Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Kloudy zpátky :thumbup:

Chci vidět Výkon a Góly :player: :toot: :beer:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

:nanana: Blíma... a poď mi hopá :toot:
Život jde dál...
Ampersand
Příspěvky: 837
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Tak jo. Hrachovina odčarován a začneme pomalu otáčet. To přece umíme líp, než když vedeme.
PL8
Příspěvky: 2154
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 476 krát
Obdržel "To se mi líbí": 241 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) trenéři & Bartoňák

Píšu pozdě, a mimo vaši současnou diskuzi, která mě, navíc, vůbec nezajímá...
Všichni počítají dokola s trenéry v té sestavě, která se TEĎ obměňuje v lize. Proč? V klubech je spousta nadaných trenérů, kteří také potřebují získávat zkušenosti. Nebuďte v klubech sračky a dejte tam někoho nového, neokoukaného, s možností růstu... V čem je problém? Naučil snad některý ze současných trenérů svůj mančaft proměňovat 76% brankových příležitostí?

Bartoňák...
Hrál jsem ho jako trenér dvakrát s různými ročníky. Bylo běžné, že Pardubice reprezentovaly dva týmy - mladší ročník a starší, který byl "ten správný" do turnaje. Tenkrát třeba za Jihlavu proti nám hrál Jirka Holík se svými plejery (Melenovský, Holík jr. a ještě jeden vynikající hráč - jméno - bohužel ta paměť - možná Novotný???...). Za Plzeň "budulínek" Petr Sýkora, za ČLTK Jarda Hlinka... Myslím, že jsme skončili druzí.
Vyhrál jsem ale s tím druhým týmem (o dva roky později) Bartoňák před hodně drahnými léty. S normálním řadovým mančaftem, se kterým jsme pravidelně objížděli v regionu soutěž a různé turnaje po republice.
Těsně před zahájením turnaje jsem musel vykonat jednu cestu do rodiny kvůli hráči, jemuž táta zatrhnul z momentálního plezíru hokej (byl to dobrý hráč, ale rozhodně ne životně důležitý). Uprosil jsem rodinu, aby to zhovadilé rozhodnutí odvolala. Chtěl jsem jen, aby si zahrál nejprestižnější turnaj této kategorie. V životě bych nedovolil, abychom lanařili nějakou výpomoc. Kluci si to vyhráli sami. A doslova brečeli vzteky, když jsme prohráli jeden zápas. Nakonec to dokázali.
Co se to stalo mezitím se sportem? Dokud u toho budou tihle chytráci, nic se nezmění. Kupovat hráče odmala... A to není asi všechno...
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Hezka tisicovka na zimaku :-D
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1571
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 797 krát
Obdržel "To se mi líbí": 228 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

:wave: A nakonec i pěknej hokej :wave:

Jedemeeee :rock:
Život jde dál...
JiriK
Příspěvky: 767
Registrován: 01 lis 2019 17:43
Bydliště: Lysá nad Labem
Dal "To se mi líbí": 301 krát
Obdržel "To se mi líbí": 86 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JiriK »

Rahmed píše: 30 pro 2021 19:20 :wave: A nakonec i pěknej hokej :wave:

Jedemeeee :rock:
to jo, to jo....jen nám to tam nepadá
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dneska nam asi neni souzene bodovat. Mohlo byt 3:4 a treti tretina by byla paradni :-) dve tycky, bohuzel. Melo se vytezit vic, nez jeden gol.
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Škoda no dvě tyče ... Tři prdele střel jeden gól málo z toho tlaku... Každopádně štěstí si za první třetinu nezaslouží...
🔴⚪
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Druhá třetina ukázala, jak jsou Budějovice slaboučké, jenže když se zmůžeme na jediný gól, tak to budeme těžko dorovnávat.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Radsi at prohrajeme dnes nez proti Mechovu, to uz bych byl fakt nasranej.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3348
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 361 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pardubak1923 píše: 30 pro 2021 19:33 Radsi at prohrajeme dnes nez proti Mechovu, to uz bych byl fakt nasranej.
Nechci ti kazit radost, ale mechov nás dá. Nemají výkivy, makají stále. To je to proč jsou tam kde jsou a můžou něco udělat. To jsem u nás zatím neviděl. To je ta věc na kterou dojedeme.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Propulse píše: 30 pro 2021 19:18 Hezka tisicovka na zimaku :-D
Dneska tipuju tak 3500 😂
#zpatkydosedla
subris
Příspěvky: 3180
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 309 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... ten Košťálek střílel jak u Verdunu. Hráč s takovou ranou, proč nestrili takhle v jiných zápasech a kolikrát závaží puk nesmyslné. Ať to hraje z modré čáry, rozehrává, střela.. Jen ať chodí ale někdo do kasy při tom...
.... #zadynamo
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Úspěšnost střelby 3%, Budějovice 16%, střel 63:29 (všechny), prostě my se na každý gól strašně nadřeme, v Lit to bylo to samé, na třetí gól se čekalo jak na smilovaní. Na druhou stranu pořad těch gólů v sezóně máme hodně, prostě zápas blbec, kdy se ti proste jednu třetinu nesesla obranná hra, ale vůbec. Proste se stane, stále třetí!


