Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tokyno píše: 06 led 2022 10:47kousalforum.jpg
Za me ma nejvetsi kredit R. Kousal, ze prvni sezonu po navratu dohral a nikam v tech srackach neutikal, navic, tehda opravdu bojoval tak, ze jsem to pred jeho odchodem u nej nikdy nevidel, za me nejlepe hraje na centru, je to furt hrac, ktery kdyz chce tak ten zapas dokaze udelat..
myslim, ze bek a utocnik bude treba, zejmena pokud pribude zranenych...nicmene rozdilovi hraci, podlle me nema smysl sem nekoho tahat jen proto, aby se nekdo dotahl..
Kostalek muze byt rozdilovy bek o tom zadna, ale je to furt bek, pokud bude v zapasech a celkove v +/- v minusu, tak to dobre neni a jeho prednosti se proste stiraj, ale jen muj nazor..
Naposledy upravil(a) Danik23 dne 06 led 2022 11:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7442
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

pepa píše: 06 led 2022 10:23 Souhlas s PL8. Proč posily? Zkusil bych tento kádr i v play off. Máme Vrchlabí, takže tam můžeme chmátnout, kdyby něco. Útočníků máme dost, a Linhy tu obranu podle mne v případě zranění taky zastane....
Linhart je dlouhodobě zraněný, ne?
vh9913
Příspěvky: 391
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Podle me potrebujeme jednoho beka a jednoho urocnika, protoze mame docela uzky kadr. Tahal bych sem ale jenom rozdilove hrace, prumerne ne.

Verim, ze nejaka POSILA prijde. :)
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »



Nejsme to my? :D

Jinak jedna posila do obrany a útoku dobrý, ale za mě jen taková, která tu zůstane i na příští sezonu. Na dva měsíce bych nikoho nebral.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jako "manažer od klávesnice" :smile: bych do toho taky nějaká moc nesahal. Tvář tým má, vazby jsou ozkoušeny, víme, kdo s kým může hrát, kde impulsy do sestavy fungují, kde už tolik ne. Slušně nám fungují speciální týmy. I od toho je základní část. Uvítal bych jednoho beka, čistě z důvodu odchodu Nakládala. Přece jen jít do playoff se sedmi nebo osmi lidmi vzadu může být znát.

Koukám na Kousyho čísla od návratu. 129 zápasů - 91 bodů (26+65). Kdo od něj čekal, že bude na 0,7 bodu na zápas, ten dostal, co očekával. :slight_smile:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

rozhovor s Bohumilem:

Najel si Ondřeje Machalu zepředu a bum. Bohumil Jank ho trefil tvrdě ve stylu Scotta Stevense. Hit na otevřeném ledě. Obrovská rána. Bohužel trefil soupeře do hlavy a ten upadl do bezvědomí. Obrovitý bek teď popisuje, že z jeho pohledu to byla spíš pitomá smůla, žádný úmysl. Vysoký trest, který nyní zní 7 zápasů bez hokeje, ho zaskočil. Mountfield zkouší stopku ještě u výkonného výboru hokejového svazu zmírnit.

Hodně se řešilo, že jste ani neprojevil lítost a po zákroku na Ondřeje Machalu jste se smál. Můžete nabídnout svůj pohled?
„Je mi hrozně líto, jak všechno dopadlo. Hned po zákroku na mě skočil Suchánek z Kladna a tam jsou vždycky takový malý řeči mezi hráči. Ono to mohlo vypadat, že jsem spokojený, jak jsem Ondru Machalu sestřelil, ale ani náhodou. Tahle gesta se vázala k tomu, co jsme na sebe štěkali se Suchánkem, jen bohužel se to v tu chvíli samozřejmě nehodilo.“

