Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Jindřich
Příspěvky: 35
Registrován: 16 zář 2021 19:46
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jindřich »

Já nás všechny obdivuju za trpělivost. A nemyslím to nijak ironicky! Sezónu, co sezónu..vždy nějaké nesnáze, asi slabé slovo. Na staďáku se ale řve, že můžou vypadnout hlasivky. To je za mne nejvíc. Zamrzí tohle narušení chemie mezi fans a klubem. Myslím to strohý vyjádření a následně se to dozvídáme z médií jinde. Nejlepší léčba bude epická porážka Hradce. A potom samozřejmě titul! (Vtip)
Nebo aspoň koukatelny hokeje pls. To bude stačit.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Kurz na hosty se nám malinko vylepšil, no...
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

woe píše: 03 led 2022 21:11 Co se mi zdá je... sen :)

@Gumid @fido

Zohy mu kvůli tomu odmítl nabídku a Nakly tu veřejnou kritiku těžce kousal. Opa to mohl řešit jako chlap, face to face ..ale to on ne, oligarcha, musel je po sezoně poblít v médiích, že?

Není to o tom, kde byla pravda. Je to o tom, o čem jsem psal. Opa nechápe, že toto není firma a že když některým hráčům nasype, že mu musí zaručit to, co za to od nich očekával.
Za mě je teda v medií nijak nepoblil. A to, že jim to neřekl face to face to víš odkud? Když už tu zase na něj bliješ ty?

Ty hráči tady nehráli za párek a výbuch v PO 4:0 s Boleslaví to byl.

To se má bát říct, že od zkušených hráčů, kteří berou dost velké peníze čekal malinko víc?

.............

Nemám nějaký pocit, že by Dědek někde vystupoval, že se s ním nedá domluvit. To, že vybouchl na Kousala s drogama? Sorry, má mojí podporu. U Mandáta čekali ikdyž bylo jasný, že se druhý vzorek potvrdí.

To, že někomu dáš super smlouvu a nejseš spokojený s její plnění, nebo chováním, tak má mlčet?

Ale souhlasím s Tebou ohledně Heřmana. Ten pokud byl v kabině, tak velká chyba, ale hráč si taky nemůže dělat co chce.
Naposledy upravil(a) fido dne 03 led 2022 23:06, celkem upraveno 1 x.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak ten kurz na nás určitě stoupl kvůli té situaci s Nakládalem. Za normálních okolností by to bylo úplně mimo, aby v zápase s nimi na nás byl kurz přes 3.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pida11 píše: 03 led 2022 12:45

Takže dva hráči základu pryč a přišli 3 hráči z ČFL....to sem na tu záchranu zvědavej. Když si vemu, že chtěl Pitter ještě hokej....
Ten druhej ze základu je kdo kromě Chytila?
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Tohle podepisuju v plném rozsahu od začátku až dokonce
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

lucas003 píše: 04 led 2022 00:03 Ten druhej ze základu je kdo kromě Chytila?
Myslel jsem Beran, ale je pravda, že ten hrál víc v začátku sezony, pak místo něj naszupoval spíš druhý slávista Červ...
no každopádně to jsou minimálně 2 hráči co pravidelně hráli. Tak snad přijdou adekvátní posily..
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dneska v Hradci vyhrajem za tri body.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

acrylic píše: 03 led 2022 22:23 Zároveň je fajn posuzovat managerské schopnosti jednoho z nejúspěšnějších miliardářů v Čechách na diskuzním fóru pod anonymním nickem.

Kuba mi bude chybět. Díky za vše! Ale rozhodně tady ani jinde nebudu hned plivat na člověka bez kterého by ten klub byl definitivně po smrti.
Jenze oni i ti uspesny miliardari mohou delat chyby, nebo ne? A nemoci je za to kritizovat (tak nejak za mne- slusne a pokud mozno konstruktivne) je celkem spatne ne? Ja to rikam trochu obecne, ale pevne doufam, ze tato doba nenastane, to bysme se posunuli nekam do Ruska (nebo do Agrofertu).., ten prispevek od Woe beru trochu jako nadsazku zejmena a specificky napsanou, ale v necem ma dle me pravdu...
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Propulse píše: 04 led 2022 07:32 Dneska v Hradci vyhrajem za tri body.
Vidím to kolego stejně....Frodo snad už bude chytat, a pokud Milan, tak to zavře....vidím na 2:3 pro nás....:-) Cam to rozhodne....Musil bude mít taky bod, a Říčka branku...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Laky29
Příspěvky: 121
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Dizzy píše: 03 led 2022 20:23 Ať tak či onak, předseda představenstva, za mne, prostě nemůže bohorovně nastoupit s píčováním do kabiny...........

