Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 235 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak co se borcum povedlo tema zapasama po repre pauze spolehlive, je aktivovat Dedka a jeste na sebe vice zvysit tlak, rekl bych,
po vcerejsku dostanou jasne na srozumnenou o co kraci, nemyslim, ze by to melo probihat stejnym zpusobem, jako kdyz to delal klaun Salficky...
Ve Sportu nenapsali nic co by se nevedelo, Kralovi trochu tecou nervy, nicmene faktem je, ze pokud neudela slusne PO a Dedek myslim mluvi jasne, tak se v soucasnem slozeni pristi rok na lavicce, rekl bych temer jiste neobjevi, tak to proste je..
ja na tom nevidim nic spatneho, maj tady podminky a kadr jaky maj, myslim, ze od vedeni maji take jasne info, a pak je to o tom jestli se jim to podari nebo ne...
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Pardubak1923 píše: 31 pro 2021 00:18 Co ta Frodova nemoc? Do derby snad bude v pohode.
Chřipecka, do derby by měl být ok
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 816 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Král místo řečí na novináře by měl radši pořádně vyřešit to, že jeho tým odlajdal tři z posledních čtyřech zápasů... a to by v playoff znamenalo konečnou.....
Mně v týmu chybí hráč typu Adama Pineaulta... Borec, kterej hákuje celej zápas nadoraz. Když je tým chcíplej, tak se třeba porve, nebo v jednom střídání pověsí tři soupeře na mantinel....někdo,jehož hra soupeře sakra bolí......
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uf, pokud teď Král nedává články novinářů, jak asi bude dávat tlak play-off.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 235 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tau píše: 31 pro 2021 08:07 Král místo řečí na novináře by měl radši pořádně vyřešit to, že jeho tým odlajdal tři z posledních čtyřech zápasů... a to by v playoff znamenalo konečnou.....
Mně v týmu chybí hráč typu Adama Pineaulta... Borec, kterej hákuje celej zápas nadoraz. Když je tým chcíplej, tak se třeba porve, nebo v jednom střídání pověsí tři soupeře na mantinel....někdo,jehož hra soupeře sakra bolí......
Ano, vidim to velmi podobne, my tyto hrace nemame, kdyz se tu proti nam komukoliv nedarilo (Hradec, Vitky), tak proste zmenili hru a zacali dohravat kazdej souboj, proste to zkusili jinak, my toto nedelame, nebo nejsme schopni, A. Musil od teto hry v poslednich zapasech take uplne upustil,
me v tom teamu chybi treba T. Zohorna, kedlub, kterej proste zaparkuje na brankovisti at se deje co se deje, rozhodi ty beky atd., to tu neni a bude to videt v PO...
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Když opomenou tu hrůzostrašnou první třetinu, za kterou jsme si mohli sami, tam prostě Motoru vyšlo úplně všechno, tak v druhé třetině se klukům nedá vytknout nic. Rozhodně to nezabalili a létali tam, sráželi se, stříleli, bojovali. Tam chybělo jen to, aby Košťálek netrefil tyčku, ale spadlo to tam a Budejky už by se klepali. Ale na kdyby se nehraje. Pokud se v derby konečně vyhraje, tak včerejšek vem čert. Bojím se, že Hradec nás tou svou trpělivou a ukázkově disciplinovanou hrou zase přetlačí..
Tesla a Devils
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Královi zjevně tečou nervíky, ta reakce na Ryšavého je hodně trapná a nedospělá. Jinak doufám, že teď zase uděláme sérii výher. Už jen proto, abych tady nemusel číst příspěvky pana "všichni jsou blbci, všechno stojí za hovno a rád vám to sem po každé prohře přijdu znovu vyblít".
petr22
Příspěvky: 181
Registrován: 10 lis 2016 22:48
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petr22 »

woe píše: 31 pro 2021 05:47 Souhlas. Aktuální forma, to je bída. Minule chlapce probouzel pan Dědek osobně. Nemyslím, že by sem Varaďa šel, ale myslím, že se ho nebude pan Dědek stydět na takovou možnost zeptat.

