Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Já tedy nevím, co si myslet o 8 bodech z devíti možných, po odchodu kapitána... Náhoda? Vyčištění atmosféry? Myslel sem si, že budeme labilnější a bodů bude méně.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

havlitom píše: 09 led 2022 22:53 Já tedy nevím, co si myslet o 8 bodech z devíti možných, po odchodu kapitána... Náhoda? Vyčištění atmosféry? Myslel sem si, že budeme labilnější a bodů bude méně.
Za mě tyhle poslední dva zápasy ukázaly, že Nakládal bude dost chybět. Těch chyb v obraně bylo strašně moc a nebýt Frodla a někdy i trocha štěstí, tak jsme mohli oba prohrát v základní hrací době. Samozřejmě je výborné, že máme z víkendu 5 bodů, ale obrana je potřeba posílit do playoff za mě o dva obránce.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 09 led 2022 23:00 Za mě tyhle poslední dva zápasy ukázaly, že Nakládal bude dost chybět. Těch chyb v obraně bylo strašně moc a nebýt Frodla a někdy i trocha štěstí, tak jsme mohli oba prohrát v základní hrací době. Samozřejmě je výborné, že máme z víkendu 5 bodů, ale obrana je potřeba posílit do playoff za mě o dva obránce.
Já bych bral jednoho, ale skutečně kvalitního a hlavně i na další rok, pokud se s Kubou klub neusmíří..

A centr? Evergreen Roman, tam už nemá smysl nic psát. Ten skončí jako Svačina, bude rád za prales.. Ale jeden tvořivý centr typu Tomáška by se skutečně hodil. Minimálně abychom v play-off mohli třeba v přesilovkách konkurovat Třinci a Spartě..

Mimochodem Poula mi přijde tak o tři až čtyři kila lehčí. Snad to brzy dožene, aby byl silný jako před nemocí. To by taky hodně pomohlo. Byť u střely Jurka skvěle clonil.. :-)

Edit: A nehádejte se zbytečně. Zrovna kolega Kula má občas dobré postřehy i informace.. A na tu negaci už je člověk tak nějak zvyklý. Nemusí přece všichni furt jásat.. :-)
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

havlitom píše: 09 led 2022 22:53 Já tedy nevím, co si myslet o 8 bodech z devíti možných, po odchodu kapitána... Náhoda? Vyčištění atmosféry? Myslel sem si, že budeme labilnější a bodů bude méně.
No kdyz u me opadli puvodni emoce , tak jsem si rikal... Nakladal nehral nic extra a koukni na to ocima pana Dedka .. mas zamestnance jehoz pozice a plat neodpovida jeho vykonum , zabira misto ostatnim a on ma jeste blby kecy...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

havlitom píše: 09 led 2022 22:53 Já tedy nevím, co si myslet o 8 bodech z devíti možných, po odchodu kapitána... Náhoda? Vyčištění atmosféry? Myslel sem si, že budeme labilnější a bodů bude méně.
Odchodem Jakuba odešla z naší defenzivní hry rozvaha - Robertson tam včera lítal jak hadr na holi, sice toho mraky ubruslil, ale také tam vzniká řada chyb.

Vála - ten to tady schytává pravidelně - za mne s větší porcí času prostě ty kopance přicházejí, ale velké chyby dělá např. i Juraj nebo Košťálek, byť ten často zapomíná, že je obráncem :thumbup:

Konec Jakuba za mne velká chyba a jen velmi těžko se bude takový článek nahrazovat a v playoff si na to ještě vzpomeneme :think:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Mě se třeba momentálně hrozně líbí Robertson…nezbavuje se zbytečně puku, snaží se hrát konstruktivně…prostě hraje hokej 👍
Cam se rozjel neskutečně…ono celá lajna…Bobby momentálně hraje to, co se od něj čeká celou dobu…má nejlepší +- z celého týmu (+14) a za posledních 5 zápasu nasbíral 7 bodů
Naposledy upravil(a) Perníkář dne 10 led 2022 08:13, celkem upraveno 1 x.
#zpatkydosedla
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

JirkaPCE píše: 09 led 2022 23:00 Za mě tyhle poslední dva zápasy ukázaly, že Nakládal bude dost chybět. Těch chyb v obraně bylo strašně moc a nebýt Frodla a někdy i trocha štěstí, tak jsme mohli oba prohrát v základní hrací době. Samozřejmě je výborné, že máme z víkendu 5 bodů, ale obrana je potřeba posílit do playoff za mě o dva obránce.
Těch chyb v obraně děláme moc celou sezónu. Nakládal/Nenakládal.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Kousal si podle mne s úpravou fyzické přípravy i trochu přenastavil hlavu. Jsou tam u něj teď už delší dobu momenty, které dřív absolutně chyběly: v některých situacích udělá dva tři rychle kroky k puku či hráči, to dřív nedělal, vypouštěl to a je toho tam víc. Nakládala už bych neřešil, je pryč, nic s tím nenaděláme. Navíc mi nepřijde, že by ta obrana bez něho byla nějak zásadně prostupnejsi nebo chybující. Co se týká příchodů. Nestíhal bych to, že "potřebujeme posílit o...". Prostě objevi-li se na trhu VELICE kvalitní a pro nás vhodný hráč, který bude mít zájem tu dva tři roky nebo déle setrvat, proč ne, ale shánět za každou cenu nějaké "posílily" podle mne nepotřebujeme. Někdo tu včera psal, že jsme to odehráli - vyhráli na jednu lajnu. V noci jsem si pustil záznam a nepřijde mi to tak. Každý si odehrál svoje a že první lajna byla dominantní, to je snad v pořádku. Po tom tu celý čas přece voláme, že musí být v jejich hře rozdíl oproti třetí a čtvrté. Tak tam konečně začíná být. Z ostatních bych řekl, že nikdo nepropadl.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Jo a speciálně jsem si hlídal Valu a Romana. Neshledal jsem nic příšerného, Vala ustojí strašnou spoustu fyzických ataku, občas nebezpečných, přestal zmatkovat. Roman za těch pár minut na ledě jeden naive prohraný osobní souboj vve třetí třetině, jinak jako lajna v klidu a bezpečné dva střídání odehrála a pod nějaký tlak se nedostala...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Zákrok na Říčku

