Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
zbyna49
Příspěvky: 28
Registrován: 09 lis 2017 21:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zbyna49 »

TVL musím i když teda nerad, tohle se mi líbí, ruka ruku myje (stb Král podpořený), teď bezúspěšný Pešán podpořený... Tvl to je strašná komedie ten svaz!!! Ještě aby Nedvěd se navezl do Pešána z Liberce a tím si sám podřezal svojí větev!!! Tvl, já snad ani nechci našim na tý olympádě fandit!!! Jo a teď tam příjde ještě odpočatý Hnilička!!! Tvl, kam až to chcete dovést šmejdi!!!
Pedro9937
Příspěvky: 73
Registrován: 29 pro 2020 15:31
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pedro9937 »

Václav Varaďa by měl po sezóně odejít z Třince

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... rinci.html
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Hrádek má stopku ...dnes na 5 beku to bude zahul... Doufám že napraví ten zkrat v dalších zápasech
🔴⚪
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

subris píše:... za posledních 5 zápasů měli soupeři 10 vyloučených?? Otázka kolik z těch vyloučených bylo na dvouminutove přesilovky zda tam nebyly nějaké vzájemně tresty. Mám tím na mysli, jakože si nejsme schopni vynutit fauly a přesilovky. Ikdyz občas ty naše přesilovky byly parodie, a div, že jsme v nich nedostávali góly, ale zvlášť doma si prostě nějakou přesilovku vynutit musíme. Pohyblivé, rychle, mrstne hráče máme, kteří by ty přesilovky měli vybojovat. Kde je chyba??
Paradoxně ukazovali někde v TV ze máme tuším druhou nebo třetí nejlepší presilovku. Vím, nezdá se to, ale prostě čísla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

A máme problém.....
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Vytahneme z Brna Horky brambor? A bude u nas hrat v prvnich dvou lajnach a presilovku? V Komete, kde je mensi konkurence, se po navratu Muelera trapi. A tady ve treti lajne ozivne... Anebo se v sancich bude trapit jako Blima. Podle me to zadny zazrak neni. Formanek? Asi mel dostat casteji cuchnout v acku. Kdyz mohl hrat Pochobradsky, tak urcite. Super je, ze kazdy ma sveho oblibence a naopak nekoho, kdo ma odjet alespon do Vrchlabi. Loni se tu vyhazoval Hradek a u nej vidim velky narust vedle Jendy. Vcerejsimu lapsu navzdory. Jestli hraje 12 forvardu a sest z aktualnich dvou lajn je jasnych, muzete kombinovat sest fleku. Koho posadime? Paulu, ktery se srazi, jde pred branu a odjezdi to dozadu? Blimu, abychom ho zamazli definitovne do marastu? Heclika chteji mnozi nechat hrat presilovku. Takze 4. lajna. Rohlik fakt neni horsi nez Horky a tam je rovnez strmy narust. Romana chceme zobchodovat, takze vyhodime Andela? Babo rad a my mame "jen" (pana) Dedka. Zaplat Panbuh.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

No, tak opět asi rozhodne zápas s Rakouskem 😞
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sali67 píše: 28 pro 2021 03:25 No, tak opět asi rozhodne zápas s Rakouskem 😞
Naprosta ubohost ... Aneb jak udělat z německého brankáře hvězdu..
🔴⚪
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) U20 GER
Pouze jeden hráč GER hraje v zámoří - Universita Vermont. Jsou tam hráči z klubů, které nehrají ani DEL (mimochodem - dva hráči z "našeho" Kaufbeurenu), takže kde hrají? Němci mají navíc tři hráče v NHL. Podívejte se na jejich statistiky. Elias 172cm... a řada dalších do 180cm.
V dnešním utkání byli Němci dvě třetiny lepší.
Kdyby Bednář stál tak, jak donedávna golmani stávali proti takovým útokům, v životě nemohl dostat gól. Najednou nastane situace, že jeho 193 cm je zcela, ale opravdu zcela nahovno.
Škoda...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dvacítka jn ukazuje tristní stav našeho hokeje... Opravdu jsem nečekal zázraky... Takhle to prostě je už několik let... Občas s někým silnějším odehrajeme vyrovnaný zápas a hned se kasáme, že to není tak strašný.... ale ono to strašný je, naše reprezentační výběry jsou dlouhodobě horší a horší a v A skupině juniorskýho MS se držíme jen díky hracímu systému, kdy do playoff postupuje skoro každej a ve skupině se vždycky jeden soupeř typu Rakouska najde....
Do pár let budeme ale mít i s tím týmem typu Rakouska problémy.....A to pak budou na svazu protažený ksichty.....
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ale jinak pohoda Rakousko si dá dva vlastní když se výjimečně pokusíme přihrát a vyhrajeme v prodloužení 2:1 a jestli ne tak nevadí letos se opět nesestupuje
🔴⚪
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Dobré ráno všem, ...
...ani jsem nekoukal a ani nevěděl, že hrajeme další zápas už dnes (moje chyba). Ale to je jedno...ten zápas dopadl přesně jako jsem dopadl já. :laughing:
Dnes máme v práci inventuru. Jeden jediný den co jdeme do práce mezi svátky. Já šel na pivko, doma jsem se dorazil a říkal jsem si že budu v pohodě že to nebude mít následky...já naivka :joy:
No a asi tak nějak dopadl ten zápas...

