Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak pokud z Matyse, Rohlika Koffera atd. ma neco byt, tak by meli hrat za A a dostat tam nejaky realny prostor, oni uz taky za nejakou dobu nebudou mlady a meli by neco ukazat..., alespon dle me, proto bych tu ja osobne jiz nechtel videt Pochobradskeho, ale treba ani Kuseho...
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Danik23 píše: 11 pro 2021 11:38 Tak pokud z Matyse, Rohlika Koffera atd. ma neco byt, tak by meli hrat za A a dostat tam nejaky realny prostor, oni uz taky za nejakou dobu nebudou mlady a meli by neco ukazat..., alespon dle me, proto bych tu ja osobne jiz nechtel videt Pochobradskeho, ale treba ani Kuseho...
Souhlasím se vším.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Muf píše: 11 pro 2021 10:35 Bez ohledu na to zda-li se Dědkovi podaří vše tak jak si plánuje (titul, hala, atd...), tak se mu daří jedná velká věc.

Pěkně větrá ten smrádeček v českém hokeji.

Já budu spokojený, pokud časem získá na svojí stranu tu pomyslnou většinu a potom se může pokusit napravit české hokejové prostředí od základů.

Bilancoval bych tak za 10let, tou dobou budeme rádi za účast v A skupinách MS a hlad veřejnosti po změnách bude jistě větší. :think:
A to pockej par dni. To nasere Dedek cele vedeni ceskeho hokeje. :-)
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Propulse píše: 11 pro 2021 12:19 A to pockej par dni. To nasere Dedek cele vedeni ceskeho hokeje. :-)
Budou praskat cévky jo? Už se nemůžu dočkat :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jak hodnotite Robertsona? Nekdy si rikam wow, jak nektere situace dokaze vyresit a nekdy zas naopak udela chybu jak zacek. Ale to plyne z toho, jak ty situace resi hokejove a konstruktivne. Ja jsem rad, ze tady budem mit takoveho beka dalsi dva roky. Jen by mohl trosku pridat na durazu. Verim, ze dokaze zahrat jeste lepe.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Propulse píše: 11 pro 2021 12:36 Jak hodnotite Robertsona? Nekdy si rikam wow, jak nektere situace dokaze vyresit a nekdy zas naopak udela chybu jak zacek. Ale to plyne z toho, jak ty situace resi hokejove a konstruktivne. Ja jsem rad, ze tady budem mit takoveho beka dalsi dva roky. Jen by mohl trosku pridat na durazu. Verim, ze dokaze zahrat jeste lepe.
Robertson hraje hokej a nějaký nesmyslný vyhození o mantinel u něj nehrozí.
Z toho plynou občas jeho hrubky ale jinak ho hodnotim velmi kladně…líbí se mi
#zpatkydosedla
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Propulse píše: 11 pro 2021 12:36 Jak hodnotite Robertsona? Nekdy si rikam wow, jak nektere situace dokaze vyresit a nekdy zas naopak udela chybu jak zacek. Ale to plyne z toho, jak ty situace resi hokejove a konstruktivne. Ja jsem rad, ze tady budem mit takoveho beka dalsi dva roky. Jen by mohl trosku pridat na durazu. Verim, ze dokaze zahrat jeste lepe.
popravdě mám rozporuplne pocity on nekdy dela hrozne namazy podle me smlouva ze startu na 3 roky byla zbytecne moc dlouha spis bych to videl na dva roky plus obce na rok
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Jsem zvedavej co budou delat nasi konsele ksyz kejvnou Dedkoj na novou halu s tou starou. Jeji vyuziti klesne a zisk z ni rapidne poklesne, ale naklady zustanou stejne. Bude to hodne zajimave co z toho jednani vypadne.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Štenkovan píše: 11 pro 2021 12:55 Jsem zvedavej co budou delat nasi konsele ksyz kejvnou Dedkoj na novou halu s tou starou. Jeji vyuziti klesne a zisk z ni rapidne poklesne, ale naklady zustanou stejne. Bude to hodne zajimave co z toho jednani vypadne.
To prave vidim jako velky kamen urazu.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Myslim, ze vsichni mladi - Rohlik, Koffer, Pochobradsky, Matys, Hradek, ale i dalsi by meli hrat vsude, kde to jde.
Porad se tu vzpomina KKP, kteri toho v mladi kolem tech 20 let odehrali neskutecne za Pardubice, HK/Sumperk, mladez apod. a primo Koukal s Pruchycem tusim nesli 3 sezony po sobe pod 70 spilu, v jedny dali i tech 82!

