Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
FOGLIK
Příspěvky: 5266
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 818 krát
Obdržel "To se mi líbí": 388 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

pepa píše: 04 pro 2021 16:52 Ten Mandy bouchal těmi dvířky během hry? To asi není rozumné
To bylo na konci zápasu ne?
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2373
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 182 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Mandy je ale vazne srdcar :)) ... sice tam s tim lomcoval jak vocas, ale zije pce hokejem :) ... do nej bych se nenavazel
Pardubice ole
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8610
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1197 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Grimley píše: 04 pro 2021 20:09 Mandy je ale vazne srdcar :)) ... sice tam s tim lomcoval jak vocas, ale zije pce hokejem :) ... do nej bych se nenavazel
Franta
Přílohy
kYSEpw.jpeg
kYSEpw.jpeg (28.33 KiB) Zobrazeno 2438 x
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2373
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 182 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

jimmypop píše: 04 pro 2021 20:16Franta
Tak tak :clap: :nanana: :nanana:
Pardubice ole
FOGLIK
Příspěvky: 5266
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 818 krát
Obdržel "To se mi líbí": 388 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Grimley píše: 04 pro 2021 20:09 Mandy je ale vazne srdcar :)) ... sice tam s tim lomcoval jak vocas, ale zije pce hokejem :) ... do nej bych se nenavazel
Kdyby na střídačce žili všichni jako on, to by bylo .
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4471
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 828 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1017 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Zítra Milan v bráně ? :hockey: :goal:
FOGLIK
Příspěvky: 5266
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 818 krát
Obdržel "To se mi líbí": 388 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Ten kokot co komentuje florbal snad fandí Finkám ne?
Nebo je v extázi u každého gólu.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Autobusák píše: 04 pro 2021 20:39 Zítra Milan v bráně ? :hockey: :goal:
Proč ne? Zrovna na Zlín by mohl být platnější než Frodlik, jeho styl chytání mi na Ševce pasuje.. ;-)

Ale co s tím Ondrou Romanem? Jakmile ho trenéři dají do sestavy, jedna útočná trojice je zabitá. To i Pochobradský umí víckrát bojovat o puk nebo se srazit.. Takový megaprůser jsme neměli snad od podpisu Brendla s Beechem. Dědek už musí počítat s neskutečným provarem, pár mega v háji..
FOGLIK
Příspěvky: 5266
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 818 krát
Obdržel "To se mi líbí": 388 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 04 pro 2021 21:25 Proč ne? Zrovna na Zlín by mohl být platnější než Frodlik, jeho styl chytání mi na Ševce pasuje.. ;-)

Ale co s tím Ondrou Romanem? Jakmile ho trenéři dají do sestavy, jedna útočná trojice je zabitá. To i Pochobradský umí víckrát bojovat o puk nebo se srazit.. Takový megaprůser jsme neměli snad od podpisu Brendla s Beechem. Dědek už musí počítat s neskutečným provarem, pár mega v háji..
V přípravě hrál dobře. Proč ho nepošlou do Vrchlabí? Nebo to má ve smlouvě? Je sám proti sobě. Získat sebevědomí a pak by se vidělo.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

FOGLIK píše: 04 pro 2021 21:29 V přípravě hrál dobře. Proč ho nepošlou do Vrchlabí? Nebo to má ve smlouvě? Je sám proti sobě. Získat sebevědomí a pak by se vidělo.
To je těžké. Jestli ten kluk bere tipuji 400-500 tisíc měsíčně, to není na Vrchlabí. To je spíš průser člověka, co mu takovou smlouvu dal. Kdyby měl normální smlouvu, dávno by po něm kterýkoliv klub sáhl, ale tuhle raketu nikdo platit nebude. A abychom posílali třeba 200k na jeho plat do Vítek nebo Komety, to asi taky vedení nechce. Ondra jistě ví, že angažmá u nás je průšvih na celé čáře, určitě s ním jednali o snížení, ale on není žádný pardubický srdcař jako jiní. Je rád za prachy na účtě a kupí je s jeho výkony, dokud to půjde..