Richard je v článku až moc jízlivý... Ryšavý je někdy fakt pako, ale zrovna v tom článku ve Sportu je Ryšavý celkem věcný

A že se toto prý stává i jiným týmům? Jo, stává, ale my už začali takovou minisérii a pardónovat takové "výkony" je cesta do pekla. S takovým přístupem dopadneme s Mešugy jako dnes Bolts u Panterů

Mmj divím se, zatím asi málokdo bere Mešugy tak nějak vážně. Jsou podceňováni jako možný adept na titul. Podle mého mohou dojít letos hodně daleko. Nemají manýry. U nás mi občas přijde, že koučové totálně ztratí "moc" nad týmem a nejsou schopni tým ukočírovat
HC Cochcárna

Bodů je dost, k panice není důvod. Ale na válení se - to taky zrovna není. Hráči včera předvedli smutné představení
:goodpost: Souhlas se vším
TenPravej
Příspěvky: 352
Registrován: 22 pro 2020 13:25
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od TenPravej »

Danik23 píše: Ano, vidim to velmi podobne, my tyto hrace nemame, kdyz se tu proti nam komukoliv nedarilo (Hradec, Vitky), tak proste zmenili hru a zacali dohravat kazdej souboj, proste to zkusili jinak, my toto nedelame, nebo nejsme schopni, A. Musil od teto hry v poslednich zapasech take uplne upustil,
me v tom teamu chybi treba T. Zohorna, kedlub, kterej proste zaparkuje na brankovisti at se deje co se deje, rozhodi ty beky atd., to tu neni a bude to videt v PO...
Další sezónu ho tady budeš mít, stejně jako Ráďu, já tuhle sezónu pořád beru jako start Dědka v Dynamu, tým už je na další sezónu z 80% hotovej..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 816 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Koukám na silvestrovský derby a mně se to líbí...samozřejmě to není o kdovíjakým fotbalu... ale je paráda vidět všechny ty legendy....škoda, že podobný sleziny nejsou pravidlem i v hokeji....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

já bych nejančil, mužstvo máme dobrý, facka dobrá, i ten tlak je v pořádku, a Ryšavý je kokot, nemám ho rád, ať píše cokoliv, co napsal, zasypat vápnem a nechat být o našem klubu......nemám o něm nějaké slušné mínění, něco jako Šprynar....

je to sport, já jsem spokojen, klub se zvedl, konečně máme pořádného majitele, můžem dojít daleko, ale také ne....to se teprve uvidí

všem přeji vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví, a hodně radosti s naším hokejem :thumbup:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Stars píše: 31 pro 2021 11:41 já bych nejančil, mužstvo máme dobrý, facka dobrá, i ten tlak je v pořádku, a Ryšavý je kokot, nemám ho rád, ať píše cokoliv, co napsal, zasypat vápnem a nechat být o našem klubu......nemám o něm nějaké slušné mínění, něco jako Šprynar....

je to sport, já jsem spokojen, klub se zvedl, konečně máme pořádného majitele, můžem dojít daleko, ale také ne....to se teprve uvidí

všem přeji vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví, a hodně radosti s naším hokejem :thumbup:
Mě třeba Ryšavec tolik nevadí…jasně, umí kopnout ale umí taky pochválit.
To Šprynar třeba na Twitteru do Dynama jen kope. To je blb
#zpatkydosedla
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ono mu to zajišťuje sledovanost. V celé republice si radši čtou, že je někdo pod tlakem, že ho vyhodí atd., nez že někde je pohoda, všechno funguje jak má. Vydal se touto cestou, chce se tím živit. Jeho volba. Já bych to dělat nemohl. Ale to je zase moje volba. Určitě se najde dost lidí, kterým nevoni co dělám a jak to dělám... Takový je život. Jen holt Ryšavý s tímto přístupem nemůže čekat, že bude všude vítán a bude mít dveře otevřené. Což je pro novináře taky celkem problém.,. No nic.

