Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4419
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 802 krát
Obdržel "To se mi líbí": 981 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Itchy píše: 03 led 2022 17:29 Tvl, 50% doživotní sleva do Mountfieldu? Pardon, ale jsou zprávy, který i dneska pobaví :-))
+ doživotně sekaná zdarma po prohraném zápase. :joy:
FOGLIK
Příspěvky: 5179
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 773 krát
Obdržel "To se mi líbí": 355 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Borek píše: 03 led 2022 17:34 Ba, já zas včera touhle dobou slyšel Nakládala říkat, že Dynamo je víc než hokej.

Obrázek
Teď aby Robert měnil upoutávku :crazy:
JirkaPCE
Příspěvky: 3535
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 399 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Hlavně že má na twitteru pořád řeči o titulu, ale k tomuhle se jako majitel nevyjádří.
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

JirkaPCE píše: 03 led 2022 17:39 Hlavně že má na twitteru pořád řeči o titulu, ale k tomuhle se jako majitel nevyjádří.
Tak jelikož v článku bylo napsaný že se k tomu žádná strana ( klub, hráč ) vyjadřovat nebudou tak by se neměl vyjádřit ani Dědek kterýmu klub patří, takže v tomhle problém nemám.
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Jinak Nakládala je mi strašně líto že musí odejít. Ale nedá se nic dělat. S Camarou se to vyřešilo dalo by se to vyřešit i s ním ale když nechce tak se nedá nic dělat.
Škoda je toho že se teďka docela rozehrál a letos podle mě hrál dobře.
No jsou zvědavý kde teď budou rychle shánět posily do obrany i útoku.

Jinak Mandáta bych už ani nevytahoval toho tady už nepotřebují když akorát lže a podělal klub.
Propulse
Příspěvky: 6697
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 659 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

A to ja zas zitra dam dvojku na nas, hezkej kurz :-))
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Propulse píše: 03 led 2022 17:47 A to ja zas zitra dam dvojku na nas, hezkej kurz :-))
Taky, ale ještě to vyroste, počkal bych :)
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Davejar
Příspěvky: 196
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Sakra mě to k tomu Naklymu nesedí...pro mě obrovskej sympaťák...ale nikdo se asi nevyjádří ofiko co a jak...tak jen Kubo, přeju, ať se ti daří kdekoliv a v čemkoliv :))
Sweník
Příspěvky: 13936
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1123 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1105 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Zase si říkám, vše zlé pro něco dobré. Tady se stále píše o náhradách, média řeší, že Dědek tým před play-off nadupe za mraky peněz. Já tak trochu doufám, že se to nepovede. Kvalitních hráčů k mání asi moc nebude. Zběsilé nákupy fakt nikam nevedou. Bral bych pouze doplnění, kdyby se na trhu objevil hráč jako vloni Špaček..

Mohlo by to v důsledku snížit tlak na výsledek, situace si třeba sedne a v play-off naopak překvapíme.. ;-)
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

ad Nakládal letos se mi rozhodně líbil více jak minulou sezonu je ho škoda nebil to špatný hráč je to škoda , že tu nebude
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
JirkaPCE
Příspěvky: 3535
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 399 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 03 led 2022 17:55 Zase si říkám, vše zlé pro něco dobré. Tady se stále píše o náhradách, média řeší, že Dědek tým před play-off nadupe za mraky peněz. Já tak trochu doufám, že se to nepovede. Kvalitních hráčů k mání asi moc nebude. Zběsilé nákupy fakt nikam nevedou. Bral bych pouze doplnění, kdyby se na trhu objevil hráč jako vloni Špaček..

Mohlo by to v důsledku snížit tlak na výsledek, situace si třeba sedne a v play-off naopak překvapíme.. ;-)
Tak pokud by vůbec nikdo nepřišel, tak to bychom mohli opravdu jenom překvapit.
Jakub82
Příspěvky: 2655
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Ať je to jakkoliv, tak opět to ublíží jen klubu. Jestli je pravda, že byl Heřman v kabině, tak je to špatně. V kabině mají být hráči, trenéři, občas Salfa (pro pobavení) a párkrát za sezónu majitel, když je potřeba hráče "motivovat". Heřman je sice akcionář, ale tomu se má zodpovídat hlavní akcionář a ne, že si bude honit ego v kabině. Podle mě to nebylo poprvé a Kubovi došla trpělivost, protože jak znám Ondju, tak byl na dělo. V žádném případě si to hráč nemůže dovolit, ale myslím si, že se to dalo řešit dál s lepším koncem pro všechny strany. Já si myslím, že to hodně poznamená sezónu a může to poznamenat i sezóny následující. Prachy nejsou všechno a hráči na sebe nenechají řvát po každým prohraném zápase.
Po ČB neměl nikdo chodit do šatny (ano, spekulujii). Občas je dobré nechat si to vyříkat hráče.
Pan Dědek zachránil naše Dynamo, dává do hokeje dost peněz (i on z toho něco má), ale řekl bych, že v tom dost plave. Každý měsíc vyjádření o titulu (což je vážně hloupost) a plno dalších věcí. Hráči vědí, že tým je silný a že musí hrát nahoře(o titul) a je zbytečné je dostávat pod tlak.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7475
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 574 krát
Obdržel "To se mi líbí": 769 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kapitánství se řešilo tuto sezonu několikrát. Jsem opravdu zvědav, kdo bude ochoten se toho ujmout. Ne každý to může dělat Odchod Jakuba mrzí, ale je to jako v životě, lidé se prostě rozcházejí. Dlouho se kotel vařil, teď bouchnul. Na jednu starnu je dobře, že teď a ne v play-off. Nedá se nic dělat, stalo se a vrátit to nelze. Musíme jet dál.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3302
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 524 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Odchod kapitána a ještě za podivných okolností. Může se Dědek snažit jak chce, ale tato aféra opět nevrhá na klub zrovna dobré světlo. Dle mého názoru se Dědek neobklopil v klubu dobrými lidmi. Snad na to přijde co možná nejdříve. Za sebe říkám, že je škoda, že si sem nepřivedl na pozici manažera Kmoníčka.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8429
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 483 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1097 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: 03 led 2022 17:37 Teď aby Robert měnil upoutávku :crazy:
Zenit je takovej profík, že ho zítra budou mít v ČT nejen v grafice ale i na soupisce. A ještě mu napočítaj ňáký body do RI
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Dynamík Jistič píše: 03 led 2022 18:22 Dle mého názoru se Dědek neobklopil v klubu dobrými lidmi. Snad na to přijde co možná nejdříve. Za sebe říkám, že je škoda, že si sem nepřivedl na pozici manažera Kmoníčka.
Tak pokud letos bude zase výbuch v PO a příští rok taky nic, tak i jemu dojde trpělivost o to se nebojím.