Takže z tvrdého hitu na Machalu jste měl jaký dojem?
„Špatný, nikdy v životě bych z tohohle radost neměl. Hned po druhé třetině jsem se ptal v kabině trenérů, jestli nemají nějaké informace, co s Ondrou je. Říkali mi, že když odjížděl ze zimáku, měl by být relativně OK, ale teď ho vezou na vyšetření. Po zápase přišel do šatny pan Kmoníček (generální manažer) a hned jsem mu říkal, že bych se chtěl s Kladnem a s Ondrou nějak spojit, zjistit stav, jak to s ním vypadá.“

K tomu ale nedošlo, ne?
„Nedošlo, říkal, ať počkám a hned do toho nerejpu, že po zápase tam jsou velké emoce. Slíbil mi, že zjistí přesně, jestli Ondra komunikuje, co mu přesně je. Hned druhý den ráno jsem měl informaci, že si všechno pamatoval, mluvil se svojí rodinou. Hrozně se mi ulevilo.“

A s Ondřejem Machalou jste se nakonec spojili?
„Chtěl jsem a sehnal si číslo přes Míru Indráka, hráli jsme spolu v Plzni. Volal jsem mu, nezvedal. Pak jsem Ondrovi napsal zprávu, že bych se mu za ten hit rád omluvil aspoň po telefonu, ne po SMS zprávách. Chtěl jsem i slyšet, jak on to cítí, vysvětlit mu můj postoj, že jsem mu nechtěl nijak ublížit. Neodepsal mi, ale asi dovedu pochopit, že se mnou nechtěl mluvit. Nejsem ale nijak zákeřný hráč. Hrozně mě mrzí, že to dopadlo takhle.“

Zkusil byste ještě ten souboj popsat z vašeho pohledu?
„Jsem na ledě od toho, abych hrál tvrdě, je to moje práce. Ale současně chci hrát i co nejvíc čistě, nechci nikoho zranit. Nejdu do souboje s tím, že někomu chci urvat hlavu. Potvrdila to i disciplinární komise, když jsem tam seděl při odvolání a bavili se o střetu.“

V čem vám dala za pravdu?
„Říkali, jak je vidět, že jsem nezvýšil rychlost, neodrazil se od ledu, nezvedal ruce, byl jsem v jeho zorném poli. Ondra Machala si mě i všimnul, přibrzdil, zvednul ruce. Tohle všechno tam zaznělo. Navíc jsem ho dohrál v okamžiku, kdy odehrál puk, takže se bral jako hráč na kotouči.“

Na druhou stranu, hlavu jste zasáhl, faul to byl, tady není co řešit. S tímhle závěrem problém nemáte?
„Je to blbý, samozřejmě s tím souhlasím, že trefená hlava je faul. Jen to opravdu nebyl žádný můj záměr, spíš hodně pitomá shoda náhod. Ondra je menší, je mezi námi rozdíl 10 centimetrů a 20 kilo, co jsem se koukal. Hrozně mě mrzí, že skončil v nemocnici, nikdy zákroky nevedu tak, že chci hráče zranit.“

Od trenérů jsem slyšel, že jsem velkej, ale měkkej
Trest od Viktora Ujčíka pak celá disciplinárka stáhla jen o jedno utkání, tedy stop na sedm. Proč jste tedy u odvolání neuspěl?
„V Praze mi odůvodnili, proč jsem nejdřív dostal osm zápasů. Seděli tam tři členové disciplinární komise a pan Řezníček (ředitel extraligy), chtěl u toho být taky. Sklouzlo to do fáze, že mě trestají především za minulost.“

Vy sám máte pocit, že jste drtič typu Ryana Hollwega, který vyloženě chodil lovit?
„Ryan hrál tak, že se rozjel a někoho silně vyndal. To zrychlení u něj bylo znatelný, rána na mantinel pak taky. Za tohle pak vždycky dostával větší tresty. Kolikrát všechno pak ale probíhalo tak, že jak on se rozjel, hráč před ním chtěl uhnout, nestihl to a Ryan jim trefil koleno. Mně právě u disciplinárky všechno popsali, že nešlo o vysokou nájezdovou rychlost. Náraz samotný byl v rámci pravidel. Jen byla smůla, že jsem Ondru trefil do hlavy a on měl následek, že skončil s otřesem mozku v nemocnici.“

