Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

zdeněk píše: 26 pro 2021 22:54 Tak pánové, swenik a subris asi sledovali jiný zápas. 1 branku nezavinil Roman, ale Rohlík, který přišel o puk a po střele tam byla dorážka. Ta Vaše sestava opět bez Romana je trapná, tento hráč plní přesně pokyny trenéra a svým přehledem bude platným v PO. Naše 3,4 lajna trpí především tím, že Blumel a Rohlík vůbec nepotřebují spoluhráče. Kdyby polovina jejich střel byly nahrávky, tak by to bylo účinnější. Já bych je dal spolu do 4 lajny. Dávat Blumela do přesilovky je blbost. Jinak oba tito hráči bojují, ale bez hlavy je to málo. Podívejte se na pomalého Maroše jak je užitečný a jen proto, že to dá. Před měsícem jste mě kritizovali za to, že jsem se zastal Ďalogi. Ten tu hrál za 280 a Košťálek tu je za 600 , tak je srovnejte.
Fakt jen 600k? Není to málo? Já tipoval 800k, když některé občas čtu.. :-)

A Ondra kolik? 550k? Neměl by mít taky víc, když hraje za všechny okolo? :-)

Ďaloga týmu fakt nechybí. To i Košťálek bez formy je produktivnější a nedělá tolik bot..

Nemyslím si, že by ses ve všem pletl. Máš zajímavé názory. Je fajn, že jsi je napsal..
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

No, zatim dobry hokej. Ja jim uprimne neveril, ale ted jim to fakt preju, na to ze to je Kanada tak nehrajeme vubec spatne.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Nevím, kolik má Košťálek, ale nejspíš bude jedním z nejlépe placených obránců v extralize a tomu výkony neodpovídají. I u nás jsou tři obránci, kteří podávají lepší výkony než on. Bodů třeba málo nemá, ale v první řadě je to obránce a v bránění je zatím špatný.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Hradek zatim durazne. Aspon nekdo….
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Itchy píše: 27 pro 2021 02:00 Hradek zatim durazne. Aspon nekdo….
Teď už trochu moc, škoda
Patin
Příspěvky: 98
Registrován: 08 zář 2019 23:21
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Patin »

Statečný výkon, ale je to jako v seniorech když hrajeme třeba proti Itálii..Kanada je o 2 lvl jinde.Nasi makaji, ale kvalita prostě není. Bohuzel ,to je realita. Neumíme hrát v rychlosti. Bruslení ještě ok, ale technika, vedení puku, to už jsme marní. Snad 3. třetinu odehrajeme důstojně.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Mlejnek: "David Jiříček je top prospekt českého hokeje."

Jestli přemýšlí stejně jak mluví, tak potěš pánbůh...
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Košťálek bude dobrej, nebál bych se. Možná to nedává hlavou. Je pravda, že teď občas místo "nadstandardního ofenzivního obránce" hraje jako "nadprůměrně bránící podprůměrný útočník". :)
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Dva spatny zapasy, ten vcerejsi me se.. vic, nejsme schopni doma prehrat Vitkovice (se vsim respektem k nim), nejsme schopni doma stupnovat a diktovat tempo a zapas kontrolovat, naopak, stataci, aby souper zacal hrat vic do tela my vypadavame z role, jak zde nekdo psal, od nas nikdo nechodi pred/do brany (uz ani Musil), velky rozdil prave proti Vitkam vcera, bohuzel, Camarova lajna nehraje jak jsme zvykli a hned je problem, dle me prestal hrat i Musil to co mu jde nejlepe a proc sem prichazel- fyzickou duraznou hru..., oslabeni hraje dobre, ale pri 5 na 5 jsem si ho v poslednich 2 zapasech nevsiml.., nesmysly co dokazem vymejslet pri zakonceni, kdy ve finale koren strili proti tycce nebo nevystreli vubec, tomu take nerozumim,

