Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8630
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pec92 píše: 04 led 2022 13:35 Přesně tak ... Už bych to nehrotil prostě se stalo tečka... Časem se to stejně celé dozvíme Pardubice jsou malé město... Teď už se soustředit na dnešní zápas a konečně je porazit 👍
Truth is out there. Je potřeba pozorně sledovat FB diskuze a co tam lajkuje paní Nakládalová :))
Stejně, šílená doba tohleto
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

jimmypop píše: 04 led 2022 13:45 Truth is out there. Je potřeba pozorně sledovat FB diskuze a co tam lajkuje paní Nakládalová :))
Stejně, šílená doba tohleto
Jelikož nemám facebook, budu čekat na Tvoje reporty.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

tau píše: 04 led 2022 13:31 Protože víme hovno co se ve skutečnosti v kabině odehrálo....
Tak pokud to dospělo až k tomu, že skončí kapitán týmu, tak si tam asi nepřáli všechno nejlepší do nového roku. Mně tedy konec Nakládala hodně vadí, to je samozřejmě jediné, co s tím můžu dělat. Kapitán týmu letos i herně výborný a tady to podle příspěvků některých vypadá, že skončilo nějaké kopyto ze čtvrté lajny a vlastně se nic nestalo.
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 129 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Jak už tady píšou ostatní. Přijít nadřízenej po tragický první třetině do kabiny je možná nešťastný, ale je to v jeho pravomoci. Za váma šéf taky přijde, když budete v práci dělat ho...
To, že se Heřman chová jak slon v porceláno a je to křivej člověk, to víme všichni.
To, že v kabině nadával do č.ráků atd si asi taky odvodíme všichni. Ale tak nějak bych spíš čekal, že budˇse ty hráči kousnou a ukážou jak budou makat a nebo ho budou mít na salámu a půjde to jedním uchem tam/druhým ven a řeknou si k tomu svý po zápase nebo až odejde.
Ruku na srdce, kdo nikdy nechtěl poslat svýho šéfa do pr..... A pokud opravdu došlo k nějakýmu byť sebemenšímu kontaktu, tak je to úplně za hranou. Může být šéf sebevětší idiot, ale jsou věci, který by se stávat prostě neměli.
V kabině to teď určitě nějakou chvíli pojede, ale zase to není věc, která by měla ohrozit celou sezonu, pokud se přivede kvalitní náhrada. Čas to zahladí, stejně jako všechno...

Jen doufám, že si Dědek dohlídne jak to bylo a trochu si i toho Heřmana srovná nebo nad ním bude mít větší dohled, pak tato událost může být i pozitivní, i když se to teď nezdá a samotnýho mě štve, že tu Kuba už není...

Btw. V dubnu na Peršťýňáku při oslavách titulu si na to už nikdo moc nevzpomene :party:
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 129 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Btw. A ani bych se nedivil, kdyby Kuba dohrál sezonu někde venku, uklidnily se hlavy, vyčistil vzduch a v létě se vrátil :-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8630
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jakub82 píše: 04 led 2022 13:47 Jelikož nemám facebook, budu čekat na Tvoje reporty.
No já taky ne :)) ještě jsem do té lidské fáze patrně nedospěl :))
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pida11 píše: 04 led 2022 13:49 Jak už tady píšou ostatní. Přijít nadřízenej po tragický první třetině do kabiny je možná nešťastný, ale je to v jeho pravomoci. Za váma šéf taky přijde, když budete v práci dělat ho...
To, že se Heřman chová jak slon v porceláno a je to křivej člověk, to víme všichni.
To, že v kabině nadával do č.ráků atd si asi taky odvodíme všichni. Ale tak nějak bych spíš čekal, že budˇse ty hráči kousnou a ukážou jak budou makat a nebo ho budou mít na salámu a půjde to jedním uchem tam/druhým ven a řeknou si k tomu svý po zápase nebo až odejde.
Ruku na srdce, kdo nikdy nechtěl poslat svýho šéfa do pr..... A pokud opravdu došlo k nějakýmu byť sebemenšímu kontaktu, tak je to úplně za hranou. Může být šéf sebevětší idiot, ale jsou věci, který by se stávat prostě neměli.
V kabině to teď určitě nějakou chvíli pojede, ale zase to není věc, která by měla ohrozit celou sezonu, pokud se přivede kvalitní náhrada. Čas to zahladí, stejně jako všechno...

