Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Koukám, jak dopadl dnes Machala... Mně skoro přišlo, že se ten Jank cestou na trestnou vlastně skoro usmíval.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

tomaso25 píše: 21 pro 2021 23:00 Koukám, jak dopadl dnes Machala... Mně skoro přišlo, že se ten Jank cestou na trestnou vlastně skoro usmíval.
On se smál…prase jedno
btw. O Machalovi si myslím své ale tohle je hrozný a je mi ho fakt líto…po zranění se vrátí a za pár zápasů se mu stane tohle…za mě totální prasárna od Janka (kor za toho stavu)…a pokud pak ještě jede kolem a směje se…asi charakter
#zpatkydosedla
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Propulse píše: 21 pro 2021 22:50 Camara ozil. Hraje vyborne. Je to zase ten Cam co v loni. A s Musilem jim to klaplo. Mozna ze Musil ma v sobe ten zamorsky styl.
I Musil je samej usmev a boduje. Je na tom, co v loni v Liberci. Jen mel pomalejsi rozjezd.
Jinak ke Camovi. Jeho pes ma kanysterapeuticky vycvik a udajne s nim navstevuje nemocnice. Takze 👍👍
Jsem si taky říkal co to jede dát Cam za kus skla a ono to byla cena :) super gesto.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Perníkář píše: 21 pro 2021 23:02 On se smál…prase jedno
btw. O Machalovi si myslím své ale tohle je hrozný a je mi ho fakt líto…po zranění se vrátí a za pár zápasů se mu stane tohle…za mě totální prasárna od Janka (kor za toho stavu)…a pokud pak ještě jede kolem a směje se…asi charakter
Za mě je nejhorší sráčovina , že je v souboji s jedním a přijede ho sestřelit druhej.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Kdyz uz jsme u IT, slusnou porci dnes odehral Ondra Vala, 23:15. Posledni zapasy se mi uprimne celkem libi.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

A k Jankovi. Jsem zvedavy, kolik za tohle dostane zapasu. Jestli Kosticyn dostal puvodne 7 zapasu za faul na Rutara, tak tohle je na 10 zapasu minimalne, klidne i vic (nebo je nejake maximum kolik muze hrac dostat?).
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Dneska super špíl s jedinou chybou, že nemohlo bejt plno, kluci by si to zasloužili.
Tuším si nás moc týmů v play off přát nebude, napadá mi max jeden, ten ale nestojí za řeč.
Dík za rozhovor s Camem!

Jinak taky už na sobě nějakej čas pozoruju, že s každým dalším turnajem, ba zápasem chladne můj vztah k repre. A to jsem drahně let prožíval pomalu každý střídání a taky se ne vždycky dařilo... Neuspokojivý výsledky, předváděná hra i všechno to dění okolo mi bere chuť, zajímavý ale je, že když se to samý v bleděmodrým týkalo našeho klubu, žádný ochlazení se nekonalo. Nikdy.