Jste tedy zklamaný, že odvolání proběhlo tak, že se vlastně nic moc neodvolalo?
„Trestají mě za minulost a chtějí vymítit zákroky na hlavu. To mi i říkali, že chtějí extraligu bez takových zákroků.“

Ano, to se pochopit dá. Ale vidíte logiku v tom, že Rhett Holland z Komety v říjnu přijede ze slepého úhlu, trefí Jana Bambulu z Olomouce do hlavy, zvýší kvůli střetu rychlost, trestaný v minulosti taky byl, ale dostane tři zápasy?
„Nechtěl jsem do toho nikdy moc rýpat, něco jsem udělal, zpátky to nevezmu a štve mě, že Ondra Machala skončil v nemocnici. Ale když už jste toho Hollanda vytáhl? Jo, viděl jsem to. Tam je jasně patrné, že se rozjede, zvedne loket a trefí ho do hlavy. Bambula neměl šanci ani zareagovat, vůbec o něm nevěděl. Já stál proti Ondrovi, viděl mě, žádné, že dostane nahrávku od mantinelu, já se přiženu z opačné strany a prásknu do něj. Zklamalo mě, že za takový zákrok se dají tři zápasy a já dostanu osm. Jel jsem v autě od rodičů z Vánoc a najednou slyšel, co se stalo. Byl jsem v šoku. Znovu říkám, že mi je Ondry hrozně líto. Ale tenhle trest mi přijde hodně vysoký.“

Trest jste čekal?
„Říkal jsem si, že asi dostanu dva tři zápasy za to, jak to blbě skončilo, protihráč měl otřes mozku. Následek hitu tam byl, sklopím uši, omluvím se a vůbec nic bych neřešil. Asi ani klub by nic nerozjížděl.“

Pamatuju si, že vám vždycky vyčítali, že jste velký, ale strašně měkký. Není paradox, že najednou jste teď recidivista a hrubián pro disciplinárku?
„To je pravda, taky si na tohle vzpomínám, možná ještě tři roky zpátky. I od trenérů jsem slyšel, že jsem velkej, ale měkkej. Nemyslím si přitom, že bych moji hru nějak výrazně přitvrdil. Podle mě nevypadám zase tak úplně jinak než dřív.“

Nepoznamená tenhle trest teď vaši hru, že byste byl zase moc měkký? Dovedu si představit, že teď dostane pět zápasů i za drobnost. Budete mít nálepku.
„V téhle situaci jsem poprvé v životě, nikdy jsem extrémně trestaný nebyl. V extralize jsem od sezony 2009/10 a nikdy jsem takový trest nedostal. Nevím, snad to se mnou na ledě nic neudělá. Vlezete tam a snažíte se pomoci týmu, splnit svoji práci. Doufám, že to moji hru nezmění.“
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Gumid píše: 06 led 2022 11:56 Linhart je dlouhodobě zraněný, ne?
Už hraje
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Propulse píše: 06 led 2022 09:28 Presne. Kdyz jsem zjistil, ze ho podepsali, tak to bylo prvni, na co jsem si vzpomnel - na tu jeho ranu od modry a goly, co za Spartu daval a tesil jsem se na to.
A neni to rozdilnym hranim presilovek od obou tymu? Sparta to hrala tak, ze bud nahravka za brankou smerem pred branu na sjizdejiciho strelce anebo stahnout branici hrace smerem k brane (i vlivem te prvni situace) a pak Koste pali. U nas se hold musi podelit se zakoncenim s Rekou a Camem. A ted do toho spousta kriznych nahravek do prazdne. Mne by se libilo zakomponovat do toho ten spartansky vzorec. Cincila nahrava bud Camovi pred branu a diky tomu se udela vic prostoru Rekovi krizne nebo Kosteti na modrou. K tomu Adamova cerna prace pred golmanem plus dorazky.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

av69 píše: 06 led 2022 12:04
Tohle nechápu, oni vědí, že někdo má jít do karantény a nevědí kdo? Proč to pouští ven takhle po kouskách? Robert musí být důležitý...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Toho mám rád. Velice fajn chlap!
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