Jen doufám, že si Dědek dohlídne jak to bylo a trochu si i toho Heřmana srovná nebo nad ním bude mít větší dohled, pak tato událost může být i pozitivní, i když se to teď nezdá a samotnýho mě štve, že tu Kuba už není...

Btw. V dubnu na Peršťýňáku při oslavách titulu si na to už nikdo moc nevzpomene :party:
Docela by mě zajímalo co na to Dědek jakým způsobem to řešil
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pec92 píše: 04 led 2022 13:55 Docela by mě zajímalo co na to Dědek jakým způsobem to řešil
Pred tydnem byl mimo CR, takze asi nijak.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Čemu vadí to, že si chtějí někteří anonymní uživatelé poplkat na diskuzním fóru o spekulacích, co se v kabině asi přihodilo? To fórum tu předpokládám je k dispozici i těm, kterým se o tom debatit chce...nebo ne? A že se někomu nechce? No přečetl jsem si to, ale k čemu taková informace je, že? To se snad nemusí hlásit (?)
Tesla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Propulse píše: 04 led 2022 13:58 Pred tydnem byl mimo CR, takze asi nijak.

Takže nemá roaming? :)
Tesla
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

woe píše: 04 led 2022 14:00 Takže nemá roaming? :)
to ještě existuje :pivko:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Cavalera píše: 04 led 2022 14:12 to ještě existuje :pivko:
Třeba nepoužívá chytrý telefon :)

Btw mně osobně je to jedno. Naopak. Je fajn, že nemusí vše řešit sám, ale že na to má lidi Buduje Organizaci. A to je pozitivní :thumbup:
Tesla
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

On je taky problem oproti jinym tymum, ze tady to vse hned jede verejne. Twitter, Facebook atd. Tady lidi hokejwn ziji, zajimaji se o deni v klubu.

Na Sparte pry kabina otresny. Jandac jim to tam dojebe uplne. V Trinci zas nefunguje Varada x Peterek. Rozdil je v tom, ze se to nikde neresi verejne.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Propulse píše: 04 led 2022 14:25 On je taky problem oproti jinym tymum, ze tady to vse hned jede verejne. Twitter, Facebook atd. Tady lidi hokejwn ziji, zajimaji se o deni v klubu.

Na Sparte pry kabina otresny. Jandac jim to tam dojebe uplne. V Trinci zas nefunguje Varada x Peterek. Rozdil je v tom, ze se to nikde neresi verejne.
Přesně tak. A regionální pisálci co nevědí a nevymyslí, tak se dozví tady na fóru a čtenost je zaručená :wave:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 04 led 2022 14:25 On je taky problem oproti jinym tymum, ze tady to vse hned jede verejne. Twitter, Facebook atd. Tady lidi hokejwn ziji, zajimaji se o deni v klubu.

Na Sparte pry kabina otresny. Jandac jim to tam dojebe uplne. V Trinci zas nefunguje Varada x Peterek. Rozdil je v tom, ze se to nikde neresi verejne.
Hele nerozsiruj drby jo? :)
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Propulse píše: 04 led 2022 14:25 On je taky problem oproti jinym tymum, ze tady to vse hned jede verejne. Twitter, Facebook atd. Tady lidi hokejwn ziji, zajimaji se o deni v klubu.