Jo a abych zas nezapomněl...
#NecoSeChysta

Obrázek
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pardubak1923 píše: 21 pro 2021 23:36 A k Jankovi. Jsem zvedavy, kolik za tohle dostane zapasu. Jestli Kosticyn dostal puvodne 7 zapasu za faul na Rutara, tak tohle je na 10 zapasu minimalne, klidne i vic (nebo je nejake maximum kolik muze hrac dostat?).
Musí nejdříve prozkoumat mrtvý úhel.
Bob1900
Příspěvky: 540
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Prvni tretina ospala, diky Frodovi jsme zustali v zapase. Do druhy famozni nastup, dva fiky a mohly prijit dalsi. Pak nahodak Sparty otocil momentum zapasu. Jsem rad, ze se komentatori rozplyvali nad prehledem Chlapika a zapomneli na Valuv drobny prispevek. Jinak to letelo vedle. Treti tretina pohlidana. Prvni lajna dle meho gusta. Elegantni bruslar s hokejovym mozkem, buldog a zabijak. Druha je s Poulou na centru a Cincilou na kridle silnejsi. Treti lajna je taky na pochvalu, skoda, ze to Blimovi nelepi. A ctvrta neurazi. Rohlik super do oslabeni. Trochu me trapi obratnost Valy, Robertsona a Zdrahal sel taky vyrazne dolu. Celkove skvely tri body. Novy generalni partner je super. Moralisti zapomneli na byznys s chudobou v podobe rychlych pujcek. Diky dlouholetemu zatajovani rozdilu mezi RPSN a urokovou mirou, jez se zve lichva, je to jeste nemravnejsi. A na zaver - ten svetr chci! Sorry za roman.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Bob1900 píše: 21 pro 2021 23:45 Prvni tretina ospala, diky Frodovi jsme zustali v zapase. Do druhy famozni nastup, dva fiky a mohly prijit dalsi. Pak nahodak Sparty otocil momentum zapasu. Jsem rad, ze se komentatori rozplyvali nad prehledem Chlapika a zapomneli na Valuv drobny prispevek. Jinak to letelo vedle. Treti tretina pohlidana. Prvni lajna dle meho gusta. Elegantni bruslar s hokejovym mozkem, buldog a zabijak. Druha je s Poulou na centru a Cincilou na kridle silnejsi. Treti lajna je taky na pochvalu, skoda, ze to Blimovi nelepi. A ctvrta neurazi. Rohlik super do oslabeni. Trochu me trapi obratnost Valy, Robertsona a Zdrahal sel taky vyrazne dolu. Celkove skvely tri body. Novy generalni partner je super. Moralisti zapomneli na byznys s chudobou v podobe rychlych pujcek. Diky dlouholetemu zatajovani rozdilu mezi RPSN a urokovou mirou, jez se zve lichva, je to jeste nemravnejsi. A na zaver - ten svetr chci! Sorry za roman.
Blíma rozštípal hokejku vzteky , tak snad to půjde lépe.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Ona by Bublina z Monte Carla mohla Tondovi spichnout za noc cesky papiry a mame jednoho hokejistu pro olympiadu….

Sparte ani letos neverim.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nemáte představu někdo, kolik Fortuna dává za partnerství? Je tam 6 nul? A třeba začátek víc, jak 5?
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Pardubak1923 píše: 21 pro 2021 23:36 A k Jankovi. Jsem zvedavy, kolik za tohle dostane zapasu. Jestli Kosticyn dostal puvodne 7 zapasu za faul na Rutara, tak tohle je na 10 zapasu minimalne, klidne i vic (nebo je nejake maximum kolik muze hrac dostat?).
A ještě se tomu tlemí zmrd mechovskej
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Může mi někdo vysvětlit, jak můžou srovnávat včerejší zákroky Janka a Hlavy? Co udělal Hlava, že dostal do konce? U Janka se těším, jak bude slepej a blbej Ujčík hledat mrtvý úhel. A už se těším, jak dostanou oba stejný trest.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Včera tu někdo psal, že rozhodčí pískali rovinu a pouštěli to oboustranně. Já si myslím, že rovinu nepiskali. Fauly pouštěli , to ano, ale u technických přestupku jasne hrnuli Spartu. Ofsajdy, zakázána uvolnění (to, co předvedli při ztom ajsu Sparty na konci druhé třetiny byl vrchol) a vyloučení Frodla za zdržování mi přišlo taky dost " přísné". Byl v zákroku... Ale včera jsme byl v hale, záznam jsem ještě neviděl, pustím si ho někdy o vánocích. Třeba se pletu...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

pepa píše: 22 pro 2021 07:45 ... vyloučení Frodla za zdržování mi přišlo taky dost " přísné". Byl v zákroku...
To bylo správně potrestaný. Puk odpálil až po zákroku..

