Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Sáblikovi končí smlouva. Agent vypustil dymovou clonu aby Zábranský zbystřel. :-)
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Danik23 píše: 27 pro 2021 08:39 Dva spatny zapasy, ten vcerejsi me se.. vic, nejsme schopni doma prehrat Vitkovice (se vsim respektem k nim), nejsme schopni doma stupnovat a diktovat tempo a zapas kontrolovat, naopak, stataci, aby souper zacal hrat vic do tela my vypadavame z role, jak zde nekdo psal, od nas nikdo nechodi pred/do brany (uz ani Musil), velky rozdil prave proti Vitkam vcera, bohuzel, Camarova lajna nehraje jak jsme zvykli a hned je problem, dle me prestal hrat i Musil to co mu jde nejlepe a proc sem prichazel- fyzickou duraznou hru..., oslabeni hraje dobre, ale pri 5 na 5 jsem si ho v poslednich 2 zapasech nevsiml.., nesmysly co dokazem vymejslet pri zakonceni, kdy ve finale koren strili proti tycce nebo nevystreli vubec, tomu take nerozumim,

ad Kostalek, jiz pred nejakou dobou jsem psal, ze za mne nejvetsi zklamani, to neni az ted, cela dosavadni jeho sezona- az na par zapasu (jeden 5ti bodovy), prumerny bek, co me osobne vadi asi nejvic, na me pusobi, ze ho to tady ani moc nebavi..bohuzel, s Robertsonem jediny beci v minusu pokud se nemejlim, a Mikus jako meritko- dalsi ofenzivni bek, je dle me o parnik napred (jak smerem do predu, tak do zadu..)
Chtelo by to zabrat a ladit na PO..
"nejsme schopni prehrat Vitkovice..." ... nerekl bych. Spis jsme (bohuzel ted 2x za sebou) po vedeni 2:0 upadli do stavu "uz to nejak doplacame" .... a pri vyrovnanosti ligy s tim holt souper nesouhlasil a "nedoplacal to"..... Podle me je tahle zkusenost dost dobra pro PO - aspon si hraci vcas uvedomej,ze souper se sam neporazi a ze se musi makat. S tim ostatne mame od zacatku nejvetsi problem - odevzdat poctivej vykon celejch 60 minut. Bud rychle vedeme a usneme na vavrinech nebo lehce rychle prohravame a pak to horko tezko honime.....A to je problem celyho tymu a ne jen jednotlivcu, ktery to stridave dostavaj nalozino (tu Musil, tu Cam, tu Blima, tu Kostalek.....). Problem tedy neni v jednotlivcich , fyzicce nebo ve slozeni tymu, ale v psychice. Na tom se da pracovat a do PO verim, ze i bude.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Já bych teda nad Horkým neohrnoval nos. Pořád 24 let, u nás určitě nevyhořel a žádnej zmrd do kabiny to taky není. Radši jeho s možností růstu než Romana s jeho platem.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Mně lajna Horký - Poulíček- Machala bavila. Horkého bych u nás viděl rád.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

#NecoSeChysta, rekapitulace:

Obrázek

#aJeTo

Obrázek
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Horkyho nebrat. Hracu tohoto sledu mame dost.
Vždy jen Dynamo!
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... osobně bych Horkyho nebral. Ano mladý, rychlý, perspektivní, odzkoušený, ale pokud máme dávat přednost vlastním tak bych viděl radši hrát Koffera a Matyse. Horký do třetího útoku, do oslabení ok, bude makat, ale jedině mě to dává smysl výměny za Romana. Nic proti Ondřejovi, ale sám musi vídet, že je to trápení a třeba by ho trade oživil. Tam bych věřil že Horký cena:výkon bude lepší než cena:výkon Roman.
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Horký je nesmysl. Nikdo z Dynama kolem něj nesonduje
#zpatkydosedla
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Perníkář píše: 27 pro 2021 17:22 Horký je nesmysl. Nikdo z Dynama kolem něj nesonduje
To je dobrá zpráva. Pro letošek jako případné posílení pro playoff by pro nás vůbec neměl smysl, to je vyloženě jenom hráč na doplnění. A i vzhledem k příštím letům si myslím, že to není žádné terno.
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »


"Odehrané turnaje nám něco napověděly. V následujícím období nás čeká sledování dalších hráčů, kteří byli mimo sestavu a jsou v našem hledáčku," řekl Nedvěd. Manažer i kouč Pešán by se v lednu měli vydat na inspekci do Švýcarska a na sever Evropy.

Sledovat chtějí například útočníky Romana Červenku či Tomáše a Hynka Zohornovy, obránce Vojtěcha Mozíka a Ronalda Knota nebo brankáře Patrika Bartošáka. "Jsou to hráči, kteří v reprezentaci (teď) nebyli a které v hledáčku máme. U Romana Červenky byl problém, že neměl vakcínu, a i to řešíme," uvedl Nedvěd.

.... Červenku doufam ne...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

subris píše: 27 pro 2021 17:32 "Odehrané turnaje nám něco napověděly. V následujícím období nás čeká sledování dalších hráčů, kteří byli mimo sestavu a jsou v našem hledáčku," řekl Nedvěd. Manažer i kouč Pešán by se v lednu měli vydat na inspekci do Švýcarska a na sever Evropy.

Sledovat chtějí například útočníky Romana Červenku či Tomáše a Hynka Zohornovy, obránce Vojtěcha Mozíka a Ronalda Knota nebo brankáře Patrika Bartošáka. "Jsou to hráči, kteří v reprezentaci (teď) nebyli a které v hledáčku máme. U Romana Červenky byl problém, že neměl vakcínu, a i to řešíme," uvedl Nedvěd.