ad Kostalek, jiz pred nejakou dobou jsem psal, ze za mne nejvetsi zklamani, to neni az ted, cela dosavadni jeho sezona- az na par zapasu (jeden 5ti bodovy), prumerny bek, co me osobne vadi asi nejvic, na me pusobi, ze ho to tady ani moc nebavi..bohuzel, s Robertsonem jediny beci v minusu pokud se nemejlim, a Mikus jako meritko- dalsi ofenzivni bek, je dle me o parnik napred (jak smerem do predu, tak do zadu..)
Chtelo by to zabrat a ladit na PO..
Alda001
Příspěvky: 102
Registrován: 26 lis 2018 19:51
Bydliště: Pardubice
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alda001 »

Takovej malej poznatek ze včera, mnohokrát se stalo včera že náš hráč byl s pukem mezi kruhy nebo okolo kruhů a před ním nikdo, jen brankář a vystřelilo se? Ne někam se to zametlo, zahodilo i třeba na obsazenýho hráče a tím celá akce končila. Včera mi takhle v hlavě utkvěl moment kdy byl Hecl sám mezi kruhy a hodil to na obsazenýho hráče a pak už měli puk vítky. Se hráči bojej střílet? Bez střel trochu góly nepadaj a i když brankář hráče pěkně vidí a nikdo necloní tak prostě to peru na bránu, já nevím kde hledaj ty složitosti a včera ty akce tak přehrávali. A dle statistik na hokej.cz bylo včera 7 našich hráčů bez jediné střely na bránu. Sice s hraním hokeje mám zkušenosti jen jako amatér, ale jiný sporty co jsem provozoval tak v každém nám trenéři řekli, střílejte na bránu když vidíte prostor, každej byste za zápas měl mít aspoň jednu střelu na bránu, bez střel to nepůjde. Je to tak. Tenhle tým je silnej, ale na akce na jeden dotek do prázdné la formace Marchand-Bergeron-Pasta to nejde hrát, zvlášť když na tohle hraní ten tým nemá
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Hrozný hate na Košťálka tady, ale ten aspoň dělá body ale já se na toho Robertsona už nemůžu koukat.. ještě před sezonou jak je dobrej v bránění 1 na 1 a tolikrát to už posr*l. Za mě poslední dobou i Vála lepší
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Alda001 píše: 27 pro 2021 09:18 Takovej malej poznatek ze včera, mnohokrát se stalo včera že náš hráč byl s pukem mezi kruhy nebo okolo kruhů a před ním nikdo, jen brankář a vystřelilo se? Ne někam se to zametlo, zahodilo i třeba na obsazenýho hráče a tím celá akce končila. Včera mi takhle v hlavě utkvěl moment kdy byl Hecl sám mezi kruhy a hodil to na obsazenýho hráče a pak už měli puk vítky. Se hráči bojej střílet? Bez střel trochu góly nepadaj a i když brankář hráče pěkně vidí a nikdo necloní tak prostě to peru na bránu, já nevím kde hledaj ty složitosti a včera ty akce tak přehrávali. A dle statistik na hokej.cz bylo včera 7 našich hráčů bez jediné střely na bránu. Sice s hraním hokeje mám zkušenosti jen jako amatér, ale jiný sporty co jsem provozoval tak v každém nám trenéři řekli, střílejte na bránu když vidíte prostor, každej byste za zápas měl mít aspoň jednu střelu na bránu, bez střel to nepůjde. Je to tak. Tenhle tým je silnej, ale na akce na jeden dotek do prázdné la formace Marchand-Bergeron-Pasta to nejde hrát, zvlášť když na tohle hraní ten tým nemá
Souhlasím, Hecl, Činel, mezi kruhy a místo střely nahrává někam do pryč. Bez ranky není branky. A že se Blümel a Rohlík snaží střílet, tak aspoň někdo.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Se tady zbytečně hledají konkrétní viníci.... Přitom se prohrály dva zápasy... Ano, prohrály se ostudně odfláknutým výkonem.... Ale jednotlivce bych nepeskoval.... Oba zápasy odflákal celý tým.....
Takhle zkrátka hrát nejde.... a v playoff už vůbec ne.... Z těchto zápasů se hráči a trenéři musí ponaučit.... Je potřeba hrát ne jednu třetinu, ale minimálně do rozhodnutýho stavu.... Za stavu 5:1 v 50. minutě už sem tam můžu lehce něco odfláknout... Ale ne za stavu 2:0 v desátý minutě, kdy je do konce zápasu daleko a každá odfláknutá drobnost může vrátit soupeře do zápasu - tak jako se to stalo s Brnem i Vítkovicema...... V playoff by nás takový dva po sobě ojebaný zápasy poslaly do kolen a s velkou pravděpodobností i na dovolenou... Takže netřeba to teď kdovíjak hystericky hrotit.... Ale je velká potřeba se z toho ponaučit a hlavně do playoff se podobných lajdáckostí vyvarovat....
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1904
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3354 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Tak koukam na Twitter a hraci pochvaleny, ze se prohralo s Kanadou jen 6:3 :)))) Tak to se asi nikam nepohnem. Kanada uplne jinde ve vsech smerech.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Autobusák píše: 27 pro 2021 11:58
Věřím, že tomu pomohlo i ostré Dědkovo prohlášení... Zatímco ostatní přizdisáči drželi hubu, on natvrdo napsal, že s případným odletem hráčů Pardubic nebude souhlasit....
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... za posledních 5 zápasů měli soupeři 10 vyloučených?? Otázka kolik z těch vyloučených bylo na dvouminutove přesilovky zda tam nebyly nějaké vzájemně tresty. Mám tím na mysli, jakože si nejsme schopni vynutit fauly a přesilovky. Ikdyz občas ty naše přesilovky byly parodie, a div, že jsme v nich nedostávali góly, ale zvlášť doma si prostě nějakou přesilovku vynutit musíme. Pohyblivé, rychle, mrstne hráče máme, kteří by ty přesilovky měli vybojovat. Kde je chyba??
.... #zadynamo
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tau píše: 27 pro 2021 12:32 Věřím, že tomu pomohlo i ostré Dědkovo prohlášení... Zatímco ostatní přizdisáči drželi hubu, on natvrdo napsal, že s případným odletem hráčů Pardubic nebude souhlasit....
Je to presne jak pises.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

