Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7489
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars píše: 31 pro 2021 11:41 co napsal, zasypat vápnem a nechat být o našem klubu......
Tohle napsal ovšem velice dobře a přesně popsal stav klubu. Další "perlu" pamatuji, "Já jenom zastříhávám muškáty".
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3326
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 554 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Hádáme se mezi sebou. Prožíváme společně výhry a prohry. Občas si i nadáváme. Ale to je v rodině úplně normální. A my všichni tady jsme jedna velká DYNAMO rodina. Přeji nám všem hodně zdraví v roce 2022. A aby nám naše DYNAMO dělalo v roce 2022 co nejvíce radosti.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
dtaire
Příspěvky: 534
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 38 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Gumid píše: 31 pro 2021 15:37 Tohle napsal ovšem velice dobře a přesně popsal stav klubu. Další "perlu" pamatuji, "Já jenom zastříhávám muškáty".
Někteří holt od novinářů očekávají jen nekritickou, fanouškovskou chválu, v čemž exceluje Špryňar
Stars
Příspěvky: 6720
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 916 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

dtaire píše: 31 pro 2021 15:42 Někteří holt od novinářů očekávají jen nekritickou, fanouškovskou chválu, v čemž exceluje Špryňar
nic neočekávám, od něj ne, kritika mi nevadí....ale je to KOKOT, pro mě (omlouvám se mamce, za to slovo)
Sweník
Příspěvky: 13949
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1131 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1110 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 31 pro 2021 15:37 Tohle napsal ovšem velice dobře a přesně popsal stav klubu. Další "perlu" pamatuji, "Já jenom zastříhávám muškáty".
Souhlas, s vápnem to tenkrát trefil. Ostatně i v tom nedávném podcastu o nás mluvil dobře, na fandu MHK bych ho určitě netipoval na rozdíl od toho zakomplexovaného vousáče.. :-)

Ale dnes bychom měli být v dobré náladě, hezky se rozlučte se starým rokem a snad se ten nový vydaří nejen hokejově. ;-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7489
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

pepa píše: 31 pro 2021 12:01 Jen holt Ryšavý s tímto přístupem nemůže čekat, že bude všude vítán a bude mít dveře otevřené.
Tohle si slušný klub nemůže v žádném případě dovolit. Včera článek o Grossovi, kde jej klub i majitel tepou, že si při tiskovce pouští hubu na špacír s osobními názory.
JirkaPCE
Příspěvky: 3553
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Ryšavý dostatečně předvedl, co je zač, komentářem ohledně dresu když přibyla Fortuna. U nás hledá sebemenší záminku, jak si do nás kopnout. Naopak u klubu nedaleko od nás využije každou příležitost k pochvale. Já jsem některé jejich zápasy viděl, když jsme třeba my zrovna ten den nehráli. A on to kolikrát taky není zase takový zázrak, jak si tady někteří myslí.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7489
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Já nevím, co očekáváte, že bude Rys psát. Píše svůj pohled a umí stav popsat. Jakmile se neshoduje s vašim názorem, je zaujatý a nevím co ještě. Jo, úmyslně poškozuje. :joy: V porovnání se Zenitem, těžký profík.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 589 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Možná půjdu "proti proudu"...

Pavel Ryšavý je novinář. Je jedno pro koho píše, jen dělá svojí práci. Ačkoliv se to co napíše nemusí líbit každému, prostě píše. Je to jeho práce. Soudit jeho a vlastně kohokoliv podle toho co píše je trochu mimo mísu. Já taky nejsem úplně happy o všem co napíše, ale je to pohodovej týpek a má u mě plus v tom, že i když je vytížený, tak jednou, pár let zpátky, si na mě udělal čas a zašel za mnou před jedním zápasem do Sportu, kde jsme si během zhruba dvou hodin pěkně pokecali o všem možným. Nejen o Pardubickém hokeji.

Kdo mě spíš pije krev je Záhuba...
Obrázek Za Dynamo!
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Ja taky s Rysavym nemam problem, naopak mi prijde v pohode.

A jinak stastny novy rok a at nam Dynamo dela radost i v novem roce (hlavne na jare :rock:)
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Prosil bych o trochu soudnosti. S panen digitalmouse souzním. Jedno si uvědomte, Ryšavý píše pro bulvár, byť sportovní, on potřebuje konflikt, problémy, skandály. Jeho jediným měřítkem je čtenost. Pokud ji mít nebude, přijde o práci. A nastoupí třeba ještě větší hňup. Mně jeho články nevadí, není z nich cítit na hony daleko, že mu někdo někdy od nás šlápnul na kuří oko, na to máme jiné adepty. A bohužel ve veřejnoprávní televizi, které jinak fandím.
MARFI
Příspěvky: 53
Registrován: 03 pro 2018 20:15
Dal "To se mi líbí": 14 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od MARFI »

Ryšavej patří k tomu lepšímu co tady máme.Nemuze psát jen to co si tady myslíme my.Vidi to z jiného pohledu,má jiné zdroje..Vím,že ma problém s Dušanem.Dynamu fandí odmala a prostě to nedává tak najevo jako Sprynar, kterej je udelanej do sekaček.Ale ten zas o hokeji nepíše...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3970
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 520 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Všem Vám přeji vše nejlepší do nového roku, a Dynamu zvlášť :pivko:

A hlavně doufám brzy všichni na značkách.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7489
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Do nového roku hlavně zdraví. A pamatujte, vždy se ukáže světlo na konci tunelu.