Danik23 píše: 06 led 2022 12:16 rozhovor s Bohumilem:

Najel si Ondřeje Machalu zepředu a bum. Bohumil Jank ho trefil tvrdě ve stylu Scotta Stevense. Hit na otevřeném ledě. Obrovská rána. Bohužel trefil soupeře do hlavy a ten upadl do bezvědomí. Obrovitý bek teď popisuje, že z jeho pohledu to byla spíš pitomá smůla, žádný úmysl. Vysoký trest, který nyní zní 7 zápasů bez hokeje, ho zaskočil. Mountfield zkouší stopku ještě u výkonného výboru hokejového svazu zmírnit.

Hodně se řešilo, že jste ani neprojevil lítost a po zákroku na Ondřeje Machalu jste se smál. Můžete nabídnout svůj pohled?
„Je mi hrozně líto, jak všechno dopadlo. Hned po zákroku na mě skočil Suchánek z Kladna a tam jsou vždycky takový malý řeči mezi hráči. Ono to mohlo vypadat, že jsem spokojený, jak jsem Ondru Machalu sestřelil, ale ani náhodou. Tahle gesta se vázala k tomu, co jsme na sebe štěkali se Suchánkem, jen bohužel se to v tu chvíli samozřejmě nehodilo.“

Takže z tvrdého hitu na Machalu jste měl jaký dojem?
„Špatný, nikdy v životě bych z tohohle radost neměl. Hned po druhé třetině jsem se ptal v kabině trenérů, jestli nemají nějaké informace, co s Ondrou je. Říkali mi, že když odjížděl ze zimáku, měl by být relativně OK, ale teď ho vezou na vyšetření. Po zápase přišel do šatny pan Kmoníček (generální manažer) a hned jsem mu říkal, že bych se chtěl s Kladnem a s Ondrou nějak spojit, zjistit stav, jak to s ním vypadá.“

K tomu ale nedošlo, ne?
„Nedošlo, říkal, ať počkám a hned do toho nerejpu, že po zápase tam jsou velké emoce. Slíbil mi, že zjistí přesně, jestli Ondra komunikuje, co mu přesně je. Hned druhý den ráno jsem měl informaci, že si všechno pamatoval, mluvil se svojí rodinou. Hrozně se mi ulevilo.“

A s Ondřejem Machalou jste se nakonec spojili?
„Chtěl jsem a sehnal si číslo přes Míru Indráka, hráli jsme spolu v Plzni. Volal jsem mu, nezvedal. Pak jsem Ondrovi napsal zprávu, že bych se mu za ten hit rád omluvil aspoň po telefonu, ne po SMS zprávách. Chtěl jsem i slyšet, jak on to cítí, vysvětlit mu můj postoj, že jsem mu nechtěl nijak ublížit. Neodepsal mi, ale asi dovedu pochopit, že se mnou nechtěl mluvit. Nejsem ale nijak zákeřný hráč. Hrozně mě mrzí, že to dopadlo takhle.“

Zkusil byste ještě ten souboj popsat z vašeho pohledu?
„Jsem na ledě od toho, abych hrál tvrdě, je to moje práce. Ale současně chci hrát i co nejvíc čistě, nechci nikoho zranit. Nejdu do souboje s tím, že někomu chci urvat hlavu. Potvrdila to i disciplinární komise, když jsem tam seděl při odvolání a bavili se o střetu.“

V čem vám dala za pravdu?
„Říkali, jak je vidět, že jsem nezvýšil rychlost, neodrazil se od ledu, nezvedal ruce, byl jsem v jeho zorném poli. Ondra Machala si mě i všimnul, přibrzdil, zvednul ruce. Tohle všechno tam zaznělo. Navíc jsem ho dohrál v okamžiku, kdy odehrál puk, takže se bral jako hráč na kotouči.“

