Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

fansDKnL píše: 09 pro 2021 06:12
Pamatuju si ho z mladeze u nas. Uz tam ukazoval obrovsky potencial.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Další důkaz toho, jak se tu pracuje s mládeží. V posledním roce u nás dělal v šestnácti nebo kolika letech bod na rápas ve dvacítkách, to samé ve Slovenské mládežnické repre a za naše "A" nedostal zkušebně ani minutu. Tak se sebral, a šel do Kanady... :(
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Propulse píše: 09 pro 2021 07:25 Pamatuju si ho z mladeze u nas. Uz tam ukazoval obrovsky potencial.
A myslím že ne jen v hokeji 😂
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

pepa píše: 09 pro 2021 10:20 Další důkaz toho, jak se tu pracuje s mládeží. V posledním roce u nás dělal v šestnácti nebo kolika letech bod na rápas ve dvacítkách, to samé ve Slovenské mládežnické repre a za naše "A" nedostal zkušebně ani minutu. Tak se sebral, a šel do Kanady... :(
Tohle je ovšem značně zkreslený a věci n eznalý pohled na celou záležitost. Hrál tady, když mu bylo 15 - 17 let. Byl to mladý talentovaný hráč, ale měl v té době na extraligu? Nevíme... Hlavní důvod jeho odchodu do zámoří byl ten, že tady pro mládežnický kategorie začaly platit pravidla omezující hráče z ciziny. Myslím, že kluby musely platit do svazový kasy nemalý poplatky za to, aby v juniorce mohl cizinec hrát....
Je ho samozřejmě škoda. Bohužel ale tady byl v době, kdy to padalo do sraček a nebyla taková odvaha ohrávat mladý kluky. Neměli jsme prvoligovou farmu, kde by takoví hráči mohli získávat zkušenosti.... Klub byl ubohý hovno v trávě.... A Ružičku nejvíc hendikepovalo to, že je cizinec.....
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

pepa píše: 09 pro 2021 10:20 Další důkaz toho, jak se tu pracuje s mládeží. V posledním roce u nás dělal v šestnácti nebo kolika letech bod na rápas ve dvacítkách, to samé ve Slovenské mládežnické repre a za naše "A" nedostal zkušebně ani minutu. Tak se sebral, a šel do Kanady... :(
Tam bylo od zacatku jasne, ze tu hrat nebude. Vsechno bylo nastavene smerem k NHL ale byl hodne odskoceny a ptal jsem se, jestli mu daji nekdy sanci v acku.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

mach píše: 09 pro 2021 10:37 A myslím že ne jen v hokeji 😂
Hlavne jeho otec byl slusny magor.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

tau píše: 09 pro 2021 10:39 Tohle je ovšem značně zkreslený a věci n eznalý pohled na celou záležitost. Hrál tady, když mu bylo 15 - 17 let. Byl to mladý talentovaný hráč, ale měl v té době na extraligu? Nevíme... Hlavní důvod jeho odchodu do zámoří byl ten, že tady pro mládežnický kategorie začaly platit pravidla omezující hráče z ciziny. Myslím, že kluby musely platit do svazový kasy nemalý poplatky za to, aby v juniorce mohl cizinec hrát....
Je ho samozřejmě škoda. Bohužel ale tady byl v době, kdy to padalo do sraček a nebyla taková odvaha ohrávat mladý kluky. Neměli jsme prvoligovou farmu, kde by takoví hráči mohli získávat zkušenosti.... Klub byl ubohý hovno v trávě.... A Ružičku nejvíc hendikepovalo to, že je cizinec.....
Jasně, byl mladý, ale podle těch čísel byl asi dobrej a když pak do tří let hrál NHL, tak bych řekl, že v tehdejším kádru našeho áčka by výkonnostně nepropadl. Ovšem pokud bylo jasné proklamovano, že jsme přestupní stanice do Kanady, tak je to pochopitelné...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Snad se po repre vrati Blumel a Musil v poradku.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 09 pro 2021 14:11 Snad se po repre vrati Blumel a Musil v poradku.
Nechápu, že furt vynechávají Poulu. I když jasné, tohle je asi tým, co by jel bez účasti hráčů z NHL, tak už nikoho zkoušet nechtěli.
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Já ty nominace stejně nechápu.

