Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Alda001
Příspěvky: 102
Registrován: 26 lis 2018 19:51
Bydliště: Pardubice
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alda001 »

Tak musím sem něco napsat ohledně nového zimáku, vize fajn, jednou tu bude potřeba nová hala, tahle taky nebude sloužit věčně a byť teď odpovídá mnoha standartům a luxusu a celkově máme dobře vybavenou a pěknou halu, co by za to jinde dali, tak je to ale teď skutečně potřeba? A hlavně takovýhle velký projekt? Já nejsem proti byl bych rád kdyby tu něco takového bylo, ale je tu i druhá strana mince a koukám na to realisticky, tak zaprvé cena vstupenek a permanentek, kolik by asi takové lístky na zápas do nějaké takové luxusní arény mohli stát? To těch 200kč co je teď asi oproti tomu bude svatý, takže se na hokej nedostane každý když ty lístky budou zákonitě stát o hodně víc to samé občerstvení, jídlo, pivo, to teď těch 75 kč za párek v rohlíku je asi taky prd oproti tomu co by bylo potom.
Byl bych samozřejmě pro, jen to má i svoje ale
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Božovi Jankovi je to líto. Už jen chybělo, aby Kmonda oznámil, že se Boža už v Chomutově v kabině rozplakal, že to tak nechtěl a že si za trest odmítne rozbalit všechny vánoční dárky...

Líbí se mi, jak Jankovu ignoraci a výsměch na ledě ve vyjádření Mech taktně nezmínil...
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Autobusák píše: 23 pro 2021 20:14 Morava drží při sobě, takže za 2 bodíky. :-)
Však jsem to tu před 14ti dny psal, kdo dneska vsadil na Vítkovice, nezná mapu :-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Podle mne rozhodl součet, kolik investovat do současné haly, když se do ní léta neinvestovalo a dohnat špičku. Limitující pro současnou halu je právě ta jedinečnost v centru, která znemožnuje rozšíření a taktéž například nemožnost vybudování dalších skyboxů, které Dědek nutně bude potřebovat.

Přeji zdejším userům příjemné prožití svátků a nepřehánějte to s alkoholem, že @Autobusák :wave:

3707444-homerbb64.jpg
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 23 pro 2021 22:01 :eh:
Božovi Jankovi je to líto. Už jen chybělo, aby Kmonda oznámil, že se Boža už v Chomutově v kabině rozplakal, že to tak nechtěl a že si za trest odmítne rozbalit všechny vánoční dárky...

Líbí se mi, jak Jankovu ignoraci a výsměch na ledě ve vyjádření Mech taktně nezmínil...
Nekde pred sezonou avizoval, jak to bude v zadu praskat.

Ale kdyz jsem videl ten jeho vyraz po zakroku tak se domnivam, ze ma sanci aby ho uplne osvobodili… :roll:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

mach píše: 23 pro 2021 21:05 Dobrý Sparta timeout, Jandač donese tabulku k ledu k hráčům a čumí jak si to tam Sobotka s Repikem prstem kreslí a vysvětlují 😂😂
A Pepek je i po dnešku stále trenérem Sparty? To jsou Haberova s Tonem uz na dovoleny?
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

#NecoSeChysta

Obrázek
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

PL8 píše: 23 pro 2021 20:27 ad) Machala vs Jank
Tak jsem to zkouknul. Je mi to blbé, ale mám s tím problém. Zákrok byl, podle mého, podle pravidel v pořádku. Komentátor Tipsport TV ho okomentoval jako zbytečný za stávajícího stavu skóre a další argument, že puk už byl mimo kontrolu hráče, který si Janka obhodil podél mantinelu. To je pravda, ale po dílčích změnách pravidel ( nevím přesně kdy) se právě tenhle moment změnil. Ještě nedávno bylo tohle obhození hráče chráněné pravidly a hráč do takového zákroku vůbec nemohl jít (bránění ve hře). A argument, že to byl zbytečný zákrok za stavu skóre je absolutně mimo sport. Tyhle názory prostě zejména do profesionálního (ale v podstatě do žádného) sportu nepatří. Třinec vedl na Spartě 4:1 - to už taky znamená, že hráči k tomu mají přistupovat "ohleduplně"? To se pak nesmíme divit, že na to hráči občas serou z výšky.
Neznám pořádně Machalu, ale musel vidět, že má proti sobě právě Janka - tak už podle toho musel přece hrát. Obezřetně. Z Tipsportu se mi zdálo, že to bylo ramenem a v tomto případě (volné hřiště) je dost těžké určit, že to bylo záměrně do hlavy. On šel ramenem do protihráče...
Je to ale můj výklad, netvrdím, že je to 100% tak a ne jinak...
Dle čeho a podle kterých pravidel to bylo v pořádku?! Jen se ptám, nic víc...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 13 pro 2021 10:29 Ceresnak KHL, velka ztrata pro Plzen.
A nakonec prdlajs
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