Na druhou stranu Nakly má být profesionál, bral slušnou raketu a musí počítat, že nároky na něj tím pádem budou ty nejvyšší. No a už po PO se mu nelíbilo vyjádření Dědka. A může si o Heřmanovi myslet co chce, ale nemůže si prostě dovolit něco říkat na adresu kohokoliv ve vedení a potom se urazit a tvrdohavě ukončit smlouvu.

Heřman je sympatický jak osina v zadku, ale představte si, že se snažíte nastavit nějaký řád, řešíte za hráče jejich průsery, vyjednáváte o nových smlouvách s hráči a kapitán před ostatními hráči si vás posílá doprdele jak chce, to přece neuděláte v žádné práci, že si vyšlápnete na někoho ve vedení.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6143
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 307 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Opa, to je takový Andrej

On přeci platí, hráči jsou přeci povinni dělat úspěch

Jsem rád, že Zohy nepodepsal. Ten by bouchl dřív. Zohy a Nakly byli po minulé sezoně Opou veřejně ostouzeni. Protože on přeci platil a oni udělali málo

Dynamo, víc než hokej. Dynamo je firma

Má dáti, dal. A když nedal, tak šup, zostudit, ponížit

Jen čekám, kdy Opa začne brečet, co vše dělá pro Dynamo a přesto že se o něj v diskuzích někdo otírá. Ondra podle něj určitě konal dobro. Nedivil bych se, kdyby Ondru do tý kabiny Opa poslal hned po zápase, aby to hochům vytmavil. Možná padly i nějaké pokuty, nevím.

Kabina stojí za Naklym. Nestojí tedy za Ondrou. Vymění Opa Ondru? To asi ne. Takže naše kabina je určitě na pohodu, že?

Tak jen si teď přečíst blabla od hráčů, že je to semklo a srdíčko a věříme a budeme makat a blabla

No. Doufám, že nás Mešugesové podcení a že jim zítra ukážeme, kde má čmelák žihadlo.
Tesla
FOGLIK
Příspěvky: 5179
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 773 krát
Obdržel "To se mi líbí": 355 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 03 led 2022 18:33 Zenit je takovej profík, že ho zítra budou mít v ČT nejen v grafice ale i na soupisce. A ještě mu napočítaj ňáký body do RI
Že by hráč zápasu? Dá se na to někde vsadit? :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7475
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 574 krát
Obdržel "To se mi líbí": 769 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

woe píše: 03 led 2022 18:36 Má dáti, dal. A když nedal, tak šup, zostudit, ponížit
Můžeš uvést příklad, kdy majitel něko zostudil a ponížil?
fido
Příspěvky: 3333
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Taky by mne zajímalo.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
subris
Příspěvky: 3176
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 304 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... a to mi známy před Vanocemi říkal, že ho Kuba pozval na hokej do sky boxu, a že si to pěkně užili včetně po zápase to sezení a i Koubova manželka umělá za to trochu vzít :)... Proto se mi nechce věřit, že krátce na to může přijít konec
.... #zadynamo
lucas003
Příspěvky: 2723
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 134 krát
Obdržel "To se mi líbí": 421 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tak ještě že jsem tu asi dva týdny zpět dostal céres, že Dědek tomu týmu akorát ubližuje, když říká desetkrát za měsíc slovo titul do novin. Cíl je top4, my máme na páté místo luxusních 12 bodů náskok a děje se tady, co se tady děje. To je fakt umění tohle. To by se nikde jinde stát nemohlo mít rozjebanej vztah vedení - kabina v tak super pozici na třetím místě v tabulce. Člověk neví jestli se má smát nebo brečet..
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4419
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 802 krát
Obdržel "To se mi líbí": 981 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Mešugové už otravují Kmoníčka a ten jim odepsal, že bohužel Nakládal dohrát sezonu v ČR nemůže.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 226 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

JirkaPCE
Příspěvky: 3535
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 399 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Autobusák píše: 03 led 2022 19:02 Mešugové už otravují Kmoníčka a ten jim odepsal, že bohužel Nakládal dohrát sezonu v ČR nemůže.
Nedivil bych se, že tam bude od příští sezóny. Dávalo by to pro něj největší smysl z hlediska rodiny a dojíždění. Tohle se jim tady opravdu povedlo. On už za dob Zbyňka byl Heřman pro klub spíš koulí u nohy a na těch úspěších neměl žádnou zásluhu.
Zamčeno