.... Červenku doufam ne...
Už nevědí kudy kam... 🙄🤦
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mně přijde, že zase tak moc hráčů s potenciálem jít přes 20 gólů za sezonu nemáme. Horký by byl parádní nákup do budoucna. Obzvláště kdyby fakt třeba Blüma zkusil kemp a šel hrát AHL...

Ale jak už někteří napsali, šanci asi dostanou naši mladí kluci. Takový Rohlík by taky mohl brzy dávat více branek, když na sobě bude pracovat.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Počítat do budoucna je fajn.

Aktuálně bych se ale zaměřil na... disciplínu? Takhle projebávat zápasy nelze...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

subris píše: 27 pro 2021 17:32 "Odehrané turnaje nám něco napověděly. V následujícím období nás čeká sledování dalších hráčů, kteří byli mimo sestavu a jsou v našem hledáčku," řekl Nedvěd. Manažer i kouč Pešán by se v lednu měli vydat na inspekci do Švýcarska a na sever Evropy.

Sledovat chtějí například útočníky Romana Červenku či Tomáše a Hynka Zohornovy, obránce Vojtěcha Mozíka a Ronalda Knota nebo brankáře Patrika Bartošáka. "Jsou to hráči, kteří v reprezentaci (teď) nebyli a které v hledáčku máme. U Romana Červenky byl problém, že neměl vakcínu, a i to řešíme," uvedl Nedvěd.

.... Červenku doufam ne...
Hledáček..., hledáček... Kde já to jenom...?
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 27 pro 2021 17:46 Mně přijde, že zase tak moc hráčů s potenciálem jít přes 20 gólů za sezonu nemáme. Horký by byl parádní nákup do budoucna. Obzvláště kdyby fakt třeba Blüma zkusil kemp a šel hrát AHL...

Ale jak už někteří napsali, šanci asi dostanou naši mladí kluci. Takový Rohlík by taky mohl brzy dávat více branek, když na sobě bude pracovat.
Ona je otázka, jestli vůbec těch dvacet gólů dá. Ze začátku mu tam letos napadalo, ale z toho nejde dělat závěry. Poslední dobou už najel na svůj dlouhodobý standard. Nemyslím si, že takového hráče potřebujeme, rychlobruslař u kterého ale produktivita dlouhodobě žádná sláva není.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 27 pro 2021 18:03 Ona je otázka, jestli vůbec těch dvacet gólů dá. Ze začátku mu tam letos napadalo, ale z toho nejde dělat závěry. Poslední dobou už najel na svůj dlouhodobý standard. Nemyslím si, že takového hráče potřebujeme, rychlobruslař u kterého ale produktivita dlouhodobě žádná sláva není.
Nojo ono taky když tomu šéfoval Kalous, tak měl Horký úplně jinou důvěru, jiný ice-time, hrál občas i první přesilovku, ted hraje přesilovku pomalu dvě minuty Mueller a spol. a on si nečutne. Co tomu tam šéfuje zase Velký vezír, tak hraje Horký svou brněnskou klasiku nevyužitého potenciálu.
Naposledy upravil(a) lucas003 dne 27 pro 2021 18:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

jimmypop píše: 27 pro 2021 17:56 Hledáček..., hledáček... Kde já to jenom...?
Že by Néďa ukradl slovník hlavě na špalku ??? :joy: :joy: :joy:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

digitalmouse píše: 27 pro 2021 17:45 Už nevědí kudy kam... 🙄🤦

Už si připravují půdu pro novou smlouvu. Na OH vezmou vše, co mělo dříve nějaké jméno a pak prohlásí, nic lepšího nemáme, neůspěch není naše vina, ale budeme na tom makat. Ve funkci bude ještě Markéta, tak si kámoši pomohou.
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

JirkaPCE píše: 27 pro 2021 15:02 Pokud tady mají o Horkého opravdu zájem, tak moc nechápu, co na něm vidí. Byl tady už dvakrát a kromě baráže toho moc nepředvedl.
Kromě baráže tady patřil minulý rok v play off k tomu lepšímu, co tady hrálo.
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Druhé pravé křídlo po Muellerovi je v Brně spíše za trest.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Úroveň Chance ligy je opravdu tristní ... Duda 42 let... Rok nehrál .... 7 zápasu 6+4 🤦 ani se nedivím že mladaci že Chance ligy na MSJ nestíhají tempo je tragické... To už dá mladým více Kanadská juniorka...
🔴⚪
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Pokud by byla šance udělat Horkého, tak všema 10. Je to kompletní hráč a i letos by byl u nás v prvních třech lajnách. Před 2 lety s Poulíčkem a Ma chalou vytvořil nejlepší lajnu a i vloni při PO velice dobrý. Zábrana v Brně jej nechce, ale fanoušci se bouří. Srovnávat jej s našimi mladými ve Vrchlabí je směšné.
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 662 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Formánkovi nikdo zde moc nenechal čuchnout - nedivím se mu!
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pec92 píše: 27 pro 2021 19:59 Úroveň Chance ligy je opravdu tristní ... Duda 42 let... Rok nehrál .... 7 zápasu 6+4 🤦 ani se nedivím že mladaci že Chance ligy na MSJ nestíhají tempo je tragické... To už dá mladým více Kanadská juniorka...
No extraliga má co povídat když vidím statistiky skoro padesatileteho Jágra nebo Hübla na kterého pořád Litvínov spoléhá jak na modlu... 🤦‍♂️
Zamčeno