Edit: Já byl po jeho podpisu spíše zklamaný. Znal jsem názory vítkovických fanoušků.. Vrcholem je dlouholetá smlouva, asi i hodně vysoké tabulky jsme Vítkům zaplatili.. Ten borec nás stál možná už šest mega minimálně, pokud mu smlouvu nepostavili na bonusech.. Dušan nebo Heřman, tam ať si to vyříkají. Dědek podle mne už jen koulí očima..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 04 pro 2021 21:44, celkem upraveno 1 x.
FOGLIK
Příspěvky: 5266
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 818 krát
Obdržel "To se mi líbí": 388 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Sweník píše: 04 pro 2021 21:39 To je těžké. Jestli ten kluk bere tipuji 400-500 tisíc měsíčně, to není na Vrchlabí. To je spíš průser člověka, co mu takovou smlouvu dal. Kdyby měl normální smlouvu, dávno by po něm kterýkoliv klub sáhl, ale tuhle raketu nikdo platit nebude. A abychom posílali třeba 200k na jeho plat do Vítek nebo Komety, to asi taky vedení nechce. Ondra jistě ví, že angažmá u nás je průšvih na celé čáře, určitě s ním jednali o snížení, ale on není žádný pardubický srdcař jako jiní. Je rád za prachy na účtě a kupí je s jeho výkony, dokud to půjde..
To je přece jedno. Když se vracím po zranění daleko líp se vrací bez tlaku než pod tlakem.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1455
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 316 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

FOGLIK píše: 04 pro 2021 21:18 Ten kokot co komentuje florbal snad fandí Finkám ne?
Nebo je v extázi u každého gólu.
Zamazal je vždy takhle živelnej, Finkám určitě nefandí :)
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ještě mne napadlo poslat ho k sousedům jako Marhu, tam jsme taky solili cca 200k měsíčně, ale aspoň o polovinu platu se nám ulevilo. Bohužel Martinec není blázen a Kmoníček se taky už poučil. Jim to funguje..

Za mne Ondra Roman v podstatě nejde udat. Leda ho dusit mimo sestavu, ale ten kluk si za královský plat klidně poleží i na gauči. Nemáme páky, nejsou zájemci, ještě pár mega nás stát bude..

Edit: Tipuji, že tehdy vedení "našeptával" Svačina. A kde je i jemu konec..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 04 pro 2021 21:53, celkem upraveno 1 x.
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... ze zitrku mám trochu obavy, nečekám, že to bude pohledný zápas jako včera. Sem zvědav, jak se bude dařit překonávat zlínský val. Možná dobrý, že Ševci včera taky vyhráli, že to kluci nepodceni. Snad budou hrát naplno 60 minut...

Nepíše Zenit na zítra už příběh Gazda X Košťálek? :)
.... #zadynamo
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Roman je vybornej kluk do kabiny, totalni pohodar ktery je ochotny vzit 4 lajnu a neremca ale obe strany vedi, ze to nesedlo a neni to, co se ocekavalo. Ale na rovinu - cena / vykon je uplne mimo.

I vzhledem k tomu, kde se pohybujem v tabulce a jaky jsou ambice tak je lehci oslovovat hrace. Zacatek prosince a uz je domluveny jeden hrac ( ustne ) Do konce ledna chteji mit kadr hotovej. Nechaji si misto kdyby nahodou pres leto bylo neco zajimavyho.

Je strasne zajimavy, jaky hraci se sem najednou nabizej. Najednou jsou Pardubice jedna z top adres.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 04 pro 2021 21:53 Roman je vybornej kluk do kabiny, totalni pohodar ktery je ochotny vzit 4 lajnu a neremca ale obe strany vedi, ze to nesedlo a neni to, co se ocekavalo. Ale na rovinu - cena / vykon je uplne mimo.

