Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

lucas003 píše: 03 led 2022 15:02 Jsem zvědav jak se sem po tomhle požene Radil nebo Zohorna. Budeme rádi za Noska za pět let....
Nooo…zásah
#zpatkydosedla
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No pokud se Kuba choval při vyjednávání smlouvy, tak je napsáno shora, tak mě to jednak překvapuje a jednak podle toho měl tedy taky hrát a to bez debat nehrál.
Ve světle toho, jak se vždy těšíme a pak koukáme - Kousal, Kolář, kteří nějaké slušné tempo a úroveň prokazují až teď, tak snad ani není nutné do budoucna ty "odchovance" tak glorifikovat a tahat je sem za každou cenu. Skutečný srdcař (jestli něco takového ještě existuje) po cca deseti letech v Rusku a Americe by asi kvůli 50 tisícím dělat ofuky nemusel, ale budiž.... Jen bych si z toho vzal ponaučení pro příště a přestal hlásat, že chceme stavět na odchovancích a musí se nám vracet za každou cenu. Nemusí ....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7694
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

dtaire píše: 03 led 2022 15:03 Konec kapitána v průběhu sezony se podle mě nikdy pořádně odkomunikovat nedá a u nás už vůbec ne.
Přesně. Čistě z komunikačního hlediska je to prakticky neřešitelná záležitost a ze všech mizerných možností se holt vybrala ta, která se vybrala a vybrat musela. Všechno ostatní by znamenalo nějakou formu veřejnýho praní špinavýho prádla, po čemž lidi zvenčí touží, ale sami by v daný pozici nejednali jinak...
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 212 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 03 led 2022 14:50 Popsano presne.
Souhlasim, stat se muze leccos, ale pokud klub funguje, tak tohle tam proste nepatri a pokud se neco podobneho stane, tak to ma byt komunikovano na urovni a ma to take byt odsouhlaseno jako soucast tech ,,rozvodovejch papiru,, na obou stranach, jinak to tady bude vsem k smichu,
jako pred tejdnem s borcem delaj vanocni prani a zdravice pro media a za tejden je borec timto zpusobem ukoncen (at je klidne vina na obou stranach), tak to me prijde hodne amaterske a neprofesionalni. Dedkovi se divim, od ostatnich pod nim toho az moc neocekavam (Herman, Salficky)...., Jakub Nakladal nebyl ten bek co od nas odchazel- leta asi nezastavis, ale furt to byl s Kolicem nas nejlepsi a nadstandartni bek a zejmena odchovanec, kterej se sem chtel vratit (plky o 50 tisicich beru jako keci v kleci..) a kapitan...by me hrozne zajimalo jak se ted bude tvarit Zohorna, Radil atd...
David007
Příspěvky: 204
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Tak zpráva z kabiny.
Nakládal se porval s Heřmanem.
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