Pochobradsky - neznam osobne jak to ma v hlave srovnany.
Ale pamatuju si jak ujel na Sparte a tam si dal ten svuj ligovej gol, a byl super. Proc nepridava dalsi, netusim.
Ale ma proporce mladyho Cecka - aspon dle ofiko stranek loni 195/101 - a musi se hlavne otlouct ve hre, pokud mu tu veri. Takovej hrac se proste hodi.
On i ten Rohlik loni jeste delal vic skody nez uzitku a letos uz mu tady na foru nabizime viceletou smlouvu a tretiho centra :)
A nic proti tomu, po delsi dobe se mi zda, ma ta prace s mladezi trosku jiny parametry v tomto.

Sam Kral to asi na zacatku svy hracsky kariery nemel uplne lehky - treneri vzpominali jak do nej hrnuli fyzicku pres ruzny hry, mel problemy s vahou, ale vzdy to dopadlo spatne hlavne kdyz ho a) nenechali voln ehrat, a b) kdyz nemel hlavni roli/slovo v tymu. Myslim, ze si to prenasi i do treneriny.
Vim, ze dela chyby, ale ja jsem za Risu hodne rad.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Jinak poslední dva zápasy odehrál docela dost dobře i Vála, jak hodnotíte jeho?
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Dynamík Jistič píše: 11 pro 2021 10:49 Matýs si hodně nahlas řekl o A tým. Nicméně patří mezi tahouny Vrchlabí a říkám si, jestli je z naší strany vůbec žádoucí až takhle moc Vrchlabí oslabit. Mám obavu, že bude stejně hrát spíš ve Vrchlabí a u nás bude pouze občas. Ale rád bych se mýlil.
Dá se očekávat, že se ted bude za Vrchlabí rozehrávat Kusý a pokud chce ještě hrát za Dynamo, tak by měl mezi tahouny Vrchlabí patřit taky a Matýse tam de facto může nahradit..
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Za me ohledne Robertsona, asi pujdu proti proudu, ale pokud ma byt cizinec nadstandartni v porovnani s domacimi, tak to u nej bohuzel opravdu nevidim, kdyz ho srovnam treba s Blainem ( i tim dalsim kanadskym bekem co hraje vedle), nebo kanadyrem z Litvinova, tak za me Robertson je tezkej prumer, samozhrejme nevim za kolik tu hraje atd., nicmene i vzhledem k borcum jako byl Jillson, Cardwell, ale i treba Rhett tak za me ocekavani neplni, treba pujde nahoru, nevim, ale dle me je pomalej, na Kanadana neduraznej a jak bylo zminovano, v podstate kazdej zapas udela hrubky jak v pripravce, pokud nepujde vykonem hodne nahoru, tak jako cizince jeho smysl tady postradam, ale jen muj nazor..
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pcehockeyfan25 píše: 11 pro 2021 13:35 Jinak poslední dva zápasy odehrál docela dost dobře i Vála, jak hodnotíte jeho?
No je pravda že Količ, Nakly nebo Časy taky to nebylo ze začátku ideální a asi nikdo nečekal že by to každý dotahnul do repre a dobrých zahraničních angažmá... Když bude na sobě tvrdě makat a učit se od zkušených třeba nakonec z něj bude kvalitní extraligový obránce ale musí hodně přidat a chtít se učit
🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 11 pro 2021 12:19 A to pockej par dni. To nasere Dedek cele vedeni ceskeho hokeje. :-)
Pak uz budem hrat cely zapasy permanentne do kopce ve trech, protoze Hodkum a podobnejm odoadum bude stacit jen Richarduv nasranej vyraz, aby mu dali dvojku
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Danik23 píše: 11 pro 2021 14:02 Za me ohledne Robertsona, asi pujdu proti proudu, ale pokud ma byt cizinec nadstandartni v porovnani s domacimi, tak to u nej bohuzel opravdu nevidim, kdyz ho srovnam treba s Blainem ( i tim dalsim kanadskym bekem co hraje vedle), nebo kanadyrem z Litvinova, tak za me Robertson je tezkej prumer, samozhrejme nevim za kolik tu hraje atd., nicmene i vzhledem k borcum jako byl Jillson, Cardwell, ale i treba Rhett tak za me ocekavani neplni, treba pujde nahoru, nevim, ale dle me je pomalej, na Kanadana neduraznej a jak bylo zminovano, v podstate kazdej zapas udela hrubky jak v pripravce, pokud nepujde vykonem hodne nahoru, tak jako cizince jeho smysl tady postradam, ale jen muj nazor..
V hodne vecech se da souhlasit. Jen napisu porovnani s s Blainem, to je vylozene ofenzivni bek, ktery chodi na presilovky a jeden z tahounu tymu a ma byt neco jako u nas Koste ci Mikus. Robertson tu je jako ciste defenzivni obrance. Jeho tvrdost taky postradam. Nehlede na to, ze hraje za jine penize, bez Robertson.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pěkná akce



