Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Klip na fortunu zajímavej.... Ale klidně to mohli dotáhnout... Třeba na konec hodit video, jak Říčka dává gól a k tomu přimontovat archivní video, jak dává gól pan Martinec, který by to okomentoval slovy "ale tohle se dělá pořád stejně, Roberte" (parafráze na Říčkovo "takhle už se to nedělá,pane Martinec")
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ale změna jako prase, co? Za šéfování vychcanýho Šebka, narsice Rohlíka nebo neschopáka Sýkory, kdy sponzoři spíš odcházeli (čest a velké díky srdcařům kteří zůstali) a No Logo bylo vyiditelný skoro všude, teď silní sponzoři přicházejí i během sezony.....
Sakra, to je paráda....Dědek by ml mít jednou "vyvešenej dres pod stropem"... Protože ať si říká kdo chce co chce, on tady extraligovej hokej zachránil....
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dan605 píše: 21 pro 2021 10:46 To máš pravdu ale beru to tak že díky tomu zde budou hrát lepší hráči a zároveň lepší hokej. Takže jak píše @Propulse za mě taky skvělá zpráva. Budou asi dávat docela raketu.
Jo samozřejmě to byla taková nadsázka ... Když budem vyhrávat ať máme klidně nejhnusnější dresy v lize 😀 neuvedly prachy ale myslím si že do nás dají hodně peněz máme se asi na co těšit co se týče letních přestupů 👍
🔴⚪
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 21 pro 2021 11:21 Ale změna jako prase, co? Za šéfování vychcanýho Šebka, narsice Rohlíka nebo neschopáka Sýkory, kdy sponzoři spíš odcházeli (čest a velké díky srdcařům kteří zůstali) a No Logo bylo vyiditelný skoro všude, teď silní sponzoři přicházejí i během sezony.....
Sakra, to je paráda....Dědek by ml mít jednou "vyvešenej dres pod stropem"... Protože ať si říká kdo chce co chce, on tady extraligovej hokej zachránil....
:goodpost:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 21 pro 2021 10:22 Vzhledem k te financni vysi je to logicky, ze bude chtit Fortuna videt. Je to vyborna zprava.
A v Tipáči musej taky skákat radostí až do stropu
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Fortuna
Nechci dělat advokáta vám neoblíbeným bývalým členům staffu (mám na ně téměř stejný, osobními zkušenostmi potvrzený názor), ale dříve to asi, podle mě, nešlo. Muselo nejdřív přijít to všechno, co nás potkalo - nejen v klubu, ale především ve společnosti. Vychází mi celkem logicky zvýšený zájem některých firem o prezentaci ve sportech. Zase mě napadají myšlenky i na uzavřenou extraligu. Kdy jindy, když ne teď?
Na druhou stranu mám trochu strach z překotného shánění "střelců & jiných borců". V tom je nový sponzor nebezpečný pro Dynamo. Snad to klub ustojí. Není kam se hnát.
A jen malinkou zmínku k té Fortuně. Je to bohyně štěstěny, to je pravda, ale díky historické literatuře jsem teprve pochopil význam slova štěstí ve spojení s Fortunou. Za starého Říma to vůbec nebyla bohyně náhody, kdy si štěstí má sednout i na vola. K Fortuně se pravidelně každý den modlili třeba vojevůdci, kteří moc dobře věděli, že k tomu, aby jim Fortuna dopřála, musí být stoprocentně PŘIPRAVENÍ. A především ji nesmí urazit. A to mi připadá právě hodně náročné, ale i spravedlivé.
Tak snad se k tomu takhle Dynamo postaví.
Jo, a ještě - znovu budu prosit o to zviditelnění - dejte Fortuně obrovské plochy na mantinelech, posuňte na červené ostatní reklamy a dejte Fortuně třeba deset metrů (nebo i víc). Nenacpěte ji všude jinde, jak je u nás teď zvykem. Najděte jinou formu prezentace.
Za bílý led.
Za hřiště 60x26.
Za uzavřenou soutěž.
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

