Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Kula píše: 27 pro 2021 20:46 Formánkovi nikdo zde moc nenechal čuchnout - nedivím se mu!
V Á-čku je přetlak a ve Vrchlabí to nemá cenu. Dnes jsem se díval na zápas v Prostějově a to je něco šíleného. Formánkovi zámoří prospěje.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

zdeněk píše: 27 pro 2021 20:33 Pokud by byla šance udělat Horkého, tak všema 10. Je to kompletní hráč a i letos by byl u nás v prvních třech lajnách. Před 2 lety s Poulíčkem a Ma chalou vytvořil nejlepší lajnu a i vloni při PO velice dobrý. Zábrana v Brně jej nechce, ale fanoušci se bouří. Srovnávat jej s našimi mladými ve Vrchlabí je směšné.
Tu lajnu ale vytvořili v baráži, která je na úrovni první ligy. Samozřejmě je to věc názoru, ale mně tedy nepřišlo, že by byl v playoff velice dobrý.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

mach píše: 27 pro 2021 20:47


No extraliga má co povídat když vidím statistiky skoro padesatileteho Jágra nebo Hübla na kterého pořád Litvínov spoléhá jak na modlu... 🤦‍♂️
Je to tak když se podíváš na Finskou U20 90 % už hraje nejvyšší soutěž a nejsou tam jen do počtu... Český hokej jde do prdele už 20 let když se tady všichni placali po zádech na přelomu tisíciletí tak mezitím už dávno Kanada, Rusko, Švédsko, Finsko a USA začali pracovat neskutečně s mládeží a tady je výsledek ....jsou o parník vepředu před námi.... Hrajou mladý co dají rodiče více peněz atd... Trenéři mládeže jsou tragédie a svaz na všechno sere vždyť si pustíme záznam z Nagana a bude dobře 👍
🔴⚪
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pokud uvažujete o Horkém, napište také, koho pošlete do Vrchlabí. Anděla? Ještě dojede posila. Good Luck.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 27 pro 2021 21:22 Pokud uvažujete o Horkém, napište také, koho pošlete do Vrchlabí. Anděla? Ještě dojede posila. Good Luck.
Takze nyni uz se nebude uvazovat o posilach (nejen na PO) ale take o skladbe na novou sezonu, protoze by nekdo ze soucastneho kadru mohl prijit o misto? Zajimava uvaha... ;)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7659
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kula píše: 27 pro 2021 20:46 Formánkovi nikdo zde moc nenechal čuchnout - nedivím se mu!
Tak nějak beru, že na všem se dá hledat cokoli, to už je "práce" nás "expertů" z diskuzních fór...

Ale jen mě zajímá, přes koho měl sedmnáctiletej kluk dostat čuchnout? Respektive vynikal v juniorce tak, aby hrál nahoře? Já mládež téměř vůbec nesleduju, takže nevím. Vidím jen základní statistiky.

Třeba mu kanadská juniorka pomůže. Snad o něm ještě uslyšíme.

Rád bych viděl, aby kluci jako třeba Formánek byli ve svým věku konkurenceschopní v extralize, jenže ti kluci na to až na úplný výjimky prostě nemají.
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

tomaso25 píše: 27 pro 2021 21:56 Tak nějak beru, že na všem se dá hledat cokoli, to už je "práce" nás "expertů" z diskuzních fór...

Ale jen mě zajímá, přes koho měl sedmnáctiletej kluk dostat čuchnout? Respektive vynikal v juniorce tak, aby hrál nahoře? Já mládež téměř vůbec nesleduju, takže nevím. Vidím jen základní statistiky.

Třeba mu kanadská juniorka pomůže. Snad o něm ještě uslyšíme.