Ale dohromady kluci na mínus šesti 🤷🏼‍♂️
Přílohy
IMG_20211211_072632.jpg
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Štenkovan píše: 11 pro 2021 12:55 Jsem zvedavej co budou delat nasi konsele ksyz kejvnou Dedkoj na novou halu s tou starou. Jeji vyuziti klesne a zisk z ni rapidne poklesne, ale naklady zustanou stejne. Bude to hodne zajimave co z toho jednani vypadne.
Největším provozním nákladem bude bezesporu chlazení a nejspíš je to zcela zcestná myšlenka, ale když by se zrušil led a udělali nějaký přiměřený stavební úpravy, tak by z toho mohla bejt hodně slušná víceúčelová sportovní hala, kde by bylo možno provozovat veškeré halové sporty a dost možná by se tam vlezla i halová atletika. Vzhledem k zázemí, kapacitě hlediště a poloze Pardubic ideál i pro repre akce. Když můžou mrskat florec v Hartwall aréně, proč by jednou třeba nemohli v Enteria Aréně, že? :shifty:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 11 pro 2021 14:16 V hodne vecech se da souhlasit. Jen napisu porovnani s s Blainem, to je vylozene ofenzivni bek, ktery chodi na presilovky a jeden z tahounu tymu a ma byt neco jako u nas Koste ci Mikus. Robertson tu je jako ciste defenzivni obrance. Jeho tvrdost taky postradam. Nehlede na to, ze hraje za jine penize, bez Robertson.
Jo jo, to mas urcite pravdu, hraje tam asi za uplne jine penize a s jinou ulohou, on nebyl spatnej uz na Sparte, nic mene, cizinec s timto vykonem a pozici v teamu (byt nadstandartne placenej) me dava smysl, prumernej borec do 3 obrany- kdyz to reknu blbe, byt levnej, tak uz moc smyslu nedava a myslim, ze jsme se chteli take dat jinym smerem, ale jak rikam, treba se pletu, pujde nahoru a bude oporou, pak rad priznam, ze jsem byl mimo..
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Výborný bronz od florbalistu krásný zápas 👍👍👍🥉🥉🥉🥉
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1084 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Máme bronz florbalisti !!!!! :dance: :dance:
Pravý Dynamo obrat florbalistů
Nádherný zápas odehraný, disciplina, bojovnost :rock:
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Zřejmě je to reakce na včerejší blábol Záruby, že se v případné nové hale budou prohánět průměrní cizinci. Že se je tady snaží teď omezit, musí vidět každý a když nebudu počítat Slováky, tak je možné, že tady pro příští sezónu zůstane třeba jenom Robertson. Předpokládám, že i při stavbě kádru na příští sezónu budou preferovat kvalitní české hráče.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

JirkaPCE píše: 11 pro 2021 16:21 Zřejmě je to reakce na včerejší blábol Záruby, že se v případné nové hale budou prohánět průměrní cizinci. Že se je tady snaží teď omezit, musí vidět každý a když nebudu počítat Slováky, tak je možné, že tady pro příští zůstane třeba jenom Robertson. Předpokládám, že i při stavbě kádru na příští sezónu budou preferovat kvalitní české hráče.
A hlavne je priorita v horizontou co nejmene let mit doma zpatky Pardubaky, co jsou venku a maji roky se vracet domu.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

„Ve Vrchlabí hraje důležitou roli. A to je důvod, proč partnerský klub máme - aby se tam naši hokejisté vyhráli. Stáhli jsme si ho a odehrál parádní utkání. Zůstane do neděle a uvidíme, co dál,“ počítá s ním trenér Král i na partii v Mladé Boleslavi.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/kl ... _hokej_par
Zamčeno