.......Bohorovnej píčus
Na fóru moc nepřispívám, ale čtu ho pravidelně a to i několikrát denně. Jaká je zde komunita, tak to nemá v hokejové rodině v ČR obdoby :rock: K minulým událostem bych chtěl připojit také svůj názor. Předem se omlouvám Dizzimu, že jsem vypíchl jeho příspěvek, ale není to nic osobního, je to jen k tématu a obdobných příspěvků je více.

Když přirovnáte Dynamo k běžné společnosti/firmě tak tým hráčů vám představuje oddělení/pracovní skupinu. Trenéři jsou takový vedoucí oddělení/pracovní skupiny a odpovídají se svým nadřízeným. V tomto případě jejich nadřízeným vedení firmy, složené ze dvou ředitelů (sportovní a ten celkový - který zde asi odpovídá za chod společnosti po jiných než sportovních stránkách) a předsedy představenstva (což by se dalo přirovnat ke generálnímu řediteli). A pak je už jen vlastník společnosti.

Pokud zaměstnanci budou vyrábět zmetky, nebo jejich pracovní morálka je jak sinusovka, tak je na jejich vedoucích, aby je srovnali. Pokud se to těm nevede, tak mohou být vyměněni, nebo jejich nadřízený může přijít "píčovat" na jejich pracoviště, nebo přímo do "výroby" (do kabiny). Sportovní ředitel (těžko si to s kamarádčovskou povahou Salfy si toto představit) a i generální ředitel na to má právo, sestoupit z výšin a "píčovat"

Pak už je na zaměstnancích, jak se s tím srovnají.

Toť jen můj názor na výstup OH v kabině. Jiné věci, jako záchrana Dynama a přivedení PDse mu odepřít nedají.
dáda74
Příspěvky: 235
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

tomaso25 píše: 03 led 2022 21:36 Když jsme u toho "face to face" a chlapáctví, řekl bys Dědkovi face to face, že je "Andrej", nebo "oligarcha"? Já beru, že je potřeba si s troškou jedovatosti zaprovokovat, někdy je to i docela sranda, ale stejně vtipný mi přijde udělování rad na téma face to face pod nickem na internetovým fóru. :smile:
Ten "andrej oligarcha" je fakt divnej... klubům přihrál více do rozpočtů, kdy agentura co řvala že je na maximu co může dát, vitezoslavne nasla další peníze, ozval se proti kralovi i proti karanténě svých hráčů v číně. Je divnej,na vše má názor, nedrží hubu a krok jako ostatní v tom našem zasmradlem rybnicku. Jediný, co chybí v našem hokeji je konkurence (O nhl se nemá cenu bavit, o khl taky ne (vzpomínám, nevím kdo z hráčů to řekl, že skoncil stres že musel patřit každý zápas k nejlepším a že v extralize to bude daleko klidnější. Do svycarska taky musis neco umět, jen u nas drzi ta hrstka veteranu majitele za koule a vydira je o vysi vyplat,aniž by vždy odvadela maximum. V repre mladeze staci spravne slavne jmeno a jsi tam, u dospelich ze jsi z plzne ci liberce. No a kritizovat "podekovani" po skoro kanaru doma od čb? Co hraci cekali? Staci se podivat zde na fóru, kde v lepším případě je hráči doporučeno vrchlabí, či rovnou uzlicek buchet a sbohem....
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Propulse píše: 04 led 2022 07:32 Dneska v Hradci vyhrajem za tri body.
Vsazeno :)
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Danik23 píše: 04 led 2022 07:40 Jenze oni i ti uspesny miliardari mohou delat chyby, nebo ne? A nemoci je za to kritizovat (tak nejak za mne- slusne a pokud mozno konstruktivne) je celkem spatne ne? Ja to rikam trochu obecne, ale pevne doufam, ze tato doba nenastane, to bysme se posunuli nekam do Ruska (nebo do Agrofertu).., ten prispevek od Woe beru trochu jako nadsazku zejmena a specificky napsanou, ale v necem ma dle me pravdu...
Tak samozřejmě. Pořád je to jenom člověk, který dělá a bude dělat chyby. Přesně jak tady někdo psal, Zbyněk taky rozhodně nebyl bezchybný a svoje jméno a schopnosti si v hokeji musel vybudovat. Dědek je podnikatel velkých rozměrů a ve "velkém hokeji" je prakticky nováček. S jeho vytížením bylo jasný, že se bude muset obklopit lidmi, kteří to tady povedou a on nastoupí až v opravdovém pruseru, nebo když se bude slušet za něco výjimečného poděkovat.
Nemám nic proti objektivní kritice ani proti příspěvkům od Woeho, povětšinou se s ním dá souhlasit, ale pochybuju, že má někdo tak silné zákulisní informace kolem Dědka, že by přesně věděl, jak to třeba se Zohym celé bylo. Mně celkově totiž přijde, že tady jsou hráči tak trochu uplakanci a princezny. Když kolikrát slyšíte, jak se s hráči zachází v NHL a je úplně jedno, co jste za hvězdu, tak oproti tomu tady se na ně nesmí říct vůbec nic, aby se náhodou neurazili.
Tesla a Devils
Propulse
Příspěvky: 6683
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