jimmypop píše: 24 pro 2021 00:03 A Pepek je i po dnešku stále trenérem Sparty? To jsou Haberova s Tonem uz na dovoleny?
Ne, ale Jandač má prý restauraci kde dělají nejlepší míchaný vajíčka a Katuv šleh v Praze, tak tam asi bude zakopaný pes kdo by nechtěl jist zadara v luxusu.. 😂😂
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

digitalmouse píše: 24 pro 2021 00:35 Dle čeho a podle kterých pravidel to bylo v pořádku?! Jen se ptám, nic víc...
Odpovím otázkou: jaká byla klasifikace zákroku Janka?
To, co jsem já viděl, byl normální zákrok (doufám, že zatím povolený), kdy bek nachytá útočníka, který se pořádně nedívá. Co jsem viděl, bylo to bez výskoku, přímo ramenem.
Podle nedávných pravidel (zítra se pokusím to najít ve starších i současných pravidlech) by to byl zákrok "nedovolené bránění ve hře". V kejsbůku byl přesně popsaný moment ve hře, kdy útočící hráč obhodí beka podél mantinelu a druhou stranou ho objede "bez kotouče". Mně se to znění nelíbilo, protože jsem to považoval za zvýhodnění útočícího hráče. Nedávno (řekl bych loni) jsme to s někým řešili, já jsem vytáhl nedovolené bránění a dozvěděl jsem se, že to bylo v pravidlech změněno na stav, kdy bránící hráč může proti prohození takhle zasáhnout. To považuji za správné.
Zkušenost mi říká, že bych byl třeba překvapený, kdybych viděl detail z jiné kamery. To nepopírám. Zatím jsem nic takového neviděl.
Zákrok (úder) směřující na hlavu se vždycky použije, ale nejsem si jistý, jestli je to vždycky na místě. Někdy mám pocit, že se ze hry odstraňuje základní tvrdost, která k hokeji patří (podívej se dnes na florbal - to začíná být pěkně tvrdý sport, o hokejbalu nemluvím, tam bych se normálně bál).
Na druhou stranu hráči situací zneužívají postojem čelem k mantinelu a beztrestnosti, řada krosčeků zůstane nepotrestaných, naopak každé zavadění čepele o soupeře se trestá, nadzvednou soupeři hokejku je o hubu...
Chápu, že to není jednoduché, ale...
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: 23 pro 2021 19:15 Prosím o trochu úcty k našemu zimáku... Nezaslouží si vtipkovat o vietnamský tržnici... Na tom místě se hraje více než 70 let, zastřešený zimák máme téměř 60 let. Tady se psaly dějiny našeho klubu.... Klub = zimák a zimák = klub.... Já tu halu miluju..sice má už nějaký ten pátek po poslední větší rekonstrukci, ale na extraligu pořád parádní hala... Je reálná, máme ji tady... Tamto je jen sice moc pěkný, ale zatím jen vzdušný zámek....
Samozřejmě když to vyjde, budu rád... Jako se Habs přestěhovali ze starého Fóra do nové Bell centre... Ale zatím tady máme starou dobrou arenu, tak k ní mějme úctu.....
Tohle se přesně stalo v Brně za Lužánkami. Nejdřív tržnice a nakonec se to celé zbouralo. Jinak za mě měli politici vyjímečnou možnost realizovat něco velkého u Opatovic. Mohl tam být na jednom místě jak fotbalový , tak hokejový stadion. To by bylo za mě super efektivní řešení.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Koukám na přípravu U20 CAN-RUS 4:0 zhruba 4´ do konce první třetiny. No, pokud se nestane něco nadpozemského, tak budou mít "ruští Rusové" bez hráčů ze zámoří asi slušné problémy. Jsou i viditelně menší... Nám zrušili přípravu se Švýcarskem, prý bez udání bližšího důvodu (asi jsme opravdu na cestě dolů...). Pozor SVK - řízlo GER...
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tvl viděli jste co neuznali za gol Bolce v Plzni? Celkem šílenost..
fansDKnL
Příspěvky: 1675
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