Ok Musil se teď zvednul, tak proč ne. Ale Matěj Blumel je teď očividně z formy a stejně bum repre.
To samý takovej Mazanec v bráně. Nemůžu si pomoc, ale za mě strašně přeceňovanej gólman, včera s vítkem zase pustil hrozný brambory. Mě neříkejte, že Furch, Frodl, Malik, Langhammer, na začátku sezony Lukeš nebo teď ten Stezka z Vítkovic nemají větší fazónu..většina i daleko perspektivnější než 30letej Mazanec.

Chybí mě tam větší odvaha, než tahat pořád ty samý hráče (obzvlášť, když se většina stejně nemá šanci dostat na olympiádu za předpokladu, že pojedou hráči z NHL). Gulaše a spol ať si vyzkouší na kempu před MS, když budou mít formu, ale k co takovým hráčům v jejich věku dají podobný turnaje?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pida11 píše: 09 pro 2021 14:28 Já ty nominace stejně nechápu.

Chybí mě tam větší odvaha, než tahat pořád ty samý hráče (obzvlášť, když se většina stejně nemá šanci dostat na olympiádu za předpokladu, že pojedou hráči z NHL). Gulaše a spol ať si vyzkouší na kempu před MS, když budou mít formu, ale k co takovým hráčům v jejich věku dají podobný turnaje?
Mně jsou ty nominace dost ukradený, u těhle turnajů jen doufám, se nikdo z našich nezraní, jiná očekávání jinak nemám.

Malík se, koukám, vykašlal na "20". Od nás jede podle očekávání Hrádek a Urban. Sraz mají v neděli, takže zítra Hrádek asi nastoupí naposledy za nás.
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

tomaso25 píše: 09 pro 2021 14:37 Mně jsou ty nominace dost ukradený, u těhle turnajů jen doufám, se nikdo z našich nezraní, jiná očekávání jinak nemám.

Malík se, koukám, vykašlal na "20". Od nás jede podle očekávání Hrádek a Urban. Sraz mají v neděli, takže zítra Hrádek asi nastoupí naposledy za nás.
Já samotnej turnaj taky vůbec nepouštím, takže mě je to v podstatě ukradený...jen mě to vždycky zarazí jak jsou určitý jména zaškatulkovaný..
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Nominace na turnaje A jsou strasne podobny tomu jak se vybiraji kluci z mladeze co budou hrat za A. Je skupina jmen o ktery se mluvi tak dlouho v zakulisi az se vsichni mezi sebou utvrdej, ze jina moznost neexistuje. 100x opakovana vec se stane pravdou. A nikdo nechce jit proti proudu. Protoze kdyz to vybouchne tak to neni takovej pruser. U nas je strasne malo lidi v hokeji co si dokazou prosadit svuj nazor proti nazoru plosnemu. A co se tyce kluku co v dorostu, nebo i junkach hodne bodujou tak oni nekdy nejsou pouzitelny pro A. Protoze hrajou jako hvezdy v soutezi co je urovni nekde jinde a jejich hra je uplne jina nez bude v A. Takze by naprosto propadli. Takze se ceka az dospejou a budou moc hrat co umej. Proto se stava, ze jako mlady dostavaj sanci trochu jiny tipy. Samozrejme se to netyka kluku co jsou hvezdy a jdou za louzi. Tohle plati o klukach co je jejich stropem extraliga max rok dva v nejlepsich letech KHL v prumernym tymu.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

O JANU KOŠŤÁLKOVI. „Netroufám si tvrdit, jestli za několik měsíců dostane šanci na nějakém dalším turnaji. Teď od nás nominační laso nedostal, ale určitě je jedním z těch, kteří by se měli na jednom z jarních turnajů objevit.“
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pida11 píše: 09 pro 2021 14:28 Já ty nominace stejně nechápu.