Obrázek Za Dynamo!
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... tak prý Nakladala už má na příští sezónu dohodnutyho Kmonicek..
.... #zadynamo
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

subris píše: 10 led 2022 08:25 ... tak prý Nakladala už má na příští sezónu dohodnutyho Kmonicek..
Však to je pro něj nejlepší chce být doma a tady ho nechtějí ať jde a ať se mu daří...
Nutno si říct že mu bude 35 a v Mechu tam tudle věkovou mají rádi omlazují kádr ne 😂😂
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

JirkaPCE píše: 09 led 2022 22:11 Jak tady někdo psal o těch brankářích Sparty, tak už loni mně přišlo, že Salák má podobný styl jako Barulin a letos to vypadá, že už taky kolikrát nestíhá při přesunech je úplně mimo pozici
Já dlouhodobě výběru brankářů ve Spartě nerozumím. Každej rok chtějí hrát o titul, ale neřekl bych, že na to měli v posledních třeba 10 letech brankářskou dvojici, to i taková Olomouc s dvojicí Konrád Lukáš, na tom byla podstatně líp, a to ty ambice klubu byly někde jinde.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Via Sankt-Peterburg
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

subris píše: 10 led 2022 08:25 ... tak prý Nakladala už má na příští sezónu dohodnutyho Kmonicek..
Chtěl ho už teď.....
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

subris píše: 10 led 2022 08:25 ... tak prý Nakladala už má na příští sezónu dohodnutyho Kmonicek..
Další náš hráč na kterýho se budeme muset koukat v tom hnusným dresu. U Koukala mě to sralo snad jenom první zápas. U Nakliho to bude jako u Rolase v dresu buzen. To mě totiž sralo každý střídání. Heřmane díky. Nikdy nezapomeneme.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

digitalmouse píše:Zákrok na Říčku

Upřímně to je takový zákrok, který když se to snažím dle sebe subjektivně nestranně hodnotit, tak fakt nevím jestli to je faul nebo ne. On k němu přijede zezadu, to je ok, ale Řeka se podlomí a on na něj vahou spadne, čímž mu tam tu nohu zaklíní. Nevím no.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Pokud to klapne měl by Nakládal dohrát karieru ve Švajcu
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

A co Řeka ví někdo něco
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

in-spyder píše: 10 led 2022 10:07 Upřímně to je takový zákrok, který když se to snažím dle sebe subjektivně nestranně hodnotit, tak fakt nevím jestli to je faul nebo ne. On k němu přijede zezadu, to je ok, ale Řeka se podlomí a on na něj vahou spadne, čímž mu tam tu nohu zaklíní. Nevím no.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Můžež si vybrat nedovolené bránění, podražení. Bylo vidět, jak ze zadu mu zasáhl koleno. To jdeš k zemi i kdybys nechtěl.
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

FOGLIK píše: 10 led 2022 10:17 Můžež si vybrat nedovolené bránění, podražení. Bylo vidět, jak ze zadu mu zasáhl koleno. To jdeš k zemi i kdybys nechtěl.
I napadení by asi šlo. Záleží na té intenzitě, bohužel, dopadlo to hůř, než jaký ten zákrok byl. Dvojka by tomu asi (při pohledu ze záznamu) slušela, ale víc ani ťuk. Snad bude Řeka cajk.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Birky píše: 10 led 2022 10:19 I napadení by asi šlo. Záleží na té intenzitě, bohužel, dopadlo to hůř, než jaký ten zákrok byl. Dvojka by tomu asi (při pohledu ze záznamu) slušela, ale víc ani ťuk. Snad bude Řeka cajk.
Vidím to stejně.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: 10 led 2022 10:17 Můžež si vybrat nedovolené bránění, podražení. Bylo vidět, jak ze zadu mu zasáhl koleno. To jdeš k zemi i kdybys nechtěl.
Ted neresim faul, jen ty dusledky pro Reku. Ja tam subjektivne teda zezadu zasah na koleno nevidim. Az to prisednuti nohy byl problem to mohlo odnest koleno, kotnik nebo i oboji.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 10 led 2022 10:38 Ted neresim faul, jen ty dusledky pro Reku. Ja tam subjektivne teda zezadu zasah na koleno nevidim. Az to prisednuti nohy byl problem to mohlo odnest koleno, kotnik nebo i oboji.
Koukni na levé koleno. Vystrčí ho dopředu a podlomí tím koleno Říčkovi.
Zrovna se měl váhu na levé straně.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: 10 led 2022 10:40 Koukni na levé koleno. Vystrčí ho dopředu a podlomí tím koleno Říčkovi.
Zrovna se měl váhu na levé straně.
Nevidim to tam :) Uvidíme. Tipuju v hajzlu pravou nohu a s levou vubec nic. Hlavne at je v cajku.
Zamčeno