Mimochodem, závěrečný Frodův střelecký pokus myslím šel do branky, sparťan puk zachytil někde na fortuna reklamě, tudíž na ose branky. Kdyby tam sparťan nebyl a puk spadl na placku, tak by do branky doklouzal... Samozřejmě to už bylo po siréně, takže by stejně gól neplatil.... Ale je jasný, že Frodo po tom cíleně jde a jednou mu to tam spadne....

Ryšavý a jeho trapnej twít = kokot....
Propulse
Příspěvky: 6684
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Stars píše: 22 pro 2021 06:18 Nemáte představu někdo, kolik Fortuna dává za partnerství? Je tam 6 nul? A třeba začátek víc, jak 5?
Je tam sest nul a zacatek cisla vic jak pet. :-)

Za me, by tady mohl byt za tu castku top prvni utok.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Propulse píše: 22 pro 2021 08:57 Je tam sest nul a zacatek cisla vic jak pet. :-)

Za me, by tady mohl byt za tu castku top prvni utok.
Jak to říkal Bohuš Stejskal. Hergot doktore si tak blbý nebo mi to nechceš řéct :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

tau píše: 22 pro 2021 07:59 To bylo správně potrestaný. Puk odpálil až po zákroku..

Mimochodem, závěrečný Frodův střelecký pokus myslím šel do branky, sparťan puk zachytil někde na fortuna reklamě, tudíž na ose branky. Kdyby tam sparťan nebyl a puk spadl na placku, tak by do branky doklouzal... Samozřejmě to už bylo po siréně, takže by stejně gól neplatil.... Ale je jasný, že Frodo po tom cíleně jde a jednou mu to tam spadne....

Ryšavý a jeho trapnej twít = kokot....
Myslíš, že to je správně posouzený, když ten puk po prvním zákroku brankáře letěl vzduchem a byl v brankovišti? To by mohli vylučovat po každým zákroku vyrážečkou, protože častokrát tam ten pohyb rukavicí, aby to letělo co nejdál a nejvýš je... Nechci se hádat, jen mě to přijde divný, necitlivý ke hře. P.S. Je to pravidlo 63. A jak jsem tady už psal ve vztahu k disciplinárce: pravidla ledního hokeje jsou už velice složitá a měl by je napsat někdo, kdo má ponětí o teorii práva. To pravidlo 63 je z hlediska právních výkladů napsané úplně blbě. To by mohl mistr Král jako advokát vidět, ale darmo mluvit....
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Propulse píše: 22 pro 2021 08:57 Je tam sest nul a zacatek cisla vic jak pet. :-)

Za me, by tady mohl byt za tu castku top prvni utok.
Takže začátek čísla je 19 a pak šest nul? :))
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Dynamík Jistič píše: 21 pro 2021 21:53 Tohle mi teda přijde hodně trapný a zbytečný i na Ryšavýho. Když někdo platí, tak chce být vidět. Evidentně mu to Dědkovo Déčko hodně leží v žaludku. Jo a za Zbyňka jsme měli i horší dresy než je tenhle.
Píše odborník na všechno, co před měsícem prohlásil, jak Edmonton jede jednoznačně na Sc...
Tesla a Devils
PetrS
Příspěvky: 229
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

pepa píše: 22 pro 2021 07:41 Může mi někdo vysvětlit, jak můžou srovnávat včerejší zákroky Janka a Hlavy? Co udělal Hlava, že dostal do konce? U Janka se těším, jak bude slepej a blbej Ujčík hledat mrtvý úhel. A už se těším, jak dostanou oba stejný trest.
Tak v Mechově si myslí, že to byl od Janka čistej a normální hit. Že tam přijel jako třetí do souboje je nějak moc nezajímá :sick:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Jak to vidíte dnes?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Propulse píše: 22 pro 2021 08:57 Je tam sest nul a zacatek cisla vic jak pet. :-)

Za me, by tady mohl byt za tu castku top prvni utok.
Ja bych zacal jednim poradnym bekem.
Zamčeno