subris píše: 27 pro 2021 12:55 ... za posledních 5 zápasů měli soupeři 10 vyloučených?? Otázka kolik z těch vyloučených bylo na dvouminutove přesilovky zda tam nebyly nějaké vzájemně tresty. Mám tím na mysli, jakože si nejsme schopni vynutit fauly a přesilovky. Ikdyz občas ty naše přesilovky byly parodie, a div, že jsme v nich nedostávali góly, ale zvlášť doma si prostě nějakou přesilovku vynutit musíme. Pohyblivé, rychle, mrstne hráče máme, kteří by ty přesilovky měli vybojovat. Kde je chyba??
Můžeš si vynucovat co chceš. Ale když to rozhodčí nepískne tak nenaděláš nic.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pcehockeyfan25 píše: 27 pro 2021 13:02
Logický vyústění... Kluk je talent, musí se ukázat v zámoří, protože je způsobilý pro draft 2022.... Tady je v áčku dost přetlak mladých hráčů....A česká juniorka je pro něj málo...
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše: 27 pro 2021 11:47 Tak koukam na Twitter a hraci pochvaleny, ze se prohralo s Kanadou jen 6:3 :)))) Tak to se asi nikam nepohnem. Kanada uplne jinde ve vsech smerech.
Jj přesně, my se chválíme za porážku....
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pokud tady mají o Horkého opravdu zájem, tak moc nechápu, co na něm vidí. Byl tady už dvakrát a kromě baráže toho moc nepředvedl.
Zamčeno