Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stars
Příspěvky: 6706
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Vrchlabí vyhodilo trenéry....
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4412
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 802 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Stars píše: 05 led 2022 15:31 Vrchlabí vyhodilo trenéry....
Sleduji zápasy a moc se ani nedivím. Letos to není žádná sláva a hodně velká nedisciplinovanost.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6142
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Muf píše: 05 led 2022 13:07
Osobně mám současnou halu rád a vím, že patří pořád do špičky v ČR, ale tady bychom měli trochu otevřít oči a přiznat si, že i ta současná bude potřebovat za pár let opravdu velkou posilující injekci, aby si udržela svojí úroveň.

Dědkovi a jeho vizi tedy fandím.
Panu Dědkovi, pokud si nakoupí pozemek a za své, pouze za své, tu halu postaví také pouze za své, tak mu taky fandím

Je módní nadávat na politiky, ale i tak si troufnu napsat, že pan Petráň věnoval nějaký čas tomu, co by to pro Dynamo přineslo, zjišťovali po světě, jak může něco takového fungovat...co si budem, provinční město s takovou halou a snu o kongresech v dnešní době? Ale byla by to věc pana Dědka, v pohodě, když to moje město nebude financovat...

Jaksi se tu stále zapomíná, že pokud nebude pan Dědek, bude klub okamžitě v pořádné bryndě a jelikož si tu už Charvát se Salfou zkusili, co to znamená být ve věci nezkušený a přesto se vrhli na záchanu hokeje v Pardubicích, příště už by to mohl udělat pouze sebevrah. Nebude Dědek, nebude hokej, město to už to zachraňovat nebude. Bez pana Dědka by už taky možná nebyl, nebo bychom jeli v módu současného Zlína...
Ale. Jakmile se hokej odstěhuje do jeho haly na periferii, zimák se tím pádem může klidně zbourat...co bude pak, až pan Dědek nebude? Koupí od něj město jeho super halu? No to asi ne. Stále jsme jednou nohou v průseru, protože mohou přijít miliardářovi vrtochy... Ve staré hale by se dal asi hokej zachraňovat, nevím, snad ano .... V nové by to mohl být průšvih... nová hala by pak mohla klidně dopadnout jako
letiště u města Ciudad Real ve Španělsku. Což je mi fuk. Hlavně, aby to zas neplatilo nějakým způsobem město. Však víme, jakým způsobem umí pan Dědek realizovat stavby, viz Zelená louka v Semtíně

https://www.denik.cz/z_domova/cerna-sta ... 00303.html
Tesla
FOGLIK
Příspěvky: 5179
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 773 krát
Obdržel "To se mi líbí": 355 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Zrovna tuto černou stavbu bych nezmiňoval. Myslím si, že kdo chtěl něco v téhle zemi stavět, tak buď to dělal touto cestou nebo musel někoho podmáznout nebo se to táhlo roky , až to ztratilo význam. Celý stavební zákon není nic jinýho než podhoubí pro korupční prostředí.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6142
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

FOGLIK píše: 05 led 2022 17:14 Zrovna tuto černou stavbu bych nezmiňoval. Myslím si, že kdo chtěl něco v téhle zemi stavět, tak buď to dělal touto cestou nebo musel někoho podmáznout nebo se to táhlo roky , až to ztratilo význam. Celý stavební zákon není nic jinýho než podhoubí pro korupční prostředí.
Já se v tom nevyznám, zákon je zákon a platí. I když je možná špatný. Akorát vím, že porušovat zákony, to by se dělat nemělo. A kdo takto funguje, je u mě mafián. Fakt mě tyto praktiky nenutí za porušování zákona ještě někoho obdivovat .. nemyslím, že náš stát je plný "černých staveb"
Tato stavba určitě nebyla nezbytně nutná, není to snad nemocnice, skola... To jako fakt mám souhlasit s tím, že si někdo vybere pozemek, začne si tam stavět a až pak nutí vlastníka pozemku ke stavebnímu povolení?
A nakonec je vlastně špatný ten vlastník a podvodník je hrdina, protože "špatný zákon"?Tstststs :)
Tesla
Stars
Příspěvky: 6706
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

woe píše: 05 led 2022 16:58 Panu Dědkovi, pokud si nakoupí pozemek a za své, pouze za své, tu halu postaví také pouze za své, tak mu taky fandím

Je módní nadávat na politiky, ale i tak si troufnu napsat, že pan Petráň věnoval nějaký čas tomu, co by to pro Dynamo přineslo, zjišťovali po světě, jak může něco takového fungovat...co si budem, provinční město s takovou halou a snu o kongresech v dnešní době? Ale byla by to věc pana Dědka, v pohodě, když to moje město nebude financovat...