Na druhou stranu, hlavu jste zasáhl, faul to byl, tady není co řešit. S tímhle závěrem problém nemáte?
„Je to blbý, samozřejmě s tím souhlasím, že trefená hlava je faul. Jen to opravdu nebyl žádný můj záměr, spíš hodně pitomá shoda náhod. Ondra je menší, je mezi námi rozdíl 10 centimetrů a 20 kilo, co jsem se koukal. Hrozně mě mrzí, že skončil v nemocnici, nikdy zákroky nevedu tak, že chci hráče zranit.“

Od trenérů jsem slyšel, že jsem velkej, ale měkkej
Trest od Viktora Ujčíka pak celá disciplinárka stáhla jen o jedno utkání, tedy stop na sedm. Proč jste tedy u odvolání neuspěl?
„V Praze mi odůvodnili, proč jsem nejdřív dostal osm zápasů. Seděli tam tři členové disciplinární komise a pan Řezníček (ředitel extraligy), chtěl u toho být taky. Sklouzlo to do fáze, že mě trestají především za minulost.“

Vy sám máte pocit, že jste drtič typu Ryana Hollwega, který vyloženě chodil lovit?
„Ryan hrál tak, že se rozjel a někoho silně vyndal. To zrychlení u něj bylo znatelný, rána na mantinel pak taky. Za tohle pak vždycky dostával větší tresty. Kolikrát všechno pak ale probíhalo tak, že jak on se rozjel, hráč před ním chtěl uhnout, nestihl to a Ryan jim trefil koleno. Mně právě u disciplinárky všechno popsali, že nešlo o vysokou nájezdovou rychlost. Náraz samotný byl v rámci pravidel. Jen byla smůla, že jsem Ondru trefil do hlavy a on měl následek, že skončil s otřesem mozku v nemocnici.“

Jste tedy zklamaný, že odvolání proběhlo tak, že se vlastně nic moc neodvolalo?
„Trestají mě za minulost a chtějí vymítit zákroky na hlavu. To mi i říkali, že chtějí extraligu bez takových zákroků.“

Ano, to se pochopit dá. Ale vidíte logiku v tom, že Rhett Holland z Komety v říjnu přijede ze slepého úhlu, trefí Jana Bambulu z Olomouce do hlavy, zvýší kvůli střetu rychlost, trestaný v minulosti taky byl, ale dostane tři zápasy?
„Nechtěl jsem do toho nikdy moc rýpat, něco jsem udělal, zpátky to nevezmu a štve mě, že Ondra Machala skončil v nemocnici. Ale když už jste toho Hollanda vytáhl? Jo, viděl jsem to. Tam je jasně patrné, že se rozjede, zvedne loket a trefí ho do hlavy. Bambula neměl šanci ani zareagovat, vůbec o něm nevěděl. Já stál proti Ondrovi, viděl mě, žádné, že dostane nahrávku od mantinelu, já se přiženu z opačné strany a prásknu do něj. Zklamalo mě, že za takový zákrok se dají tři zápasy a já dostanu osm. Jel jsem v autě od rodičů z Vánoc a najednou slyšel, co se stalo. Byl jsem v šoku. Znovu říkám, že mi je Ondry hrozně líto. Ale tenhle trest mi přijde hodně vysoký.“

Trest jste čekal?
„Říkal jsem si, že asi dostanu dva tři zápasy za to, jak to blbě skončilo, protihráč měl otřes mozku. Následek hitu tam byl, sklopím uši, omluvím se a vůbec nic bych neřešil. Asi ani klub by nic nerozjížděl.“

Pamatuju si, že vám vždycky vyčítali, že jste velký, ale strašně měkký. Není paradox, že najednou jste teď recidivista a hrubián pro disciplinárku?
„To je pravda, taky si na tohle vzpomínám, možná ještě tři roky zpátky. I od trenérů jsem slyšel, že jsem velkej, ale měkkej. Nemyslím si přitom, že bych moji hru nějak výrazně přitvrdil. Podle mě nevypadám zase tak úplně jinak než dřív.“