V klubu nemůže být něco v pořádku. Myslím, že Dědek chce až moc a bude dělat chyby. Chyba je jak v životě na všech stranách.
Nějak se nám to začíná rozpadat. Je fakt, že by s klubem neměl jeden odchod zatřást, ale Kuba byl ikonou nově začínajícího Dynama a já si myslím, že to je velký přešlap ho vyhodit. A myslím si, že nás to poznamená.
Woe to napsal přesně.
Naposledy upravil(a) Jakub82 dne 03 led 2022 15:17, celkem upraveno 1 x.
Ampersand
Příspěvky: 837
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Dassty píše: 03 led 2022 14:38 Ja nepsal, ze stal za koncem Rolinka, ale ta situace mi to dost připomíná.
Jeden článek o ničem, ze konci kapitán za nevyjasněných okolnosti, a pak se rozjeli spekulace, co a kdo slyšel.
Bohužel tohle klub nezvládl. Stačilo by napsat, ze se nedohodli na představě kam směřuje klub a jaké výkony hráč předvádí. Obě dvě strany situace mrzí, ale přejeme Kubovi úspěch jinde. Tečka.
Stejně jako Varaďa. Požádá o rozvázání smlouvy, vysvetli, ze se mu nelíbí, kam směřuje klub, ze si to představuje jinak a je klid, všichni to chápou, to je normální věc, ze se někdo nepohodne a jde o dům dal.
Tímhle se akorát klub zase shazuje, tím mlcenim a děláním, ze se nic neděje. Jako v případě vyhazovu Rolinka
Jenom malá korekce: k odchodu (zamýšlenému) Varadi se HC Třinec zatím vůbec nevyjádřil, vyjádřil se pouze sám Varaďa, a to takto :
"V posledních měsících jsem cítil, že více energie musím spotřebovávat na přesvědčování okolí o tom, že je tato vize správná. Je to místo, kde je přesvědčení, komunikace a strategie rozvoje nastavena jinak, než jsem s ní ztotožněn já. Tím pádem chybí prostor na její samotné naplňování," prohlásil Varaďa. Totiž právně je tam situace naprosto odlišná, protože de jure má Varaďa stále platnou smlouvu na dobu určitou (do konce roku 2027 !!!) a klubu pouze oznámil svůj záměr, že chce tuto smlouvu ukončit. Jak se k tomu postaví organizace, nikdo neví, ale u smlouvy na dobu určitou se lze domáhat plnění smlouvy. Takže podle mne tam konec ještě není. Samozřejmě těžko někoho nutit, aby zůstal, když nechce, ale taky to klidně Varaďu může citelně finančně zasáhnout. Čili Varaďovo vyjádření je třeba chápat v tomto smyslu.
Tady se už klub s Naklym dohodl o rozvázání smlouvy. A obě strany se dohodly, že důvody nezveřejní.
Nevím, co je lepší, zveřejnit, že se nepohodl s vedením klubu nebo mlčet ?
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Paní Nakladalova už své lajky z Facebooku stáhla, aneb jak rychle se šíří info a následně asi i zpětná vazba, ze neni ok ještě přilévat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ampersand
Příspěvky: 837
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

David007 píše: 03 led 2022 15:15 Tak zpráva z kabiny.
Nakládal se porval s Heřmanem.
No tak rvačka je asi trochu něco jiného než to co se přihodilo...
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Ale jen pro odlehčenou, přiznejte se, koho z vás napadli výsledky novoročních testů na drogy? Přiznám, ze mne ano, ve vší úctě ke Kubovi, jen tak nějak si člověk za poslední roky zvyknul na průsery tohoto typu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Jakub82 píše: 03 led 2022 15:16 V klubu nemůže být něco v pořádku. Myslím, že Dědek chce až moc a bude dělat chyby. Chyba je jak v životě na všech stranách.
Nějak se nám to začíná rozpadat. Je fakt, že by s klubem neměl jeden odchod zatřást, ale Kuba byl ikonou nově začínajícího Dynama a já si myslím, že to je velký přešlap ho vyhodit. A myslím si, že nás to poznamená.
Woe to napsal přesně.
Napíšu jen ......jak víš ,že Nakly byl vyhozen ???

Nejlépe to napsal Tomaso25 a s tím naprosto souhlasím.