PL8 píše: 24 pro 2021 01:44 Koukám na přípravu U20 CAN-RUS 4:0 zhruba 4´ do konce první třetiny. No, pokud se nestane něco nadpozemského, tak budou mít "ruští Rusové" bez hráčů ze zámoří asi slušné problémy. Jsou i viditelně menší... Nám zrušili přípravu se Švýcarskem, prý bez udání bližšího důvodu (asi jsme opravdu na cestě dolů...). Pozor SVK - řízlo GER...
Slovensko máji tento ročník výborný. Viz. Slavkovský, Němec. A je klidně možné, že uhrají medaili
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

fansDKnL píše: 24 pro 2021 06:42 Slovensko máji tento ročník výborný. Viz. Slavkovský, Němec. A je klidně možné, že uhrají medaili
Jeste Dvorský je talent jak prase 16 let... Ale myslím že doplatí na těžkou skupinu a půjdou ve čtvrtfinále na Kanadu
🔴⚪
Bob1900
Příspěvky: 541
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

PL8 píše: 24 pro 2021 01:02 Odpovím otázkou: jaká byla klasifikace zákroku Janka?
To, co jsem já viděl, byl normální zákrok (doufám, že zatím povolený), kdy bek nachytá útočníka, který se pořádně nedívá. Co jsem viděl, bylo to bez výskoku, přímo ramenem.
Podle nedávných pravidel (zítra se pokusím to najít ve starších i současných pravidlech) by to byl zákrok "nedovolené bránění ve hře". V kejsbůku byl přesně popsaný moment ve hře, kdy útočící hráč obhodí beka podél mantinelu a druhou stranou ho objede "bez kotouče". Mně se to znění nelíbilo, protože jsem to považoval za zvýhodnění útočícího hráče. Nedávno (řekl bych loni) jsme to s někým řešili, já jsem vytáhl nedovolené bránění a dozvěděl jsem se, že to bylo v pravidlech změněno na stav, kdy bránící hráč může proti prohození takhle zasáhnout. To považuji za správné.
Zkušenost mi říká, že bych byl třeba překvapený, kdybych viděl detail z jiné kamery. To nepopírám. Zatím jsem nic takového neviděl.
Zákrok (úder) směřující na hlavu se vždycky použije, ale nejsem si jistý, jestli je to vždycky na místě. Někdy mám pocit, že se ze hry odstraňuje základní tvrdost, která k hokeji patří (podívej se dnes na florbal - to začíná být pěkně tvrdý sport, o hokejbalu nemluvím, tam bych se normálně bál).
Na druhou stranu hráči situací zneužívají postojem čelem k mantinelu a beztrestnosti, řada krosčeků zůstane nepotrestaných, naopak každé zavadění čepele o soupeře se trestá, nadzvednou soupeři hokejku je o hubu...
Chápu, že to není jednoduché, ale...
Prave ze od letoska je jednim z novych pravidel i pozdni dohrani. Takze krome klasickeho zasahu do oblasti hlavy a krku (coz pouzili dle zapisu) mohli pouzit i toto. Jak jiz jsem psal, mne nevadi tvrda hra, ale zasada je jeden na jednoho. Ne kdyz se jeden zabyva soubojem a prijede treti, ktery ho smazne.
Bob1900
Příspěvky: 541
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

FOGLIK píše: 24 pro 2021 01:03 Tohle se přesně stalo v Brně za Lužánkami. Nejdřív tržnice a nakonec se to celé zbouralo. Jinak za mě měli politici vyjímečnou možnost realizovat něco velkého u Opatovic. Mohl tam být na jednom místě jak fotbalový , tak hokejový stadion. To by bylo za mě super efektivní řešení.
Mit spolecny stadak s Kradcem by mne vadilo. Ve fotbale bych to pochopil, tam to tolik neprozivam, ale v hokeji ne.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Hezký svátky všem.

Snad brzy v co největším počtu na zimáku. :slight_smile:
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Šťastný a veselý a hlavně bohatýho Ježíška. :clap:
moped
Příspěvky: 60
Registrován: 05 srp 2014 22:09
Dal "To se mi líbí": 35 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od moped »

Krásné a štastné vánoce všem
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Krásný Vánoce všem, hlavně zdraví a ať se našemu Dynamu daří, jako do teď. Tentokrát věřím v semifinále minimálně.. To přeju Dynamu a nám všem, ať to ale zažije plný dům
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

krásné vánoce přátelé, děkuji za toto fórum, jste skvělý, jen tak dál.... :clap: :clap: :clap:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Přeji Vám krásné Vánoce a ježíšku aspoň semifinále.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Vsem Vam tady preji krasne Vanoce, hodne stesti a hlavne toho zdravi.
Zamčeno