I vzhledem k tomu, kde se pohybujem v tabulce a jaky jsou ambice tak je lehci oslovovat hrace. Zacatek prosince a uz je domluveny jeden hrac ( ustne ) Do konce ledna chteji mit kadr hotovej. Nechaji si misto kdyby nahodou pres leto bylo neco zajimavyho.

Je strasne zajimavy, jaky hraci se sem najednou nabizej. Najednou jsou Pardubice jedna z top adres.
Já taky vlastně Romanovi nic nevyčítám. Hrál i dole. Možná vše zhatila ta srážka s Činelem v prvním zápase. Třeba by na své kvalitní sezony v extralize navázal, přípravu měl fakt dobrou. Ale teď už je to megaprůser.. Bohužel.. :-(

Abychom nebyli zajímaví, když jsou zase peníze a ambice.. :-))
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

[quote=Propulse

I vzhledem k tomu, kde se pohybujem v tabulce a jaky jsou ambice tak je lehci oslovovat hrace. Zacatek prosince a uz je domluveny jeden hrac ( ustne ) Do konce ledna chteji mit kadr hotovej. Nechaji si misto kdyby nahodou pres leto bylo neco zajimavyho.

Je strasne zajimavy, jaky hraci se sem najednou nabizej. Najednou jsou Pardubice jedna z top adres.
[/quote]


... to se čte dobře. Jen doufám, že to je hráč, pokud to není nějaký nás navratilec, především pro to, aby se tady vypracoval třeba do repre a za tři roky třeba cizina a ne jen koukat se tady, že mu pravidelně přijde tučná výplata na účet.. Prostě hráči s pitencionalem a charakterem jako to je u Koštěte, Frodla, Cincela, Říčky nebo hlavně Musila
.... #zadynamo
Georgre
Příspěvky: 4928
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

[/quote]


... to se čte dobře. Jen doufám, že to je hráč, pokud to není nějaký nás navratilec, především pro to, aby se tady vypracoval třeba do repre a za tři roky třeba cizina a ne jen koukat se tady, že mu pravidelně přijde tučná výplata na účet.. Prostě hráči s pitencionalem a charakterem jako to je u Koštěte, Frodla, Cincela, Říčky nebo hlavně Musila
[/quote]

Pokud můžu vyjádřit svůj názor, tak pokud je ve vedení a majitel PD, tak si myslím, že se nemusíme bát, že by sem přicházeli hráči jen co čekají výplatu, na to si vedení dá velký pozor, takže já si myslím, že to bude hráč tipu Říčka, Číča, Koště....tipuju, že to bude nějaký kvalitní hráč tipy Poláška, atd...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Georgre píše: 05 pro 2021 09:51

... to se čte dobře. Jen doufám, že to je hráč, pokud to není nějaký nás navratilec, především pro to, aby se tady vypracoval třeba do repre a za tři roky třeba cizina a ne jen koukat se tady, že mu pravidelně přijde tučná výplata na účet.. Prostě hráči s pitencionalem a charakterem jako to je u Koštěte, Frodla, Cincela, Říčky nebo hlavně Musila
[/quote]

Pokud můžu vyjádřit svůj názor, tak pokud je ve vedení a majitel PD, tak si myslím, že se nemusíme bát, že by sem přicházeli hráči jen co čekají výplatu, na to si vedení dá velký pozor, takže já si myslím, že to bude hráč tipu Říčka, Číča, Koště....tipuju, že to bude nějaký kvalitní hráč tipy Poláška, atd...
[/quote]