Rád bych viděl, aby kluci jako třeba Formánek byli ve svým věku konkurenceschopní v extralize, jenže ti kluci na to až na úplný výjimky prostě nemají.
Tak já ho viděl loni za ,,A" špatnej nebyl od tý doby se neobjevil narozdíl od osttních. Mohl se zkoušt víc ve Vrchlbí v dorostu hraje dobře tolikod experta...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Danik23 píše: 27 pro 2021 21:37 Takze nyni uz se nebude uvazovat o posilach (nejen na PO) ale take o skladbe na novou sezonu, protoze by nekdo ze soucastneho kadru mohl prijit o misto? Zajimava uvaha... ;)
Stačilo napsat jméno, ale budiž. Posila musí být lepší než současný hráč. Horký je lepší než kdo?
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Klidne bych ho bral, bude jenom lepsi, v Brne s nim vlastne nikdy nepocitali, pokud dostal sanci a vetsi cas tak daval goly (pri zraneni Mullera a kdyz mel ice time, tak byl nejproduktivnejsi), ale to je jejich problem, v soucastne dobe by byl vetsim prinosem nez vsichni ve 4 lajne + Paulovic (nicmene myslim, ze to tady padlo jako potencionalni posila na pristi sezonu), ale rozumim tomu, ze to vidite treba jinak.., ja si osobne myslim, ze ho v Brne podepisou, jinak bych uz Zabranskymu vubec nerozumel..
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

tomaso25 píše: 27 pro 2021 21:56 Tak nějak beru, že na všem se dá hledat cokoli, to už je "práce" nás "expertů" z diskuzních fór...

Ale jen mě zajímá, přes koho měl sedmnáctiletej kluk dostat čuchnout? Respektive vynikal v juniorce tak, aby hrál nahoře? Já mládež téměř vůbec nesleduju, takže nevím. Vidím jen základní statistiky.

Třeba mu kanadská juniorka pomůže. Snad o něm ještě uslyšíme.

Rád bych viděl, aby kluci jako třeba Formánek byli ve svým věku konkurenceschopní v extralize, jenže ti kluci na to až na úplný výjimky prostě nemají.
Zámoří mu určitě prospěje, ale věc se má trochu jinak: Nemůže být argument, jestli tihle sedmnáctiletí kluci mají na extraligu. Nemají na ni. TEĎ. Ale opravdu profesionální vedení hokeje musí rozpoznat, jestli ten kluk má perspektivu. Jestli jen předčasně nevyspěl ve čtrnácti letech a dál už se nebude vyvíjet... atd. Snad mi rozumíš, co tím chci říct. To jsou ty pravé znalosti. Pokud ten kluk má perspektivu (podle odborníků), musí hrát v extralize, i když na ni TEĎ nemá. V devatenácti bude výkonnostně někde jinde. A o to jde.
Klidně se mu může stát, že v zámoří "zemře". Taky by to nebylo nic divného.
Když jsem včera sledoval U20, viděl jsem na první pohled, jak jsou ti Kanakové opravdu o parník vpředu. A to jsme opravdu nehráli špatně. Rozdíl v pohybu (myslím tím pohyb ve hře - nechci říct souhru, ale spíš předvídavost, improvizaci, spolupráci) byl markantní, my jsme to občas dokázali nahradit náhodnou hrou a díky tomu (myslím, je to jen můj názor), že většina našich kluků v tom zámoří hraje... Dokonce ani na borcích z naší extraligy to nebylo moc znát (ta extraliga).
Docela se těším na Germány. Tam by to srovnání mělo být těsnější, ale v náš prospěch.
S tím Formánkem nevím. Myslel jsem, že ho nechají za každou cenu v áčku, že se o tom rozhodli. Nenechali. Špágra před lety taky ne. Přesto dnes ale Špaček patří mezi naše nejlepší hráče. A v Moskvě to bylo dost znát...
Naposledy upravil(a) PL8 dne 27 pro 2021 22:21, celkem upraveno 1 x.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 27 pro 2021 22:10 Stačilo napsat jméno, ale budiž. Posila musí být lepší než současný hráč. Horký je lepší než kdo?
Klidne bych ho bral, bude jenom lepsi, v Brne s nim vlastne nikdy nepocitali, pokud dostal sanci a vetsi cas tak daval goly (pri zraneni Mullera a kdyz mel ice time, tak byl nejproduktivnejsi), ale to je jejich problem, v soucastne dobe by byl vetsim prinosem nez vsichni ve 4 lajne + Paulovic (nicmene myslim, ze to tady padlo jako potencionalni posila na pristi sezonu), ale rozumim tomu, ze to vidite treba jinak.., ja si osobne myslim, ze ho v Brne podepisou, jinak bych uz Zabranskymu vubec nerozumel..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Formankovi se nedivím. Ne kvůli Dynamu, ale s ohledem na budoucí kariéru. Kvalita hokeje u nás na všech úrovních je bídná, stejně jako reputace našeho hokeje.

