Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Viděl jsem velmi rád Kousala lehnout do střely, i když poté nepřišla, to nevadí.
Koukalo se mi dobře na určitou lehkost Robertsona a Košťálka.
Příjemné bylo Paulovičovo důrazné sdělení, že na brankáře nenecháme soupeře sahat.
Zjištění, že Camara leze snahou soupeřům po zádech a potom se usmívá bylo výborné.

A ke kauze. Když nevíte, nesuďte prosím jen podle domněnek (ba co hůř, podle svých sympatií a přání).
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1106
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 317 krát
Obdržel "To se mi líbí": 305 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Dynamo-forever píše: 04 led 2022 22:58 Mám to stejně. 4x vidět ty ksichty z mechu bohatě stačí. Mě už vytáčel i Hosták před zápasem :red:
Dnes pochvala, gratulace do kabiny a zase chvilku klidu snad :modlitba:
Zatím to k tomu neomylně směřuje, jedině, že by Mechov vyhučel ve čtvrtfinále - já vím, je to ještě daleko
mach
Příspěvky: 4367
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Ardy75 píše: 04 led 2022 22:41 Já dal čistou dvoječku, přidal k tomu neprohru kotlety :-) neprohru Olmíka a vítězství Zlína,akorát jsem byl měkký a dal to za kiličko :-D
Ale na ulici to nenajdeš

:party:
Já dal ty dva naštěstí taky neprohru takže na pivo přišlo ale ta Sparta nervy 🤦‍♂️😂😂
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... kazdy.html

Doufám ale že na Play Off nějaký zkušený kvalitní obránce dorazí... Přece jenom Hrádek se snaží , Vála taky ale úplně se nevyvaruje každý zápas nějaké té chybky a nevím jestli unesou tíhu Play Off ... Navíc kdyby se jeden z obránců zranil už není nikde moc koho brát ... jinak Matýs už by měl zůstat v A týmu a Vrchlabí ať pomůže Ondra Roman tempo Chance ligy snad bude stíhat 🤦
🔴⚪
FOGLIK
Příspěvky: 5188
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 780 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Borek píše: 04 led 2022 22:59 Jo a taky jsem měl vsazeno... jindy to tam nechávám, ale dneska jsem neodolal. Z osmi stováků 2600, vyšlo to přesně na jeden z mejch oblíbenejch nápojů. Tentokrát bude šmakovat ještě víc než jindy: https://www.warehouse1.cz/cs/a-h-riise- ... gK4b_D_BwE
To vypadá velmi dobře :) díky za typ:)
Koda.N
Příspěvky: 6
Registrován: 20 říj 2021 23:59

Re: Hokej

Příspěvek od Koda.N »

Jak by řekl kolega Karfík ja su tak štastné
JirkaPCE
Příspěvky: 3549
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pec92 píše: 04 led 2022 23:11 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... kazdy.html

Doufám ale že na Play Off nějaký zkušený kvalitní obránce dorazí... Přece jenom Hrádek se snaží , Vála taky ale úplně se nevyvaruje každý zápas nějaké té chybky a nevím jestli unesou tíhu Play Off ... Navíc kdyby se jeden z obránců zranil už není nikde moc koho brát ... jinak Matýs už by měl zůstat v A týmu a Vrchlabí ať pomůže Ondra Roman tempo Chance ligy snad bude stíhat 🤦
Minimálně jeden spíš dva kvalitní obránci přijít musí. V playoff je potřeba zkušenost. Právě loni v playoff byli chybující mladí obránci jedním z důvodu, že jsme tak dopadli.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4433
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

FOGLIK píše: 04 led 2022 23:12 To vypadá velmi dobře :) díky za typ:)
Copak už Ti hefron nejede ? Včera jsem se v práci zbavil poslední flašky, když jsi se nestavil. :joy:
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Já prostě nevěřím tomu, že když se to nechá týden uležet, pak se seberou Kousy, Količ a Poula a půjdou za Dědkem a Kubou, že se to nedá ještě nějak vyřešit :/// Sakra. Takhle tady přece končit nemůže :///
pepa
Příspěvky: 2081
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ve Vítkovicích to musel být prima zápas. Asi jim tam zakázali střílet na branku. Vítkovice že 14 střel 5 gólů !!! A Třinec se tak tlačil za vyrovnáním, že vystřelil 18 krát. To musel být zápas.
FOGLIK
Příspěvky: 5188
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 780 krát
Obdržel "To se mi líbí": 358 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Autobusák píše: 04 led 2022 23:26 Copak už Ti hefron nejede ? Včera jsem se v práci zbavil poslední flašky, když jsi se nestavil. :joy:
Hefron mám rozdělaný už rok v pergole :) Mám taky pěkně mlsný jazýček :)
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 263
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 184 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

lucas003 píše: 04 led 2022 23:35 Já prostě nevěřím tomu, že když se to nechá týden uležet, pak se seberou Kousy, Količ a Poula a půjdou za Dědkem a Kubou, že se to nedá ještě nějak vyřešit :/// Sakra. Takhle tady přece končit nemůže :///
Lidi, kteří vydělali tolik peněz jako pan Dědek, nebývají zatížení nějakým sentimentem. Pokud by to jen nepatrně mělo ovlivnit postavení managementu, nikdy to neudělala. Ten management si vybral sám, veřejně deklaroval svoji důvěru, strčil do toho veliký peníze a má velké plány. A ty nepadají ani nestojí na spolupráci s jedním hokejistou, třebaže kapitánem. Myslím, že by se o nějaké možná moderování snažil, kdyby ten hokejista byl klubová legenda, a rozkol mohl ohrozit vizi klubu. Ale jakkoli mám Nakládala rád, nemyslím, že je to ten případ. Přeci jenom byl velkou část své kariéry v zahraničí a ani před svým odchodem nebyl tahounem, jehož dres by šel pod strop. Ale třeba se pletu.
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jinak po kauze Nakládal teda taky o dost víc mrzí podpis Budíka v Plzni.
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ampersand píše: 04 led 2022 20:11 Jako se vším souhlasím, až na tu kabinu. Tady nikdo neříkal, že kabina je rozhadana. Naopak. Kabina se semkla a stala za kapitánem. Možná to dnes rozhodlo.