Jaksi se tu stále zapomíná, že pokud nebude pan Dědek, bude klub okamžitě v pořádné bryndě a jelikož si tu už Charvát se Salfou zkusili, co to znamená být ve věci nezkušený a přesto se vrhli na záchanu hokeje v Pardubicích, příště už by to mohl udělat pouze sebevrah. Nebude Dědek, nebude hokej, město to už to zachraňovat nebude. Bez pana Dědka by už taky možná nebyl, nebo bychom jeli v módu současného Zlína...
Ale. Jakmile se hokej odstěhuje do jeho haly na periferii, zimák se tím pádem může klidně zbourat...co bude pak, až pan Dědek nebude? Koupí od něj město jeho super halu? No to asi ne. Stále jsme jednou nohou v průseru, protože mohou přijít miliardářovi vrtochy... Ve staré hale by se dal asi hokej zachraňovat, nevím, snad ano .... V nové by to mohl být průšvih... nová hala by pak mohla klidně dopadnout jako
letiště u města Ciudad Real ve Španělsku. Což je mi fuk. Hlavně, aby to zas neplatilo nějakým způsobem město. Však víme, jakým způsobem umí pan Dědek realizovat stavby, viz Zelená louka v Semtíně

https://www.denik.cz/z_domova/cerna-sta ... 00303.html
Straka Plzeň, Jágr Kladno, Holoubek K.Vary, Chemapol(poláci) Litvínov, Kradec Schon, Třinec ocelarny(majitel), Vitkovice Pavlík, Kometa Zábranský, Liberec Syrovátko........všude je to stejné, jak by se na to někdo vykašlal budou problémy.....viz. Slavie a Skanska
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

woe píše: 05 led 2022 16:58 Však víme, jakým způsobem umí pan Dědek realizovat stavby, viz Zelená louka v Semtíně

https://www.denik.cz/z_domova/cerna-sta ... 00303.html
Laciné a po tolika letech řekl bych už i zbytečně trapné.....
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6142
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

tau píše: 05 led 2022 18:03 Laciné a po tolika letech řekl bych už i zbytečně trapné.....
Pro mě to trapný není...promlčecí doba je kolik, aby už to bylo "cajk"? Nejde mi prvotně o tu stavbu, pan Dědek není miliardář z úleku, musí mít ostré lokty. A jistě nebude mít slitování s nikým. S nikým.
Tesla
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7474
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 571 krát
Obdržel "To se mi líbí": 768 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Poslední 2 dny se takových ataků na majitele objevilo povícero. Asi je teskno po strých pořádcích.

Vrchlabí

https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... -2022.html
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Vrchlabí má problém v ofenzivě. V loňský sezoně to tam hlavně při přesilovkách táhnul Nouza. Letos tam útočníka schopnýho vymyslet přesilovku nemají. S odchodem Nouzy šla rapidně bodově dolů i Heřman. Tihle dva tam vloni přesilovky odtáhli..A hned chybí důležitý góly.....Kauťák, který měl v ofenzivě Nouzu nahradit, totiž není žádný playmaker....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7474
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 571 krát
Obdržel "To se mi líbí": 768 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Přesně, a ještě do toho rve své peníze, co je to za bordel?
pacient.jpg
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3954
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 501 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 05 led 2022 19:07 Přesně, a ještě do toho rve své peníze, co je to za bordel?

pacient.jpg
Vždy si vzpomenu na fragmenty textu jedné kapely (Doga)

Temnej stín
a vlci začnou výt.
Nejasný obrysy
nad hroby tančí si.

A dál....

A znovu lezou z děr.
Co jako kurva dělat mám?!