PF2022.jpg
Naposledy upravil(a) Gumid dne 31 pro 2021 17:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 589 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Gumid píše: 31 pro 2021 17:09 Do nového roku hlavně zdraví. A pamatujte, vždy je světlo na konci tunelu.


PF2022.jpg
Tak tohle je zabitý 😂😂😂

Díky, pobavilo 😉😁
Obrázek Za Dynamo!
stery
Příspěvky: 73
Registrován: 29 říj 2014 09:38
Bydliště: Svitavy
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stery »

Všem nej do nového roku a ať se co nejdříve sejdeme na hokeji v co největším počtu.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7489
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 774 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

:joy: :joy: :joy:

Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 589 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Teď už asi můžu, protože už to je nějaký čas zpět...

Pamatujete když vylezl připad Časlava a kokain?

Vylezlo to koncem prázdnin, psal o tom Ryšavý. Já se to dozvěděl s mírným zpožděním, protože v tu chvíli jsem byl na tři dny na Slovensku a neměl jsem roaming. Když jsme jeli domů, sedli jsme do vlaku, já se připojil na Wi-Fi a první co na mě vyskočilo byla na telefonu zpráva od P.R., v tom smyslu abych to pochopil, že je to jeho práce a prostě o tom napsal. V tu chvíli jsem ani nevěděl že se něco děje, než jsem otevřel na netu noviny.

Prostě je to jejich práce, všech novinářů bez rozdílu. Ale s většinou si i v klidu pokecáš, na pohodu.

A pak je tu třeba ten Záruba, jak jsem zmínil. Má svojí pravdu, jinou neuzná. Máš jiný názor? Nebude se s tebou bavit. Při každé příležitosti kopnout si do někoho/něčeho do čeho chce? Hned...za tenhle jeho přístup bych si možná přál, aby ČT přišlo o extraligu. Asi by mu dost spadl hřebínek. Chápu že ČT a jeho osobní názory je něco jiného, ale...snad mi rozumíte.
Obrázek Za Dynamo!
moped
Příspěvky: 61
Registrován: 05 srp 2014 22:09
Dal "To se mi líbí": 38 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od moped »

Všem do Nového roku hodně zdravíčka a Dynamo ať je stále vysoko po letech se i přes nějaké prohry na to dá dívat a bavit se u toho
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Podle me se ZADNY sportovni novinar nema pohybovat v rovine bulvaru. Pokud po tom touzi, at ze sebe nedela sportovniho novinare a nezada o akreditaci. Na druhou stranu kritiku si casto bereme zbytecne osobne. At se jiz tyka nas nebo neceho nam blízkého.
Vsem Vam jen to nejlepsi, hodne zdravi, stesti, lasky, dusevni pohody a more hokejove radosti.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Gumid píše: 31 pro 2021 17:24 :joy: :joy: :joy:

Ještě, že je Silvestra. :joy: :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 589 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Bob1900 píše: 31 pro 2021 17:35 Podle me se ZADNY sportovni novinar nema pohybovat v rovine bulvaru. Pokud po tom touzi, at ze sebe nedela sportovniho novinare a nezada o akreditaci. Na druhou stranu kritiku si casto bereme zbytecne osobne. At se jiz tyka nas nebo neceho nam blízkého.
Vsem Vam jen to nejlepsi, hodne zdravi, stesti, lasky, dusevni pohody a more hokejove radosti.
Ber že píše pro Deník Sport...to prostě je bulvár. Když chci informace o sportu, ne ty věci kolem, tak to nečtu.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4434
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 806 krát
Obdržel "To se mi líbí": 990 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Do Nového roku přeji pevné zdraví, úspěchy a štěstí. A navzdory politikům a té vládní chásce přeji taktéž tučné sumy na výplatní pásce.
Jakub82
Příspěvky: 2661
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Digitalmouse
Ten samý případ je pro mě Milan Zlinský. Je to velký fanoušek (však chodil desítky let do kotle) a taky občas psal proti klubu. Je to prostě jejich práce.
A to samé bych napsal o Zárubovi. Je to neskutečně sebestředný, arogantní člověk.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Jakub82 píše: 31 pro 2021 18:26 Digitalmouse
Ten samý případ je pro mě Milan Zlinský. Je to velký fanoušek (však chodil desítky let do kotle) a taky občas psal proti klubu. Je to prostě jejich práce.
A to samé bych napsal o Zárubovi. Je to neskutečně sebestředný, arogantní člověk.
Co se týče Zenita, tak mi stačilo, co mi o něm povídal @Birky když je zrovna TV utkání u nás…jak se ke všem okolo chová arogantně…
Naposledy upravil(a) Perníkář dne 31 pro 2021 18:33, celkem upraveno 1 x.
#zpatkydosedla
Zamčeno