Stejný bych upřímně řečeno poradil Blimovi, Musilovi a dalším mladým.

Nemyslím si, ze by se na repre snesla nějaká smůla nebo nespravedlnost. To jen ti dřívější matadoři jako třeba Repik, Birner a další se po návratu domu jaksi přizpůsobili….a mladí tu úroveň u nás nezískají.

Švédsko, Finsko, poté Rusko nebo zámoří byť za min zlaťáků je podle mne cesta pro hokejový růst. Viz třeba Klok.

Bohužel.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7659
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kula píše: 27 pro 2021 22:08 Tak já ho viděl loni za ,,A" špatnej nebyl od tý doby se neobjevil narozdíl od osttních. Mohl se zkoušt víc ve Vrchlbí v dorostu hraje dobře tolikod experta...
Je pravda, že letos za chlapy hrál jednou z áčko a jednou z Hohenelbe.

Juniorka hodně bídně začala, což se asi projevilo na tom, že nejezdil hrát do 1. ligy.

Je pro jeho vývoj lepší hrát 5 minut v extralize, hrát českou juniorku nebo zkusit tu kanadskou? Já se obávám, že třetí varianta je nejspíš opravdu nejlepší...
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 27 pro 2021 22:22 Formankovi se nedivím. Ne kvůli Dynamu, ale s ohledem na budoucí kariéru. Kvalita hokeje u nás na všech úrovních je bídná, stejně jako reputace našeho hokeje.

Stejný bych upřímně řečeno poradil Blimovi, Musilovi a dalším mladým.

Nemyslím si, ze by se na repre snesla nějaká smůla nebo nespravedlnost. To jen ti dřívější matadoři jako třeba Repik, Birner a další se po návratu domu jaksi přizpůsobili….a mladí tu úroveň u nás nezískají.

Švédsko, Finsko, poté Rusko nebo zámoří byť za min zlaťáků je podle mne cesta pro hokejový růst. Viz třeba Klok.

Bohužel.
Jenze A. Musilovi je 24 let, to uz je trochu pozde ne?
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Kula píše: 27 pro 2021 22:08 Tak já ho viděl loni za ,,A" špatnej nebyl od tý doby se neobjevil narozdíl od osttních. Mohl se zkoušt víc ve Vrchlbí v dorostu hraje dobře tolikod experta...
Vzhledem k tomu, že juniorka na tom nebyla moc dobře, tak si myslím, že je moc do Vrchlabí posílat nechtěli. Navíc si myslím, že v juniorce jsou lepší kluci než Formánek.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Danik23 píše: 27 pro 2021 22:26 Jenze A. Musilovi je 24 let, to uz je trochu pozde ne?
Zohy to ještě ve 23 mastil v Chrudimi….
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Gumid píše: 27 pro 2021 22:10 Stačilo napsat jméno, ale budiž. Posila musí být lepší než současný hráč. Horký je lepší než kdo?
Něž celá naše čtvrtá lajna a dle toho kdo nasakuje ve třetí
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

fansDKnL píše: 27 pro 2021 22:32 Vzhledem k tomu, že juniorka na tom nebyla moc dobře, tak si myslím, že je moc do Vrchlabí posílat nechtěli. Navíc si myslím, že v juniorce jsou lepší kluci než Formánek.
Chápu proto se zachraňujou na poslední chvíli
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Loni se nesestupovalo, tak se nemůžeme divit, že letos hraje málo juniorů. Letos než by většina tímů nasadila juniora, tak raději podepíšou podprůměrného cizince.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

