Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 28 pro 2021 20:35 Jo s tomasso25 jsme dlouhodobě sehranný pár...
Já si říkal, že už jsem tuhle sestavu někdy viděl. :laughing: Ale chápu, vítězná sestava se nemění... :rock:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamík Jistič píše: 28 pro 2021 20:30 I ty Jandač boys se mi libí tam, kde momentálně jsou :wave:
Tož aj zeměpisně to +/- s tabulkou sedí. Obec mezi Varama a Holomócí.
Fáze 1 - angažování Hořáka Pepkovi na pomoc - efekt nic moc. Bude následovat fáze 2 - na lávku přijdou Pepíka podpořit Ton s Hlínou. No a fáze 3 - na lávku dorazí Haberová. V kůži a s důtkami. Ono řídit sportovní klub není jako dělat právou ruku korupčníkovi Rathovi.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

tomaso25 píše: 28 pro 2021 20:24 Napotřetí tedy dvougólový vedení stačilo.

Gól při hře bez gólmana už taky konečně padl. :rock:

Nekouká se na tabulku úplně zle... :slight_smile:

Dnes nám ještě pomohl motor. :thumbup:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

tomaso25 píše: 28 pro 2021 20:37 Já si říkal, že už jsem tuhle sestavu někdy viděl. :laughing: Ale chápu, vítězná sestava se nemění... :rock:
Ale jo, centra třetího útoku beru, budem s kolegy na křídlech lítat a chodit před bránu, slibuju !!! 3 body super a těším se na Motor !!!
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Orosená_desítka píše: 28 pro 2021 20:44 Ale jo, centra třetího útoku beru, budem s kolegy na křídlech lítat a chodit před bránu, slibuju !!! 3 body super a těším se na Motor !!!
Já už 25 let lítám max. na lyžích jinak to je bída :)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

FOGLIK píše: 28 pro 2021 20:46 Já už 25 let lítám max. na lyžích jinak to je bída :)
Parma ? Ploc ? Sakala ? :dance:
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

tomaso25 píše: 28 pro 2021 20:24

Nekouká se na tabulku úplně zle... :slight_smile:

nesouhlasím dokud je HK před náma..
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Orosená_desítka píše: 28 pro 2021 20:47 Parma ? Ploc ? Sakala ? :dance:
Jestli do toho taky můžu mluvit, tak za mě asi nějak takhle
Přílohy
0115.jpg
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Autobusák píše: 28 pro 2021 20:02 Poděkování Dynamík Jističovi za udržení Csaplára na hajzlu. :joy: :thumbup:
A pochvala i do médií! :clap: :thumbup:

Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

mechanik píše: 28 pro 2021 20:59 nesouhlasím dokud je HK před náma..
Dá se říct, že jsou před náma o těch 5 bodů, který s náma letos uhráli.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

subris píše: 28 pro 2021 19:50 .... Zenit může dopsat příběh o tom jak dlouho trvá týmům dát Gola do prázdné.. Zas Pardubice mu to zdrzovaly :)
Podle mě už sme tak 12 kol nazpět gól do prázdné dali, ale netuším, komu.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Holly833 píše: 28 pro 2021 21:10 A pochvala i do médií! :clap: :thumbup:

Já Vám to říkám furt, že trenéři sem chodí pro rady. :joy:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Godla: Hráli proti nám v suchým triku... Hrajou oproti nám jinou ligu.

Jakou pak má vlastně bilanci nový litvínovský koště Růžička? Hübla mi je i líto. V skoro 43 letech pod Růžičkou hraje nahazovaný puky na zadní mantinel, kam o ně s Lukešem jezdí bojovat...
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dnes zasloužené vítězství, výsledek jasný, ale mohlo být i pohodlnější, kdybychom se inspirovali u sousedů.

Proč já furt mám z kluků pocit, že si ten režim play-off chtějí vyzkoušet už teď? Jinými slovy již několikrát jim bylo ostatními týmy naznačeno, že takhle hrát "údržbu" nestačí. Jsem fakt zvědavý, co se odehraje za pár týdnů. Ale něco mi říká, že ten tým se chystá na dlouhou šichtu.. ;-)

Kloudy dnes maximálně spolehlivý, v obraně top Količ s Naklym, asi se jim pomalu vzněcují ty jejich diesely, na jejich hru poslední dobou radost pohledět. Cam opět spolehlivý sniper, celému útoku se daří. No a Řeka taky konečně gól.. :thumbup:

A ještě jedna věc, už několik zápasů se mi hodně líbí práce Vály, z něj roste parádně spolehlivý bek, nástupce Količe či Naklyho. Společně s Mufem bychom si dnes asi chrochtali blahem.. :pivko: :wave:
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... dneska si to mohli kluci poděla jen sami.
Kloudy spolehlivý,, když bylo třeba, podržel tým. Škoda, toho, že inkasoval.