Nepoznamená tenhle trest teď vaši hru, že byste byl zase moc měkký? Dovedu si představit, že teď dostane pět zápasů i za drobnost. Budete mít nálepku.
„V téhle situaci jsem poprvé v životě, nikdy jsem extrémně trestaný nebyl. V extralize jsem od sezony 2009/10 a nikdy jsem takový trest nedostal. Nevím, snad to se mnou na ledě nic neudělá. Vlezete tam a snažíte se pomoci týmu, splnit svoji práci. Doufám, že to moji hru nezmění.“
Nevěřím mu ani slovo zmrdečkovi. Při tréninku v Hradci kdysi zlomil Kudrnovi prst, normálně ho přesekl. Pak přišel za Kudrnkou v kabině a řiká mu : Promiň to byla chyba. A Kudrnka mu řiká přede všemi : Ne to nebyla chyba, chyba byla, že tvoje rodiče zplodili takovýho sráče. Tak asi takový je to oblíbenec i mezi svými.....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Prostě to proletí společností jako blesk. Stejně jako už to probíhá jinde. S takhle nakažlivou variantou (a podle všeho zaplať pánbůh méně smrtnou) už žádná opatření nic nezmůžou... AG testy ve firmách, to už je jen takový plácnutí do vody.

Osobně jen doufám, že protokol v extralize je jednotnej a nebude to zmatek jako v létě/podzim 2020, kdy si jednotlivý hygieny dělaly rozhodnutí podle sebe. Chápu karanténu pro tým, kde je většina nakažená. Nebudu chápat karanténu pro mančaft s třemi nakaženými. Takovej mančaft pak spadne do karantény hned po ukončení předchozí. Prostě to těmi kolektivy musí proletět.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Tak do karantény jdou Oceláři
#zpatkydosedla
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Zíbrdý píše: 06 led 2022 12:51 Nevěřím mu ani slovo zmrdečkovi. Při tréninku v Hradci kdysi zlomil Kudrnovi prst, normálně ho přesekl. Pak přišel za Kudrnkou v kabině a řiká mu : Promiň to byla chyba. A Kudrnka mu řiká přede všemi : Ne to nebyla chyba, chyba byla, že tvoje rodiče zplodili takovýho sráče. Tak asi takový je to oblíbenec i mezi svými.....
...a Kudrna přitom byl anděl...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Perníkář píše: 06 led 2022 13:16 Tak do karantény jdou Oceláři
Maji 10 lidi nakazenych a hygiena naridila karantenu celemu tymu momentalne na 14 dni. Uvidime jak to bude dal, behem tydne to bude skoro vsude. Peti denni karantena by nebyl problem. Za tyden se zas hraje.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Podle mě by bylo ideální sehnat dva obránce a dva útočníky. Je potřeba počítat s tím, že můžou přijít zranění. Kdyby neodešel Nakládal, tak by by jeden obránce býval stačil.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Jank
Můžete věřit čemu chcete, ale ukazuje se, že pravidlo o útoku na hlavu je v podstatě nedokonalé a blbě napsané (jako řada jiných). Jak prokážeš frajerovi 190cm, že útočil na jiného borce 180cm, který se ještě navíc sklání nad pukem? Kde je video a cit rozhodčího?
Prostě to nebyl ani faul ani podle dnešních pravidel. Nebyl tam ani jeden z atributů klasifikace faulu a hlava byla v podstatě věc Machaly & Smůla. Právě tak, jako když někdo někomu (nebo dokonce sám sobě) přisedne nohu a zlomí si ji nebo si utrhne vazy. Smůla a blbá náhoda.
A pokud komise řekne - nezvýšil rychlost, Machala viděl a zvedl ruce.... - nemůže Janka trestat s ohledem na minulost. Ale při vzdělání těch borců v komisi se nedivím. Přání otec myšlenky. V komisi by měli sedět jiní týpci.
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