Sent from my iPhone using Tapatalk
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

digitalmouse píše: 30 pro 2021 19:36 Nechci ti kazit radost, ale mechov nás dá. Nemají výkivy, makají stále. To je to proč jsou tam kde jsou a můžou něco udělat. To jsem u nás zatím neviděl. To je ta věc na kterou dojedeme.
Tyhle poraženecké kecy. Dvakrát jsme se s nimi porazili sami a žádní zázraci to fakt nejsou..
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 743 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jojo opakovaně napíšu, že tento mančaft není lepší než tem co byl loni! Klouček má sotva na extraligu! jestli neposílej minimálně o ednoho obránce\ útočníka tak budete zase brzo plakat! píšu steh´jně ať prohráváme či vyhráváme tento tým je výš než na co má!
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 743 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

lucas003 píše: 30 pro 2021 19:40 Tyhle poraženecké kecy. Dvakrát jsme se s nimi porazili sami a žádní zázraci to fakt nejsou..
Jen jsou ve všem lepší-tabulka skore a to bez keců!
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

digitalmouse píše: Nechci ti kazit radost, ale mechov nás dá. Nemají výkivy, makají stále. To je to proč jsou tam kde jsou a můžou něco udělat. To jsem u nás zatím neviděl. To je ta věc na kterou dojedeme.
Prosím te nemyslím to zle, ale zkus někdy myslet trochu pozitivneji. Píšeš to a hodně často, jak kdyby Mechov byl druhej a my desátý, jsme v tabulce celkem v klidu vedle sebe. Jasně, lepí jim to, hrajou dobre. Ale po několika letech sraček hrajeme klidné třetí místo, vcelku velice kvalitní hokej. Zkusme se po těch letech dívat na to pozitivně a ne hned když nebude titul, ze je to špatný. Fakt to nemyslím zle, tak se nezlob, ale nedalo mne to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Kula píše: 30 pro 2021 19:41 Jojo opakovaně napíšu, že tento mančaft není lepší než tem co byl loni! Klouček má sotva na extraligu! jestli neposílej minimálně o ednoho obránce\ útočníka tak budete zase brzo plakat! píšu steh´jně ať prohráváme či vyhráváme tento tým je výš než na co má!
Ty pises JENOM, kdyz prohravame. Typicky negativista, ktery ceka na to, ze muze rici/napsat "ja vam to rikal".
Naposledy upravil(a) Bob1900 dne 30 pro 2021 19:45, celkem upraveno 1 x.
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kula píše: 30 pro 2021 19:41 Jojo opakovaně napíšu, že tento mančaft není lepší než tem co byl loni! Klouček má sotva na extraligu! jestli neposílej minimálně o ednoho obránce\ útočníka tak budete zase brzo plakat! píšu steh´jně ať prohráváme či vyhráváme tento tým je výš než na co má!
Takze nahoda, ze v pulce sezony jsme tam kde jsme, jo? To jsou zase reci.
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

digitalmouse píše: 30 pro 2021 19:36 Nechci ti kazit radost, ale mechov nás dá. Nemají výkivy, makají stále. To je to proč jsou tam kde jsou a můžou něco udělat. To jsem u nás zatím neviděl. To je ta věc na kterou dojedeme.
Ti nás dvakrát porazili se štěstím, že se jim o tom ještě týden zdálo. Lepší v těch zápasech nebyli ani náhodou.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

PL8 píše: 30 pro 2021 19:12
Hrál jsem ho jako trenér dvakrát s různými ročníky. Bylo běžné, že Pardubice reprezentovaly dva týmy - mladší ročník a starší, který byl "ten správný" do turnaje. Tenkrát třeba za Jihlavu proti nám hrál Jirka Holík se svými plejery (Melenovský, Holík jr. a ještě jeden vynikající hráč - jméno - bohužel ta paměť - možná Novotný???...). Za Plzeň "budulínek" Petr Sýkora, za ČLTK Jarda Hlinka...
Melenovský a Ivo Novotný nemohli hrát v jednom týmu s Bobbym Holíkem. Bobby je ročník 71, Mára 77, Ivo 78....
Iva Novotnýho pamatuji, hodně nám zatápěl, skvělej bruslař....
V tý době byl v každém klubu jeden, dva vynikající hráči, kteří dominovali. Tady Honza Bulis, v Hradci Kuba Ficenec, v Jindřichově Hradci Petr Fical. Špaňhel ve Zlíně, Jelen v Plzni....Našláplej byl Litvínov s Pepou Strakou, Pylnerem.. a podobně to bylo v každý věkový kategorii
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Kula píše: 30 pro 2021 19:43 Jen jsou ve všem lepší-tabulka skore a to bez keců!
Zajíci se počítají až po honu pane optimistický experte. Lepší byli možná ve snu. Jsme na padáka a všichni jsou lepší než my. A naši hráči mají sotva na kraj. Děkujeme přijďte zas :)))
Jakub82
Příspěvky: 2657
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 209 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Kula
Přesně, ještě že máme těch náhodných 60 bodů. Máme být 12 navíc nemáme. I ty ČB jsou lepší. Může být?
Zamčeno