PL8 píše: 21 pro 2021 11:47 ad) Fortuna
Nechci dělat advokáta vám neoblíbeným bývalým členům staffu (mám na ně téměř stejný, osobními zkušenostmi potvrzený názor), ale dříve to asi, podle mě, nešlo. Muselo nejdřív přijít to všechno, co nás potkalo - nejen v klubu, ale především ve společnosti. Vychází mi celkem logicky zvýšený zájem některých firem o prezentaci ve sportech. Zase mě napadají myšlenky i na uzavřenou extraligu. Kdy jindy, když ne teď?
Na druhou stranu mám trochu strach z překotného shánění "střelců & jiných borců". V tom je nový sponzor nebezpečný pro Dynamo. Snad to klub ustojí. Není kam se hnát.
A jen malinkou zmínku k té Fortuně. Je to bohyně štěstěny, to je pravda, ale díky historické literatuře jsem teprve pochopil význam slova štěstí ve spojení s Fortunou. Za starého Říma to vůbec nebyla bohyně náhody, kdy si štěstí má sednout i na vola. K Fortuně se pravidelně každý den modlili třeba vojevůdci, kteří moc dobře věděli, že k tomu, aby jim Fortuna dopřála, musí být stoprocentně PŘIPRAVENÍ. A především ji nesmí urazit. A to mi připadá právě hodně náročné, ale i spravedlivé.
Tak snad se k tomu takhle Dynamo postaví.
Jo, a ještě - znovu budu prosit o to zviditelnění - dejte Fortuně obrovské plochy na mantinelech, posuňte na červené ostatní reklamy a dejte Fortuně třeba deset metrů (nebo i víc). Nenacpěte ji všude jinde, jak je u nás teď zvykem. Najděte jinou formu prezentace.
Za bílý led.
Za hřiště 60x26.
Za uzavřenou soutěž.
Jsou na ledě i na mantinelech
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Zenit asi nebude nadšený, určitě měl připravené nějaké story na dnešek a teď, aby přepracoval program :D
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

to je ten Šebkův sponzor těsně před podpisem?:D Tak čtyři roky teda finišovalo jednání. Skvělá práce!
Vždy jen Dynamo!
Propulse
Příspěvky: 6685
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Caesar píše: 21 pro 2021 12:17 to je ten Šebkův sponzor těsně před podpisem?:D Tak čtyři roky teda finišovalo jednání. Skvělá práce!
😂😂😂😂😂😂😂😂
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Dědek zase kecy o titulu. To si mohl možná odpustit. Titul může vyhrát klidně půlka ligy a čtvrtfinále bude hodně náročné..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Takže neměli záložní variantu ohledně termínů, že pokud nepustí hráče z NHL, tak by se přerušila liga a teď budou klubům diktovat, že hráče musí pustit. Opravdu férový přístup.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

lucas003 píše: 21 pro 2021 12:22 Dědek zase kecy o titulu. To si mohl možná odpustit. Titul může vyhrát klidně půlka ligy a čtvrtfinále bude hodně náročné..
On to zkrátka takhle má.. Je sebevědomej v byznysu a je sebevědomej i ve sportu. Navíc moc dobře ví, že podmínky pro boj o titul tady hráči mají. A je zvyklej říkat věci na "plnou hubu".... Já s tím problém rozhodně nemám. Samozřejmě je to sport a stát se může cokoliv. Ale podmínky na titul tady jsou, tak proč to nepřiznat a přizdisráčsky stát v rohu... Jen ať si hráči na ten tlak zvykají....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

lucas003 píše: 21 pro 2021 12:22 Dědek zase kecy o titulu. To si mohl možná odpustit. Titul může vyhrát klidně půlka ligy a čtvrtfinále bude hodně náročné..
a má mluvit jak? že stačí postoupit do play off? za mě naprosto v pořádku, můžem vypadnou ve čtvrtfinále je to sport, pro mě je horší napsat "Dědek zase kecy.....", za mě pan Dědek povídá něco o titulu.....jak už tady psal kolega výše,
nebýt majitele tak hrajeme derby s Kolínem....

i za Kusáka se občas vyletělo dříve, a měl ty nejvyšší ambice....
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Stars píše: 21 pro 2021 12:39 a má mluvit jak? že stačí postoupit do play off? za mě naprosto v pořádku, můžem vypadnou ve čtvrtfinále je to sport, pro mě je horší napsat "Dědek zase kecy.....", za mě pan Dědek povídá něco o titulu.....jak už tady psal kolega výše,
nebýt majitele tak hrajeme derby s Kolínem....