PL8 píše: 06 led 2022 13:41 ad) Jank
Můžete věřit čemu chcete, ale ukazuje se, že pravidlo o útoku na hlavu je v podstatě nedokonalé a blbě napsané (jako řada jiných). Jak prokážeš frajerovi 190cm, že útočil na jiného borce 180cm, který se ještě navíc sklání nad pukem? Kde je video a cit rozhodčího?
Prostě to nebyl ani faul ani podle dnešních pravidel. Nebyl tam ani jeden z atributů klasifikace faulu a hlava byla v podstatě věc Machaly & Smůla. Právě tak, jako když někdo někomu (nebo dokonce sám sobě) přisedne nohu a zlomí si ji nebo si utrhne vazy. Smůla a blbá náhoda.
A pokud komise řekne - nezvýšil rychlost, Machala viděl a zvedl ruce.... - nemůže Janka trestat s ohledem na minulost. Ale při vzdělání těch borců v komisi se nedivím. Přání otec myšlenky. V komisi by měli sedět jiní týpci.
Je to zásah do oblasti hlavy a krku. Klasifikace je úplně jednoduchá. Trest dodatečně možná vysoký, nicméně na "recidivu" se jede všude a je to logický. Žádný hráč nejede s kotoučem narovnaný, takže i kdyby měl Machala stejně cm jako Jank, trefí ho do hlavy.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Propulse píše: 06 led 2022 13:35 Maji 10 lidi nakazenych a hygiena naridila karantenu celemu tymu momentalne na 14 dni. Uvidime jak to bude dal, behem tydne to bude skoro vsude. Peti denni karantena by nebyl problem. Za tyden se zas hraje.
Jo, jo hlavně, aby nás to postihlo až po zkrácení karantény. Pak to nějak půjde.

Bohužel do toho furt vstupuje i ta pochcaná olympiáda...
Dassty
Příspěvky: 1042
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

tomaso25 píše: 06 led 2022 13:46 Jo, jo hlavně, aby nás to postihlo až po zkrácení karantény. Pak to nějak půjde.

Bohužel do toho furt vstupuje i ta pochcaná olympiáda...

Mne to stejně přijde vtipný ta olympiáda. NHL řekne, ze hráče nepustí a je to. Ostatní ligy ať se z toho třeba poserou, že hráče pustit musí. Tam to jejich prachy nejsou
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

No, největší radost z tohohle vývoje mají ve Zlíně a u Jágrů, protože jim to dává šanci, že ročník se nedohraje regulérně a nebude se sestupovat.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sehnat můžete třeba čerstvý chleba. To usilovné brečení po bekovi a útočníkovi je, omlouvám se, trochu směšné. Kádr je plný, tak i při náhodném a neplánovaném oslabení se musí hrát na hráče, kteří jsou k dispozici. Jestliže jsou v kádru, musí mít určitou (extraligovou) úroveň. Dostanou navíc šanci si pořádně zahrát.
Nevidím důvod, proč by neměli hrát další utkání ve stejném stylu jako proti Mechovu. Pokud to nezvládnou, tak tam nemají co dělat. Neznám vůbec jejich vztahy, nevím, co znamenal Nakládal pro mančaft opravdu (ty mediální kecy a sentiment neberu). Já viděl, že hráli bez problémů, bez velkých chyb a bez neúnosného a neopakovatelného nasazení. Prostě hráli dobře. Hradec hraje letos velmi dobře, nemá moc nedostatků, navíc hrál doma a v situaci, kdy bychom my měli být rozhození a nesoustředění... Zeptejte se třeba Kousala nebo Camary, jestli toho je na ně teď "moc".
Proč do sestavy vrtat? Proč se bát situace, kdy jsou tři čtvrtky základní části odehrány? Bude podstatné, aby byly tři lajny ve 100% stavu do nadstavby a playoffs. Navíc bude olympiáda, takže klid a regenerace...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2652
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

a já bych to všem koviďákům kontumoval .....mohla by to bejt docela zajímavá challenge a ozvláštnění sezóny :ruleta:
Zamčeno