PL8 píše: 27 pro 2021 22:18 Zámoří mu určitě prospěje, ale věc se má trochu jinak: Nemůže být argument, jestli tihle sedmnáctiletí kluci mají na extraligu. Nemají na ni. TEĎ. Ale opravdu profesionální vedení hokeje musí rozpoznat, jestli ten kluk má perspektivu. Jestli jen předčasně nevyspěl ve čtrnácti letech a dál už se nebude vyvíjet... atd. Snad mi rozumíš, co tím chci říct. To jsou ty pravé znalosti. Pokud ten kluk má perspektivu (podle odborníků), musí hrát v extralize, i když na ni TEĎ nemá. V devatenácti bude výkonnostně někde jinde. A o to jde.
Klidně se mu může stát, že v zámoří "zemře". Taky by to nebylo nic divného.
Když jsem včera sledoval U20, viděl jsem na první pohled, jak jsou ti Kanakové opravdu o parník vpředu. A to jsme opravdu nehráli špatně. Rozdíl v pohybu (myslím tím pohyb ve hře - nechci říct souhru, ale spíš předvídavost, improvizaci, spolupráci) byl markantní, my jsme to občas dokázali nahradit náhodnou hrou a díky tomu (myslím, je to jen můj názor), že většina našich kluků v tom zámoří hraje... Dokonce ani na borcích z naší extraligy to nebylo moc znát (ta extraliga).
Docela se těším na Germány. Tam by to srovnání mělo být těsnější, ale v náš prospěch.
S tím Formánkem nevím. Myslel jsem, že ho nechají za každou cenu v áčku, že se o tom rozhodli. Nenechali. Špágra před lety taky ne. Přesto dnes ale Špaček patří mezi naše nejlepší hráče. A v Moskvě to bylo dost znát...
Výborně napsaný 👍 a to je právě rozdíl ve Finsku, Švédsku hrají mladí hodně i když na to třeba ze začátku nemají a pak je to hodně znát rostou jako prase a vyvrcholí to na MSJ. Hotový hráč do zámoří.... Ale u nás to takhle prostě nejde protože naši mladí na to opravdu nemají ale někdy to není ani chyba jejich ale svazu a mládežnických trenérů... vše se odráží už od prvních krocích na ledě...Druhá věc jsou rodiče kteří některým co nemají na ledě co dělat platí místo... Dokud tu nebudou lidi, trenéři atd co tomu rozumí A záleží jim na tom nikam se český hokej neposune.... V zámoří si mladý přidávají po tréninku jedou do toho naplno u nás některé zajíma hlavně to az skončí trénink a sednou si zpátky ke konzoli... Stačí jim hrát extraligu a někdy i první ligu to je prostě špatně
🔴⚪
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Kula píše: 27 pro 2021 22:35 Něž celá naše čtvrtá lajna a dle toho kdo nasakuje ve třetí
Souhlas, je lepší jak celá čtvrtá lajna, je lepší jak Paulovic, jak Hecl a momentálně i jak Blümel
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 27 pro 2021 22:33 Zohy to ještě ve 23 mastil v Chrudimi….
No, ale A. Musil se vratil do CR, do Liberce, protoze mu to tam moc nedavalo smysl a na to se posunout vys to asi proste nebylo..ne? Ja si osobne myslim, ze 24-25 uz proste ty koreni zadni mladaci v hokeji nejsou, a pokud v nich neco je, tak se prosazujou.., proto si take myslim ( a chapu, ze to treba nekdo vidi jinak), ze ani Musil, ale treba ani Kostalek nejsou harci co by meli mit laso z NHL a nejak se tam prosdit (se vsim respektem k nim..), v jejich letech tam chodi koreni, kteri jsou rozdilovi v KHL (jako treba Kaprizov:), ale e to jen muj nazor..
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jiříček vazy v prdeli poletí domů velká škoda pro repre i jeho samotného kvůli Draftu...jeden z mála mladých který vlitl do dospělého hokeje a obstál v tak málo letech na výbornou...
🔴⚪
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Včerejší první inkasovanej gól od M(a)cTavishe mi připomněl jeho staršího jmenovce, kterýho pamatuju válet v NHL ještě bez přilby. Přes 1000 špílů a nic... jak to ten kluk dělal? A borci v divokejch osmdesátkách a předtím?
Hlavu a mrtvej úhel si asi hlídali líp než Tanner Kero (zákrok z předvánočního špílu Dallas - Chicago, Connolly stopku na 4 zápasy):

Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Soudruhu, proč nás lidi nemají rádi?
https://www.lidovky.cz/nazory/vavrda-da ... nazory_rkj
Zamčeno