:wave:

Je to pořád stejný houf kritiků, a většinou bez vlastního řešení.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5818
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 161 krát
Obdržel "To se mi líbí": 862 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Muf píše: 05 led 2022 19:32 Je to pořád stejný houf kritiků, a většinou bez vlastního řešení.
Takovej prototyp Fandy Brendla....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7474
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 571 krát
Obdržel "To se mi líbí": 768 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

tau píše: 05 led 2022 19:54 Takovej prototyp Fandy Brendla....
Taktéž soused Šmidberáka.
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Chtěl bych se zeptat jestli v nejbližších dnech bude rušno kolem kádru, jak směrem dovnitř tak směrem ven?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5333
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 456 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

S odstupem dne si myslim, ze ten vcerejsek byl sakra good job vzhledem k souperi, okolnostem a hlavne sestave.

To ze obehravame nase mlady je parada a proste se to vrati. Koffer ted treba neni nejakou dobu na Acku ale prijde “povolavak” a vlitne na to.

Na Matyse si uz zvykejme (ukazuje pomerne vysokej standard i v extralize). Hradek tam uz je atd.

Vlastne ten fakt, ze mladejch tocime v sezone povic smysl dava.

Pak kdyz vypadne nejakej ten hrac z jakyhokoliv duvodu, neni duvod k panice.

Jasne, play off bude viset na jinejch, ale za rok za dva….
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Alex145 píše: 05 led 2022 20:25 Chtěl bych se zeptat jestli v nejbližších dnech bude rušno kolem kádru, jak směrem dovnitř tak směrem ven?
Až se budou přidávat dvojjazyčné nápisy v hale, neděste se. Nepřijíždí rudá armáda na pomoc. To jen Dynamo začíná šperkovat svoji cestu k titulu. Počítejte s tím, že třetí rok po sobě se bude volat Rusko.
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ola=771957
Stars
Příspěvky: 6706
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 597 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Bikhu píše: 05 led 2022 20:52 Až se budou přidávat dvojjazyčné nápisy v hale, neděste se. Nepřijíždí rudá armáda na pomoc. To jen Dynamo začíná šperkovat svoji cestu k titulu. Počítejte s tím, že třetí rok po sobě se bude volat Rusko.
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ola=771957
No…ono tohle ale nemusí nutně znamenat, že tady budou hrát Rusové
#zpatkydosedla
subris
Příspěvky: 3175
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 304 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

:clap:
Perníkář píše: 05 led 2022 21:11 No…ono tohle ale nemusí nutně znamenat, že tady budou hrát Rusové
... No dnes sem byl na hokeji Dvůr - Nová Paka, kde hraje několik Rusaku v sestave. Hokej poměrně slušný jatka.. Na konci zápasů mě však pobavil pokřik "Češi do toho" :D :D
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5333
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 456 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Perníkář píše: 05 led 2022 21:11 No…ono tohle ale nemusí nutně znamenat, že tady budou hrát Rusové
Tak pocitejme s tim, ze nejen Pavka to tady chvilku bude kout a recyklovat :-)

A pozdeji analyzovat ;-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7688
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 762 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 05 led 2022 19:32
Je to pořád stejný houf kritiků, a většinou bez vlastního řešení.
Oni nepotřebujou řešení, oni si přejí dezolát. Přinejmenším někteří...
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 312 krát
Obdržel "To se mi líbí": 305 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Bikhu píše: 05 led 2022 20:52 Až se budou přidávat dvojjazyčné nápisy v hale, neděste se. Nepřijíždí rudá armáda na pomoc. To jen Dynamo začíná šperkovat svoji cestu k titulu. Počítejte s tím, že třetí rok po sobě se bude volat Rusko.
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ola=771957
Proboha, co tím článkem chtěl autor říct? :ruleta:
Dizzy
Příspěvky: 3550
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Alex145 píše: 05 led 2022 20:25 Chtěl bych se zeptat jestli v nejbližších dnech bude rušno kolem kádru, jak směrem dovnitř tak směrem ven?
Ven už evidentne máme…
Dizzy
Příspěvky: 3550
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Priští rok s Kautem v lajne pod Panem Dědkem..;)
Zamčeno