Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

jimmypop píše: 07 led 2022 22:59 To asi i přitlač
Jen pro porovnani Roman 3 kilecka :-)
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

jimmypop píše: 07 led 2022 22:59 To asi i přitlač
Ty vole😂😂 tak já ziju v tom že 500 je max extraligy a preplacena hvězda může mě někdo teda hodit do reálu 😂😂
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše: 07 led 2022 23:00 Jen pro porovnani Roman 3 kilecka :-)
Nejdražší centr čtvrté lajny v Evropě 😂😂
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

mach píše: 07 led 2022 23:09 Nejdražší centr čtvrté lajny v Evropě 😂😂
Na druhou stranu si vem, že kdo si to může krom nás ještě dovolit ? :joy: :joy: :joy:
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 07 led 2022 23:10 Na druhou stranu si vem, že kdo si to může krom nás ještě dovolit ? :joy: :joy: :joy:
Tak když má Dědek tolik peněz já bych šel dělat vratnyho a ať nezeru kilo stačí 😂😂
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Roman se nepovedl, ale loni jeho příchod smysl dával. Ve Vítkovicích vždycky udělal minimálně třicet bodů a v době jeho příchodu jsme loni centra nutně potřebovali. Nemůžou vyjít všechny příchody, někdy se prostě stane, že je to trefa mimo.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

mach píše: 07 led 2022 23:08 Ty vole😂😂 tak já ziju v tom že 500 je max extraligy a preplacena hvězda může mě někdo teda hodit do reálu 😂😂
Nevidím do toho, ale nedivil bych se, kdyby třeba strop byl i 800 000 - 850 000, tuším, když byl Wolski v Třinci, že to bylo snad i milion včetně bonusů.
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

mach píše: 07 led 2022 23:08 Ty vole😂😂 tak já ziju v tom že 500 je max extraligy a preplacena hvězda může mě někdo teda hodit do reálu 😂😂
Pro představu, Oksanen má v Mechu 750
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"1000" lidí vidělo krásnej obrat ve třetí třetině. Do 50. minuty se kluci trápili, puky přeskakovaly hokejky. Hodně úsilí a přitom nic. Posledních deset minut byla jízda.

Gratulace novýmu kapitánovi k premiérový výhře.

A jestli Anthony nebude příští rok hrát za Dynamo, tak mě to sice zamrzí, ale budu si užívat jeho zápasy v probíhající sezoně. Jeho střela z pokleku ze slotu, to se neomrzí.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tomaso25 píše: 08 led 2022 00:28 "1000" lidí vidělo krásnej obrat ve třetí třetině. Do 50. minuty se kluci trápili, puky přeskakovaly hokejky. Hodně úsilí a přitom nic. Posledních deset minut byla jízda.

Gratulace novýmu kapitánovi k premiérový výhře.

A jestli Anthony nebude příští rok hrát za Dynamo, tak mě to sice zamrzí, ale budu si užívat jeho zápasy v probíhající sezoně. Jeho střela z pokleku ze slotu, to se neomrzí.
PD je clovek, co umi presvedcit a dostat lidi na svoji stranu. Na to spoleham. Chce se budovat tym na titul a Camara je hrac, co ma na to ten tym tahnout. Jestli ma byt cizinec rozdilovej, tak on to splnuje do puntiku.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tady lítají částky....to by mě zajímalo, Muller v Kometě, tam to bude také raketa
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

PCE.MAN píše: 07 led 2022 23:56 Pro představu, Oksanen má v Mechu 750
Ty krávo 🤑 tak to je Roman ještě za hubičku 😂😂😂😂
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

JirkaPCE píše: 07 led 2022 23:21 Tak Roman se nepovedl, ale loni jeho příchod smysl dával. Ve Vítkovicích vždycky udělal minimálně třicet bodů a v době jeho příchodu jsme loni centra nutně potřebovali. Nemůžou vyjít všechny příchody, někdy se prostě stane, že je to trefa mimo.
Parádní post! Kdo sledujete NHL, komentátoři zmiňují spoustu nepovedených trade, prostě se stane. Stádní kultura tady, mně už to přijde i trapný, sorry za to