...kdy přestaneme být naivní a poučíme se z toho? "My" myslím hlavně vedení našeho hokeje a další odpovědný lidi.
Obrázek Za Dynamo!
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

digitalmouse píše: 28 pro 2021 04:27 Dobré ráno všem, ...
...ani jsem nekoukal a ani nevěděl, že hrajeme další zápas už dnes (moje chyba). Ale to je jedno...ten zápas dopadl přesně jako jsem dopadl já. :laughing:
Dnes máme v práci inventuru. Jeden jediný den co jdeme do práce mezi svátky. Já šel na pivko, doma jsem se dorazil a říkal jsem si že budu v pohodě že to nebude mít následky...já naivka :joy:
No a asi tak nějak dopadl ten zápas...

...kdy přestaneme být naivní a poučíme se z toho? "My" myslím hlavně vedení našeho hokeje a další odpovědný lidi.
dokud bude na svazu ten bordel co tam je nic se nezmeni jim nejde o hokej jim jde o bohate tatinky a maminky prolozene ex hokejkama co maji sve syny a vnuky nikdy nevis kdy jejich oblicej budes potrebovat byl to hnus ten zapas s Nemci ...
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

fansDKnL píše: 27 pro 2021 22:42 Souhlas, je lepší jak celá čtvrtá lajna, je lepší jak Paulovic, jak Hecl a momentálně i jak Blümel
Beru Pauloviče, s tím mám dlouhodobý problém, to přiznávám. Romana nepočítám. Blíma se do toho dostane. Potřebujeme hotovou kvalitu, typů jako Horký máme dost.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8192
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

a TOP PROSPEKT na lavicce k tomu rekl co?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Hráčů jako Horký máme povícero.... Plejer do třetí lajny.... Nevím samozřejmě, jaký jsou záměry do další sezony s našimi současnými třeťo, čtvrťo lajňákami... Ale myslím, že většina z nich je i na příští rok pod smlovou, tudíž angažování dalšího takového hráče by nedávalo smysl.....
lada1219
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2021 10:16
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Hokej

Příspěvek od lada1219 »

Tak nám Němci dali lekci . Trenéři , opět řeknou , že jsme měli smůlu. Bohužel to je obraz našeho hokeje. Stále stejní lidé , kteří se plácají po ramenou , jak to již brzy bude lepší.NEBUDE-dokud tam budou Královi lidé tak se nic nezmění. Co dokázal p. Bruk , Petr a Mlejnek- hezký keci po každém mistrovství kopec smůly , jinak vše ok.Jakou slibovanou změnu přinesl Pešan?Ten chlív je třeba vymést. Dokud tady budou vládnou bývalí estébáci a jejich kamarádíčci , kat to nebude lepší.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Nevim, kde vzniklo, ze by sem mel jit od nove sezony Horky. Ma na pristi rok platnou smlouvu. Ze by ho Kometa ukoncila? Za me je to hrac do tretiho utoku max. Pokud se tady chce hrat rok co rok o nejvyssi pricky, tak v prvnich dvou lajnach musi byt jina kvalita. Ale problem bych s nim nemel. Dobry bruslar, dobra strela.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Koukám na půl oka na záznam juniorů s Říší a teda nemohoucnost/nešikovnost v koncovce byla úplně šílená.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Po Varadovi budou koncit i oba Kovarcikove.
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 659 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jak tam někdo jásá po vstřeleném gólu Němců v prodloužení v pardubickým dresu
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Propulse píše: 28 pro 2021 09:14 Nevim, kde vzniklo, ze by sem mel jit od nove sezony Horky.
Na Brněnském foru . :-)
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1904
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3354 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Autobusák píše: 28 pro 2021 10:41 Na Brněnském foru . :-)
Aha, takže brněnský fór... :wink: :thumbsup:
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Autobusák píše: 28 pro 2021 10:41 Na Brněnském foru . :-)
To je práce agenta. Přál jsem k Vánocům a bylo mi to vysvětleno. Jak jsem psal včera, hrát za Muellerem druhé pravé křídlo je za trest, velmi často, tedy skoro pořád přetahuje střídání a pak se Horký moc nedostane do hry. Což je ovšem zcela neřešitelný problém. Chtěl přejít na levé křídlo, ale vyslyšen u vedení nebyl. Tolik k přestupovým šumům.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Propulse píše: 28 pro 2021 10:33 Po Varadovi budou koncit i oba Kovarcikove.
Rozhodně atraktivnější než den probíraný Horký....
Zamčeno