Obrana, dobrá práce. Kolic za mě zhruba poslední měsíc nejlepší bek. Nakly taky s přehledem, Juraj si udržuje stále svůj nadprůměrný standart. Taky sem dlouho zastáncem Valy, vedle Kolice roste, hraje jednoduše, nebude to bek, co bude sbírat body, ale hráč typu Časyho nebo právě Kolice. Robertson mě v posledních dvou třech zápasech milé překvapil, často sem si říkal, že nestíhá rychlostní, ale poslední dobou dobře pozicne a i od hokejky mu to chodí. Koště za mě střídá dobře momenty s horšími. V útočné fázi za mě lepší když to hraje od modré, ranu má nebo chytrou přihrávku, ale ten ofenzivní rychlý bek ala Ďaloga to nebude. Škoda, že dnes asi moc nehrál nebo sem si nevšiml Honzy Zdrahala. Za mě poctivý bek s dobrou tvrdou střelou od modré, škoda, že nemůže ji využít tolik...
.... #zadynamo
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Orosená_desítka píše: 28 pro 2021 20:47 Parma ? Ploc ? Sakala ? :dance:
To spíš lety na držku :)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 28 pro 2021 21:56 Dnes zasloužené vítězství, výsledek jasný, ale mohlo být i pohodlnější, kdybychom se inspirovali u sousedů.

Proč já furt mám z kluků pocit, že si ten režim play-off chtějí vyzkoušet už teď? Jinými slovy již několikrát jim bylo ostatními týmy naznačeno, že takhle hrát "údržbu" nestačí. Jsem fakt zvědavý, co se odehraje za pár týdnů. Ale něco mi říká, že ten tým se chystá na dlouhou šichtu.. ;-)

Kloudy dnes maximálně spolehlivý, v obraně top Količ s Naklym, asi se jim pomalu vzněcují ty jejich diesely, na jejich hru poslední dobou radost pohledět. Cam opět spolehlivý sniper, celému útoku se daří. No a Řeka taky konečně gól.. :thumbup:

A ještě jedna věc, už několik zápasů se mi hodně líbí práce Vály, z něj roste parádně spolehlivý bek, nástupce Količe či Naklyho. Společně s Mufem bychom si dnes asi chrochtali blahem.. :pivko: :wave:
Tak s Válou samozřejmě souhlas. Za mne taková klidná síla a i to je potřeba :thumbup:

Jsem rád, že potvrzuje moje odhady a bude kvalitním obráncem.
Anry
Příspěvky: 167
Registrován: 23 říj 2015 22:32
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Anry »

Jelikož zde přispívám svýmy moudry spíše sporadicky, tak se předem omlouvám, ale zaměřil jsem se na Denise a myslím (jako totální neználek) ,že se snaží hrát konstruktivně i v situacích, kdy nemá přehled o spoluhráčích. Pokud na tomto zapracuje, bude z něj velmi kvalitní tvořivý bek.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Litvínov zažívá to samé, co se dělo léta u nás. Zde to vyřešil nový majitel. Kde spatřujete víceletý problém Litvínova?
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Gumid píše: 29 pro 2021 07:55 Litvínov zažívá to samé, co se dělo léta u nás. Zde to vyřešil nový majitel. Kde spatřujete víceletý problém Litvínova?
Neatraktivita mesta pro ziti hracu odjinud, Guma jako nase legenda a uskodil jim titulovy pribeh o cernozlute popelce. Pritom penez maji dost. Vzdycky tam meli dost odchovancu a ted? Mysak pryc, mlady Alby pryc. Hlavni predsezonni posilou Straka. To mi pripomina Bubelu. Tady se litovalo, ze nam utekl Hynek, ale ted nevim. Je mi jich lito. Muj druhy nejoblibenejsi tym v lize.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 29 pro 2021 07:55 Litvínov zažívá to samé, co se dělo léta u nás. Zde to vyřešil nový majitel. Kde spatřujete víceletý problém Litvínova?
Jj přesně Rolínek/Sýkora = Lukeš/Hubl....ono to nejde do nekonečna, málo odchovancú, skoro žádný.....peníze mají, ale jak je málo kvalitních nadstandardních hráčů, tak si vybíraji jinou destinaci...i když krušné hory jsou krásné...nezávidím jim, pan Dědek neni na každém rohu
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 29 pro 2021 07:55 Litvínov zažívá to samé, co se dělo léta u nás. Zde to vyřešil nový majitel. Kde spatřujete víceletý problém Litvínova?
U Litvínova to bude navíc umocněný tím, že si tam ještě víc lidi vidí do talíře... Poláci určitě nemají zápal našeho majitele a Hynek se čím dál víc jeví jako dost rozporuplná postava. Přijde mi, že už ho tam neobhajují ani umírnění. Musí tam být kolem hokeje strašně nepříjemná atmosféra, ve který se nikdy nedělá dobře. Nikomu. Návrat ztracenýho syna Růžičky asi spíš dál prohloubil problémy, než že by je nějak řešil.
Raduz
Příspěvky: 139
Registrován: 05 úno 2021 20:33
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Raduz »

Předem se omlouvám všem kritikům Romana, než mi začnete spílat, taky mám dost často s jeho hrou v Dynamu problém, ale včera jsem se na něj víc zaměřil, tím že ho dali zpět do formace, která fungovala v přípravě a musím uznat, že z mého pohledu, pokud Romana netrejdnou, by to mohlo opět fungovat. Kromě přesilovkové souhry tam měli dost dobrých záblesků.
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Raduz píše: 29 pro 2021 10:26 Předem se omlouvám všem kritikům Romana, než mi začnete spílat, taky mám dost často s jeho hrou v Dynamu problém, ale včera jsem se na něj víc zaměřil, tím že ho dali zpět do formace, která fungovala v přípravě a musím uznat, že z mého pohledu, pokud Romana netrejdnou, by to mohlo opět fungovat. Kromě přesilovkové souhry tam měli dost dobrých záblesků.
Konečně si někdo všiml, plně se pod to podepisuju
Zamčeno