Přesně. Čistě z komunikačního hlediska je to prakticky neřešitelná záležitost a ze všech mizerných možností se holt vybrala ta, která se vybrala a vybrat musela. Všechno ostatní by znamenalo nějakou formu veřejnýho praní špinavýho prádla, po čemž lidi zvenčí touží, ale sami by v daný pozici nejednali jinak...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7694
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Danik23 píše: 03 led 2022 15:14 Souhlasim, stat se muze leccos, ale pokud klub funguje, tak tohle tam proste nepatri a pokud se neco podobneho stane, tak to ma byt komunikovano na urovni a ma to take byt odsouhlaseno jako soucast tech ,,rozvodovejch papiru,, na obou stranach, jinak to tady bude vsem k smichu.
Co si představuješ pod pojmem "komunikováno na úrovni"? S čím bys byl spokojen?
Všechny oznámení náhlých konců se podobají jako vejce vejci. Čím víc se to bude oficiálně pitvat, tím hůře. To je základní pravidlo. Spekulacím by nezabránila ani maximální otevřenost, ze který by nakonec dobře nevyšel stejně nikdo a ještě by to hrozilo nějakou mediální válkou a podobnými chuťovkami.
Rozvádějící celebrity do tohoto typu prohlášení vždy ještě napíšou, jak se rozchází jako přátelé, že se vlastně dál milujou a blabla. Konkrétně to mi přijde k smíchu...
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Kely píše: 03 led 2022 15:26 Napíšu jen ......jak víš ,že Nakly byl vyhozen ???

Nejlépe to napsal Tomaso25 a s tím naprosto souhlasím.

Přesně. Čistě z komunikačního hlediska je to prakticky neřešitelná záležitost a ze všech mizerných možností se holt vybrala ta, která se vybrala a vybrat musela. Všechno ostatní by znamenalo nějakou formu veřejnýho praní špinavýho prádla, po čemž lidi zvenčí touží, ale sami by v daný pozici nejednali jinak...
Samozřejmě to nevím, ale předpokládám to.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8468
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1115 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Zítřejší jinak chcíplé a uvadající Buly právě dostalo šlehu do žíly jak kráva. To budou zas rádoby insajderský kydy Roboše a jeho expertů.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7694
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Propulse píše: 25 pro 2021 20:25 Leden :rock: :rock: :rock: :rock:
A já se i docela těšil... :wave:
Danik23
Příspěvky: 726
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 212 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tomaso25 píše: 03 led 2022 15:34 Co si představuješ pod pojmem "komunikováno na úrovni"? S čím bys byl spokojen?
Všechny oznámení náhlých konců se podobají jako vejce vejci. Čím víc se to bude oficiálně pitvat, tím hůře. To je základní pravidlo. Spekulacím by nezabránila ani maximální otevřenost, ze který by nakonec dobře nevyšel stejně nikdo a ještě by to hrozilo nějakou mediální válkou a podobnými chuťovkami.
Rozvádějící celebrity do tohoto typu prohlášení vždy ještě napíšou, jak se rozchází jako přátelé, že se vlastně dál milujou a blabla. Konkrétně to mi přijde k smíchu...
Zdravim, me zase vzdy ucili, ze pokud nejsi schopny alespon zakladnim zpusobem vysvetlit okolnosti nejakeho zasadniho rozhodnuti a omezis se na podobnou formulaci, tak prave to spousti x spekulaci v odborne i verejne obci. Odchod kapitana, navratilce a tvare klubu s blizicim se PO povazuji celkem hodne zasadni vec... Takze, dle me by tam opravdu melo byt strucne popsano (nemusi se jit do detailu kdo koho prastil prvni :)- to je vtip, proc se cesty rozesly a co je zasadnim duvodem, nevidim nic spatneho pokud se normalni formou popise co je za problem a proc to dal nepujde a na zaklade dohody obou stran zverejni, povazuji to za zadouci uz kvuli vlastnim fanouskum, nicmene Tvuj nazor beru, ja bych to ale chtel udelat jinak...(celebrity bych do toho netahal..) Nekdo zminoval odchod Plekance z Brna, pokud vim, bylo to celkem normalne vysvetleno nemoci blizkeho clena rodiny, takze na tom bych nic priblbleho nevidel, ze by mel koncit s karierou a nejit do Kladna, kdyz tam prave ta rodina je, nikdy nikdo nerikal pokud si dobre pamatuji..
Ampersand
Příspěvky: 837
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

jimmypop píše: 03 led 2022 15:39 Zítřejší jinak chcíplé a uvadající Buly právě dostalo šlehu do žíly jak kráva. To budou zas rádoby insajderský kydy Roboše a jeho expertů.
Jak píšeš. A vedle u sousedů se už těší, jak psychicky rozleptanýho soupeře semelou a po dalším debaklu skončí v klubu další ikony...
TenPravej
Příspěvky: 352
Registrován: 22 pro 2020 13:25
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od TenPravej »