Na Sparte pry kabina otresny. Jandac jim to tam dojebe uplne. V Trinci zas nefunguje Varada x Peterek. Rozdil je v tom, ze se to nikde neresi verejne.
HOCKEYTOWN. Je to tak…lidi tady hokejem neskutečně žijí, všude diskutují co nového…kdo co slyšel za drby…
Pak se na fanouškovských skupinách dočteš, že Nakládala v kabině srovnal Dědek…že naše momentální výkony jako na houpačce jsou jen díky Fortuně a já nevím co ještě :-)
Ale což…když je velký zájem o klub, tak to k tomu prostě patří…lidi chtějí být klubu co nejblíž a nejlépe vědět vše co se šustne
#zpatkydosedla
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Perníkář píše: 04 led 2022 14:53 HOCKEYTOWN. Je to tak…lidi tady hokejem neskutečně žijí, všude diskutují co nového…kdo co slyšel za drby…
Pak se na fanouškovských skupinách dočteš, že Nakládala v kabině srovnal Dědek…že naše momentální výkony jako na houpačce jsou jen díky Fortuně a já nevím co ještě :-)
Ale což…když je velký zájem o klub, tak to k tomu prostě patří…lidi chtějí být klubu co nejblíž a nejlépe vědět vše co se šustne
Nekdy si rikam, jestli neni lepsi nevedet a proste jen hokej sledovat :-)
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Kauza Nákly je průser, ale jak tu někdo psal, pokud nejsou ofiko info, je hloupost na někoho kydat. Časem to prosákne.
Dnes doufám :modlitba: že nás to zdravě nasere a mechy porazíme.
Abych si zítra v mountfield plátku (rozumněj sport) přečetl : Dynamo se v derby semklo v tým, který i bez Nakládala NAKLÁDAL Hradci, až KOUKAL koukal jak malej KLOUČEK, jak KOUSAL kousal, aby se po vyhraným derby zvedla mechovem do Pardubek vedoucí ŘÍČKA :dance:
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Propulse píše: 04 led 2022 14:25 On je taky problem oproti jinym tymum, ze tady to vse hned jede verejne. Twitter, Facebook atd. Tady lidi hokejwn ziji, zajimaji se o deni v klubu.

Na Sparte pry kabina otresny. Jandac jim to tam dojebe uplne. V Trinci zas nefunguje Varada x Peterek. Rozdil je v tom, ze se to nikde neresi verejne.
Pokud dneska udělame bod ,budu mooocc spokojen.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

dneska prý sestava mladých kluků a nejslabší sestava za sezónu.. tak uvidíme ]
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Říkal jsem si, aby ještě nepřišla střevní viróza :)
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Tak už víme skoro všechno, co se stalo i co se nestalo, kdo komu co udělal a co neudělal a že to tam doutnalo delší dobu.
Pořád jsem ale ani náznakem neslyšel nebo nečetl příspěvek na téma : a jak reagovali trenéři ? na čí straně stáli ? A udělali něco, aby tomu konfliktu zabránili? Nebo jako neviděli - nevycítili, že se k něčemu takovému schyluje?
Obávám se toho, že tuhle kabinu tihle trenéři nezvládají.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 04 led 2022 13:47 Tak pokud to dospělo až k tomu, že skončí kapitán týmu, tak si tam asi nepřáli všechno nejlepší do nového roku. Mně tedy konec Nakládala hodně vadí, to je samozřejmě jediné, co s tím můžu dělat. Kapitán týmu letos i herně výborný a tady to podle příspěvků některých vypadá, že skončilo nějaké kopyto ze čtvrté lajny a vlastně se nic nestalo.
Na druhou stranu hlavně se z toho neposrat. Podívej na Liberec. Vloni jim skoro na celou sezónu vypadl Šmíd, při vší úctě ke Kubovi pro ně určitě ještě klíčovější hráč než on, a stejně šli až do finále. Nic se nejí tak horký, jak se uvaří..

Ono pokud ty vztahy byly dlouhodobě napjaté, možná nakonec dobře, že už se to jednou provždy vyřešilo. Byť se nám samozřejmě výsledek nelíbí..
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jo jo nakonec pan Heřman splní Královi sen, vizi a příní hrát z maldejma hlavně, že držej hubu! Hlavně že zde jen ti co maj pravdu melou dokola jak kabina šlape a td.
Pak i Propulce vyjde z blitkama na Kubu co bylo loni a kdy!
Zamčeno