Nebo to taky může být Radil, Hanzl.. kdo ví u obránců na příští sezónu nemá smlouvu jen Zdráhal.. ikdyž nevím co tady bude dělat ten Vála když hraje pořád stejně tragicky.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3996
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Pcehockeyfan25 píše: 05 pro 2021 10:15 ... to se čte dobře. Jen doufám, že to je hráč, pokud to není nějaký nás navratilec, především pro to, aby se tady vypracoval třeba do repre a za tři roky třeba cizina a ne jen koukat se tady, že mu pravidelně přijde tučná výplata na účet.. Prostě hráči s pitencionalem a charakterem jako to je u Koštěte, Frodla, Cincela, Říčky nebo hlavně Musila
Pokud můžu vyjádřit svůj názor, tak pokud je ve vedení a majitel PD, tak si myslím, že se nemusíme bát, že by sem přicházeli hráči jen co čekají výplatu, na to si vedení dá velký pozor, takže já si myslím, že to bude hráč tipu Říčka, Číča, Koště....tipuju, že to bude nějaký kvalitní hráč tipy Poláška, atd...
[/quote]

Nebo to taky může být Radil, Hanzl.. kdo ví u obránců na příští sezónu nemá smlouvu jen Zdráhal.. ikdyž nevím co tady bude dělat ten Vála když hraje pořád stejně tragicky.
[/quote]

Opět se musím zastat Vály, za mne do budoucna velmi kvalitní extraligový obránce, to naopak u Zdráhala vidím určitou stagnaci výkonu, ten měl dle předpokladů být již o krok výše.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4471
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 828 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1017 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Vypadá to, že letos na hokej se jen tak někdo nedostane.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mi ... i-40380157
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Autobusák píše: 05 pro 2021 11:32 Vypadá to, že letos na hokej se jen tak někdo nedostane.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mi ... i-40380157
ano to si take myslim, jak se chova epidemie, to vypada, ze po ustaleni narustu novych pripadu, nedojde ke klesani, ale stagnaci na dane urovni (problem nizke provakcinovanosti populace), jak jsem jiz rikal, ocekavam, ze se na ten hokej jen tak nedostanem a budou to prodluzovat, jen tedy doufam, ze klub zacne premyslet nad tim, jak upravit soucastny zpusob navstev...
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

[quote=Muf post_id=182837 time=1638699280 user_id=87

Opět se musím zastat Vály, za mne do budoucna velmi kvalitní extraligový obránce, to naopak u Zdráhala vidím určitou stagnaci výkonu, ten měl dle předpokladů být již o krok výše.
[/quote]


... s Valou souhlasím, určitě bych ho neodepisoval. Určitě nebude vyhrávat bodování obránců, ale pokud bude dál makat, může to být spolehlivý defenzivní bek, viz. Čáslava, Kolář II.. Musí využít svoje proporce. Jen si vzpomeňte, jak tihle tady začínali, taky chybovali, tak se snášela na fórech kritika třeba i na Nakladala. Já sem rád, že je v týmu mladý odchovanec, měl by vedle někoho růst, to samé Hrádek a pravidelně vytezovat i ve Vrchlabí. Zdrahal za mě prostě spolehlivý bek do třetí obrany. Ale měl by občas víc střílet od modré, ránu má, a s Mikusem to byla vždycky jistota..
.... #zadynamo
FOGLIK
Příspěvky: 5266
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 818 krát
Obdržel "To se mi líbí": 388 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Danik23 píše: 05 pro 2021 11:42 ano to si take myslim, jak se chova epidemie, to vypada, ze po ustaleni narustu novych pripadu, nedojde ke klesani, ale stagnaci na dane urovni (problem nizke provakcinovanosti populace), jak jsem jiz rikal, ocekavam, ze se na ten hokej jen tak nedostanem a budou to prodluzovat, jen tedy doufam, ze klub zacne premyslet nad tim, jak upravit soucastny zpusob navstev...
Ta paní to má ve jméně , že to je Koza a jen se zviditelňuje.
Sweník
Příspěvky: 13963
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1144 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Sestava odtajněna, tak kdy se to tu spustí? :-))
Zamčeno