Jirka to napsal jasně, Roman měl nějakou minulost, na jejím základě sem Romana koupili a cena odpovídala. Dědek &spol. nepochybili. Predikce byla jasná
Bohužel šel Roman dolů. Nevěřím, že je s tím spojojen, ale prostě to nejde. Fakt jste někteří tolik omezení, že musíte stále blít na něj, že byste to třeba občas alespoň proložili nadáváním na toho, kdo ten obchod uzavřel? Což je logicky taky zbytečné, ale byla by to třeba alespoň změna

Ten kluk tu hraje a pokud přijdou zranění, tak ho budem potřebovat. Jako ok, ať kritiku schytá, ale pro někoho už je to tradiční pozápasová mantra. Nevím, jestli si tu čte on, nebo někdo z jeho blízkých, věřím, že se sebou není spokojen a pokud by přišel rozumný trade, tak určitě půjde i on rád. Ale zatím je tady

Jinak včera gólman KV Novotný...nezklamal. Jeho hlava je stále stejně vylízaná. Dobře jim tak!
Tesla
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Vcera kvalitni vykon, tezky zapas, Vary dobre ze zadu, tezkej souper a pokud by nedrzel D. Frodl, mohlo byt v pulce po zapase, Novotny je celkem kvalitni vyhrablo, uz nekdy v prvnich minutach tam prastil vyrazeckou Musila, podle me mohl jit ven s vyssim trestem.., kdo me u nich prekvapuje to je Vondracek, se tam fakt nasel a k te sve hre je tam opravdu i produktivni (navic..),
Cam pujde ven, tipuji Swiss, maji radi kanadany a zaplati ho, myslim, ze udrzet ho je hodne nizka sance, skoda, takto golovej a rozdilovej hrac tu dlouho nebyl, navic bych rekl, ze on ani neni typ hrace co by nejak zvlast prozival a vazal se na jedno misto a klub, rekl bych (ale tak to je jen me zdani), Rusko netipuju, ale kdo vi?
Roman tu ma presne tolik, kolik jsme mu nabidli, abychom ho ziskali:) tehda mel slusnou nabidku i z Brna a Vitkovic pokud vim, a nikdo nemohl vedet, ze mu to tady proste nesedne, tak to je, no a nyni s tim platem je neobchodovatelnej, pokud bychom neparticipovali signifikantne na jeho platu, a to uz pak treba nedava tolik smysl..
Myslim, ze by Frodo mel dostavat vic a vic sanci a prestat rotovat brankare pred blizicim se PO, tak aby to vyladili..
P. Poulicek je dobry kapitan:)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Nakládalovi se rýsuje pěkný angažmá. když se tam ukáže, mohl by si vyhrát další smlouvu a třeba tam i dohrát kariéru...
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Stars píše: 08 led 2022 06:52 Tady lítají částky....to by mě zajímalo, Muller v Kometě, tam to bude také raketa
Myslim, ze L. Zabransky o tom mluvil celkem otevrene a tito hraci maji v Brne 500 (+/-), rikal, ze se mu to vyplati a nema s tim problem.., coz je asi pravda, zvlast, kdyz mu to vlastne uz 2 roky tahne sam a ostatni prestupy se mu moc nedari..
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

woe píše: 08 led 2022 07:52 Parádní post! Kdo sledujete NHL, komentátoři zmiňují spoustu nepovedených trade, prostě se stane. Stádní kultura tady, mně už to přijde i trapný, sorry za to

Jirka to napsal jasně, Roman měl nějakou minulost, na jejím základě sem Romana koupili a cena odpovídala. Dědek &spol. nepochybili. Predikce byla jasná
Bohužel šel Roman dolů. Nevěřím, že je s tím spojojen, ale prostě to nejde. Fakt jste někteří tolik omezení, že musíte stále blít na něj, že byste to třeba občas alespoň proložili nadáváním na toho, kdo ten obchod uzavřel? Což je logicky taky zbytečné, ale byla by to třeba alespoň změna

Ten kluk tu hraje a pokud přijdou zranění, tak ho budem potřebovat. Jako ok, ať kritiku schytá, ale pro někoho už je to tradiční pozápasová mantra. Nevím, jestli si tu čte on, nebo někdo z jeho blízkých, věřím, že se sebou není spokojen a pokud by přišel rozumný trade, tak určitě půjde i on rád. Ale zatím je tady