David007 píše:Tak zpráva z kabiny.
Nakládal se porval s Heřmanem.
Zase ObrázekObrázek To se psalo i u Tondy i u Rolase, zase stejnej kec, šíříte akorát bludy volové Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

David007 píše: 03 led 2022 15:15 Tak zpráva z kabiny.
Nakládal se porval s Heřmanem.
Smoleňák říkal jo??? :)
JirkaPCE
Příspěvky: 3549
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jsem zvědavý, kde teď Heřman do konce ledna sežene dva kvalitní obránce i útočníky, když máme ty vysoké ambice. Kádr byl úzký v útoku a teď i v obraně.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7694
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Danik23 píše: 03 led 2022 15:50 Zdravim, me zase vzdy ucili, ze pokud nejsi schopny alespon zakladnim zpusobem vysvetlit okolnosti nejakeho zasadniho rozhodnuti a omezis se na podobnou formulaci, tak prave to spousti x spekulaci v odborne i verejne obci. Odchod kapitana, navratilce a tvare klubu s blizicim se PO povazuji celkem hodne zasadni vec... Takze, dle me by tam opravdu melo byt strucne popsano (nemusi se jit do detailu kdo koho prastil prvni :)- to je vtip, proc se cesty rozesly a co je zasadnim duvodem, nevidim nic spatneho pokud se normalni formou popise co je za problem a proc to dal nepujde a na zaklade dohody obou stran zverejni, povazuji to za zadouci uz kvuli vlastnim fanouskum, nicmene Tvuj nazor beru, ja bych to ale chtel udelat jinak...(celebrity bych do toho netahal..) Nekdo zminoval odchod Plekance z Brna, pokud vim, bylo to celkem normalne vysvetleno nemoci blizkeho clena rodiny, takze na tom bych nic priblbleho nevidel, ze by mel koncit s karierou a nejit do Kladna, kdyz tam prave ta rodina je, nikdy nikdo nerikal pokud si dobre pamatuji..
Jenže to je právě to. U Plekance si tu otevřenosti mohli dovolit, obě strany se na tom domluvily. V našem případě se hcpce a Nakládal dohodli na něčem jiným. Tady jde o náhlý ukončení, z něhož nemá nejspíš radost ani jedna strana. Spekulacím na internetu nezabráníš, oficiální válce ano...

No, nic, život jde dál. Já jen doufám, že si z toho management klubu a majitel vezmou nějaký ponaučení. Nejlepší cestou, jak nedělat takový prohlášení do budoucna, je nevytvářet uvnitř klubu situace, který už nemají jiný východisko než exit.

Mít ambice je super, ale nic nesmí jít přes závit...
Ampersand
Příspěvky: 837
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Jedna věc tady ještě nezazněla. Na čí straně stáli trenéři ? Když teda kabina stojí za kapitánem, jak se tu (asi správně ) psalo.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4433
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Pane jo, to jsou opět novinky ! Kabina stojí za teď už bývalým kapitánem ?
Takže zítra výhru v derby škrtám a útok na titul taky.
S Dědkem se ještě dočkáme překvapení.
subris
Příspěvky: 3179
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 306 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... a ve Sportu sem si teď přečetl, že nás tipuji na porozaneho finalistů s Třincem 2:4
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

subris píše: 03 led 2022 16:24 ... a ve Sportu sem si teď přečetl, že nás tipuji na porozaneho finalistů s Třincem 2:4
No…já třeba nevěřím tomu, že odchod Naklyho (s tím, že za nim kabina stojí) nezanechá na týmu žádný dopad.
Hodně asi napoví zítřejší zápas.
#zpatkydosedla
Zamčeno