....ale je pravda, že někteří ožili, po jeho odchodu, mě jeho odchod mrzí, ale pokud se dokázal přenést Cam, tak Kuba mohl také.....Hradec určitě po něm půjde, logika věci, budou chtít ukázat, že u nich to funguje jinak, pro nás je to prohra, že jsme nedokázali návrat našeho odchovance....ale příští rok 34 let, a dávat nějakou raketu, obránce.....ale to už je otázka pro jiné hlavy.....

Romana bych posadil na tribunu, klidně bych v pár zápasech nechal hrát P. Mrňu, žádný mladík, ale je z Vrchlabí, tak co....

Liberec hrál, jak prasata, moc dobře vědeli, do koho mají jít tvrdě...až zákeřně :thumbdown:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5333
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 456 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Kely píše: 10 led 2022 12:56
Letošní forma Blumela je na PO 4 lajna a hraní oslabení.Paulovič to samé . Přesilovky od nich špatné .Blumel stříli ze všeho ,někdy ukvapeně .....
Matěje tady letos tu a tam zmiňujeme všichni, ale dávat i tak dnes 19ti bodovýho playera do 4 lajny?

To by byl za mně velkej úlet....
Stars
Příspěvky: 6710
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 598 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Dynamík Jistič píše: 10 led 2022 13:19 Přesně to mě včera napadlo taky. Tomu se říká kvalitní novinařina.
ta už neexistuje, a nejenom ve sportu......dneska novináři píší, jak kdo si je zaplatí
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3343
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 586 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Tady ještě Cam...

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8429
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 482 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1096 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamík Jistič píše: 10 led 2022 13:19 Přesně to mě včera napadlo taky. Tomu se říká kvalitní novinařina.
Zranit Gulse nebo Jagra, tak se nerozebira nic jinyho
a jeste tak tyden po na bleskosportu
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3954
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 501 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

digitalmouse píše: 10 led 2022 13:24 Tady ještě Cam...

Takhle zpomaleně mám na toto jiný názor než včera - kdy jsem to viděl jednoznačně "rudě".

Liberecký hráč šel vyloženě po kotouči, který Camovi i přebral.

Za mne nešťastná srážka, s následky. :think:
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Itchy píše: 10 led 2022 13:21 Matěje tady letos tu a tam zmiňujeme všichni, ale dávat i tak dnes 19ti bodovýho playera do 4 lajny?

To by byl za mně velkej úlet....

Psal jsem pokud cíl je finále .......
Jinak PO rozhodují přesilovky ,za mě do nich ještě Blumel nedorostl (myšleno v PO) v ZČ s tím asi problém nemám.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3343
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 359 krát
Obdržel "To se mi líbí": 586 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Muf píše: 10 led 2022 13:39 Takhle zpomaleně mám na toto jiný názor než včera - kdy jsem to viděl jednoznačně "rudě".

Liberecký hráč šel vyloženě po kotouči, který Camovi i přebral.

Za mne nešťastná srážka, s následky. :think:
Taky to tak vidím. Cam do něho narazil.
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3529
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 397 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

fido píše: 10 led 2022 08:10 Těch chyb v obraně děláme moc celou sezónu. Nakládal/Nenakládal.
Jenže ty chyby dělají v podstatě pořád dokola ti samí hráči. Nakládal bude chybět v tom, že on hrál letos výborně a prakticky nechyboval. Že někdo v zápasech kupí chybou za chybou, to Nakládal opravdu ovlivnit nemohl. Pokud chceme dojít v playoff daleko, tak někteří hráči nemůžou být v sestavě a je potřeba je nahradit kvalitou.
zeno
Příspěvky: 765
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 58 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

digitalmouse píše: 10 led 2022 13:44 Taky to tak vidím. Cam do něho narazil.
no nevim....je to na hrane....co ten zvednutej loket/rameno? ..... za me to faul byl....nerikam,ze umysl zranit apod., ale faul jo....
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Stingy
Příspěvky: 173
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 208 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

JirkaPCE píše: 10 led 2022 13:47 Jenže ty chyby dělají v podstatě pořád dokola ti samí hráči. Nakládal bude chybět v tom, že on hrál letos výborně a prakticky nechyboval. Že někdo v zápasech kupí chybou za chybou, to Nakládal opravdu ovlivnit nemohl. Pokud chceme dojít v playoff daleko, tak někteří hráči nemůžou být v sestavě a je potřeba je nahradit kvalitou.
Já půjdu trochu proti, na začátku sezóny se mi Nakládal vůbec nelíbil, všímal jsem si několikrát jeho rychlosti(pomalosti), podklouznutí či špatné zpracování puku. Postupně se herně hodně zvednul. Samozřejmě na PO budou jeho zkušenosti chybět, o tom není pochyb, ale od tak zkušeného hráče a s jeho výplatou jsem čekal prostě něco víc.
Zamčeno