Ok Musil se teď zvednul, tak proč ne. Ale Matěj Blumel je teď očividně z formy a stejně bum repre.
To samý takovej Mazanec v bráně. Nemůžu si pomoc, ale za mě strašně přeceňovanej gólman, včera s vítkem zase pustil hrozný brambory. Mě neříkejte, že Furch, Frodl, Malik, Langhammer, na začátku sezony Lukeš nebo teď ten Stezka z Vítkovic nemají větší fazónu..většina i daleko perspektivnější než 30letej Mazanec.

Chybí mě tam větší odvaha, než tahat pořád ty samý hráče (obzvlášť, když se většina stejně nemá šanci dostat na olympiádu za předpokladu, že pojedou hráči z NHL). Gulaše a spol ať si vyzkouší na kempu před MS, když budou mít formu, ale k co takovým hráčům v jejich věku dají podobný turnaje?
Na druhou stranu Matěj byl jeden z mála, co na tom prvním turnaji snesl nějaké měřítko..
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Blomstrand prý před finálem podpisu s Plzní ale Pardubice Třinec Sparta sondujou
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pcehockeyfan25 píše: 09 pro 2021 17:04 Blomstrand prý před finálem podpisu s Plzní ale Pardubice Třinec Sparta sondujou
Je smutný, že se nejlepší český kluby přetahují o borce ze "švédskýho pralesa".... To bohužel leccos o český extralize vypovídá..... Tím samozřejmě nijak nehaním samotného Blomstranda....
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Pcehockeyfan25 píše: 09 pro 2021 17:04 Blomstrand prý před finálem podpisu s Plzní ale Pardubice Třinec Sparta sondujou
V úterý mě nějak nezaujal. Aby to nebyl podobný případ jako Claireaux. Jedna snová sezona a pak průměr. Ty cizinci jsou nevyzpytatelný.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak podle půlky letošní sezóny to vypadá, že se s ním Plzeň celkem trefila, ale nevím, jestli by pro nás zrovna takoví hráči měli být prioritou na trhu. Cizinec který hrál v posledních letech ani nehrál nejvyšší soutěž.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

No ještě, že Winter hockey games zrušili. Moc bychom toho asi v dnešní chumelenici neodehráli :)) A Blomstranda bych teda nebral..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pešán, Za nic nemohu, to kluby špatně trénují: „Opět se ptám, kde je česká hrdost,“ Tohle opravdu šášulka vypustí veřejně ven?

Dítě Markéty.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... malik.html
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Pcehockeyfan25 píše: 09 pro 2021 17:04 Blomstrand prý před finálem podpisu s Plzní ale Pardubice Třinec Sparta sondujou
Zdroj ?
Já totiž nechápu, proč bysme měli kolem takového hráče sondovat…
Nevěřím tomu
#zpatkydosedla
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 09 pro 2021 18:12 Pešán, Za nic nemohu, to kluby špatně trénují: „Opět se ptám, kde je česká hrdost,“ Tohle opravdu šášulka vypustí veřejně ven?

Dítě Markéty.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... malik.html
Já si hlavně myslím, že Malík měl doteď neskutečnou protekci. Jasně, Málek další synek, ale tam cítím, že by mohl překonat tátu.. ;-)
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 205 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Taky ho nevidím jako top hráče.
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Přátelé, nemám zkušenosti s objednáváním vstupenek online. Chci koupit přes to enigoo, na zítra v Chomutově. Žena ale nebude do oběda vědět, zda budeme moct jet všichni. Dá se to online kupovat i v den utkání, nebo to nejde?
A jak to má dnes dítě starší 6ti let, musí před zápasem na test?
Díky za odpověď.
Zamčeno