fido píše: 04 led 2022 08:15Vsazeno :)
Dal jsem na tebe a pockal az se zvedne kurz a taky jsem to tam poslal :-)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Ani nevím jestli sem mám psát již nyní nebo posečkat až opadnou "emoce" a veřejné lynče...
Vždy když něco chci okomentovat, dělám tak s odstupem času a po nasbírání informací, dostatečného množství informací.
Veřejnost se bohužel naučila odsuzovat, nadávat, mít jasno bez znalosti faktů... A ještě v kombinaci s davovou psychózou... (sociální sítě, bulvár, titulky, spekulace..)

Můj komentář je následující : ve správně fungující firmě, organizaci, společnosti opravdu existuje a musí být hierarchie - ať se to někomu líbí nebo ne.
Nejvíce do chodu má a může mluvit majitel a ti pod ním - když se těmto lidem nelíbí, že někdo narušuje nebo nedodržuje cestu k dosažení cílů, kterou stanovili, mají právo podle toho jednat...

Jsme fungující ekonomicky zajištěný klub (díky pane Dědku a vy všichni co jste pana Dědka přivedli do Dynama) s těmi nejvyššími ambicemi.
Tvoří se silný tým (Frodo, Koště, Adam Musil, Řeka, Činel, Poula atd..) který bude hrát v extralize dlouhodobě první housle - ať se to někomu líbí nebo nelíbí (myšleno soupeřům). Prostě Dynamo je tam kam patří !!!

Zkuste se tedy někdy kolegové oprostit od rychlých soudů a emocí a zkuste se zamyslet kdo je kdo v klubu a kdo ho má právo řídit a rozhodovat.
Kdyžtak se mrkněte na spodek extraligové tabulky na zadní místa a zkuste se vžít do pocitů fanoušků těchto mužstev. Bez peněz, ambic, moderního stadionu, sponzorů.... Možná, že když se takto zamyslíte, váš vysoký tlak a podráždění se vrátí rychle do normálu.
Mimochodem dnes hraje druhý se třetím.... Takže klííííd ! Přeji vám všem kolegové kamarádi a celé naší Dynamo rodině skvělý rok 2022 !!!

:whistle: :whistle:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Orosená_desítka píše: 04 led 2022 08:33 Ani nevím jestli sem mám psát již nyní nebo posečkat až opadnou "emoce" a veřejné lynče...
Vždy když něco chci okomentovat, dělám tak s odstupem času a po nasbírání informací, dostatečného množství informací.
Veřejnost se bohužel naučila odsuzovat, nadávat, mít jasno bez znalosti faktů... A ještě v kombinaci s davovou psychózou... (sociální sítě, bulvár, titulky, spekulace..)

Můj komentář je následující : ve správně fungující firmě, organizaci, společnosti opravdu existuje a musí být hierarchie - ať se to někomu líbí nebo ne.
Nejvíce do chodu má a může mluvit majitel a ti pod ním - když se těmto lidem nelíbí, že někdo narušuje nebo nedodržuje cestu k dosažení cílů, kterou stanovili, mají právo podle toho jednat...