i za Kusáka se občas vyletělo dříve, a měl ty nejvyšší ambice....
Myslel jsem to úplně jinak, ale to je jedno. Zbytečný řešit. Jsem samozřejmě rád, že je tady i že máme ambice. Ale stačí říct, že máme nejvyšší ambice a chceme se zlepšovat a ne cpát slovo titul do všech titulků. Ono pro úspěch se chodí po schodech, nejezdí se pro něj výtahem. Tedy pokud se bavíme o úspěchu konzistentním a dlouhodobém..
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

S novým sponzorem a uzdraveným Ondřejem Romanem půjdeme do dnešního zápasu.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Silnej partner s několikaletou perspektivou je pecka. V téhle době zvlášť.

Budu se opakovat, ale neuvěřitelnej kus práce tady od půlky ledna 2020 Dědek a spol. udělali. Z trosky na sestup, kterou už všichni odepsali, tady udělali top extraligovou adresu.

P.S. Vše nej klubový legendě, jejíž číslo 37, doufám, půjde pod střechu areny.
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

tau píše: 21 pro 2021 11:03 Klip na fortunu zajímavej.... Ale klidně to mohli dotáhnout... Třeba na konec hodit video, jak Říčka dává gól a k tomu přimontovat archivní video, jak dává gól pan Martinec, který by to okomentoval slovy "ale tohle se dělá pořád stejně, Roberte" (parafráze na Říčkovo "takhle už se to nedělá,pane Martinec")
Anebo by to mohli zakončit nějakou hezkou statistikou kolik lidí v exekuci a kolik rozvrácených rodin má fortuna potažmo celý tenhle gambling industry na svědomí. Ale jak říkal císař Vespasian: „peníze nesmrdí“
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

car píše: 21 pro 2021 13:34 Anebo by to mohli zakončit nějakou hezkou statistikou kolik lidí v exekuci a kolik rozvrácených rodin má fortuna potažmo celý tenhle gambling industry na svědomí. Ale jak říkal císař Vespasian: „peníze nesmrdí“
Sorry, ale tohle neberu..Každý svého štěstí strůjce a nikdo nenutí druhé sázet a gamblovat....
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

tau píše: 21 pro 2021 13:39 Sorry, ale tohle neberu..Každý svého štěstí strůjce a nikdo nenutí druhé sázet a gamblovat....
Však v pohodě, já mám v tomhle podobnej názor, akorát, že ta cena za tuhle zlodějnu/podvod a hazard není nic jinýho, je docela vysoká pro celou společnost nejen pro toho konkrétního, zkrachovalého, jedince a jeho děti. A nejsem si úplně teda jistej, že ta provázanost sázkovýho byznysu a sportu je pro sport nějaká výhra, ale do toho nevidím a o tom jak moc jsou tyhle společnosti schopný sport (výsledky) ovlivňovat nechci spekulovat.
Birky
Příspěvky: 136
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

car píše: 21 pro 2021 13:49 Však v pohodě, já mám v tomhle podobnej názor, akorát, že ta cena za tuhle zlodějnu/podvod a hazard není nic jinýho, je docela vysoká pro celou společnost nejen pro toho konkrétního, zkrachovalého, jedince a jeho děti. A nejsem si úplně teda jistej, že ta provázanost sázkovýho byznysu a sportu je pro sport nějaká výhra, ale do toho nevidím a o tom jak moc jsou tyhle společnosti schopný sport (výsledky) ovlivňovat nechci spekulovat.
Úplně stejnou jako jiný miliardový podniky.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

fansDKnL píše: 21 pro 2021 13:13 S novým sponzorem a uzdraveným Ondřejem Romanem půjdeme do dnešního zápasu.
Skvělý Roman za ty peníze hrát čtvrtou lajnu to bude super 😀
🔴⚪
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Pec92 píše: 21 pro 2021 14:01 Skvělý Roman za ty peníze hrát čtvrtou lajnu to bude super 😀
Bohužel je to tak, Poula bude s Cinelem a Řekou, Blumel s Paulovicem a Heclem
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak místo Romana by měl hrát spíš Koffer, zároveň je ale nesmysl teď Romana někam pouštět, zvlášť jestli se znovu zranil Kusý.
Zamčeno