Nakly doma.. :-)
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 157
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 31 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

mach píše: 04 led 2022 23:11 Já dal ty dva naštěstí taky neprohru takže na pivo přišlo ale ta Sparta nervy 🤦‍♂️😂😂
No já mám v práci dost Komeťáků a dost často mi kazí tikety jejich team :-)Tentokrát to bylo fajn do doby, než srovnali Sparta, to jsem měl trochu staženou zadnici. jen střelce na druhém tiketě se nepovedlo trefit :-D Neva,hlavně ,že jsme ukázali morál v zápase a v derby se to počítá obzlášť :clap:
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Včera to byl výborný taktický a vyspělý výkon. Klobouk dolů před hráči i trenéry. Jestli mají hráči Covid, tak je minimálně týden neuvidíme.
Vůbec jsem to nečekal a o to více jsem rád.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3966
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 513 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

lucas003 píše: 04 led 2022 23:35 Já prostě nevěřím tomu, že když se to nechá týden uležet, pak se seberou Kousy, Količ a Poula a půjdou za Dědkem a Kubou, že se to nedá ještě nějak vyřešit :/// Sakra. Takhle tady přece končit nemůže :///
Já to mám stejně... ale v návrat nevěřím, v podstatě nereálné... o to víc si vážím Rolase a Sejčka.. jak to tady táhly v těch sračkách, a klub drželi nad vodou, a drželi hubu....klobouk dolů, a jejich dresy pod strop...legendy
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Krásné vstávání do práce, ostatní obránci dostanou víc prostoru, Koště Robertson....na pp
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7480
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 579 krát
Obdržel "To se mi líbí": 771 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

paolo-2.jpg
paolo.jpg
denyip
Příspěvky: 654
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Pozitiva po vcerejsku:
1. Nakladal herne nechybel - Robertson , Zdrahal dostali minuty navic a zhostili se jich na vybornou .. hlavne Robertson sel hodne nahoru , pres 20 minut na lede .. Mam pocit , ze Nakladal mel herni pozici lepsi , nez si zaslouzil
2. Mancaft to ani trochu nepolozilo - spise naopak .. slapali, bojovali - Dynamo je dobra adresa a jestli mel byt Nakladal vzkaz NIKDO nema nic jiste , tak se ZATIM povedl...
Mame za sebou jenom jedno utkani .. obrance samozrejme potrebujeme , uz jen kvuli siri kadru... nebranil bych se kvalitnimu Kanadanovi ... treba Komete nedavny tah s Tansey docela vysel
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

denyip píše: 05 led 2022 08:38 Pozitiva po vcerejsku:
1. Nakladal herne nechybel - Robertson , Zdrahal dostali minuty navic a zhostili se jich na vybornou .. hlavne Robertson sel hodne nahoru , pres 20 minut na lede .. Mam pocit , ze Nakladal mel herni pozici lepsi , nez si zaslouzil
2. Mancaft to ani trochu nepolozilo - spise naopak .. slapali, bojovali - Dynamo je dobra adresa a jestli mel byt Nakladal vzkaz NIKDO nema nic jiste , tak se ZATIM povedl...
Mame za sebou jenom jedno utkani .. obrance samozrejme potrebujeme , uz jen kvuli siri kadru... nebranil bych se kvalitnimu Kanadanovi ... treba Komete nedavny tah s Tansey docela vysel
Obrance je urcite potreba. Jeden Kanadan v obrane je za me akorat. Ja osobne bych bral Mozika. V KHL je bez playoff, kvalitni, zkuseny obrance. Bezpochyby drahej ale kvalita neco stoji. Podepsat ho pripadne na tri roky by byl za me super krok.
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Tak psalo se, že kabina je s Naklym, ale to neznamená, že se na to vysere a všichni teď budou chtít pryč.

Zaprvé je to derby.

Zadruhé vzduch se v kabině mohl pročistit právě i díky Naklyho odhodu. A teď nemyslím, že byl v kabině za nějakýho rozesírače, ale ono kolikrát stačí když je někdo kolem Vás znegovaný, tak Vás ta atmosféra pohltí. A to se do dané situace vůbec nemusíte angažovat.

Včera jsme se bavili s kámošem a díky té klauzule je klidně i možný, že se to všechno ještě nějak vyřeší. Přeci jen vychladnou hlavy, začne se o tom přemýšlet úplně jinak, ale uvidíme.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Cavalera
Příspěvky: 2339
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Gumid píše: 05 led 2022 08:26 paolo-2.jpgpaolo.jpg
Dobrej píčus bezzubej z Babovřesk :pivko: :pivko:
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jak ho tahá...😁😁😁, pohádka jak tahali řepu...
Zamčeno