Jsme fungující ekonomicky zajištěný klub (díky pane Dědku a vy všichni co jste pana Dědka přivedli do Dynama) s těmi nejvyššími ambicemi.
Tvoří se silný tým (Frodo, Koště, Adam Musil, Řeka, Činel, Poula atd..) který bude hrát v extralize dlouhodobě první housle - ať se to někomu líbí nebo nelíbí (myšleno soupeřům). Prostě Dynamo je tam kam patří !!!

Zkuste se tedy někdy kolegové oprostit od rychlých soudů a emocí a zkuste se zamyslet kdo je kdo v klubu a kdo ho má právo řídit a rozhodovat.
Kdyžtak se mrkněte na spodek extraligové tabulky na zadní místa a zkuste se vžít do pocitů fanoušků těchto mužstev. Bez peněz, ambic, moderního stadionu, sponzorů.... Možná, že když se takto zamyslíte, váš vysoký tlak a podráždění se vrátí rychle do normálu.
Mimochodem dnes hraje druhý se třetím.... Takže klííííd ! Přeji vám všem kolegové kamarádi a celé naší Dynamo rodině skvělý rok 2022 !!!

:whistle: :whistle:
Coz o to, prizpevek je to hezkej, ale tradicni tip mas jako kde? :-)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Itchy píše: 04 led 2022 08:44 Coz o to, prizpevek je to hezkej, ale tradicni tip mas jako kde? :-)
Omlouvám se, ale když hrajem s tímto "soupeřem" tak nikdy netipuji.... :nene:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Chtěl bych poděkovat za přínosnou debatu a argumentaci, názory "oponentů" vnímám s respektem a uznávám, že každý může vidět situaci jinak a rozhodně si tu nedělám patent na rozum

Nakládal podle všeho nevybouchl kvůli jednomu "proprání", situace údajně kumulovala. Takže mohlo být těch návštěv víc a jen prostě prošly bez nějaké dramatické návaznosti

Rozhodující je to, že se včera prezentovalo, že kabina údajně stojí za Nakládalem. Co bylo, bylo. Teď si jen kladu otázku, kdo další drží prst na tlačítku OFF, až se zas bude mít Ondra pocit seberealizovat v kabině

Laky29 - v podstatě je to tak. Jen zvládat formu, jakou se to podá. A není rozdíl, jestli jdeš vyprat soustružníka, hokejistu nebo jakéhokoliv zaměstnance. Já tam nebyl, spekuluji, co tam mohlo být. A myslím, že ještě nejsme u konce. Samozřejmě je toto i dost blbá vizitka koučů, když se toto patrně děje. A i oni sami nemohou být s formou nátlaku ok

Jasně. Poroučí, kdo platí. Kdo je schopný manager, umí si své požadavky "vyynutit" na úrovni. Rozkopání košů, to je hezká idea, dobrá pro filmové zpracování. Ano, i Zbyněk se učil. A naučil se rychle, protože měl dar pochopit rychle, jak se to má dělat. Doufám, že to Opovi nohsledi zvládnou rychle. A že situace s Nakládalem byla tou poslední, kdy to (asi) neproběhlo tak úplně správně

Mmj Opa mluvil o titulu v příští sezoně. Letos to refreshoval na medaili již v této sezoně. Držím mu palce a doufám, že si nerozstřelí tým, pokud by medaile nebyla. Snad chápe, že být opravdu nemusí, sport je sport, jak říkal Ivan Lendl...

Dnes doufám v podcenění od Mešugů a že zabodujeme
Tesla
Bob1900
Příspěvky: 540
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

"Z dob, kdy jejich dnesni souper tahal kacera v prvni lize..." Ted nevim, jestli to utoci na Kradec nebo na to, ze nase tituly jsou jiz ponekud vousate.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Bob1900 píše: 04 led 2022 12:14 "Z dob, kdy jejich dnesni souper tahal kacera v prvni lize..." Ted nevim, jestli to utoci na Kradec nebo na to, ze nase tituly jsou jiz ponekud vousate.
Mě nejvíc zaujala myšlenka: "Bude to o tom, kdo dá více branek."
Tak snad to řeknou i klukům v kabině...

Obrázek
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

To bude dnes mrzeni, ve fans dusich i penezenkach
Bob1900
Příspěvky: 540
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Lukaku se s Blues usmiril. Skoda, ze to tak nedopadlo u nas. 😞
Zamčeno