Všem přeju zdraví nejen do následujícího roku, buďte šťastní a našemu Dynamu přeju, ať nám tě radosti a štěstí nadělí co nejvíc. Krásný celý nový rok!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Nemyslím si, ze je potřeba přehnaná citlivost na Ryšavce. Sorry, ale je to úplnej beránek, a nemyslím si, ze by klub poškozovat.

Tady to nezvládnul Ríša Král. A to v momentu, kdy se toho ještě moc neděje. Byl bych radši, kdybych ho viděl vystartovat na střídačce a udělat něco s tím stavem. Ta první třetina byla hanebná a tohle by se top týmu úplně stávat nemělo. Na můj vkus tam stojí všichni zvadle, hlavně když se nedaří.

Žádná aféra, jedeme dál. Pokud je ale nějakej cíl, kterej zatím Král nesplnil, tak to je bilance derby. Na mech platí důraz a dohrávání. Do brány Frodo. Bude to slusnej test, čeho je tenhle tým schopnější. Už jsem dřív psal, ze je mech i se zohledněním přípravy možná vůbec nejlepším týmem. Tak kdo je zastaví?

Z Krále jsem koulel očima když ho jmenovali. Nejsem jeho nekritickej fanda ani teď, ale myslim si, ze se s tím vším pere překvapivě dobře…..

Z jiného soudku. Třeba absolutně nechápu Varadu. Těžko říct co se tam stalo, ale takhle by se to dít nemělo. Podle mne těžký poškození klubu a myslím si, ze tím dá Třinec letos šanci dalším. Důvěra je křehká věc…. Ani bych se moc nedivil, kdyby ten rozchod nedopadnul hezky….
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Tak nez se to tu rozjede a nez se vsichni zliskame jak ty hovada, tak preju vsem stastny novy rok.... hlavne hodne zdravi a ten zbytek se uz vzdycky nejak udela :)

Tahnem to tu spolu uz sedmej rok, tak hura do toho dalsiho :pivko:
Přílohy
20211231_121053_copy_1008x567.jpg
FB_IMG_1640951255439.jpg
Pardubice ole
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 235 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

TenPravej píše: 31 pro 2021 10:26 Další sezónu ho tady budeš mít, stejně jako Ráďu, já tuhle sezónu pořád beru jako start Dědka v Dynamu, tým už je na další sezónu z 80% hotovej..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak to by nebylo spatne, pokud to je pravda..:)
Vse nej do Noveho Roku vsem na foru a at se zadari PO!!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3275
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Šťastný nový rok všem!
Hlavně ať je lepší než ty dva předchozí a ať zůstaneme všichni zdraví!

A na dalších minimálně sedm let, jak vzpomněl @Grimley.

Moc se neopijte :smiley: :champagne_glass:
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Zdar pánové,
do nového roku hlavně hodně zdraví Vám i Vašim blízkým a ať se tady můžeme dál hašteřit.
A po 7 hubenych letech má následovat 7 let tučných..... 😀
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3275
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Koukám že nám na Ježíška přišel příspěvek... 🙂

Jak jsem psal, provoz fóra je teď pokrytý do 28.10. 2022. Na další rok (2022-23) už máme jen díky příspěvkům pokryto 80% nákladů.

V novém roce plánuji přidat ještě nějaké drobné funkce a vylepšení a trochu poladit vzhled (např. tmavý režim).

Tisiceré díky! 🤗🙏👏
Obrázek Za Dynamo!
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Přeji Vám vše nejlepší do roku 2022.
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Všem přeju pěkného Silvestra a vše nejlepší v novém roce!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Vsem vsechno nej do roku 22, hlavne zdravi a at nam Tesla dela radost aspon jak tuhle sezonu
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jen to nejlepsi vsem do noveho roku! :-)
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Taky přeji všechno nejlepší do nového roku.
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Snad jen několik postřehů:
- kdo pil, umřel, kdo nepil, umřel taky,
- na Silvestra se opijí jen amatéři zanedbávající po celý rok pravidelný trénink.
Vše nejlepší v novém roce! A nezapomeňte - štěstí přeje připraveným. Tak ať nám to vyjde!
Zamčeno