Jinak včera gólman KV Novotný...nezklamal. Jeho hlava je stále stejně vylízaná. Dobře jim tak!
On nemusel jít dolů. Ono klidně jen mu nesedl styl hokeje u nás. Pak jsou typy hráčů, kteří nedokáží překročit stín svého mateřského klubu. Dost často to bylo ve Zlíně.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jinak jak tu někdo mluvil o Košťálkovi. Tak loni na Spartě jak se líbil tak měl 26 bodů. Dnes má už 24 z 34 zápasů. Akorát loni měl úspěšnost střelby 8,2% letos 3%. Za mě Košťálek stále roste.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

FOGLIK píše: 08 led 2022 09:41 Jinak jak tu někdo mluvil o Košťálkovi. Tak loni na Spartě jak se líbil tak měl 26 bodů. Dnes má už 24 z 34 zápasů. Akorát loni měl úspěšnost střelby 8,2% letos 3%. Za mě Košťálek stále roste.
A to jsme ze začátku sezony vůbec neuměli využívat jeho herní přednosti...
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Ještě ke spekulacím ohledně platů. Ono je také důležité, za kolik měsíců ta odměna je, a zda-li jsou k tomu i další bonusy krom výkonnostních. Třeba platba bytu, školky, školy pro děti, letenky pro zámořské hráče a jejich rodinu, kalorné, extra pojištění, zdravotní a sociální mimo odměnu, i když se to ve výsledku sečte a další benefity - auto se servisem a vždy plnou nádrží i pro rodinu, mobil, internet a podobně.
Ale i přesto přese všechno je ta odměna u několika málo hvězd extraligy dozajista 700+. Jestli má u nás Roman 300 základ, tak se mi to zdá vcelku málo, já osobně jej odhadoval na 400+. A asi budu blíž pravdě, jelikož za 300 bychom se jej asi rychle zbavili. Tedy pokud by byla potřeba, stále si myslím, že o jeho výměně hovoříme spíše my fanoušci než vedení klubu. A ještě dodám, že taky ligu hradí mladí kluci za 20, 30, 40 - to podle klubu. A mnoho hráčů v rozmezí 100 - 150 za měsíc.
Piego
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2021 16:07
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Piego »

Cam mi bude chybět. Snad se stane zázrak a udržíme ho. Jak někdo podotkl, tak je to pan hokejista, který do hokeje dává všechno. Nebýt jeho, tak loňské 1/4finále s MB nemá snad ani jeden světlý bod v našem týmu.

Upřímně, pokud ho nejsme schopni zaplatit ani v rámci extraligy, tak jsme se příliš neposunuli ve vnímání cizinců a ani extraliga se nikam neposune. Všichni říkáme, že cizinec má být rozdílový hráč a teď tu takového máme, který nám jako bonus rozehrál Kousala, který od svého příchodu ze zahraničí předváděl rozpačité výkony, a když se k nim přidá Musil, tak v útoku točí soupeře, jak vítr v bedně. Radost pohledět. Pokud odejde, tak tu zase budeme mít cizince, u kterého budeme doufat, že něco předvede a příští rok chceme titul a ne jen doufat, že přijde někdo, kdo Cama dorovná.

Cam je hráč, na kterého se jdu podívat na zimák. Předvádí parádičky, emoce, dává góly a je to hráč, který dokáže změnit ráz zápasu. Podobně jsem se těšil na Zakharchuka v první sezóně u nás. Cam oproti Stěpanovi ukázal, že se umí připravit i na druhou sezonu ve stejném týmu.

A jeho povaha? Pravděpodobně bez ní by takový hokejista nebyl, tak se s ní musí vedení naučit pracovat.
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

IMG_20220108_113617.jpg
Musím se pochlubit puk se kterým dal gól Cam na 3:2
Tomez
Příspěvky: 24
Registrován: 18 bře 2016 08:39
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tomez »

Jak to vypadá s příchody? Přijde v průběhu ledna někdo nebo se něco změnilo a dohraje se to v tomhle složení? Máte někdo nějaké info? :shifty:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

monfils88 píše: 08 led 2022 11:38 IMG_20220108_113617.jpg
Musím se pochlubit puk se kterým dal gól Cam na 3:2
K dokonalosti už chybí jen Camův podpis :thumbup:
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Tomez píše: 08 led 2022 11:41 Jak to vypadá s příchody? Přijde v průběhu ledna někdo nebo se něco změnilo a dohraje se to v tomhle složení? Máte někdo nějaké info? :shifty:
Posílení týmu bude. Jen musíte počkat.
#zpatkydosedla
Zamčeno